• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Prin, to jste mohli vcera navstivit v Jetrichach i nas :grinning:
17. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
to jsme mohli :sweat_smile:
Já jsem tam byla poprvé a fakt se mi tam líbilo, klídek, pohoda! Myslím že odpo vyrazíme na zahrádku, taky klídek, pohoda :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky.
Tak jsem zase v práci :frowning2:.Měla jsem volno 4 dny a báječně si to užila.Na víkend jsme byli u mojí babičky nedaleko Mělníka.Bylo krásně a tam mají super koupání.Je to bývalá pískovna,okolo borovice,čistá voda..:slight_smile:Takže celé sobotní odpoledne jsme se váleli u vody.Šíma tam moc nechtěl,ale pak se otrkal a z vody pomalu nevylezl.Teda,byl jen maximálně po kolena,ale dobrý.Pak s ním tatínek chvíli blbnul a to nevěděl,jestli se má smát nebo brečet :slight_smile:
Babička nás pořád něčím dobrým krmila,no paráda,akorát jsme určitě přibrala.Být tam týden,tak se domů koulím.Jeli jsme autem,bylo to kupodivu v pohodě-cesta trvá asi 2 hodinky,ani jsme cestou nebloudili.Akorát včera jsme chtěli být doma brzo,tak jsme jeli v tom pařáku,ale přežili jsme to.
Jo,vše nej Péťe k svátku!:slight_smile:
17. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
i my se přidávám s přáním k svátku Petkám :wink: :wink: ........hlavně zdravíčko!!!!!!!!!!
17. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, i za sebe a za Danečka posílám vzdušné přání k svátku! :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo,
vše nej a hlavně zdravíčko a štěstíčko... :sweat_smile:
17. srp 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťulám vše nej k svátku :slight_smile: :slight_smile:

Kluci mi už odjeli...no to by nebyl ani můj muž aby odjel v pohodě a bez zážitku :grinning:

Vyprovodila jsem je a jdu do DM drogerie,za 10min telefon,říkám si ten snad něco zapoměl(tušení) a můj chlap mi říká:sedni do auta jeď domů a dovez mi do Dobkovic PAS!!!Tak celý bus čekal na moje kluky :grinning:

Holky no já se v autě chechtala :grinning: fakt vše si nachystal a to nejdůležitější nechá doma.... hotový Účastníci zájezdu! :grinning:

Tak jsem šla do DM pak jěště jednou....koupila plíny s 25% slevou + 15% slevou na celý nákup,UF! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Doma jsem něco málo udělala,ale nestihla jsem sebrat prádlo :angry: měli jsme tu bouřku a velký slejvák!!Achjo :unamused:
17. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já poslední dny nějak vůbec nestíhám, tak ani nepíšu, ostuda... :unamused:

Jsem dneska pěkně zmokla, vydala jsem se do bankomatu a v půlce cesty se spustil ten parádní liják. Než jsem došla k bankomatu a pak zpátky domů, tak ze mě voda lila v proudech, šaty jsem musela vyždímat, jak byly nacucaný a vlasy taky....paráda. A dorazila jsem domů a přestalo pršet... :grinning:
17. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak to je slušnej trapas v autobuse. Fakt účastník zájezdu. Hlavně ať tam nekradou podšálky :grinning:

My jsme tu měli teď pár hodin na návštěvě tchýni. Ona je super, takže jsem byla ráda. Daneček happy, babička se kolem něj točila a mlátila s ním do hraček. Přinesla 2 Hami mlíčka a k tomu 11 maso-zeleninových různých přesnídávek. Tak mi udělala velkou radost, ušetřila práci i peníze.

Ivčo, to není ostuda, to jsou prostě dětičky. Já píšu, že už Daneček spí. Ale jsou dny, kdy se sem už nedostanu vůbec. A to holky můžou potvrdit, že jsem tu stíhala být denně. Teď už to prostě nejde.

Jsem asi blázen, ale dnešní déšť se mi hrozně líbil. Úplně se v tom sluníčku třpytil. Koukali jsme na to jak zjara i s tchýní, přítelem a Danečkem. Nádhera! Ale chápu, že pro ty, kdo zrovna nebyli v suchu, to takový pošušňáníčko nebylo :grinning: Kdybych bývala sklonila hlavu z té oblohy, tak bych možná i z balkonu viděla Ivču, jak jde zmáchaná domů jak Česílko :grinning:
17. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko děvčata :slight_smile: :wink:

Kristík se vzbudil před 6h,nakojila jsem a znovu usnul,což se dlloooho nestalo!!Ale já nějak spát nemůžu,už mám zaplý telefon a čekám zda mě kluci písnou,že v pořádku dorazili na místo...

V noci byla ta bouřka teda příšerná,sousedka mi psala zda se nebojím sama v baráku,já jěště koukala na takovej psychofilm!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a prádlo co mi zmoklo jsem dala vyprat teď po ránu na novo,kdyby to byly chlapa montérky kašlu na to,ale zrovna mimi věci :frowning2:

Verčo já se ptala na konejšení Petíka v noci :wink: ,to neřve jako tur,dokud mu nedáš prso??To Kristík teda vyvádí!!A když chlap konejší tak skoro dvě hodiny a pak je to stejně na další kojo...
18. srp 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
bouřka byla hnusná,ale ne zas moc a to,že se bojim........tak to šlo :wink:

terez,
zatim chlap boduje :wink: ,neboj dorazej

dneska si jdu na imuno pro výsledky,tak držte palečky.........i když vim,že neco tam je :frowning2:

jo a včera jsme museli se Šimonem k zubaři,pořád má prsty v ruce,tak jsem byla v pátek,mela jsem podezření na afty,ale prej zkažený zuby,tak se ženu ráno k zubaři a prd zkažený zuby,rostou mu stoličky,jjen mel ve 4 nejakou rýhu,tu mu nečim zalepila,nevrtala :wink: ,tak se dneska domluvim,jestli muzu dát žloutenku,u nás,jistota je jistota....... :wink:
18. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tady byla taky solidni burina, ale je krasny vzduch...

Terez, to je prd, kdyz cekai v Dobkovicich, znamy posilali syna na hory do Rakouska a v Dolnim Dvoriste v autobuse se zjistilo, ze mu omylsem dali pas maminky, tak tatinek z DC frcel az tam... ceškali tam na nej.
Kluci urco dorazili v pohhode.. :wink:
Aha, chlapovo konejseni - hladi ho po zadickach, klidne na nej mluvi, rika m, ze ted se spinka a ze ho ma rad a pocitaji ovecky...
Na dnesek se Petik vzbudil v 1:15, to jsem ho v minute uspala ja a zedny rev ani nebyl a pak ve 4, to ale byl tedy rozhodnuty, ze kojo bude, tak bylo a spal do 8!!! Z meho hlediska to je na pochvlalu...

Vsem hezky den
18. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez????????
tak myši mají pré??????????? :grinning: ,jen maža vytáhne paty z baráku,ty už laškuješ se zmrkou v ruce s jinym chlapem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,že jo vid???????????? :grinning: :grinning: :grinning:

jinak tak nás slušně dr. poslala do pr..................,jak tam byl na ni minule manža nepříjemnej,řekla mi,že ho léčit nebude,že je to na léčbu a nějaký vykcíny to je,ale že si mám najít jiného dr........,a že si mám najít sama,že mi jiného neporadí :angry: :angry: ,jj to manžu neomlouvá,ale neléčí jeho,ale moje dítě,takže jsem z toho taková nejaká :angry: :angry: ,ten malej za to nemuze,že si dr nesedla s tatínkem a když teda potřebuje léčbu,tak ho má léčit :unamused: :unamused: ,no tak jsem sedla k netu a našla jiného dr,ten si vyžádá kartu a hned mi zavolá,léčba se posouvá na konec října,novej dr se nejdřív potřebuje se Šímou prej seznámit,je to tak na 45 min a zatim má nasekáno :unamused: :unamused: ,tak hold počká,snad se nic nezanedbá a Šimon to nejak ustojí,zatim je klepu zdravej :wink:

veru,
teda???????vy jste šikulky :wink:
18. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to je tedy husty!!! Co to je za dr???? TO mi prijde opravdu neeticke, ze te z takoveho duvodu odmitne, to by me zajimalo, oc by na to rekla LK...!!!
Hlavne, ze jsi nasla nahradu a snad to bude OK a Sima bude v poradku...
18. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
ty si jak segra..........budu já se pořád rozčilovat?????? :angry:
18. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez!!! Jsem na tebe v noci myslela, dobrý co? Vezmeš mě do klubu "Pohotovost = Zánět močových cest = Anitibotika"? Celou noc jsem nespala, bolesti hrozný, moje gyndařka má dovolenou, tak ráno hurá do nemocnice na gyndu, strávila jsem tam dvě hodiny a je to tam! Moč prý vyšla katastrofálně a už taky dlabu antibitoka.

Zítra razím z Danečkem na očko - Priorix Tetra.

Verčo, to je fakt na pochvalu, Petik je šikula a ty jsi to udělala dobře. Máš zlatýho chlapa, když to tak čtu.

Natt, tak to by mě taky zajímalo, která doktorka měla takový přístup! Katastrofa. Odmítnout dítě, které za nic nemůže... A kam tedy jdete, k jakému doktorovi?
18. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co blbnete????????,na jaké meze to sedáte????????? :grinning: .tak snad atb zaberou :wink:
18. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr na alergu a jdu k dr.Markovi :wink:
18. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, takovéhle chování měla dr. Kovářová na alergu???
18. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to ja taky veim, ze mam zlatyho chlapa...!!! zaplat panbuh, jinak uz bych asi byla na psychine...

Natt, ne ne, nemylsim, ze se mas rozcilovat, jen fakt je to v dnesni dobe neuveritelne!!!

Terez a Leni, holky vy jste nejak asi moc hrr vlitly na ty meze, co??? :grinning:
Tak at jste brzy v poradku....
18. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Dneska parada den,byli jsme v Zooparku v Chomutove.No,kdyz je clovek zvyklej na normalni ZOO,tak zklame malej vyber zvirat,ale zase jsou tam hodne navolno,to je fajn,fakt priroda.Maxino nadsenej,trenoval chuzi poctive a rval na vsechny ctvernozce "Kááá"!!! :grinning:(Tak u nas delaji ovecky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Taky chtel jednomu chlapeckovi sebrat trikolku-stejnou,co ma doma,malem byla bitka! :grinning:
Dekujem za gratulace k chuzi! :slight_smile:
Holky,dejte se dohromady,to ja znam moc dobre,kazdych 5 minut na zachod a vytlacit ze sebe kapicku s bolesti jako ziletky.... :angry:
18. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,člověk ať se hne kam se hne,tak všude vás může navštívit :grinning: ,mi tak přijde :grinning: .Jinak Petik je fakt šikula :slight_smile: .My jsme bojovali nebo spíš nebojovali mezi 8. a 11. měsícem,to jsem fakt nespala a dobrovolně dávala prso moooockrát za noc a je fakt,že v tom 10.měsíci to bylo už asi nejhorší.Nechala jsem se dobrovolně vysávat .Pak mě inspirovala Prin ať jdu tvrdě na věc a vydržim a fakt od tej doby to je nádhera .Asi tři noci byly hodně kritický,kdy to vypadalo,že jí tu vraždíme a pak se to lepšilo a lepšilo a zhruba po třech týdnech se budila maximálně jednou nebo vůbec a asi tak od toho roka spí jak dudek celou noc nonstop :dizzy_face: .Samo se občas vzbudí,ale jen,že chce poňuchňat.Stačí pohladit,aby se jí zdálo něco pěknýho a usne ještě než jí spadne hlava na polštář.Ale teda vytrpěli jsme si taky svý :grinning: .
Jinak další nočníkování se zatim neděje,zatim znova nezabralo,že jiný mimčo už umí dělat ee :grinning: .Akorát jednou si sama běžela pro nočník a než jsem to pochopila,tak si sedla na bobek a bylo hovňaso v plíně :sweat_smile: a ještě se na mě tvářila tak jako a máš to mámo.......když zavíráš dveře do koupelny :grinning: .
Joo holky,fakt pozor, pozor, ty meze už začínaj bejt fakt studený :grinning: ,sic je to romantika.......ale ty následky :grinning: .Tak vám přeju ať jste z toho rychle venku,taky to znám :rolling_eyes: .Fakt nic příjemnýho :rolling_eyes: .

Natt,teda to je dost nepříjemný s tou dr. já teda nevim,co jí tvůj manža řek a co zas řekla ona,ale tohle mi přijde vcelku až jako poslední a nezrovna nejlepší řešení.Právo na to má,že jo no......ale nejde ani o vás ani o ní,ale o dítě,který se s nikym nikde nehádalo.....no nevim no :unamused: .Držim palce ,aby jste neměli zybtečný komplikace,ale určo bude Šíma teď i jidny fit :slight_smile: .Hele koneckonců,jestli jste si s dr. neapdli do oka z jakýhokoliv důvodu,tak vy máte taky právo si najít jinýho dr. a budete mít klid a ne se s ní dohadovat :slight_smile: .
18. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo Leni,hele kolik stojí ta priorix tetra? Kde jste jí kupovaly? Já tak zhruba vim kolik,ale někde jí maj přeci jen levnější :slight_smile: .Jestli teda ješt platí,že lékárna na Staráku za alergem je nejlevnější.Já tam kupovala toho meningokoka a fakt jsem ušetřila minimálně stovku :slight_smile: .My jí budem dávat asi teď někdy.Zrovna jsem nedávno řešila,že brnknu Pánkovi,že si přijdu pro recept.Jsme domluvený,že jí to dáme měsíc po hexe,což už je.
18. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Terez, :grinning: s tim pasem to je dobrá story :grinning: ,jsem vcelku nasmála :grinning: ,i když to asi až tak zrovna v tu chvíli moc srandovní nebylo.Já jsem zas jednou nechala doklady,pro změnu, na dovolený a v klidu jsem si jela domu bez nich :grinning: .Na Rakouských hranicích nás v noci už nechali jen projet a tak jsem až doma a to ještě až po pár dnech zjistila,že nemám pas,občanku,řidičák,režijku...... :grinning: .Tak jsem pátrala v paměti kde jsem je proboha mohla nechat a nakonec jsem zavolala do cestovky ať se delegátka v Itálii mrkne do stanu č. 8 pod matraci :grinning: a oni mi fakt volali zpátky,že je našli :grinning: .Další turnus mi je přivez do Čech :grinning: :grinning: asi si taky mysleli něco svýho nepěknýho :grinning: :grinning: .Musim podotknout,že v tej době bylo ještě pasu potřeba a já si jela v klidu domu,skorem celou cestu jsem v buse prospala, a nic mě netrápilo :grinning: :grinning: .
18. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak my se chystáme na očkování. Dítko se na to asi duševně připravuje nebo co, páč vstával neobvykle už v 6. Fakt nenechá maminku, aby se léčila a odpočívala.

Maki, prý je tam moc hezky. Až změníme vůz, tak se tam taky vydáme. U vás je to aspoň "káá", u nás je to "He?" :grinning:

Bell, protože jsme byli ve studii na meningokoka, tak máme priorix tetra zdarma. Takže nevím.
19. srp 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, Priorix Tetra jsem teď kupovala v lékárně u slunce v Podmoklech za 1702Kč, byl, ale na objednávku až druhý den..

Víkend jsme strávili zase v Janově u tchánovců u bazénu, takže pohodička :slight_smile:

Včera jsme byli v Praze v Motole na tom kožním, dopadlo to dobře, malá je prý téměř zdravé dítě, dr říkala, že to má fakt čisťounké a že to co teď vidí je jen ze zapocení, a že tohle je pro ní zdravé děcko a musím říct, že po tom co jsem viděla v čekárně, no auva auva, chudinky malý :cry: , dostali jsme školení jak ošetřovat tu naší kůžičku dál a na postupu léčby shodly se stejně s Podolskou, takže když bude dál nějakej problém tak to budu asi řešit už jen s ní a vlasně už nás v té Praze nepozvali ani na kontrolu. Dr ještě říkala, že v případě Dorotky je prognóza velmi dobrá, že za to sice hlavu na špalek nedá, ale žo to vidí tak do 3 let věku bude skoro čistá, jen se nám v případě zapocení může objevit něco v záhybech pod kolínkama apod. Mám teda velkou radost a tak jen čas ukáže jak to bude skutečně dál :wink:

Pokud jde o pas-story musím se přidat, před pár lety jsme jeli skupinka lidiček na dovču a já furt všecky buzerovala ať si zkuntrolují platnost a hádejte která blbka zjistila 10dní před odjezdem, že jí pas končí v den odjezdu, umíte si představit jak dlouho jsem to pak poslouchala :zipper_mouth:
19. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám tady je to samej svědomitej cestovatel :grinning: :grinning: .
Peťo,dik za info,myslim že těch sedmnáct stováku je taky slušná suma,ještě se pozeptam
:slight_smile: .A gratuluju Dorotce,že máte o velkou starost míň :slight_smile: .
Jo a ještě teda jsem tady trochu mystifikovala holky ,co choděj ke Košařce.Tak to vypadá,že čísla asi ještě má....Mamka minule přilítla ke mě,že jí Vendula řekla,že žádný čísla nemá a že jim nejde tak elektrika,ale že ať tam teda pozdějš zajdem,jeslti jim to třeba do tej doby spraví.Nespravili,ež jo to už jsem psala.No a dneska jsme se tam vydaly s bábou znova s ti,že teda když nejsou ty čísla,tak tam nebudem strašit už od šesti a když sjem tam došli,tak jsem si ještě vystála frontu,načež vykoukla Vnedula a řekla,že už maj na dnešek plno a víc neberou.Ale paní se přede mnou dožadovala čísla....tak nevim......ale prej ty co tam seděli,tak to je jen hrstka,zbytek odešel zatim do města............tak nevim.Zejtra se tam na třetí pokus zkusim už nějak probojovat k dr. a pak dám info jak to teda s těma číslama je nebo nejni :slight_smile: .
19. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s těma zvířátkama ..u nás teda je ovečka béé béé,ale trochu se na nás Puclina divně dívá když vysvětlujem jakej je rozdíl mezi kozou a ovcí neb jí bee bee přijde skoro stejný jako mee mee.Stjeně jako obrázky hus a kachen neb občas ty kachny někde vypadaj jako husy a obráceně akorát ,že jednou na ní vyhrknem ga ga a jeddnou kač kač,takže pro jisotu je to kač kač všechno.Fakt na nás hází pohledy jako estli jsme si jistý co jí řikáme :grinning: .Člověk si fakt připadá někdy jak blbec,protže jí čtem z knížky a zároveň řikáme co je na obrázkách a občas teda nevíme ani my co tam vlastně vidíme a jak to nazvat :grinning: :grinning: .
19. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, to jsou hodně pozitivní zprávy z Prahy. Jsem moc ráda :wink:

Bell, z toho si nic nedělej, já se tím zatím nezabývám tak "do hloubky" a každej pták je u nás prostě "pipi" :grinning:
19. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto,to je bezva. :wink:
Bell,budu ti vdecna za info o Kosarce,tez se tam chystam.
U nas jsou ptaci tez "pipi",pouze slepice je "koko" a kachna ...no,ten zvuk neumim napsat,ma to byt "kac,kac",lec je z toho takovej divnej skrek,ale stale stejnej,tudiz ty kachny tak asi opravdu slysi.... :grinning:
19. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek