• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Teda holky, bell ještě sice neznám, ale z jejího příspěvku mi to přijde, jako že je určitě v toooom!!! :grinning:
6. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Tak to jsem ráda,že sdílíte můj názor :wink:

Já tu měla od 20h sousedku,poseděly jsem do teď na zahrádce,konečně "normálně"pokecaly bez toho abychom okřikovaly děti....znáte to,vídáme se vždy přes den a to prostě je o ničem,no teď jsem si to vynahradily,posmály jsme se! :grinning:
Fakt půjdu spát vyladěná,jen kdyby tak spal i Kristík,nejlépe do rána (do 8h to by mě stačilo) :grinning:
6. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
to bylo taky první co me napadlo :grinning: ,tak řikej jsme zvědavé :wink:
6. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se k tomu, že to bylo taky první, co mě napadlo... Bell určitě čeká další mimčo.
7. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holky :slight_smile:

Tak Kristík se vzbudil jen 1x v noci a pak ráno až v 6.30h,ale od rána je takový divný,stále ukňouraný,to už trvá pár dní,ale teď i rýmička a trošku kašel tak půjdeme k dr,raději ať ho zkoukne...chjo :frowning2: ať to jsou jen zuby
7. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to vím něco přes týden,zatim jsem si udělala jen těhu test a hned na něm vyskočily dvě čárky :dizzy_face: .Na gyndu jdu až po neděli to už by to mohlo být vidět na UZ :dizzy_face: .........zatim se furt tlemim jak tele :dizzy_face: .Sice jsem to chtěla z pověrčivých důvodů chvilku tutlat,ale stejně už mi je trochu blbě a trochu se mi motá hlava a tak a když se mě někdo zeptá,tak má tak přiblblej výraz :dizzy_face: , že se to tutlat moc nedá :sweat_smile: .Nejvíc se budu radovat až tak kolem 10. týdne to už by to mohlo bejt tak nějak jistější,že jo no člověk nikdy neví.......ale nechci na to myslet.
7. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak to moc gratuluji!!! Doufám, že budeš dodávat fotečky z ultrazvuků.
7. srp 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeeeeda, Bell, to je krasna novinka, potichoucku gratulujeme a drzime s Petikem palecky... :dizzy_face:
7. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my jsme včera strávili celý den na Mácháči, u vody, na šlapadle, u chajdy... jsem utahaná jako kotě a ráno bych vyspávala i s Danečkem, ale v osm dorazil instalatér. V celém paneláku nám mění nové vodovodní trubky. Pán je šikovnej, ale je tu od těch 8, je skoro poledne a prý s ním tady mám počítat určitě do dvou. Dítě zkouším uspat, sama potřebuju taky šlofíka a navíc nutně, ale fakt nutně, potřebuju čůrat a nemám namontovanej záchod :sweat_smile:
7. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju,ale zatim radši pst pst :slight_smile: .
Leni a kde jste byli na Mácháči? Ve Starých Splavech v tom aquparku nebo v Doksech nebo na Klůčku nebo v Pod Bornym?Jaká je voda.Tušim,že Petrunka a Maki tu něco psali.Petrunka,že dobrý,Maki,že nic moc tak nevim.J8 bych tam tak jela.Fakt zlatej Mácháč :slight_smile: .A kolik tam bylo lidí?
7. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli na nějaké travnaté pláži ve Starých splavech a voda byla v pohodě, ale studená. Odvážlivci teda tvrdili, že jsem cimprlich a že studená není, ale BYLA :grinning: Daneček tam vlezl jen po kolena a byl s námi i na šlapadle, páč tam mají šlapadla s tou velkou pložinou ohraničenou zábradlíčkem a záchranné vestičky i na takové prcky. On stejně na šlapadle 2 hodiny seděl na jednom místě a hrál si a cákal a i kakal :grinning:
7. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by jsme to taky mohli prubnout akorát nám by Puclouš skočila do vody určo-delší sezení na jednom místě neni zrovna její silná stránka :sweat_smile: ,my teď v hezký dny cáráme Puclinu v malym bazénku :sweat_smile: bez plíny a slibujem si od toho,že si třeba zvykne,že má prdku holou........ale teda zatim nevim nevim...... :sweat_smile: .Jéžíš když tak o tom mluvíme,tak bych jela hned :dizzy_face:.Asi začnu večer nenápadně prosazovat návrhy na víkendový výlet :sweat_smile: .
7. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
:wink: -gratulace po UZ :wink:
7. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell gratuluju :slight_smile: :wink: klídek když už to tam je ,nikam to neuteče neboj :wink:

Dnes s Kristíkem jsem byla u dr.má virozu :frowning2: ,kašel,rýmu a teplotu,tak bohužel pro mě a pro něj zítřejší oslava narozenin neteře padá,co se dá dělat,jen aby byl už v pořádku,je úplně hotovej,brečí,nyní už po třetí přes den spí,což u něj to je co říct...tak nám držte palečky ať se z toho brzy vzpamatujeme!
7. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej mel taky ráno teplotu,ale včera jsme byli na 4 hexa,tak prej možná z toho......... :unamused: ,jinak odpoledne taky spal 3 hodiny,jindy spí hodku,tak uvidim ráno,jestli bude v poho,nebo se z toho neco vyklube :angry: :angry: ,snad ne!!!!!!!!!!!!!usnul až ted a pořád se mele,tak nevim

terez,
neboj bude v pohode.držte se
7. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne, kočky,

bell: gratulace, ale potichoučké, strašně nerada bych ti něco zakřikla...

My dneska připravujeme super mejdan, narozeninovou megapárty pro Pavlínku. Sice má narozky až 18. , ale manža odjíždí zase zítra na dva týdny na tábor do Jiřetína, tak jsme oslavu posunuli trošku dopředu, abychom neslavili bez něj. Už chladím Rychlý špunty, budou dva dorty, možná přijdou i Pájiny kamarádky...těším se na to snad víc než ta holka... :grinning:
8. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem,
tak přes noc jsme měli Dandulku pryč, takže večer pívečko na terásce, pizza a prostě pohodička, dneska válendo a snídaně s kávou na balkoně. Za chvíli si pro toho draka jedeme a navštívíme příbuzné, vyčvachtáme Dajdulu v bazénku... když už má být příští týden hnusně.

Terez, držím palce, ať je z toho prcek co nejdřív venku. Jen ať spí, spánek posiluje :slight_smile:

Natt, to bude určo z očkování. A ona se 4. hexa dává až takhle pozdě? Já vůbec nevím. My ji taky ještě nedostali. V půlce srpna nás čeká tetra vakcína a hexa až někdy pak.

Ivčo, pěkně si to užijte, nacpěte se, napijte se, děti ať se dobře baví! :grinning:
8. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Ivo,moje ségra taky jede do Jiřetína(aspoň myslím) jako instruktorka.Už tam byla i v červenci.Užijte si oslavu,počásko vám asi přeje(i když z Tesca toho moc nevidím).
Leni,to je fajn,že jste měli leháro.Nás čeká dneska první noc Šímy mimo domov.Odpoledne ho Martin doveze k našim a jde na noční.Tak bude mít malej premiéru.A já taky,jsem z toho lehce nervozní,takže se asi stejně moc dobře nevyspím... :slight_smile:
Bell,gratulace,ale jako bych nic neřekla,aby to bylo vše ok.
8. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holčiny :slight_smile: :wink:

Ivčo Páje hezkou oslavu ať se vydaří :wink:

Leni teda Vy si užíváte :slight_smile: :slight_smile:

Kristík už po třetí za dnešek spí,a dokonce ráno snídal a měl i oběd,sice málo ale aspoň něco,horší to je s čajem,ten moc nechce,celou noc jsem ho kojila,ale tím jak je zahleněnej tak to bylo náročný,přes den ho taky kojím ať má něco do pupíčku,je chudinka malátnej,uplakanej :frowning2:

Kluci odjeli na oslavu sami,pak půjdou jěště na koupálko,prý....
8. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, ja na to porad myslim a mam z tebe deeesnou radost :grinning:

Leni, to je tedy vegacek :wink:

Ivco, uzijte si mejdan - ja to vzdycky taky prozivam jak ty deti :wink:

Terez, nic si z toho nedelej, ja kojim KAZDOU noc ted cca po hodine - malej se chce tulit, ta co mam delat, ze?

My byli dnes na otocku na chalupe, bylo to fajn, jen v bazenu byla moc studena vodicka, takze koupanicko neprobehlo. Petikovi vylezl sedmy zoubek a jeste mi neumoznil pruzkum, ale pocitam, ze tam bude i osmy, chodi mu v parech.
8. srp 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
j asi ju,už je v pohode,my ji meli mít v červnu ,ale to nám dali meningokoka a celé jsme to meli posunuté,kvuli nemocem.........prej v září spalničky,ale neni vakcína,tak prej to mít nebude,to je dobrý ne :angry: :angry: :angry: :angry: ,hlavně,že řešej samé hovadiny,kdo kde cestuje a že neni pro deti očkování,to jaksi nikoho nezajímá :angry: :angry: :angry:

na alergu,taky žádná dobrá zpráva,ale nevim,prej mi to řekne 18. osobně :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
8. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík :slight_smile:

holky mám dotaz:nemáte některá na prodej tu klasickou zavinovačku??Kdyby byly dvě bylo by to super,ale i jedna postačí :wink: díky :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
já je dala sestřence..........Hanka je nechtela,ale fak tu klasiku :unamused:
8. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak podávám hlášení o naší narozeninové oslavě:

Pája dostala dva dorty, jeden od nás a jeden od mojí mamky. Sfoukla na obou svíčky, i s kamarádkou, která jí přišla popřát si daly po kousku od každého (hlavně chtěly marcipánové růžičky :grinning: ) a pak nastala fronta gratulantů. Pavlínka dostala tašku do školy, penál, kuchařskou knížku pro děti, hračkové nářadí, playstation a omalovánky a samolepky Hanny Montany a High School Musical.
Penál si strčila do tašky, tašku postavila za dveře v pokojíčku, aby tam čekala na prvního září. Pak s kamarádkou vytahaly polovinu kuchyňskýho náčiní z linky a jako že vaří podle knížky. Když si dohrály, uklidily náčiní a šly zkoumat playstation. Hodinu jsme o nich nevěděli a ani o manžovi, protože se na ně šel podívat, jak jim to jde :grinning: a úúúúplně se ponořil do hry (padali jsme smíchy, když jsme ho slyšeli, jak hraje taky a děsně to prožívá..).
Navečer šla Pája spát k tatínkovi, já jsem dala do ledničky zbytek jednoho dortu (z druhýho nezbyl ani drobeček), manža se šel dívat na film v televizi a já přemýšlím, kam nalepím obří nálepku Hanny Montany, protože v pokojíčku už není skoro jediný místečko, kde by ještě Hanna Montana nevisela... :grinning:

Byl to super den!!!
8. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,máš IP :slight_smile:
Ivo,fajn,že jste si to užili,muselo to být pěkný :slight_smile:
9. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Péťo IP :slight_smile:

Ivčo no tak jste měli super den :slight_smile:

Kristík je na tom líp,teplotu nemá,ale rýmu stále,odsávačkou ven nejde,jen když brečí tak se mu sama spouští...chjo
9. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo IP :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Ivčo, tak to byla fakt pěkná oslavička.

My jsme si to včera taky užili. Daneček si hrál s dvojčaty - sestřenkou a bratrancem, my jsme pokecali, bylo to prima. Prostě hezký víkend.

Terez, myslím na vás, je mi broučka líto. A zavinovačky mám dvě, ale bohužel jen ty rychlo, ne ty klasické.

Verčo, po hodině? Uf...
9. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme za sebou první noc Šímy mimo domov.Mamka večer volala,že si na nás.,lump jeden,ani nevzpomněl.V klidu se navečeřel a usnul taky v pohodě.Ráno nevím,jak,ale mamka nevolala,tak asi dobrý :slight_smile: .No,za 14 dní tam bude spát znovu,tak jsem aspoň klidnější :slight_smile:
Terez,tak ať je líp...
9. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek