• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj hoj děvčata :slight_smile: :wink:

Tak se máte jak čtu všechny fajn,to je dobře :slight_smile:

U nás nic nového,teda kromě pernamentního nestíhání...Kristík pěkně rozmrzelej spí přes den 2x po půl hodince a ráno bývá vzhůru mezi 5.30-6.15h!Pak je teda totálně protivnej!

Teď vařím na 2dny,tedy doufám,že to vydrží a upeču dort

V sobotu jsme byli na burze v Zákupech,hned vedle burzy je zámek a tak jsem po letech co tam jezdíme trucovitě prosadila svou,že se tam chci podívat...tatík hlídal Kristíka a já šla s Jiříkem,zámek je moc hezkej doporučuju :wink:
odpoledne vyrazili kluci na koupálko i v neděli.Tak docela poklidný víkend to byl.

Dnes jsme vyrazily na nákup do Tesca a hurá domů.Petrunko stále tam vidíme stát Twingo :wink: holka Ty furt makáš,abys tu výplatu unesla :grinning:
3. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, skáknu sem, abych vás všechny moc pozdravila :slight_smile: Máme se fajn, Daneček je zdravý, šikovný, prostě naše láska. Ovšem poslední dny poněkud vzteklá, a to ve dne i v noci. Vyklubal se horní zoubek s kapkou krve a chystají se další tři zoubečky, takže ho to pobolívá. Jinak parádička, už se těšíme na další setkání. Ať Petrunka napíše, kdy ve všední den dopoledne nemaká a můžeme i podle toho, teda jestli vůbec někdy nemaká :grinning:
3. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Já mám teda taky někdy pocit,že jsem v tý práci pořád:slight_smile:.Ale dělám krátký,dlouhý-teď mám dlouhý,takže jsem v práci po,út a pak pa.so,ne.A další týden jen st a čt.Ale stjeně nemám čas pokaždý,když mám volno,tak se buď příště trefíte,nebo ne,to se nedá nic dělat..:slight_smile:
Gratulujeme Daníkovi k zoubku a snad ty ostaní budou rychle a nebudou trápit.
3. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Boletice jsou bez vody, prý něco prasklo na Pražský. Paráda, ještě že jsem stihla Danečkovi aspoň uvařit čaj, jinak mu nemám v čem udělat jídlo. Dostane skleničku, ale to se bude ofrňovat nad kousky.
4. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko všem :slight_smile:

Leni tak to máte "veselý"....a chtěla jsem se zeptat jěště Danečkovi jídlo mixuješ??Já totiž zkouším jídlo jen rozmačkaný pro Kristíka,někdy sní,ale někdy se přesně ofrňuje,zkoušela jsem mu tresku s bramborem ze skleničky,ale byly to kousky a plival to a nic nesnědl!
4. srp 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, bohužel mixuju, on jak má kousky, tak dělá, že zvrací. Ale když se na to nesoustředí a je zabavený, tak to baští. Takže mi to přijde spíš psychické. Když jíme řízek, tak si bere kousky do ruky a normálně to jí. Ale jak to je jeho jídlo, tak to nechce. Spíš mi přijde zmlsanej, protože jogurtík, sladkou přesnídávečku... to jooo.
4. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, no bez vody je teď i Zdenka, Prin, Elektrona a Míla :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO,bez vody je to paráda :frowning2: .My byli nedávno dopoledne bez elektřiny,tak jsme jeli na oběd do města.Šíma už je velkej,ale nevím,jak bych mu vařila,kdyby byl miminko...Navíc to nebylo nikde napsaný,takže to každýho zaskočilo.A to máme panelák plnej malejch dětí.
Leni,Šímovi jsou tři roky a stejně mu vadí třeba jogurt s kousky ovoce.Jí normálně všechny,ale jogusry s kouskama,rozmačkaný ovoce v jogurtu...to ne :frowning2:
4. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale asi je schopný dát si oběd nebo večeři, aniž by to bylo rozmixované pomalu na polívku :grinning:
4. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,jasně...ale dá si piškoty a k tomu jogust,ale jogurt s nalámanýma piškotama ne...:slight_smile:Je to truhlík :grinning: Tuhle jsem mu koupila tvaroh s pidimidi kousíčkama bebe sušenek a nejedl to.
4. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že my jsme taky bez vody, jsem taky totiž boletická. Ráno jsem myslela, že nedojdu na zastávku, ulice byla plná hnusný bahnitý vody a odčerpávalo se jak o život... Chvíli tekla aspoň horká, ale teď jsem koukala, že nejde ani ta.....
4. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajo Ivčo, tak to se omlouvám, úplně jsem zapomněla, že jsi od nás :grinning: Tak jsem četla na stránkách Děčínského deníku, že by to mělo být v pohodě ve tři hodiny odpoledne.
4. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak odpoledne začala pustili vodu, zatím jen studenou, teď večer jde v pohodě už i teplá, ufff! Nedovedu si představit, bejt dýl bez vody, i ten půlden byl k nepřežití.... :confounded:
4. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:

Tedy to je hrozny, ze nemate vodu - nam tu dva dny tekla jen horka a bylo to pekne na prd...

S tim jidlem asi ani nevim, jake mam stesti - Petikovi uz varim vse pokrajene na kosticky a on to krasne ji :slight_smile:
Ani se nikdy nebranil, nedavil, nic...
4. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
tak my razíme do oriflamu a projít se po městě.
Verčo, tak to máš štěstí, já mu to dát pokrájené na kostičky, tak už mám hubenďoura na entou, protože by to nesnědl. Ale už trochu začínáme s kousky, asi musíme pozvolna. Však on to zvládne. Jsme si doma dělali srandu, že mu jednou budou říkat "Pane inženýre, doktore... bla bla bla... co vám mohu nabídnout?" A náš Daneček na pracovní poradě odpoví "Kuřecí ala bažant, prosím namixovat... případně jednu přesnídávku." :grinning: Tak uvidíme...
5. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.jdu vás jen pozdravit a letíme do města.
Terko-Kristíkovi vše nejlepší k svátku! :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás se taky muselo s kouskama pozvolna a opatrně, jinak to bylo venku :wink:

Hollky dneska ke mě malá přišla, řekla MÁMA a pohladila mě po hlavě a dala mi pusu, to jsem z toho byla v čudu a ještě jsem a dlouho budu, normál jsem zamáčkla slzu :slight_smile:
5. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nejlepší Kristíkovi k svátku!!!
5. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přejeme Kristíkovi všechno nejlepší k dnešnímu svátku. Samý úsměv, radost, štěstí a zdravíčko... a ať už nezlobí maminku ani maličko :grinning:

Péťo, to je krásný!
5. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky prejeme hodne zdravicka k svatku!!! :wink: :slight_smile:
5. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasňačka, Kristiánkům dnes vše nej!!!
5. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
i my přejem vše nej Kristíkovi k svátku........uf ještě jsem to stihla :wink:

pbauer,
jj to je krása........... :wink: :wink: ,jsou prostě užasný ty naše deti

leniku,
fotky super :wink:

jinak my furt někde lítáme a užíváme léta :wink: :wink: :wink:
5. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík hločiny a dobrý ránko :slight_smile: :wink:

Všem děkujeme za přáníčko a vyřídím :wink: ,já se sem včera ani nedostala,přijely jsme večer a hned koupání véča....kojení a spaníčko

Byly jsme včera v Arnolticích na chatě u kamrádčiných rodičů,sice nepražilo slunce,ale bylo to fajn :slight_smile:

Dnes jsme doma a Jiřík jde ráno v 8h na houby se sousedem,tak jsem zvědavá co donese(asi samé kameny)máme doma sbírku!!Tak budeme dělat skalku :grinning: ať mají využití...
6. srp 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jsem po ránu nějak blbě viděla nebo blbě psala!! :grinning: :grinning: :grinning:

Holčiny,kamarádčiných....
6. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :sweat_smile: ,jen jsem v rychlosti přelítla,co je nového.Přeju opožděne Kristíkovi :wink: ! Všem tekoucí vodu :sweat_smile: a kvalitní mixéry :sweat_smile: .My naštěstí nemixujem jen krájíme a rozmačkáváme,Puclina se většinou spíš tváří,že by snědla i tu lžičku..teda jak kdy samo, občas nám taky udělala pěknej mlejnek :grinning: a byl oběd všude jen né v ní, je to taky občas koza zmlsaná :sweat_smile: .

Pbauer,no to s těma pusinkama,chjo to je fakt úplně odzbrojenej :dizzy_face: .Puclina mi zas dělá,že když se začnu zlobit,tak mi udělá malá malá a dá mi hubana a ještě u toho udělá muaaa :sweat_smile: ..no a rozčiluujte se pak sakra,že jo no.Má nás to naše zlobidlo pěkně přečtený :grinning: .

Holky já mám novinu,ale ještě jí nechci zveřejňovat,ale asi už prasknu :zipper_mouth: estli si to budu muset nechat ještě pro sebe chjo ....no ale radši ještě pst pst ...chjoooooooooooooo :frowning2: .
6. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my taky trajdame, co to da :wink:

Takze Kristikovi opozdene ale prece vse nej nej nej, at je zdravy a v pohode.

Bell, tedy ty nas tady napinaaaasss!!! Tak ted nevynecham ani jeden den, abych to nezmeskala...

ja mam taky novinku, Petik zacal chodit kolem gauce a taky tak, ze pred sebou tlaci kancelarskou zidli na koleckach.
Rostou mu dalsi dva zoubky, takze mame trochu rpotivne obdobi, ale zatim to jeste ujde.

PetoB - to je maso, vid? :wink: Oni vedi, jak na nas... a kde mame tu Achyllovu patu :slight_smile:

Preji vsem krasne dny...
6. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Ještě žiju, dokonce i všichni ostatní členové naší rodiny :slight_smile:
Odjeli jsme na dovolené takovým fofrem, že jsem ani nestačila napsat, že a kam vlastně jedu - takže jsme byli na konci července týden u (pra)babičky Moravě já a kluci a moje mamka, o víkendu jsme tam pokřtili Martina (společně s bratránkovou dcerkou a dalšími třemi holčičkami - fakt žůžo), pak jsme se přesunuli na ten přelomový týden na chaloupku na Vysočině...no a od pondělka peru a taky máme soustředění, takže se soustředím, přinejmenším externě.
Nedělám si iluzi, že bych ty tři týdny dočetla, tak jestli zase někdo něco měl (no jo, Kristík svátek, že...) tak všem vše nejlepší, jestli zase někdo marodíte, tak brzké uzdravení.
Jo, jak jsem furt brečela, že Macek furt nemá ty druhé stoličky, tak tuhle řval u oběda a já koukám, že dole už je má a při bližším ohledání se zjistilo, že už se mu klubají i ty horní. Uf.
jo, taky máme podlahy ve 3 místnostech, částečně položenou dlažbu an chodbě a hotovou polovinu dveří, ale jedny se budou muset reklamovat, mají křivě futra :slight_smile:
6. srp 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell nejsi v tom????? :wink: :wink: :wink: koukej napsat co to je.... :slight_smile: za překvápko!!!
6. srp 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy Terez, me napadllo uplne to stejny!!!!
Bud Bell osobne a nebo to o nekom vi, ale to by se tady s tim tak nechlubila, ze???
6. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasna zprava,to by nas tak nenapinala!! :grinning: Hned me to napadlo taky! :grinning:
6. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek