• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobre slunecne rano...

Ja mam dnes honicku, musim nas sbalit na tyden na dovcu - zatim jsem zabalila Petikovi jidlo a pleny a mam dve pekna zavazadla :grinning: Nedelam si iluze, ze toho bude malo.
Jedem na chalupu do Jetrichovic.
Doufam, ze k mori toho povezu min :wink:

Leni, u nas je taky veselo jak u vas, ten snad jeci i proto, ze jsem se nadechla...
14. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to je přesný... já myslím, že to máme od zubů. Včera mu vylezl čtvrtý a už vidím horní dvojky, že se derou ven. To je na palici. Potřela jsem kamistadem a nepomohlo to. Chladící kačena nezabrala, do pusy si šáhnout nenechá. Pít nechce. Tak jsem mu dala Nurofen a už usíná.
14. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja s nim musela ven, neb tady to bylo neunosne - a on si usnul v klcarku, tak uz hodku spi v predsini :wink:
14. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daneček usnul a já to zakápla taky na hodinu a půl :grinning: Teď se chystáme za kamarádkou do města.
14. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase vůbec nic nestíhám, už jsem s tím trapná, že...a to v úterý odlítáme do Norecka. Holt to musím všechno postíhat, než odjedem. Teď u nás byli v úterý bratránek se ženou, ve středu jsem jela ke strejcovi na chalupu (a ve čtvrtek jsem tam odehrála 2 zápasy na turnaji v Berouně), teď odpo se chystáme do muzea, zítra jedu odehrát ještě jeden zápas do Letňan, v neděli musím uklidit náš skorobyt nahoře - umýt okna a podlahy v hotových místnostech, v pondělí kamarád doveze a namontuje postel pro kluky, musím zabalit a tradá!
Jo, představte si, dneska Macek seřezal Ondru přes záda UH hokejčičkou. Až tam měl chudák šlicy.
14. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli dneska u doktora,pacMax ma uz 3 den teploty.Pry ma virozou,kdyz neprejdou horecky,mame jet na pohotovost pro antibiotika.To mi teda moc nepomohli....Tomu jsem se prave chtela vyhnout.No,ale ted to pry jeste na leky neni,tak snad se jim vyhneme.
14. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
to je mi moc líto, snad se z toho brzo dostane.

Mě se před půl hodinou ozvali kamarádky, že přijdou kolem půl deváté dneska večer na pokec, no moc se těším, jenom ty přepadovky moc nemusím! Ale každopádně dáme vínko a zdrbneme :slight_smile:
14. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki jéé tak to máte to co my :frowning2: Maxíkovi přejeme ať se z toho brzy dostane!!
Kristík měl teplotu jen dva dny,teď přetrvává ta rýma a kašel!A nechce moc jíst jen pořád prso,vyvádí a musí zkrátka dostat...

Prin Ty se máš :slight_smile: :wink: jéé to by mě bylo fuk přepadovka,taky bych si už dala nějakou sklenku,ale až kluci odjedou koupím si šáňo nealko! :wink:
14. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:
My za chvili zacnem nakladat.
Uz se tesim na chalupu, i kdyz s Petikem to bude narocne - nemuzu ho tam davat moc na zem... :roll:
Ale to se zvladne.

Jeste neco - nas boj s malym teroristou uz nese sve ovoce - na dnesek se vzbudil poprve kolem pulnoci, Petr ho v minute utisil a uspal (to nechapu :roll: :shock: a spalo se do 3. Pak kojo v 5 a 7 - ale to jeste vypilujeme. Na chalupe pokracujeme... ;)

Mejte se vsechny moc krasne, snad vzdycky vecer stihnu nakouknout...
15. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dneska razíme k rodičům na zahradu. S mamkou zkusíme vytvořit a zavařit pár hruškových přesnídávek. Ale prý to v těch skleničkách po přesnídávkách pro děti nejde zavařovat, tak to bude velká čára přes rozpočet, esli je to pravda.

Makinko, tak to je síla! Chudák Maxíno. My jsme si horeček a viróz taky užili až až a horečky byly u nás snad každý druhý týden. Tak přeju, aby byl prcek z toho co nejdřív venku a nemusel mít antibiotka. My je měli už 3x.

Prin, tak jaká byla návštěva? :slight_smile:

Terez, my měli včera večer jen tak šáňo alko :grinning:

Verčo, tak si to tam parádně užijte a ať se vrátíte už bez nočního buzení. Ono to prý pomáhá, když nechodí v noci k dítěti kojící mamina, ale taťka. Z maminy cítí mlíčko na sto honů a neusne, dokud nedostane.
15. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani Elektronko, jestli sem ještě občas nakoukneš, tak přeju všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku :slight_smile:
15. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem,
Leni,
jo, bylo to super, holky teda v jedenáct jeli domů, ale stačilo to a už jsme se domluvili na příště! I hlava se mi motala :slight_smile:

Verčo,
hezky si to tam užijte :wink:
15. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Tak moje noc byla děsná...!!!Před kojením kolem půlnoci jsem šla na WC a cítila bolest v podbřišku+pálení,celou noc jsem chodila "ucvrnkávat"no děsný,ráno hned do nemocnice na pohotovost(byla jsem si jistá se zánětem moč.cest)což se potvrdilo!!

Natt viděla jsem Tě dnes v Tescu,ale WC mě volalo víc....!!!Stála jsi s kočárkem u vchodu před informacemi

Verčo tak jsi na noc povolala manžu na pomoc??No já s tím kojením ani nemluvím,ve dne v noci,chce pořád a řve ,musí dostat...Jídlo odmítá a vyžaduje kojo!!
15. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
dneska?????????,,s kočárkem,tak to jsem nebylá určitě :grinning: ,v tescu jsem byla,ale kolem 4 a se šimonem na ruce a nebo v tom vozíku-autíčku,jinak jsme celej den byli na Osecký pouti :wink:
15. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
tak se dej do pořádku.trpim na to taky :unamused: :unamused: ,takže vim,co to je za bolest :frowning2: :frowning2: ,ale taky hned mažu,už poznám první příznaky,proto jim Urinal a brusinky,jako prevenci :wink:
15. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxik uz je lepsi,dneska jen zvysena teplota,asi jste tetky na dalku vylecili! :grinning: Tak ted jdeme lecit Terez! :wink:
15. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, zdravime z chajdaloupky :slight_smile:
Mame se skvele ...

Terez, to je mi lito, ze mas takove trapeni... Ano, tatka se do toho obul a oPRAVDU to 100% funguje, proste kdyz se Petik vzbudi, tak tam jde Petr a za minutku dve je klid... My uz jsme v noci byli u koja co hodinu a ja reano skoro brecela unavou - chytala me litost... Tak jsme se shodli, tak takto NE... Neni to dobre pro nas ani pro Petika.

Maki, to je fajn, ze je Maxikiovi lip... ano, ted musime vylecit Terku...!!!

Hezkou nedeli vsem :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík děvčata :slight_smile: :wink:

Natt byla jsi to ty,pravda zářící kočár to nebyl :grinning: ale já v tý rychlosti,jak jsem hodila okem a letěla na WC jsem 100% neregistrovala kočár či vozík.....My tam tenhle čas šli nakoupit

Verčo,no já dnes kojila ve 2h ráno a pak asi kolem 4h a na 6h,pak jsem šla vzbudit tatíka ať hlídá a šla jsem zalízt do pokojíku,no a vydržel to do 9h Kristík v poho,jen co mě zmerčil řev a hned na prso!A nyní spí v postýlce ani do 10.30h nevydržel to chodí spát po sváče.

Maki jéé to je fajn,že Maxíkovi je líp :slight_smile: JJ holka nějaký léčení na dálku potřebuju :wink:
16. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky...

Terez, to jeste docela ujde, ne? Hlavne, kdyz te nechali dospat...

My jsme spali docela fajn, P se probudil v pul dvanacte, tatka ho za minutku uspal, pak v pul jedne jsem ho uspala ja a ve 3 jsem mu dala, ale v pul pate ne-e. Spal do 7. Rano jsme byli na prochajde, po obidku prijedou dvoje znami, tak bude kavicka a pernik, co jsem pekla doma, asi i grilco ...
Ted Petik spinka.
My jsme rano koukali na tu nasi parcelu a tesili se, az tam bude stat nase chajdaloupka... Takze po materske se do toho pustime
16. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,lae já fakt nebyla u informací.........jako venku nebo uvnitř.........no tááááákkkkk kuj zářivej kočár by jsi nepřehlídla :grinning: :grinning: přeci......ale já s nim nejezdim,jen na spánek,když se teda nekde zdržim :wink:
16. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru a kde........ :wink:
16. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Maxule konecne chodi sam!Vcera to zkusil a dneska uz trenoval poctive.Tak 3 metry da v pohode! :wink:
16. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, no tady v Jetrichovicich... :slight_smile:

Maki, gratuluju k chozeni, to je Maxik sikulka... A celej tata :wink: Mochezke fotky.

My meli prima den - vyrazili jsme na DOlak - obligatni kocarkova prochajda :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
no jo já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Prin, to je fajn, že sis to tak užila. Ono to chce si občas vyhodit z kopejtka :slight_smile:

Terez, teda vás teď ty nemoci pěkně trápí co? A dostala jsi antibiotika? Já se obávám, že se na mě řítí to samé, co na tebe a už asi čtyři dny. Není to vyloženě nesnesitelná bolest, ale není to ani v pořádku... Tak se snažím udržovat v teple a hodně pít, snad to pomůže.

Maki, to je dobře, že je Maxínovi lépe, brzy už zase budete s námi lítat po venku :wink: A koukám, že už po svých. Daneček ujde tak 2 metry, včera dal tři, ale to šel chlap nalepený za jeho zády, kdyby byl pád. Taky už se v nejbližších dnech rozpochodujeme.
17. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile: :wink:

UF noc byla hrozná!!Kristík se probudil v 1.30h na kojení,pak ve 3h a nemohl usnout do 5h ,nosili jsme ho,konejšil a pak stejně musel dostat prso...

Verčo jak to děláte??Dej recept na uklidněnou :wink:

Maki gratuluju k prvním krůčkům :slight_smile: :slight_smile: jůů za chvíly mu nebudeš stačit :wink:

Leni tak pij aspoň urologický čaj pokud ho sneseš.Já ho piju+antibiotika.JJ holka já dlooho dlooho nic a pak mě chytne něco velkýho :angry: normálka!!

Peču klukům sebou bábovku,za chvíly řízky a chlap jěště seká zahradu.Jéé mě bude asi smutno :frowning2: ,ale myslím,že nebudu mít čas na smutnění,mám už rozplánovaný týden-dědu vozit po doktorech a doma pak úklid..
17. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano...

Tedy vy jste chodci... - parada!!!!

Terez, jak delame CO??

My jsme meli opet o stupen lepsi noc - opravdu to funguje, Petik se poprve probudil az v pul jedne, za minutku spinkal, pak ve tri, tak jsem si rekla, ze mu uz nedam ani ve tri a vyslo to, nakonec se vzbudil v 6 a byl cely vyladeny a plny sily. Vypil mi i mozek a radil v posteli jak cert, Petr chtel odlozit odjezd na ryby a valet se, ale Petik mu nedal sanci, takze jel pekne s kuropenim...
Petik ma tedy malou poíchvalu, az se prestane i budit, tak to bude krasa!!!!!!
Samozrejme prcek odpadl chvilku po 9. a spi venku pod slunecnikem v kocarku.
Adam jeste spi v pelechu, ale za chvili ho vykopnu, aby se neprespal
Segra s klukama uz je v Tescu pro proviant a vyrazeji smerem sem, tak tady bude pekne veselo
17. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky,
tak my jsme se už vrátili z dnešní procházky, protože to vypadá na pěkné vedro, tak nevím nevím jestli vyrazíme odpoledne.

Terez,
no to máš ale pěkný plán...brrr :sweat_smile:

No byli včera celý den v Jetřichovicích. Švagrová tam mají pronajatou chatu, tak jsme si udělali výlet, paráda! No a teď du dělat něco k jídlu a uklidit! Taky paráda :confused:
17. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, náš Daneček je tak zvyklý na dudlíka, že když jsme spali ze soboty na neděli u našich a zapomněli dudla, dítě bylo vzhůru od 12:15 do 4:00!!! A já samozřejmě s ním. URO čaj doma bohužel nemám, ale mám nějaký jablečný s brusinkami, tak aspoň to.

Prin, prý má být vedro až do víkendu, o víkendu se má ochladit. My jdeme ve středu na očkování Priorix tetra, tak doufám, že z toho fakt nejsou reakce hned, aby neměl horečky ve vedru.
17. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek