• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Koukám,že jsem napsala kravinu-prostě první noc,kdy byl v noci mimo domov :slight_smile:
9. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, to je srozumitelne, neboj.
Hlavne, ze to prcek zvladnul, to je fajn...

Terez, ja jich mela 5 a dve letni ajednu zimni vlozku a tak mi trvalo se jich zbavit...
9. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,tfuj,tfuj!!! :wink:
9. srp 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, měly jste někdy problém s tím, že by vám dítě nechtělo jíst obědy a večeře? Měla jsem jedlíka, teď by jedl jen jogurty a přesnídávky, případně piškoty, sušenky, dětské suchary... ale maso se zeleninkou, prostě normální jídlo, to nééé a fakt to do něj nedostanu a nechci ho zas násilím nutit. Máte řešení???
9. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porad neji?Ani od tebe z talire?Rikalas,ze to vyzkousis.Nebo co zase zkusit vecer kasi,treba se mu zmenila chut...Jinak nevim,Max zere jako rakovina,dneska k obedu spucnul Hippku od roka a pul,ma 275 g. :grinning: A za hodinu koukal,co mam v taliri ja,tak mi uzmul jeste 3 brambory.Ze byly s cesnekovou marinadou mu moc nevadilo....
9. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, ode mě z talíře ano, ale jen třeba jogurt s banánem, zkrátka dobrůtky, ne normální jídlo. On je šibal, asi mě prokoukl. Kaši tu mám, tak můžu zkusit i třeba zítra k obědu. On mi jeden večer hezky jí třeba br. kaši s rybou a když to má příště, tak se ofrňuje, takže je to vyloženě o tom, na co má nebo nemá chuť. Ale já mu do hlavinky jaksi nevidím, abych podle toho vařila :grinning:
9. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm,panacek bude gurman! :grinning: To Max zatim sni,co mu dam,zadny vybirani nepestujeme.No,nezavidim ti,je to pakarna,kdyz ho musis na kazdy jidlo premlouvat.
9. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
to bych neřešila..........to jak u nás,týden jí,že neví co by sež..... :wink: a pak týden,třeba nechce nic :unamused: ,takže podobne,taky si vymejšlí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru,
dneska jste jeli kolem našeho baráku,asi jste se divili,že to je tam na horu zavřený,máte bílé auto vid a švihli jste si to první zatáčkou a tam bydlim já,bylo to tam samé auto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,taky je mozny,ze jak bylo ted to teplo,tak mu proste nesmakuje.Uvidis ted,ma se ochladit.
9. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko všem :slight_smile: :wink:

Leni to je jen chvilkový období neboj to zase přejde :wink:

Kristík už je lepší,ale stále odsávačkou tu rýmu nedostanu ven,spouští se mu fakt když jen brečí,jinak jí má vzadu jakoby v krku,konečeně i odkašlává! Jé a skřípe zubama a mě může trefit šlak :angry: brrrr to je hroznej zvuk!!!

Péťo máš IP :wink:

Včera byli kluci v kině,musím dnes vyzvědět jaký to bylo(DOBA LEDOVÁ 3) jak se totiž vrátili,já šla hned spát!Měla jsem nějaký návaly-horko mi bylo,začla mě bolet hlava!Spala jsem do 22h pak mě chlap vzbudil na kojení a říkal jak byl Kristík v pohodě,jak vůbec neplakal......hm a se mnou včera celý den řval a byl totál protivný!!!
10. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak se mi pěkně rozbíhá nějaká viróza. Včera mě při polknutí pobolívalo v krku, dneska už je to trochu peklíčko.

Makinko, on takhle vybíravej nikdy nebyl. Naopak všichni říkali, jak je to zlaté dítě, že krásně jí. Najednou se to asi v těch 13 měsících zlomilo.

Natt, podezírám rodiče. Daneček konečně začne jíst normálně a pak je u našich a když se mu nechce jíst pořádnej oběd, tak mu mamka radši nafutruje tři jogurty s ovocnou příchutí, aby byl napapanej. A on pak čeká doma, že bude taky něco lepšího a dělá peklo. S mamkou se za boha nemůžu domluvit, že prý babičky jsou od toho, aby rozmazlovaly, řád se drží jen doma. Uáááá!!!

Terez, myslíš? Mi to docela leze na nervy, když vařím a on se ofrňuje a fluše to. Třeba je to zubama, jak rostou.
10. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Leni tak to je peklo!!V tomhle jsou babičky fakt hrozný :angry: ,ale s našima babkama(moje mamka a moje babi) vždy jsem řekla ať aspoň něco sní a pak mu něco klidně dejte...

Ale vím,že Jiřík měl období,kdy třeba přestal jíst jogurty a sýry a dr.sama řekla,že to tělo si řekne samo dost a pak začal zase po několika týdnech tohle vše jíst.

Měla bys holt s mamkou dát řeč-jak můžeš držet řád doma,když Ti ho někdo nabourá žéé??!!Vím jak kámošky dcera(8let) tohle pěkně zneužívá-řekne už abych byla u babičky TA MI TO DOVOLÍ!!!Musíš v tom udělat pořádek teď protože přesně takhle se pak malej může zachovat(nechci strašit :wink:
10. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pbauerová Péťo IP :wink: :slight_smile:
10. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,Leni,tak to je ono!To v tom ma prsty babicka!Oni si to hajzlici mali moc dobre pamatujou!Tak jestli to babicka takhle dela,tak to neprejde,naopak to bude horsi,si myslim.Musis si dupnout,pesne jako pise Terez,vysvetlit ji,ze pak neji normalne,snad babicka pochopi,ze nemuze byt ziv o jogurtech.Babicky jsou nekdy drobatko mimo realitu.A jestli nepochopi,holt ho tam nedavej pres obed.Babicky muzou rozmazlovat,ale nesmi ti narusovat vychovu,jidlo a podobny dulezity veci.To je muj nazor a snazim se ho i u nasi babi razit.Nastesti je v tomhle rozumna,proste chape,ze nejdriv jidlo a pak mlska.I kdyz u nas se jeste na mlsky nenajelo,Maxik sladky nema rad a normalni jidlo ji pekne (zatim :grinning: ),takze strach nemam.A kdyz jednou budeme resit mlsky,tak v tom bude mit prsty spis tchan... :grinning:
10. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki a Terez, možná to bude ono, ale pak se třeba stane toto... Byla zima a mamce bylo vedro. Myslela si, že je vedro automaticky i dítěti, my všichni okolo klepali kosu. Tak malýho svlíkla a samozřejmě omarodil. Tak jsem s ní hodila vážnou řeč. No a příště byl pařák, ona hlídala a my jsme tam přijeli a dítě nabalené, lilo z něj, tváře rudé... a ona mi na to řekla, že měla z nás strach, abychom zas neříkali, že je málo oblečený. Ach jo :frowning2:

Maki, ono to dost dobře nejde nedávat ho tam přes oběd, protože on je tam třeba přes noc. Odvezeme ho v sobotu ráno a v neděli navečer si pro něj jedeme. Jedině ho tam nedávat vůbec.
10. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to bych videla jako krajne reseni.Urcite se s mamkou domluvite.Rekni ji,at radeji zavola,kdyz nebude neco vedet,jestli se s oblikanim nemuze ridit podle sebe (treba je ji casto horko,to v tomhle veku zensky maji,to je jasny),tak at holt koukne na teplomer a zdravym selskym rozumem usoudi,jak ho oblict.A pak staci sahnout na nosik a za krk,aby se poznalo,jak na tom dite je.Promluv s ni,v klidu,vzdyt tyhle veci mamy nezapominaji.Hlavne at nedela neco ze strachu,ze ji vynadate,to pak clovek dela nesmyslny veci.
10. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím to, ale ona je hodně vznětlivá a co si budem povídat, já taky, když slyším nějaké názory... :grinning:
10. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ty jsi tedy pozorovatelka :grinning: My tamtudy jezdime teddocela casto, co je Kollarova zavrena :wink:

Leni, to je trapeni, kdyz jsou babicky deti kazicky, vid? Tak si to s mamkou zkus probrat nejak v klidu, vim, ze to neni vzdy lehke, ale takhle ti ho rozpatla, ze se zblaznis.

Jinak ale Adam mel taky obdobi, kdy nejedl skoro nic jineho nez jogurty - tech dal i 5 za den. Bylo to holt obdobi a preslo to. On vubec vzdycky malo jedl... zato ted...!!! :grinning:
10. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
já teda zas myslim,že to mamka nedelá schválne,ale když nechce jídlo ,tak mu asi maka chce dát aspon neco a dá mu jogurt,kterej ví,že se s ní,než aby nesnedl nic a jednou za týden,nebo 14 dní to Danečkaasi nezabije a na tebe to jen zkouší........teda to si myslim já :wink: ,to máš jako Šimon,ted má zas období,kdy chce ke všemu brambory :wink: ,když je chce a jí,tak at je jí,však on si řekne malej neboj a za chvíli pozná,že maminka mu nedá to co babička :wink: :wink: a oblíkání????????taky obcas šimona oblíknu špatně,když je pod mrakem,nebo se mení počasí,fakt myslim,že to maka nedelá špatně,bud ráda za babičku,šimon nechodí nikam :wink: ,tak si to nerozházejte s babičkou :grinning:
10. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
jj ta Kolárovka jim trvá :angry:

leniku,
mamka :wink: ,už neumim ani psát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

lenik: Neviděla jsem tě dneska ve tři čtvrtě na tři náhodou v autobuse? Já mám blbou paměť na obličeje, ale říkala jsem si, jestli jsi to nebyla ty, s kočárkem... :confused:
10. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, jo, byla jsem to já, jela jsem do města. Já jsem si zas říkala, jestli jsi ta černovlasá s rovným mikádem... Takže jo? Pospíchala jsi dozadu do busu za Pavlínkou, viď?

Mamka u nás dneska byla na návštěvě a dohodly jsme se, že dobroty po normálním jídle za odměnu. A ne sušenky, ale dobroty typu ovoce. Daneček neskutečně miluje rybíz. Osm keřů černého už našimo bral, že tam není ani kulička, teď jezdí na červenej. Je to jak jeho droga. Když to jí, vůbec nevnímá nic okolo.
10. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku, jo, já jsem ta černovlasá s rovným mikádem a ta čertice byla fakt Pavlínka

Jely jsme taky do města, potřebovala jsem do banky a pak jsem šla Pavlínce nechat udělat průkazku na autobus. Kdybych věděla, jakou obrovskou radost jí jedna obyčejná lítačka na bus udělá, mohla jsem jí to dát k narozeninám jako dárek :grinning:
10. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,skoda,zes to s tim rybizem nerekla driv,mohla jsem te s rybizozroutem pozvat na orgie.Ted uz je prezralej a opadal.Nejak jsem ho nestihla zpracovat.Pristi rok je tvuj! :wink:
10. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tak vidiš :wink: ,domluvili jste se :wink:
11. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny moc zdravím!
Od zítřka je v Tescu akce na pleny zase 3 balíky za 500Kč už na tuhlke akci čekám jak na smilování.
11. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto a maji i nejake nove... videlas??
11. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v DM maji od zitra v akci 2xPampers Giantpack za 699,-
11. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:

Ivčo, tak to by byl dobrej dárek, když měla takovou radost :grinning: Připadala si jako dospělá co? :grinning:

Maki, díky, on našim ožral celou zahradu, ale pozvání i tak přijímáme. Rybízu u nás není nikdy dost. Dneska zas dělal scény u oběda a víš co si dal půl hodiny poté? Acidofilní mlíko!!! Jsem mu dala koštnout a tak mu chutnalo, že jsem mu ho musela nalít do hrníčku s pítkem a cumlá ho tady :grinning:

Natt, naštěstí jo, hlavně aby to fungovalo :slight_smile:

Péťo, to je super cena. Posledně jsme té akce taky využili.
11. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem vždycky využila akce,ale šimon si řiká poslední dva dny poctive na nočník,ale stejne myslim,že využijem-koupim uvidíme :wink:
11. srp 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek