• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Pleny no hurá už dochází ,dík za info :wink:

Tak jsem dnes chtě nechtě musela do města,s malým k dr.dostal další sirupy,v noci hrozný kašel!Rýma mu teče sama,bez vysátí.
Pak jsem vezla mamku na výško k dr.Zemanovi,tak byla chudák mimo a dost unavená...holt Kristík musel vydržet celý den ve městě,protože jsme čekaly na tatíka abychom ho naložily a odvezly si ho domů....

Tak toho mám tak akorát plný zuby,do toho jsem teď doma hledala rodný listy nás,dětí + oddací,málem mě kleplo,že jsem to snad nechtěně vyhodila!!!

Táta se rozhodl,že vyrazí s Jiříkem na dovču,pochopitelně propadlý pas a tak jdu zítra vše vyzeptat a vyřídit!!Nevíte některá prosím cenu rychlopasu??A stačí když tam Jiříka jen písnou k němu??Díky za info :slight_smile:
11. srp 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, joo, nějaký nový obal, no já jsem s nima byla vždy spokojená, ještě mají v akci Pampersky za cca 700Kč 2 balíky, tak to vjde zhruba stejně s tou DMkou, uvažuju že koupím oboje a bude zas na dlouho klid.

Leníku pěknej rybíz maj i na trhu :slight_smile:

Terez já myslím, že je to 6 nebo 8 set, ale fakt už nevím. A stačí připsat k rodičovu a to je myslim vyřízený hned a tušim za 52Kč

Jinak u nás novinka, malá už je třetí den protivná jak činže, pořád se vzteká měla i trochu průjem, furt prsty v puse, slintá a až dneska u dědy, když mu to líčim, tak mě to došlo, kouknout jí do pusinky a no jasňačka, obě Pětky dole se klubou, jedna už je napůl venku z druhý zatím jen špička, jsem to ale supermatka, že mě to došlo až po třech dnech, ale na mou obranu tak brzy jsem je nečekala.Takže HURRÁÁÁ máme 22 zubů
11. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé,díky za info o plenkách :slight_smile: .
Peťo,a nemáte těch zubů nějak moc? :grinning: Nestačilo by vám jen 20 :grinning: .
Jinak Puclina je taky jak svítiplyn,takže my zas máme podezření na trojky,který ne a ne vylízt,ale asi už to bude každou chvíli,včera a dnes okousala madlo u kočárku a madla u deštníků a rozkousala balonek.....je jak pes,všechno co se dá uhryznout musíme schvovat :grinning: .
11. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko děvčata :slight_smile: :wink:

Péťo dík :wink: dnes tam naběhnu a vše zjistím,to mám tak ráda honit vše na poslední chvíly! :angry:
Jinak ségra mýho manži je vlastní,její holka bude mít 24.9. 2 roky,s Kmačou se vídáme,bydlí v Březinách v baráku a má zvířectvo,což jí bralo od jakživa :slight_smile:
Nejstarší ségra bydlí v ÚL,a pak má jednu nevlastní,od mámy.Tak snad se v tom Péťo vyznáš jak to je :wink:

Bell jj Kristík taky vše kouše,ale nejradši mě!!Výstřih mám samý škrábanec(při kojení škrábe)pak kouše ruce moje když ho nesu!!Čudla jeden malej!!!
12. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Peto, ja v Dm mam slevu 15% na cely nakup a jeste 25% na jeden vyrobek, takze za ty Pampersky zaplatim neco pres 400,- - takze jdu rano do Tesca a odpolko holt do DM a, jak pises, bude na dlouho klid...

Holky, nam se rozbilo spani - je to uplne sileny, budi se po jedne az dvou hodinach celou noc... Uz to trva docela dlouho, minule to byl zoubek, ted uz jsem zoubek nasla (my mame JEN 7) a rekla bych, ze jeste nejake se klube, ale ja uz pomalu pozbyvam sil.....
Porad verim, ze se to srovna nebo zlepsi, ale moje presvedceni je den ode dne slabsi.
12. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.Jsem v práci a už tu prohěly Péťa a Terka pro plíny:slight_smile:.Naštěstí my už je nepotřebujeme,je to už velkej kluk...
Včera jsme si udělali rodinný výlet na Bezděz.Dřív jsme tam byli každý rok,teď máme 4 roky skluz.Moc se nám ten hrad (zřícenina) líbí a není to daleko.Možná tam letos dojedem ještě jednou.Šíma byl taky nadšenej a navíc celý ten kopec vyšlápnul sám.To nás moc mile překvapil,že nekňoural,ať ho neseme.Nahoře si zavolal "hura,dokázal jsem to" a byl spokojenej:slight_smile:
Na víkend-máme ho výjimečně společně volnej,pojedem asi k mojí bábi,aby si užila pravnuka:slight_smile:
12. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
chtěla jsem napsat,že tu holky proběhly:slight_smile:
12. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
petrunko,
taky probehnu,ale netušim v koli,asi na večer,jako vždy :grinning:
12. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,tak jsem dneska dorazila na gyndu a nešla jim elektrika :rolling_eyes: ,maj tam něco rozbitý a nemaj tušení,kdy jim to spravěj......chjoo jéžiš.Takže jdu zas až příští středu neb Košařka má přes prázdniny jen po a st a v po nemám hlídání.Mě už snad klepne...tak krom toho,že jít ke Košařce je jen pro silné nervy kvůli nekonečnýmu čekání v čekárně,tak ještě tohle a to nemluvim jak složitě jsme se tam ráno vypravovali,když jsem trávila spoustu času koukáním do mísy........a Puclina vytřeštěně na mě,co to tam ta máma dělá :sweat_smile: .
12. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
Petrunko, ja jsem dopo taky probehla a tebe videla :wink:

A pak jsem jeste probehla vecer a videla Natt :slight_smile: - ja uz byla jen pro mliko, ale Natt syslovala :grinning:

Bell, to je mi lito, melas rict, mohly jsme dat u nasich na zahradce siestu a uklidnujici kafco - bydli hned vedle Kosarky. Takze ja si vzdycky vezmu cislo a jdu na nekolik hodin k rodicum... Diky za info o PO a ST neb jsem se tam chtelavetrit ve CT...
Tak doufam, ze se dockas - jestli mas pochybnosti, tak si muzes zajit na krev na HCG jako samoplatce - vysledek je tentyz den. :wink:
12. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Měla jsem nějakou divnou noc, špatné sny a pořád jsem se budila.

Bell, Verča má pravdu, můžeš jít do nemocnice a nechat si vzít krev na HCG, stojí to myslím mezi 200 -300 Kč.
13. srp 2009 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík a dobré ránko děvčata :slight_smile: :wink:

Leni tak to se přidávám k probdělé noci....Kristík se po půlnoci vzbudil a řádil do 2.30H!!To bylo něco!!Já jsem jak bouchlá palicí po hlavě.....

Verčo kde jsi "vzala"tu slevu 25% do DM??Je to z těch bodů nasbíraných?Já mám jen tu 15% tak si říkám zda nemám jít pro ty plíny

Pbauerová Péťo a Petrunko dík za ty zavinky :slight_smile: :wink:
13. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru,
no táááááákkkkkkkk :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, Daneček spal jak pařez, až někdy v pět ráno kňournul, tak dostal dudla a spal do 7:15. Ale prostě byla nějaká divná noc a nešlo mi spát. A přijde mi, že je takové spací podzimní počasí, i vzduch nevoní po létu, ale spíš po podzimu. Asi to v poledne zakápnu s Danečkem. Kristík ti poslední dobou docela řádí, co? Však ono ho to jednoho dne přejde.

Já jsem slevu 15 % v DM taky využila. Nakoupila jsem ubrousky, plíny i skleničky.
13. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni no řádí...do toho ta rýma a kašel!!Jo mají akci na ubrousky mokrý v Rosmmanovi-4x balík celý za 109kč
13. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo,to je dobrý to jsem měla vědět :grinning: ,tak příště :grinning: .NO já pochybnosti nemám,ale přijde mi divný jít na první prohlídku až ve dvou měsících,že jo no.To Vendula mi hned u dveří řekla,že když mi test ukázal,že jsem těhotná,tak ať přijdu až koncem srpna :rolling_eyes: .Přesně to samý na chlup mi řekla i před dvěma rokama skoro na den přesně :grinning: .No a pak jsem tam šla samo dřív,protože jsem se chovala teda jakože se nic neděje ,dělala v práci jeden přesčas za druhym většina z toho byla noční a jak už jsem byla z blinkání a z práce utahaná,tak jsem jeden den špinila a to už jsem toho měla dost a šla jsem.Tak mi teda dr.řekla,že se mám víc šetřit a odpočívat.Dostala jsem nějaký vitaminy a šla domu do pelechu.ALe pointa je spíš v tom,že všude píšou,že se máš co nejdříve objednat ke svému lékaři....tak já nevim no.........to je fuk,beztak můžu jít zas až ve středu a to už bude skoro konec srpna :grinning: .Jo a je tam i ve čt 13-17 jsem zjisila ještě,jo a čísla už nemá.Prostě když přijdeš tak si tam sedneš a čekáš :rolling_eyes: ,chjoooo.Já taky chodila k našim na sváču.Bydlej v Krásnohorský :sweat_smile: ,ale tedˇmá bába za úkol jezdit s Puclinou kolem Košařky:naše Puclina totiž stále neni dítko,který se dá odložit na hlídání.Zatim jen na půjčování ven :sweat_smile: .
13. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, dík za info, to je super cena :slight_smile:

U nás novinky - klube se 4. zub, Daneček udělá sám 3-5 kroků, před chvílí poprvé vykonal obě potřeby do nočníku, a to během 10 vteřin od posazení. :grinning:
13. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nedivte se tomu divnýmu spaní, zítra je Nov, mě se dneska zdálo, že malou uštkla zmije :angry: :angry: :angry: , fuj!!!

Bell, jestli to už nemůžeš vydržet, tak zajdi na ambulanci, že ti není dobře a žes měla ten pozit testík a určo se ti udělaj UTZ. Máte nějak domluvený to focení?
13. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniku,gratuluju.Hlevně k tomu nočníku :grinning: ,to mi to máme zatim tak,že se něco udělá,ale vždycky až když na nočníku nesedí,takže na to jdem jen hodně zlehka a jen sem tam občas......aby jsme neměli všude po bytě naděláno :grinning: .
Peťo,já jsem prostě nedočkavá no a taky chci vědět estli je všechno v pořádku......no zkusim to ještě týden vydžet,ale bude to boj :sweat_smile: .No a to focení taky chjoo :frowning2: ,v sobotu nedělá a když mě tam vmáčlka na úterek,že jí někdo vypad,tak zas řekla,že nefotí u dortu,že to nedělá.........chjoo,no tak jsem k ní sice objednaná,ale jdu shánět,estli by nás někde nevyfotili,tak jak my chcem.Asi fakt jsou nějaký divný dny,ne jenom noci :grinning:.
13. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, kdyz si v DM uplatnite body z karty - staci 50 bodu, tak v te knizecce je slevovy kupon 25% na jeden vyrobek - ten jsem pouzila na ty pleny (je to dvojbaleni, ale jeden kus) a k tomu jeste sleva na cely nakup 15% - to jsem vzala sklenicky, kase, susenky - na neco jsem jeste mela kupon z te knizky pro miminka z Dm... (Takze ty pleny pak vyjdou cca 450,- (Dva baliky Pampers - vel 4 je 2x 86 ks)...

Bell, to tedy ziram, ze uz nema cisla, to bude maso, az se tam vydam :-O
Tak snad to uz ty dva tydyn vydrzis... - moje kamoska z Lipy mela vloni posledni MS v cervnu a objednala si ji dr az na 12.9.!!!!!!!!

Leni, gratuluju k zoubku, nam vylezl 7. a jeste neco se chysta... :astonished:

Zacali jsme doma bojovat s tim malym teroristou, ja proste nemuzu v noci kojit po hodine, tak nam drzte palce, je to velmi psychicky narocne...
13. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniku,tak to bylo dobrý :grinning: .Jsem dopsala minulej připěvek a řikám Puclině,vidiš ostudo, Daneček už dělé ee do nočníku,pojď se hezky vyčůrat.Šly jsme do koupelny,sundala jsem jí plínu a řikám a honem na nočník a čůrej.Ona si sedla chvilku koukala a pak se zvedla a v nočníku bylo načůráno,hurááááá :grinning: Asi jí budu muset častějš řikat,kdo už umí chodit na nočníček :grinning: :grinning: :grinning: .
13. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,
tak jsem tady strááášně dlouho nebyla, ale dočítala jsem, jen jsem nějak neměla co psát! Moc dětičkám gratuluju k úspěchům.
Leni,
Daneček je šikulka, to se nám povede jenom vyjímečně a jestli udělal už krůčky, tak teď to půjde rychle uvidíš...aspoň na procházkách nebudeme zdržovat jenom my :grinning:

Verčo,
takhle jsem to spaní v noci měla s Jardou taky, začal se budit po 1-1,5 hod. tak jsem okamžitě ukončila noční kojení a moc se to zlepšilo, takže jestli se k tomu chystáš taky, tak pevné nervy a držím palce :sweat_smile:

Bell,
velká gratulace k miminku :sweat_smile:

Terez,
já pas nemám, ale manžel jo a když jsme jeli v lednu do Rakouska, tak nám ho tam jenom připsaly fixem a zaplatili jsme 50,- kč. Nevím teda na jak dlouho to platí, ale asi než skončí manželovi pas. Ono to stejně vybledne zachvilku, takže to moc nevymysleli, ale tak to je :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jee,Verco,tak ja az pujdu ke Kosarce,tak te navstivim u vasich!Je to tam desny s cekanim,ja se vzdycky Venduly zeptam na kolik to vidi a jedu domu a pak se vratim.Bych mela jit,ale tezce se mi tam nechce.
Maxino ma peknej kasel a od vcera teplotu,ted jsme namerili 38,7m,ale chova se,jakoby nic,furt chce na dvur za slepicema.Takl asi zitra pojedeme k mudre,aby nahodou nemel anginu nebo prudusky.Predevcirem jsme odpol vsichni usnuli,venku slunicko,za chvili se vzbudim a venku prselo,Max v kocarku,sedel a koukal na dest a mel mokry nozicky.Vubec nebrecel,ale zima mu byla.Jsem truhlik,ze jsem ho nedala pod strisku,ale bylo fakt pekne.Ach jo...
Jinak v DM jsem vcera nechala 2 tisice,sleva 15% se musi vyuzit,ze jo... :wink:
13. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
UF holky tak jsem hotová... :confounded:

Uvařila jsem buřt guláš,teď dopekla bábovku,vysála nos Kristíkovi(oba jsme bojovaly,tak jsme splavený...) a jsem zralá tak na gaučing což nehrozí,poněvadž Jiřík s kamaádem jsou venku a Kristík teď bude vzhůru tak do 16h,tak mám po....

Maki jé tak ať je Maxík brzy fit,nám dr v pátek řekla,že to je viroza a mám průdušky čistý a v pondělí už je měl chycený!!

Prin dík :wink:

Pas už je vyřešený-stálo to 1500kč,manžel měl pas už propadlý,udělali nový na počkání a Jiříka tam napsali,ale platnost pasu je pouze půl roku!!

Verčo jj ty noce máme taky pekelný!!A tak sis prďolku chválila viď..no chce zkrátka maminečku :slight_smile:

Leni gratulujeme :slight_smile: je to šikulín :wink:

Bell no vidíš domluva občas pomůže :grinning:
13. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Pbauer a dneska se už vyspíme? :slight_smile:

Bell, haha, tak to jí zopakuj, že jsme po dvou a půl hodinách kakali znovu.:grinning: Uvidíme, jestli je k čemu gratulovat. Každopádně po spaní jsem to zkusila znovu a do 10 vteřin opět udělal bobek i se vyčůral. Nemyslím si, že by to v tomhle věku už naprosto chápal, ale udělalo mi to radost. Pomohlo, když jsem jeho nočník dala na náš záchod a ne jinde v bytě. Když ho dám na nočník kdekoli, v kuchyni, v obýváku nebo v pokojíčku, tak ho má na hraní a strká si ho na hlavu a trochu si plete strany :grinning:

Verčo, to už jste pěkný "zubatky", co? Nám leze ta jednička nahoře a už se chystá pátý zoubek, teď už to asi půjde rychle. Držím palce, ať to v noci zvládneš. Ono to asi chce natvrdo, s těma ratolestma to jinak nejde.

Prin, nás nezdržujete, náhodou je to sranda, když cupitaj jak když mají naváto :grinning: Daneček je tedy zatím hooodně nejistý, tak uvidíme, jak se to s tou chůzí vyvine.

Maki, s tou útratou v DM jsem na tom byla skoro stejně, 15% sleva se musí fakt využít :grinning: A Maxino bude asi nastydlej z toho, jak na něj pršelo a byla mu zima, to je jistý. Ale radši s ním k MUDře zajdi, přeci jen bude víkend. Pohlaď ho za tetu Lenku i za Danečka... a vyřiď mu pro pobavení,že Daneček je dneska jak otloukánek, už podruhé žuchnul na zem a fest se ducnul do hlavy.
13. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, se ti divím, že se dřeš, když je toho na tebe i tak teď hodně :wink:
13. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni ono mi to nedá... :wink:

A už se těším až odjedou kluci to udělám věci doufám i jiný,než vaření a pečení...i když se neošidím a uvařím si co mám ráda já! :slight_smile: :slight_smile:

To bude ale peklo,pokud Kristík bude mít tyhle noci a já budu na něj sama...
Chci uklidit ten byt po dědovi,prach,okna zkrátka to co nemůžu dělat teď a hlavně nezbývá čas!Tak snad to zvládnu i když ten malej raubíř přes den spí málo...
13. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, úklid počká, raděj si odpočiň!

Leni, bohužel dle kalendáře by to mělo být dnešní noc ještě horší, tak bych snad raději, kdyby se mi nezdálo vůbec nic....

Holky, poraďte kam na malej vejlet, tak 2-3 dny, něco ne moc daleko, tak do 100km, vhodné pro děti, ne moc drahé, myslim přímo nějaký penzion nebo chatky???? Rejdim po netu a nějak mě nic neťuklo do nosu.

Jo a v DMku je za 150bodů 10% sleva a taky se sčítá s těma 15ti % , no jen to nasbírat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra jdem na druhej proirix tetra-očkování, tak jsem zvědavá jak to pak přežijem, když je teď malá taková protivěnka normálně :frowning2:

Jdu na knížku, už jí čtu podruhý, ale neva je to prča :grinning:, tak si snad spravim náladu, jsem taky nějaká grogy.
13. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ránko děvčata :slight_smile: :slight_smile:

Tak mě to naše mládě už "vyštípalo" z postele,je vidět,že mu začíná být lépe.....vstává opět na svůj čas 5.30h do 7h ho 2x nakojím a pak je trochu klid!

Včera mýmu dědovi umřela nejsterší sestra co měl 94let!!No holky toho se mi asi nedožijeme...Tak jsem si zavzpomínala jak jsme k ní jezdily (najednou se vybaví tolik vzpomínek) zabrečela....

Po 20h jsem se jěště "pustila"do kuchyňky po dědovi,vymyla police a dnes tam naskládám to na co dosáhne Kristík v naší kuchyni(moje džbánky a keramiku)
Já na to dřív byla úplně "ujetá" takže mám toho doma požehnaně!! :grinning: A můj chlap z toho byl vždycky na "prášky" :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Dítě prudí, ale těžce. Vzteká se fakt naprosto kvůli všemu, i že má hračku o kousek dál. Takže je tu vážně veselo. Nemám šanci se ani nasnídat.

Pbauer, bylo to horší :unamused: Jinak taky jsem hledala něco s dítětem tak na víkend a našla jsem tohle: http://www.pobytsdetmi.cz/pobyt/10.html
Ať vám očkování dopadne dobře a nejsou žádné vedlejší účinky. A co čteš???
14. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek