• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jejda, dítě si změnilo režim a rozhodlo se vstávat s tatínkem v 6 ráno. Já vím, že některé z vás vstávají i dříve, ale na mě je to fakt moooc. Jsem spáč a navíc večer se nedokopu do postele před 22:30 :angry:
20. srp 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko holkíííí :slight_smile: :wink:

Jsem se konečně dokopala abych vše přečetla a písla!!

Leni tak jak jsi na tom?Mě už je lépe,piju teda pořád čaj a antibiotika dobírám.

Natt teda Ty si zařiď kancelář-soukromé očko :grinning: to víš já kecala s majitelem tý restauračky tak jsem neviděla,neslyšela :grinning: no a obsluhu už tam znám taky :grinning:
S to dr máš teda fakt zážitek!!
Včera jsem měka net i skype zaplý,ale četla jsem to až večer,tak už jsem pak nepsala....

Včera jsem byla na kontrole s Kristíkem,tak už je OK :slight_smile: ,pak jsme byly u kámošky v Želenicích a od ní domů,oběd a já stále gruntuju!!Ale s dítkem co přes den nespí se to nedá...

Obdivuju všechny ženský co jsou sami bez chlapa!

Za hoďku a půl jedu zase pro dědu a vezu k dr(včera byl na pohřbu svý nejstarší sestry 94let) snad nebude moc smutný,to víte jak to na tyhle lidi působí :frowning2:
20. srp 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prekvapeni!!!!!http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3172314&vReferer=
20. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale prosim zatim pst,at toho neni plnej Decin,jeste nez to rekneme rodicum.
20. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak to gratulujem...........nedávno jsem se ptala,kdy bude druhé a prej ne :grinning: a je to tady :wink: .........to se budete s bell potkávat a třeba i rodit :wink:
20. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé Maki,tak to gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: ! Tak teda ještě pst pst.........ale bude to boj :grinning: .Čoveče to mě nenapadlo vyblejsknout testík :sweat_smile: ,ale schovanej ho mám :grinning: :grinning: :grinning: .
20. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,nikdy nerikej nikdy se potvrdilo :grinning: .Ale zatim fakt ticho,jsem strasne kratce,potrat v 8 tydnu uz jsem taky jeden zazila,tak to zatim nechan v relativni tajnosti,az tak okolo 12 tydne to chcem ofiko zverejnit. :wink:
20. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
kolik jsi tak????????tak na to nemysli............však mimi se udrží :wink:
20. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, potichounku gratuluju, to jsou skvělý zprávy :wink: :wink: :wink: !!!! Teda kočky, vy tu rozjíždíte docela slušný druhý kolo :grinning:

Holky, prča:
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g84349133f4b178d2
20. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki :slight_smile: gratulujůůůů :wink:
20. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já pořád piju vodu. Mám poručeno minimálně 3 litry za den. Urologický čaj nepiju, protože se nesmí pít, když se berou léky na snížení Ph v moči. A to já mám. Takže si ho schovávám a až doberu antibiotika, ještě se doléčím preventivně čajem. Mám za sebou 2 dny s léky a pořád to pobolívá.
To je fajn, že je Kristíkovi už dobře!

Maki, tý jóóóó, kecáš?! To je naprosto super!!!! Co na to Romča? Taky si pamatuju, že jsi druhé už neplánovala nebo nechtěla... to asi né, co?
20. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ani neplanovala,ani nechtela.Ale kdyz uz se to tak prihodilo,tak holt do toho jdem. :wink: Vlastne mam radost.Romca to drobet vydejchava,ale myslim,ze to nakonec bude bezva,hlavne pro Maxe,ze nebude u nas v zapadakove sam.
Jsem 7tt,podle mych vypoctu.
20. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš, všechno bude v pořádku a budou vám po dvorku běhat dvě děti. Určitě se to bude Maxínovi líbit, že nebude sám. Tak průběžně informuj.
20. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj nic,Leni,ja myslim,ze se brzy uvidime,ne? :wink:
20. srp 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme dneska strávili den na zahradě v bazénku :sweat_smile:

Maky,
super, mám fakt velkou radost a neboj Romča to vydýchá a nakonec bude moc rád :slight_smile: Že by se rozeběhlo druhé kolo? To první bylo fajn :sweat_smile:

Leni,
no hlavně ať si v pořádku, já s tím ještě nemarodila, ale určo to nebude nic příjemného, ještě když je takové krásné počasí :unamused:

Péťo,
tak to je dobře že máš takové optimistické zprávy, když někdo řekne že by to do tří let mohlo být "v pohodě", hned se člověku zlepší nálada! :sweat_smile:
20. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, určitě. Až doberu antibiotika nebo když nebude svítit slnko, páč nesmím na sluníčko. A jakej byl tuňák? :grinning:

Prin, v pohodě, budu v pořádku. Dávám tomu den dva. Piju litry... jen ty procházky mi děsně chyběj
20. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, viděly jste ve zprávách tu maminku, jak celých 9 měsíců nevěděla, že je těhotná a dneska porodila holčičku? To je gól, co? A to ani není apríl...
20. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zprávy nevidela...............to neni přece možný ne :unamused:
20. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak čísla Košařka stále má.......mamka asi v přívalu informací,když mi tam minulej týden šla pro číslo to nějak zmotala dohromady.Dneska jsem vyslala mamču ať mi zajde pro číslo a já tam pak s Puclinou zajdu.Přišla v půl jednej,dostala 12 a já byla na řadě až v 15,40.Takže v čekárně vše při starém :grinning: :unamused: .

Joooo a mám už doma první snímek z UZ :dizzy_face: a jsem taky v 7.tt :grinning: .Teď jsem objednaná až na 15.září do poradny.No prostě celou cestu od Košařky jsem měla telecí úsměv :grinning: .My jsme teda plánovali,že začnem na dovče :grinning: ..........no a v těch Kérkonoších byl takovej čerstvej vzdoušek :sweat_smile: .Jsem už psala,že se nám na těch Krausových boudách moc líbilo :grinning: .Tak u mě stejně radši teda ještě radší pst pst a u Maki taky a držte nám palce :grinning: .Jak tak čtu tak u Maki to bylo velký překvápko aj pro ni :grinning: :grinning: :grinning: .

A holky přeju rychlý vyzdravení .A Kristíkovi,ještě gratulaci ,že je OK :grinning: .

A schválně přiznejte se nemáte tady ještě někdo v rukávu nějaký překvapení........když už se mluví o tom druhym kole :grinning: ? To furt nic nic.....a najednou........ :grinning: .

A zprávy jsem teda prošvihla :confused: .Už jsem teda o jednom případu slyšela....ale to snad ta nevnímá vlastní tělo,to snad ani neni možný,ne?! Nebo kecá a nebo nevim,težko říct :confused: .Já to třeba tušim a ještě to vlastně ani nevim :grinning:.
20. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, video je parádní :grinning: :grinning: :grinning: ,takový k tématu :grinning: .
20. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak super :wink: ,to řikám,ještě spolu budete rodit :wink: ,pokud já vim prin plánuje :wink: ,že by se přidala???????já zatim určo ne,tenhle dáblík stačí :wink:
20. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko maminy :slight_smile: :wink:

Teda holky nedrážděte mě :wink: nebo budu chtít taky mimíí!!! :slight_smile:

Dnes v noci byl Kristík 3x vzhůru a už straší od rána....

Já teď sundala záclony a dala prát,za chvíly zase pro dědu odvézt k dr a pak si jdu nakoupit a domů mýt okna,no a večer přijde buřina jak hlásí tak my je umyje jěště jednou :confounded:

Co takhle kafčo v cukrošce příští týden?? :wink:
21. srp 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Nevíte někdo, jak naučit dítě vstávat později? Se nám do podezřele zkracuje. Poslední tři dny v 6, dneska v 5:40. Umírááám :grinning:

Bell, Maki, tak to budete holky rodit spolu a podporovat se pomalu na sále, koukám :grinning: Bell, no jo, Krausovky udělaly asi své. Jinak já jsem prý taky "vznikla" v Krkonoších :grinning:
21. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
tak to já nevima,le vim,že ty deti si to asi určujou sami,do 14 měsícu to mel obrácený a mohli jsme delat co jsme chteli,ted usíná mezi 21-22 h,jj já vim,je to pozde,ale spí celou noc,vstával v 9h,ted vstává poslední týden v 7:20 +-,sice nevim jak to dělá,ale je jak hodinky,a to usínání,je jedno jestli spí odpoledne od 12,nebo od 13 h,je jedno jestli hodinku,nebo dve,proste nevim jak to delá,ale dřív jak před devátou neusne,to stejne od 20 h usíná hodinu..........už jsem si zvykla :wink: ,jsem ráda aspon za tohle,když nespal vůbec :wink:
21. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsichni.Bell,tak jsme partacky!!! :wink: Ja ke Kosarce vyrazim asi az tak za 14 dni,at uz je tam poradne neco videt.
Jinak u nas se uz 3 dny za sebou spi v kuse!Vcera dokonce vstaval az v 8,30,vydrzel bez jidla,to jsem koukala.Dneska se napil v 6 a do 8 jsme spali.Hura,hodny dite,necha maminku odpocivat. :wink:
21. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
tichá gratulace makince :slight_smile:
Já se dneska ráno rozloučila s tím naším ďáblíkem a uvidím ho až v pondělí ráno,protože dneska večer si ho naši odvezou na celý víkend.Jsem zvědavá,jak to spolu přežijou :wink: :slight_smile: .Myslím,že je naše dítě udolá a budou chodit spát už s ním...:slight_smile:
21. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my se vrátili z delší procházky a Jarda spinká :slight_smile:

Leni,
no nevím, asi to holt budeš muset vydržet, neboj, ono se to zase změní! :wink:

Natt,
no to si pamatuješ dobře, taky plánujeme, no uvidíme. Nelámeme to přes koleno, ale měli by jsme velkou radost! Chtěli jsme kolem roku, ale jelikož je Jára dost živé dítě, tak když se to trošičku posune, nevadí! Posledního jedeme na dovču, tak uvidíme :sweat_smile:
21. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, Daneček je taky jako hodinky, vstával na minutu přesně v 6, dneska poprvé v 5:40, takže se těším, jak mu to zůstane :grinning:
Prin, já vím, vydržať!!! :grinning: Já jsem spáč, však víš. Teď pacholík spinká už od 8:30, skoro tři hodiny.

Maki, že by to Maxíno vytušil a nechal maminku fakt odpočívat? :wink:
21. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
tak druhé a třeba bude Daneček taky spáč :wink:
21. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, výhledově...
21. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek