• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ok, na desátou dorazím jak na koni..:grinning:
27. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžem přijít taky? Malá už je celkem ok, jen ve středu bude ještě asi dobírat poslední antibiotika, ale choroboplodná už snad nebude :wink: , aby jsme nikoho nenakazily.
27. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mně osobně to nevadí, my už jsme velký, takže za mě - klidně přijďte, ráda poznám osobně co nejvíc z vás.
27. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holkyyyy, spíte všechny, nebo co? To jsem tu dneska opravdu sama??? :astonished:
27. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čááu holkííí :slight_smile: :wink:

Ivo klídek to je normální,asi holky vegetí :grinning: což mě se stát fakt nemůže :frowning2: nějak nestíhám a mám toho až až
27. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak,vegetim.Dneska jsem byla s Maxem nalozena na zahrade v bazenu a ted se laduju olivama a zapijim je merlotem. :wink: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki nedělej chutě!! :wink: Já bych taky dala červený vínko,ale jsem stále kojná :grinning: na plný úvazek i v noci....
27. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, to je labůžo život :grinning:

Já jsem dnes natírala poslední plaňky na balkon, přítel to tam dobouchal, pak jsem byla s Dandulkou na dvouhodinové procházce jen tady po Boleticích. Zítra se chystáme do města za kamarády a ve středu za tetkami z Koníka. :wink: Už se na vás těšíme. Teď jsem dokoukala Konec velkých prázdnin, tak si asi půjdu povegetit na ten fešnej balkon a hurá do peřin.
27. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Včera jsme si uděali opět pěknej výlet.Jeli jsme do Starých Splavů do venkovního akvaparku.Pláž vypadá pomalu jak u moře-mořský písek,palmičky,slunečníky..ve vodě atrakce.Vstup je stovka a pak je spousta věcí zadarmo-půjčení lehátek,míčů,ping pongu,kulečníku,šlapadel.Vždy se jen nechá záloha nebo občanka.Akorát teda od vody docela foukalo,tak jsme se jen rychle vykoupali a pak korzovali po břehu.Nakonec jsme vyrazili na parník,kde se Šímovi lbilo,dokonce se vyfotil s kapitánem :slight_smile:
28. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:
Omlouvam dlouhou absenci - byli jsme na vikend za kamarady vrstevniky - bylo to SUPER!
Vcera jsme si udelali premieru na koupalku - to bylo taky fajn, jen jsem zklamana z kruhu, ktery mame - s tim krizem - kdyz se v tom Petan nahne dopredu, tak by si klidne mohl loknout - to me STVE!!! Zkusim se poohlednout po jinem...

Streda zatim nevim, mivam prabidelny program s kamaradkou, ale uvidim, az se ozve. O prazdninach to byva jine...
28. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Tak co, bude dneska hezky nebo ne? Zítra každopádně na druhou stranu do města razíme, i kdyby lilo. Musím na to alergo.
Petrunko, tam je to fakt moc hezký, jen jsem nevěděla, jaké je tam to vstupné. Budou fotky?
Verčo, mamka Danečkovi koupila ten kruh jako nafukovací kačenu, vpředu je velká hlava kačeny, takže nepřepadne a pluje si v tom a pěkně se naparuje, je v tom děsně důležitej. :grinning:
28. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda dočítám a koukám, že jste se pořádně rozjely až navečer, když už jsem tu nebyla... :unamused:
Já už zase pracuju a teď koukám, že zase začalo lejt, tak snad se to do zítřka trošku umoudří, abychom nedorazily s Pájou do cukrošky mokrý jak myši... :grinning:
28. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,pokusím se fotky dodat..jak chodím do práce,tak nějak nestíhám,jelikož doma okupuje PC manžílek:slight_smile:
28. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím jsem přidala pár fotek z vláčků.co jsme byli minulý týden,později dodám včerejší... :wink:
28. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, moc hezký. Hlavně jak se tváří důležitě u toho telefonování. To je jak kdyby ty vlaky řídil :grinning:
28. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zrovna fotka,když tam byli spolu jen s tátou.Takže takhle se tváří,když mluví po telefonu se mnou :grinning:
28. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto,my jsme byli ve Splavech minuly tyden.Akorat ta voda v bazenu byla dost studena,na me i na Maxe a ze ten vleze skoro vsude.Chvili trvalo,nez se potopil.Byli jsme tam jen chvilicku.A v jezere jen po kolena,je to spinavy.
28. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, koukala jsem, že máš taky nějaké nové fotky. Hezké :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vodu v bazénu nezkoušela,jen jsem rychle vlítla do jezera.
Dala jsem další fotky :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, ta s kapitánem fakt nemá chybu
28. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dámy, už jste vzhůru a chystáte se do cukrošky? My joooo! :grinning:
29. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kde jste všechny?Jak bylo v cukrošce?Příště se trefte se srazem,když mám volno,jooo :slight_smile: .Ráda bych vás taky poznala,i když některé už teda znám...
Co plánujete na víkend?My zase máme dva dny volno spolu,takže to vypadá na nějaký výlet...
30. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak po měsíci jsem se konečně dokopala k tomu dát dohromady nějaké fotky a upravila jsem i ty ze srazu 25. června. Tak kdybyste chtěly mrknout na sebe a své ratolesti, v mojí fotogalerii je 15 fotek ze srazu. Omlouvám se, že na spoustě z nich je Daneček, to víte, sbírala jsem úlovky, ten den mu byl rok :slight_smile:

Petrunko, bylo to fajn. Děti se vyjančily a pak asi většina zakápla :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,pekny fotky!!!! :wink: :slight_smile: My jsme uz vcera jeli domu,bylo vedro,tak jsme se nalozili do bazenku. :wink: A diky za pochvalu fotek. :wink:
30. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to vas ta curkoska nejak zmohla, ze nepisete :grinning:

My jsme vcera byli na nakupech v Praze na Zlicine - od 8 do 16 jsme tam se segrou a Petikem radili - bylo to super, Petik to zvladl na 1*, my jsme koupily, co jsme potrebovaly a i neco navic ;) a byl to prima den.
Asi jeste do Vanoc zopakujeme...

Priste bych taky rada stihla cukrosku...

Leni, krasny fotky :wink:
31. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mě teda nezmohla cukroška, ale silně mě zmáhá to vedro venku.... Paradox, když je zima, tak brečím, že chci léto a teplo, a teď bych nejradši, kdyby se ochladilo... :unamused:
31. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, díky za pochvalu fotek. No když máme hezké děti, tak to se fotí, že jo? :grinning:

Ivčo, já teda i v tom vedru upřednostňuju léto, ale vadí mi to střídání teplot, protože to na mě má dost vliv. Motám se při těch změnách a bolí mě hlava a vůbec je to naprd. Vyhovuje mi, když je lehce pod mrakem, na tričko a nepálí slunce :slight_smile:
31. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam teplo rada,me neva ani slunce.Ale bydlet v panelaku,tak mam asi jinej nazor,to je fakt.Tady na baraku litam v plavkach celej den. :wink:
31. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Maki, taky každý den razíme ven, když je hezky a o víkendu jsme pořád u našich na zahradě. Dneska se tam zrovna znovu chystáme. Daneček tam má dvě houpačky, bazén, pískoviště, ozobává ovoce... tak to je lepší než v paneláku, to máš pravdu :slight_smile:
1. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Koukám,že jste všechny venku a užíváte léta... :slight_smile:
My byli v pátek v Ústí v ZOO.Docela mě to tam překvapilo.Nikdy se mi moc nelíbila,ale poslední dobou se tam snaží.Nové výběhy,informační tabule,dětské koutky...Bylo to fajn.Včera jsme odpoledne strávili u našich u bazénku a dneska jedeme zase. :wink: Tak se mějte krásně..
2. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek