• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Mílo, je mi to líto a asi Tě zklamu, ale já na ten sraz nejdu. Vůbec mě to neláká. Některý osoby fakt nemusím - musela bych si celý večer dávat pozor (s prominutím) na hubu, abych náhodou nezačla mluvit o dětech. Víš, že to některý nesnášej a tvářej se skoro pohoršeně. :unamused: Akorát se vždycky musím smát, když si vzpomenu na Verču,která ještě nedávno tvrdila, že děti mít nebude a teď sama chová :wink: Teda nic ve zlým :slight_smile: Je fakt, že bych zase ráda viděla Lenku, ta už se dlouho nepřihlásila ani na spolužáky, nebo Petru V. - s tou nejsem ani schopná se domluvit na návštěvě :pensive: :slight_smile: Miluš a příště budou dělat malý jiný vyšetření, jo? Na ten tlak, jak jsi psala ? Jsem přesvědčená, že vy už jste si to nejhorší vyžrali, tak tohle bude určitě dobrý !!!! Ale taky znám pár lidí, kteří životem proplouvají a nic se jich nedotkne a některým se to fakt se....

Jinak autoškolu jsem dělala taky u Sedliskýho - poprvé osmička, podruhé už jízda do Boletic. Bohužel taky patřím k těm, kdo se bojí řídit a nedokážu ten strach překonat. I když mě to moc mrzí a jsem na sebe naštvaná, že jsem takovej srab.
31. říj 2008 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem,
tak my dneska v plavání,musela jsem říct slečně co nás učí, že je normálně studená voda, tak říkala že to taky registruje a jsem zvědavá co s tím udělají, jinak pohoda. Jeden chlapeček tam celou dobu plakal a Jarda se tomu celou dobu smál, tak nevím co si o tom myslet! :sweat_smile:
Taky se nám klube další zoubek, takže je mrzutý, ale jinak pohoda!

Milo,
já jezdím ráda,ale po Praze nenene, ikdyž máš asi pravdu že kdyby člověk musel, tak by jel. Jinak vám ale moc držím palečky ať to dobře dopadne! :wink:

Maki,
noc super, musím říct že závidím, ale to se nedá nic dělat! Jen tak dál!

Leni,
15x za noc je síla, ale nějak se to stejně musí vydržet a bude to v pohodě.Hlavně že je Daneček zdraví a čiperka :slight_smile: :wink:
31. říj 2008 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženský,
moc vás zdravím.

Jinak já hlásím, že mám zase bolavej palec, v pondělí jdu na chýru a jak jsem před chvilkou psala Hance, tak jestli nakáže strhnout nehet, tak se snad půjdu regulérně ožrat, nebo co, jen ta představa mi svírá vnitřnosti, aúúúúú.

Milo, hlavně, že jste trefili a že vyšetření dopadlo dobře, já taky dojížděla do Prahy za babinou do špitálu a pak jsem vždycky z tý cesty byla úplně vyřízená :unamused:
31. říj 2008 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem !
Tak se po delší době hlásím, stěží jsem vás na asi 10x dočetla. Mílo, mám radost, že jste to s Kájou zvládly, tak snad i to příští vyšetření dopadne dobře :wink: . Leni, z bříška na záda se děti přetáčejí až hodně později, co vím, takže si vůbec nelámej hlavu, že to Daník nedělá. Mám to nastudovaný, taky jsem furt hlídala Luci, jestli náhodou neni "v motorickým vývoji" pozadu. :slight_smile: Vždyť i Zdenka píše, že Míša tomu přišel na chuť až teď a je o dost starší :wink:
Jinak jste mi zasadily brouka do hlavy s tím srazíkem, fakt nevim, kde se s těma dětma srazit. Neumím si to teda dost dobře představit, pravděpodobně vás všechny zahlídnu jen zdálky a hned poletím za odběhnuvším dítětem, ale aspoň něco :wink: . TAk mě napadla Skřivanka, která je prý po nějaké úpravě i s dětským koutkem ? :confused: Ale nevím, nikdy se mi to tam nelíbilo, tak jestli to je teď lepší... ? Každopádně se tam chystám kvůli srazu se školou to zamluvit, takže to očíhnu. Možná už zítra.

Jinak já padla totálně za vlast. V pondělí během vaření oběda jsem si najednou uvědomila, že na něj nějak nemám chuť, než jsem ho dovařila, už mě bolelo celý tělo a stěží jsem dolehla na gauč. Od tý doby mrtvo. Nemohla jsem chodit, ruce mi nefungovaly, hrozně se mi motala hlava, dokonce jsem měla i 39,3 teplotu, což já v životě neměla (jen při poporodních komplikacích), takže pohotovost to jistila. Dali mi atb., jenže po těch jsem měla takovou sra...., že jsem další den jen strávila na záchodě, kam jsem dokonce lezla po kolenou, páč mě nohy neudržely. Kája se mnou holt musel zůstat doma a hlídat Luci. Ta byla zlatá, vždycky jen přišla, pohladila mě a šla si zase hrát. Dneska už funguju, nic jinýho mi nezbývá, táta už musel do práce a já jsem taky celkem v poho. Ale bylo to krušný. Už nikdy nevěřím někomu, kdo řekne, že má chřipku, ale musí do práce, že to holt přechodí. To prostě nejde. Já nemohla fakt ani chodit. Teď vim, že jsem ještě nikdy chřipku neměla. A že to přišlo tak během chvíle, to bylo fakt divný :confounded:

Tak hlavně ať jsme všichni už zdraví :unamused: a hezký večer :slight_smile:
31. říj 2008 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
Tak koukám,dneska krásně,tak jste všechny venku.My už byli dopoledne,teď spinká a pak se zase chystáme na prochajdu.Takový pěkný počasí se musí využít.
Ele..doufám,že už jsi zdravá..o Skřivance jsem taky slyšela,že tam je nově dětský koutek.Ale taky se mi tam nikdy moc nelíbilo,tak nevím.. :frowning2:
Dala jsem do alba pár fotek :slight_smile:
1. lis 2008 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem.
Na Skrivance je detskej koutek?A to se tam nekouri?To by me zajimalo...
Ja se srazikem nevim,jsem nastydla,maly zatim dobry,ale bojim se,ze to chyti.
Prin,studena voda,jo?My jdeme popve ve ctvrtek,teda,jestli Max neonemocni.To by me stvalo,kdyby to meli mit studeny na prvni lekci... :unamused: Jak Jardovi chutnala cervena repa?Mam ji v lednici,chci ji zitra uvarit...
Jinak dnesni noc zase pekna,sice jedl ve 2,pak v 6,ale spali jsme do 9!
1. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak my jsme se teď vrátili z Bádu. Byli jsme na prochajdě a bylo moc hezky. Jarda v krosně, super,zase spal :slight_smile:

Maki,
jako není to vyloženě studené, ale když jsi tam půl hodiny, tak nic moc a dětem je docela zima a když deš pak do šatny, tak ho musíš fakt zabalit! Ale bude se mu to líbit, uvidíš! :slight_smile:
Řepa chutnala ale bylo všechno červené a to i v plíně :grinning: Dávali jsme dneska špenát a moc chutnal!! :slight_smile:
1. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja zkusim repu zitra.Delala jsi ji s bramborem nebo samotnou?Spenat uplne miluje,zamrazila jsem si pytel jarniho spenatku ze zahrady a uz bude pomalu prazdnej...
1. lis 2008 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Prin,chtela jsem se zeptat,jestli tam muzou mit mimca normalni plavecky nebo jen ty jednorazovy.Listicka mi rikala,ze snad jo,ale chci se te preptat,jak to je ted aktualne.
1. lis 2008 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
hezký sobotní večer,
tak dnešní ráno jsem začala jízdou do Teplic, kde jsem si musela nechat nabrat několik zkumavek krve. Na další kontrolu jedu znovu 12.11. a domluvím se s dr., jak dál....
Myslela jsem si, že si potom nakoupím v Olympii, ale je to tam hrozný :unamused: , od 13.11. se otvírá nová přístavba a plno krámků má zavřeno nebo jsou otevřené, ale zboží málo,protože se stěhují do větších prostor. Tak jsem byla zklamaná, doufala jsem, že nakoupím už něco na vánoce a nakonec jsem sehnala pouze 2 knížky. Ale jsem moc ráda i za ně.
Odpoledne jsme si udělali procházku na hřbitov, zapálili jsme svíčky. Všude davy lidí, ale bylo to krásný, když je to tam všude upravený, kytičky, svíčky.... Ale zjistila jsem,že eliška si dědu už moc nepamatuje a to zemřel nedávno - před 2 roky.

Hezký zbytek víkendu. :slight_smile:
1. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
To vis,Kami,decka si moc nepamatuji.Bud rada alespon za to,ze ho poznala a spon neco malo si pamatuje.Muzes ji vypravet,jaky byl....To Maxik bude moje rodice a segru znat jen podle fotek... :frowning2: Sakra,jde na me dusickovej splin...
1. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Maki,
už jsi ji asi dělala, ale já jsem dávala samotnou a druhý den jsem s toho udělala polívku a co zbylo, šlo do mrazáku! Ale s bramborem proč ne, když je má rád :sweat_smile:
O tom že by mohli mít normální plavečky nevím, ale dost pochybuju kvůli hygieně! Ale může mít jednorázovky a na tom plavečky, to jo! Dokonce jsem se setkala s tím, že se tam maminy bavili že tu jednorázovku usuší a znovu použijí, protože když není pokakaná, tak proč ne! No to mě hlava nebere, vždyť nepozná jestli není počůraná! :fearful:
Taky jsem se konečně pustila do založení albumku, no hafo fotek, musela jsem třídit, ale to nebylo fakt jednoduché :slight_smile: :wink:
2. lis 2008 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky !
Všichni pryč koukám :confused:
Maki, snad už je splín pryč ! Jinak co se týče těch plaveček, tak v naší hodině je mají hodně, takže jsem je teď na druhým kurzu dala i já. Minule jsem koupila ten balík plínek do vody a samozřejmě z nich už během kurzu vyrostla, ta poslední už jí byla na knop, takže teď dávám plavky. Čůrání stejně plínka nezabrání, to se ti do vody stejně dostane, když sama ta plínka je vodou nacucaná a kakání ty plavky zachytěj, což stejně ty děti ve vodě nedělaj. Takže problém nevidím. A hlavně nikdo nic nikdy nikomu neřekl. Minule tam zrovna nějak testovali tu vodu během kurzu nebo se mi to tak aspoň jevilo, měli nějaký měřáky a takovej větší stroj a něco pod vodou a furt tam s tím šachovali.....

U nás normálka neděle u tchýňáků.

Tak hezký zbytek neděle nadfs tger]hggk mkh hhhhhhhhhhhhhhh |(to už je od Luci)
2. lis 2008 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin,oni prave ty plavecky maji uvnitr sitku,takze hovnouse zachyti.A curani prosakne stejne z jednorazovych jako z normalnich,pesne,jak pise Hani.No,co se tyka toho suseni,to mi hlava nebere.Taky by mohly susit pochcendeny pemprsky ne? :grinning: Tak to mam radost,poridila jsem mu paradni cerveny Popolinky,to by me stvalo,kdyby je nemohl mit.Ja osobne zu jednorazovou plavku v akci nikdy nevidela,ale musi mit snad kilo nacucana,ne?
2. lis 2008 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a repu s bramborem vylozene "zral plnou hubou",dokonce tak,ze by zustal uplne cistej,nebyt toho,ze si asi 3 lzicky pred koncem jidla kejchnul s plnou pusou...Je vam jasny,jak jsme vypadali a vsechno v okruhu metru.Cerveny tecky uplne vsude! :grinning:
2. lis 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidávám se k plavečkám na plavání, my tedy používáme jednorázové a nevím, ale dojem, že ve vodě děti nekadí vám musím vyvrátit. My byly s malou zatím 4x a z toho se mi dvakrát pokadila...plenka to vzala tak napůl. Ale Maki přeju, abyste neměli podobnou nehodu jako my. Ale teda nechápu jak někdo může sušit jednorázovou plínku, i kdybych nějakým způsobem zjistila, že není počůraná, což samozřejmě nejde, tak bych ji stejně neusušila, abych ji mohla za týden použít znovu. To nechápu. A s tou vodou se nám ještě nestalo, že by byla studená, tak snad to byl jen chvilkovej nedostatek a už se jim to nestane, to je nepříjemný, to věřím.
My měli aktivní víkend. V pátek sem byla s Madlenkou na dlouhé procházce s kikimaruškou z Bynova pěšo do města, na druhou stranu, přes Tesco, do Parolodě na oběd a zase zpátky pěšky do Bynova. Večer bolely nožičky :slight_smile:.
Včera u známých, manžel pomáhal trochu připravovat pozemek, byla bašta jídlo, já strávila chvilku u známé doma, malá tam vytírala podlahu na kolenou :grinning: ....
Dneska na zahrádce, taťka posekal, já uklidila chatu a taky sme konečně připravili bazén na zimu, ještě byl napuštěnej :grinning: ...až se to stydím napsat, že sme to nechali tak dlouho, ale nejde to stíhat.
Po cestě domů sme se stavili u rybíka mrknout na kočáry, sice máme Firkon, i sporťák, ale jsem s nim dost nespokojená, je to trojkolka...on neni špatnej na rovným chodníku, ale přece jen ten tankodrom z Bynova a vůbec když sme u našich na horách to se s trojkolkou nedá, nemá takovou stabilitu. Takže zítra asi půjdem koupit nový kočar, teda z komisního, ale vypadá dobře.
Jinak Madlence tři dny na čerstvým vzduchu vyhovovaly :slight_smile: zvládala to krásně, ale tak jako tak v postýlce spinká nejlíp :slight_smile:.
Jinak už si úplně sama sedá, ještě úplně neleze, ale začíná se plazit. Ve středu asi půjdem na 8mi měsíční prohlídku, měly bysme jít ve čtvrtek, ale to máme plavčo a pak je zvyklá chodit spát tak ji nechci ještě tahat k doktorce.
2. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Nam se nehoda nestane,pac malej se ustalil v kadeni jednou za 2 dny po obede! :grinning: A fakt poznam,ze se na to chysta.. :grinning:
Ja mam taky trojkolku (Qiunny) a myslim,ze i Ryangi a Lenik potvrdi,ze stabilita v terenu je vyborna... :wink:
2. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to my teď vůbec nevíme, kdy co bude. Je to podle toho co jí, ale odhadnout se to už u ní nedá :frowning2:. Takže je to vždycky překvápko.

Já neříkám, že všechny trojkolky jsou nestabilní, alá já už ji nechci. Se známou sme se na tom shodly taky, ona má ale X-lander a taky už málem s manželem překlopili dítě.
2. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasne,ja to nemyslela zle.Je jasny,ze kdyz nemas dobrou zkusenost,ze radeji pujdes do 4kolky. :wink:
Zitra pojedeme k doktorce,v Maxovi to chrci,je zahlenenej,nudle jako oprate,chudak.Jsem ho nakazila,to se dalo cekat... :frowning2:
2. lis 2008 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky tak já dneska první?

O víkendu jsme byli na Moravě, navštívili jsme známé a jeli se podívat na Macochu, a kvůli pesovi se šli projít do lesa, naštěstí nám přálo počasí i když to v sobotu nevypadalo. Jo a já jsm s trojkolkou opravdu spokojená do čtyřkolky bych už nešla, zvládne i horší terén.

Tak zatím ahoj
3. lis 2008 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunko, tak to držím palečky s prvními jízdami i se spaním Šímy v jeho pokojíčku. Já jsem už tři noci spala v ložnici a Daneček je sám v pokojíčku. Ale jsou to pokoje hned vedle sebe a máme otevřené dveře, abych slyšela každé šustnutí.
A k té autoškole. Já jsem si trénovala už dřív s tátou osmičku na Staráku a učitel v autoškole to poznal. Takže moje první jízda byla rovnou po městě v provozu. Uf :slight_smile:

Mílo, no nevim nevim. S mým strachem z auta bych asi jela vlakem :frowning2:

Dančo, miminka se opravdu porovnávat nedají. Každé je jiné a jedinečné :slight_smile: Ale Vendulka je vážně šikovná.
3. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, vítej v klubu, já se taky bojím řídit. Ale tááák strašně bych chtěla. Jenže teď už ani nevím, kdy se učit a hlavně bych se asi jako totální začátečník bála vozit Danečka, abych to někde někam nepicla. Pokoušela jsem se to loni překonat, ale prostě mi to nešlo. A Tomáš mě teď už ani moc nechce pustit za volant, abych sobě a malýmu neublížila :frowning2: Ale kolikrát se mi v noci zdá sen, že řídím a hrozně mě to baví. Jooo, ve snu mi to jde :slight_smile:

Pavlí, má pravdu, hlavně že je Daneček v pohodě. Teď se to noční vstávání trochu upravilo. Odbourala jsem noční dudlík a dostává ho až ráno v půl sedmé, aby se ještě na chvililinku ududal. Jinak ne a funguje to líp. Radši to ale zaklepu :slight_smile: Možná je větší klid i díky tomu, že jsem v ložnici a nerušíme se.

pbauerova, tak jak jsi dopadla s tím palcem???

Hani, neboj, nemyslím si, že by Daňula byl nějak pozadu, naopak. Jen mě překvapilo, jaká je Vendulka čiperka, víš :slight_smile: Ty jo, teď dočítám, jak ti bylo ouvej. My jsme doma promarodili víkend, ale rozhodně ne jako ty. Snad už je lépe. U nás chrchlání, průdušky, rýma, kašel a pálení v krku. Daneček naštěstí měl jen slabou rýmu.

Jé Martinko, vy už jdete plavčit??? Tak pak poreferuj, jsem zvědavá. A od kolika hodin to tedy máte?

Kamčo, tak budu držet palce. Jinak mě umřel dědeček, když mi bylo 6 let a babička, když jsem byla v první třídě. A moc si na ně nepamatuji. Ty první roky se asi zapomenou. Utkvělo mi jen pár událostí.

simcecz, u nás se taky bazén zazimoval až minulý víkend, byl napuštěný :slight_smile:

Jo a quinnyho taky chválím, je stabilní a zvládá horší terén.
3. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Maxik ma zanet prudusek.Nejdriv jak ho slysela kaslat si myslela,ze da jen sirup an kasel,ale kdyz ho poslechla,rekla,ze antibiotika jsou nutny,ze to ma docela dost.Takze prvni vetsi nemoc... :frowning2: Ach jo.Takze zadny plavco,zadny srazik... :frowning2:
3. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky..
Maki,Maxíka je mi líto..tak ať se brzo uzdraví :slight_smile:
Celý víkend jsme čekala,až se ozve z autoškoly,že pojedeme na cvičiště a zatím nic :frowning2: .Tak aspoň sjíždím testy na netu a docela mi to jde.Celkem jsem pochopila i křižovatky. :wink:
Krásné odpoledne všem
3. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
mame druhej zub!!! :grinning:
3. lis 2008 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem !

DOROTCE ještě jednou přeju KRÁSNÉ PRVNÍ NAROZENINY, hodně zdraví, štěstí a rodičovské lásky, kterou samozřejmě má a tak málo starostí jako doteď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Maki, gratuluju k druhému zubu :wink:

Jinak jste mě překvapili s kaděním do bazénu, já myslela, že děti mají tolik starostí, že na něco takového není ani pomyšlení :grinning: . My naštěstí už fungujem jen do nočníku, takže toho jsem snad ušetřena :confused:
3. lis 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,
tak to moc gratuluju :slight_smile:
Jarda je teď pěkně protivný! Jak mu začal lézt ten další zub, tak se nemůže pořádně prorazit a tak i blbě spí, chudáček! :cry: Jinak nám dneska dorazili ty brýlky a jsou parádní, teď ještě aby svítilo sluníčko a dáme mu je, jsem zvědavá jestli to pomůže :wink:
3. lis 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
A,Jarousek bude brejlovec! :grinning:
Jee,Dorotka slavi,tak vsechno nej! :grinning:
3. lis 2008 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky, díky za přání!

Jo a musim se "pochlubit" dnes jsem byla na chýře a trhali mi další kus nehtu, bolest děsná...
3. lis 2008 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dorotce vše nejlepší k narozeninám :slight_smile:

Maki gratulace k zoubku a ať se brzy uzdravíte :wink:
3. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek