• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
leniku,
no jen aby :grinning:
21. srp 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,já bych to už nevydržela tam nejít,k tej Košařce, :grinning: a na UZ už bylo vidět jak buší srdíčko a to mě stačilo k telecímu úsměvu na celej den :grinning: .

Holky,já jak jsem si porád stěžovala kolikrát musim v noci vstávat k Puclině,tak fakt jsem jí asi měla rozfrfňanou kojením,protože co jsem to zkrouhla,tak je zlatá.Má teda občas výkyvy......většinou na chalupě :unamused: neb je tam sposta lidí ,spousta zážitků-všude kyti,kamínky,klouzajda,písek a hromady různejch věcí,co doma nejsou že jono,tak tam máme trochu problém se spaním přes den.O to hůř,že tam pro ní nemáme místo,kde by mohla sma spát v postýlce,takže spí v kočáře a to ona radši právě spíš v posteli no.Jinak nám se to spaní ustálilo,tak že víme,co můžem čekat.Když vstane ráno v 7 s mažou,tak nejpozději v 11 chce spát,s tolerancí na půl hodiny :když se vzbudí v 6,30 chce spát v 10,30.když v 7,30 tak v 11,30 apod.Pak spí svoje obligátní dvě hoďky.Když se vzbudí dřív,tak většinou navečer zívá a někdy když jsme venku to skutečně na chvilku v kočáře zaklapne a nebo vydrží,ale v 19h už jí ženu do pelechu.Ovšem když spí přes poledne 3 a více hoděk,tak je čerstvá až až a to jí pak tak od 20 uspávám i tu hoďku jako Natt.Ale má to fakt hodně předvidatelný,kdy bude spát a kdy bdít :slight_smile: ,zaplaťpánbůh.Já jsem ráda za to vstávání na 7 ,to já bych sice ještě spala,ale už se to dá přežít.Už nám taky vstala v 5,40 :grinning: a byla to neděle,tak jsme byli mooc rádi :grinning: .Ale naštěstí už to neopakuje.Ovšem univerzální radu nemám........jen,že prostě se jí snažim uspat neustále na stejnou hodinu a trvám na to,i když se jí někdy nechce :angry: a že se nám stalo,ež to občas bylo drámo.Ale každý dítko je trochu jiný,takže se můžu jen podělit jak jsme na tom my.
:slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo ještě pro Terez,hele zdá se mi to nebo jseš poslední dobou uhoněná jako kůň? :confused: .Mě přijde,že od rána do večera máš uklízení a honičku jako blázen.Je jasný,že samo se nic neudělá,ale dej si občas nožky nahoru a zarelaxuj :slight_smile: ,však uklízení ti nikam neuteče :slight_smile: .To se maximálně nakupí :grinning: ,ale tak ať!!! :grinning:

Cukroška by byla fajn :slight_smile: .Mě jedno kdy.Když tak se nějak domluvte a když budu žaludkuschopná,tak dorazíme :sweat_smile: .
21. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko děvčata :slight_smile: :wink:

Hlásím noc byla dobrá,vzbudil se před půlnocí,pak na 4h a až teď na 6.30h,jak jsme sami je nějaký klidnější... :sweat_smile:

Bell no právě tím,že jsem sama tak chci vše strhnout :grinning: ,pak na to zase nebude takový čas,tak vyhazuju vše nepotřebné,ulkízím na co jsem se dlouho nedostala..z časových důvodů,nebo neměla sílu psychickou(dědy byt)
No právě,že se to už nějak nakupilo!!Teď ráno jěště porovnat prádlo,co žehlit a co né.

A po obědě jedeme za odměnu na výlet :wink: na hrad Houska s kámoškou a dětma,je tam prý historický jarmark :slight_smile:
22. srp 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dítko opět budíček v 5:40, ale jak neslyšel tatínka odcházet do práce a maminka odmítla vstát z postele a podávat dudlíka, spal dál do 7:15. My dnes razíme do Olympie... čao
22. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tajemně gratuluji dotčeným a držím palce, ať vše dobře dopadne!
My jsme od úterka přibyli do Bergenu k tatínkovi, takže si pomalu zvykáme. Nejhorší je asi ten teplotní rozdíl, cca 10-15 st. Tradičně tu stále prší, dokonce včera byla taková krátká bouřka. Poprvé prásklo tak, že jsem nadskočila i s židlí. (Právě jsme večeřeli.) Pak ještě dvakrát. Zdenda se mi smál, ale za chvilku už houkala siréna, tak říkám: Vidíš, nejsem sama, koho z toho trefil šlak. Siréna se velmi blížila, tak říkám, že to jede asi kolem po hlavní silnici o ulici výš. (Byla jsem v koupelně na opačné strane bytu.) Ale Zdenek povídá: Prd, jsou přímo před domem. Tak jsme vykukli a o pár domů výš ulicí se valil čoud. Normálně prásklo do domu a začalo hořet. (Hromosvod tu nevidíš, zato jsou všechny domy dřevěné.) Pak jsme se dočetli na netu, že dům byl momentálně neobydlený a v rekonstrukci. Zřejmě ho budou muset rekonstruovat znovu :slight_smile:
Jinak bydlíme kousíček od moře, parkují nám tu obří lodě, je tu i zátočinka s jachtami, kousíček jsou dvě pěkná hřiště, obchod, v pěším dosahu i obch. centrum. Byteček je malý, ale příjemný, kluci mají pidipokojíček a překvapivě si tam vydrží hrát i SPOLU až PŮL HODINY. Zírám. Samozřejmě se nadále mydlej jako koně, ale dřív si spolu hráli tak max. 2 minuty.
Dnes ještě vyrážíme do Ikey mírně zvelebit bydlení, chce to ještě nějaký ten obrázek a kytku.
Jinak mám ještě pár drobných příhod, například jak jsem se (pochopitelně marně) snažila Macka přesvědčit, že lentilky rozsypané po podlaze v letadle jsou KNOFLÍKY :sweat_smile: a rozhodně se nejedí, jak paní sedící za námi říkala, že ví, jak se (po celou dobu letu okřikovaný a napomínaný zlobící) Macek jmenuje, když se jí při vystupování představoval po té, co se jí Ondra optal : Já jsem Ondra a jak ty se jmenuješ. (Paní bylo asi pětašedesát.)
Nebo jak jsme byli pár dní před odletem u strejdy na chalupě. Byli moc rádi, že se v Berouně hraje turnaj, na kterém jsem měla dva zápasy odehrát, a oni mi budou moci pohlídat svoje miláčky (to jako ty naše dva čerty). Už po 24 h se nebohý strýček ptal, kdy že už to pojedeme :sweat_smile:
No a tak podobně, ještě si vyvzpomenu :grinning:
22. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky chteli na Housku,uz minulej tyden,ale Max mel tu virozu.Dneska je u nas parba,Roman s predstihem slavi 40,tak je sud a grilovacka.To se ale ozeru,po tom nealko Radegastu.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Leni,tunak stale nedotcen,setrime si ho! :grinning:
22. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, nešetři, můžu dodat dalšího. Nebuď jak moje mamka, co to půl roku šetřila na Vánoce, když bylo 10 piksel.
22. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak jsem sem zase po nějaký době nakoukla. Dneska se mi miláček vrátil domů z Jiřetína, tak peru jak šílená (teda pračka pere, já věším... :grinning: ).

Pavlínka je na víkend u tatínka, tak je tu nějakej podezřelej klid a ticho...

Ach jo, ještě týden a z tý mojí kozy už bude opravdická školačka, pořád si na to nějak nemůžu zvyknout, že tak rychle vyrostla a už není ňuňaný malý miminko... :confounded:
22. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme vyrazili do Prahy,skákli jsme do Prahy a babička hlídala,manža je v dc a pracuje a já si jela v klídku prohlídnout ikeu,nic moc jsem nekoupila,ale šli jsme se segrou po sto letech bez detí.......... :wink:
22. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme měli taky prima den a Daneček byl v Olympii zlatíčko na to, že vždycky nenáviděl nakupování. A ten můj chlap zlatej milovanej mě donutil, abych si nechala koupit kabátek z pravé kůže... tak jsem z toho paf a kabátek už mám pověšený vedle postele, abych ho hned při probuzení ráno viděla a všude mi tam voná ta kůže a pořád se na něj chodím dívat...

Danečkovi jsem dneska objednala 360 ml láhev na mlíko, páč mu doma vyrobím 300 ml mlíka a bohužel nestačí to ani Danečkovi a kapacita láhve je jaksi už vyčerpaná.
22. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

Manza mi ve stredu odjel z chalupy do patku do prace s i netem a ted tady takove prekvapeniiiiiiii!!!
Maki, jupiiiiiiii :grinning: Super zpravicka, drzime palecky...

Ke Kosarce se taky chystam...
Ostatni si nepamatuju - ale cetla jsem vsechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Spime uz o moc lepe, kojim 1x za noc (pred tim jsme se dostali az na 9 kojeni!!!!!!!!!) - jedine, co to chce, je byt dusladni a vydrzet, jak psala Bell...
Dodrzeli jsme to i na dovce a vypada to, ze uspech. Jeste to jedno kojo odbourame a budu spinkat jako princezna... :D

Holky, mam nekolik (debilnich) dotazu k plavani:

1) V cem chodi deti do bazenu? (Plavky nebo ty plenky do vody??)
2) Mam si tam kde nechat kocarek?
3) Jsou nejake vychytavky, ktere mi to usnadni? (oblekani, neco, co musim s sebou mit??)

Dekuji za odpovedi, zaciname druhy tyden v zari.
22. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Šíma je celý víkend u našich a nijak si prý nestěžuje,naopak si na nás ani nevzpomene... :slight_smile: .Za týden už bude chodit do školky,to bude něco.Myslím,že on bude v pohodě,to já na tom budu hůř :frowning2: .Uvidím ho tak ještě míň,než teď....
Verčo,my dávali malýmu ty plavací pleny,ale některý děti chodily i v plavkách,protože z plen byly opruzené.Kočár se nechává za recepcí.Vychytávky nevím..já jen nosila pro jistotu plínu navíc a olejíček na namazání po utření,ale to jsou takový normální věci...
23. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak noc byla veselá. Přítel byl zapíjet kámošovu svobodu, dorazil někdy před půlnocí. Já nemohla vůbec spát, tak jsem si otevírala okno a co nevidím. Pod panelákem ležel v trávě ožrala. Tak jsem tam pak vyslala chlapa a koukala jsem jak bába na pavlači, jak to dole probíhá. Když ho vzbudil, nemohl ho vůbec postavit a ani netušil, kam ho odvede, protože ožralka byl fakt totálně mimo a pořád jen opakoval "Já tě mám rád, já tě mám rád, ty seš slušnej člověk" :grinning: Naštěstí šel okolo ožralkův starý kamarád a tak poradil, kam ho odvést. Jenže ožralka se postavil a pánové přišli na to, že má obě nohy v jedné nohavici, takže ho ještě svlíkali a v trenýrkách ho zdárně rychlostí metr za půl hodiny odvedli domů. Usnula jsem až někdy před třetí a v šest buďajs :grinning:

Verčo, my jsme měli plenky do vody, ale vím, že některé holky tam braly dětičky v plavkách, co zachytí hovňajze :grinning: Kočárek s necháš za recepcí, až projdeš turniketem. Vychytávky nevím, vem si uchošťourky na čištění oušek po cákání, olejíček nebo krém na tělo a osušku. Drobné na skříňku nepotřebuješ, protože se celá kabinka zamyká, když jste ve vodě.
23. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
já taky nemohla spát,usla jsem kolem 4.......synovec spal s náma,ale pořád chrápal,nebo ho bouchal,tak jsem ho vyhnala na zem se svojí dekou,jinak bylo všude obsazeno :grinning: ,chudák,ale já potřebovala taky spát :unamused: ,ale jinak zážitek dobrej :wink: ,to byl asi chlap nadšenej :grinning: ,me posílal zas manža v půl 4 mms,jak jeste paří,to jsem zvedavá,jak bude dneska makat :grinning: ,myši mají pré :wink:
23. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci provokovat,ale já se teď dvě noci vyspala fakt dobře.Jak je malej u našich,ta spím celou noc,nebudím se,neposlouchám,co to bylo za zvuk,jetli není vzhůru...Jen bych ráno nemusela vstávat do práce a bylo by to ideální... :slight_smile:
23. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý dopoledne holkííí :slight_smile: :slight_smile:

Leni tak jsi měla veselou noc...Já měla něco podobnýho-sousedů kluk slavil 18let,tak že hudba na celou ves+falešné zpívání k tomu :grinning: tak jsem musela zavřít i větračky a radši se pařila!!

Ráno se Kristík rozhodl ráno v 5.30h vstávat,no úžasný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď tady má plnou bednu hraček,ale stejně je nejzajímavější kytka(hlína a trhání lístků)zvedání o vše a koukání na morče do akvárka(tak že odstěhování skleněného akvárka na chodbu).

Včera na hradě Houska dost lidí,ale jarmark nic moc :confounded: tam je to celkem malý,tak že minimum stánků a takový celkově nijaký...

Verčo a Ty budeš chodit plavat a od kdy??A to kojení jsi tedy ukočírovala..já kojím ve2h ráno a kolem 4h,pak až na 6h,tak to jde :wink:
23. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpolednéééé,

tak na mě dnes padla nějaká nostalgická nálada, kdybychom o Hráška nepřišli, tak bych dneska měla termín porodu... Tak jsem vytáhla dva těhu testy, který jsem si kdoví proč pořád schovávala, svíčku, testy jsem položila před svíčku a zapálila ji. Rozloučila jsem se s Hráškem, pak jsem testíky rozstříhala a vyhodila... Manža na mě koukal, jako kdybych upadla a hoooodně se uhodila do hlavy.... :slight_smile:

Už jsem taky z těch současnejch dětskejch módních trendů zblblá, dneska jsem koupila Pavlínce pytlík na cvičební úbor a nemohla jsem vybrat nějakej normální, má růžovej s barbínama... :grinning: Ale co, dokud jsou to jenom barbíny, tak pohoda, až nastane puberta a budu mít doma nějaký emo nebo podobnou šílenost, tak to si ještě ráda na barbíny vzpomenu... :grinning:
23. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ja malo spala,parilo se vesele,skoro do 3.Ta ja teda nevydrzela,sle jsem po 1 spat,ale to vite,kluci docela rvali a pousteli si muziku,tak jsem nespala moc dobre.Miminko nase mily bylo u babi a pry vstaval az v 9,bez probuzeni!A po obede dal 3 hodiny spanku.Za to ted je zivej az moc,blbne v postylce,pere se s plysakem. :grinning:
Verco,my meli plavecky. :wink:
23. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zvládla jsem vás dočíst. Byli sme 14 dní na dovče a koukám tady je to samá změna :slight_smile:.
Maki i Bell potichounku gratuluju a přeju ať je všechno OK.
Dovča se nám vyvedla, celkem se dá říct i počasí. Najela sem po ČR skoro 1600km a naštěstí dobrý, ale blbců se pár našlo.
Já se přidávám k nevyspalým. Myslela jsem jak se vyspím, manžel mě vzbudil v půl šestý než šel do práce a když sem pak usnula tak se po šestý vzbudila malá :frowning2: v posteli dala už asi jen 20 minut.
23. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
simce,
kde ses toulala :wink:

leniku,
byla jsi na procházce vid,až nekde vzadu v Nebočadech,nebo co to tam je :wink: ,míjela jsem tě nekde kolem benzínky,jestli jsi to byla ty,tipovala jsem podle vlasů a kočárku.....nebyl čas troubit,ani se nejak rozhlížet,kolaři mi blokovali cestu :angry:
23. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky za rady - plavecky se obavam mit nebudeme, neb jsem tak velke nesehnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :dizzy_face:
Ja taky malo spala, navrat domu trochu Petika rozvrkocil, ale snad to bude dobre....

Ivco, vis, ze te chapu? Udelala jsi to moc hezky, ja taky potrebuju mit nektere veci tak jakoby opravdu ukoncene. Tak preji stesti do dalsiho kola - treba se pridas ke zdejsi tehotenske vlne ;)

Maminky pohladte briska...
23. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivco,
přemejšlela jsem,co napsat na to,co jsi napsala,určitě jsi udelal dobře a Verča to vystihla...a držim pestičky,at brzy patříš k dalším maminkám tady :wink:

kami,
co ty vůbec????????????ctes to jeste???????? :wink:
23. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Natt, jojo, to jsem byla já s přítelem a s Danečkem. Nemůžu na sluníčko, tak jsme si šli sednout do stínu na terásku, hihi :grinning:

Ivčo, já si nemyslím, že jsi upadla a bouchla se do hlavy :grinning: Něco jsi ukončila a něco nového určitě začne, třeba budeš brzy těhulka a připojíš se tady k Makince a Bell. Nikdo si o tobě nemůže ani myslet, že jsi blázen, i tyhle věci spousta ženských prožívá. Zrovna nedávno jsem si četla na anjelik.sk různé příběhy a je tam spousta smutných skoromaminek, které prostě potratily třeba i na začátku těhotenství a jsou z toho nešťastné.
24. srp 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

holky, moc dík za podporu, fakt jsem si už včera začínala připadat jak nějakej pošahanec, co se sedm měsíců po potratu hroutí z termínu porodu...opravdu děkuju, potřebovala jsem slyšet, že jsem normální... :grinning:

Já už jsem zase zapojená do pracovního procesu, mám tu kafíčko a přemýšlím, do čeho se pustit dřív, jestli do aktualizace firemní databáze, která se tu na mě směje, nebo do vyřizování pošty, některá mi tu straší už od pátku... Takže jdu na to, abych mohla odpoledne s Pájou do knihovny a pak se flákat.
24. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,v podstatě už holky všechno napsali,co sebou na plavčo.Já ze začátku nosila věcí.......a v červnu už jsme málem nosili jen plavky :grinning: .Teda plavky......ty plavací plenky,že jo no,ale sem tam některý mimča měli i plavečky jako má Maki. Každopádně ze začátku jsem krom výše uvedených věcí nosila ještě křupky a nějakou hračku,abych měla čas se i já v klidu převlíknout......v závěru teda každý dítě v šatně mělo v jedný ruce úplně cizí hračku a v druhý křupky z cizí piksličky :grinning: ,ale měli jsem všichni klid :grinning: .

Simce,kde jste všude špacírovali? Těch 1600km jset určo nenajezdili kolem DC.Psla si předtim myslim o POdyjí,že jo,tak se klidně rozepiš,co je novýho po kraji :slight_smile:.

Ivčo,pošahanec nejsi určitě.Každá máme svoje bolístky a každá se s nima vyrovnáváme,tak jak potřebujem :slight_smile:,aby jsme to měli hezky v sobě všechno srovnaný a ukončený.Tak držim palečky ať se vám podaří další štěstíčko :wink: !
24. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Laro,teda úplně neskrývaně závidim :dizzy_face: ........ty lodičky hlavně :dizzy_face: .Teda bydlet takhle kousek od moře s přístavem......asi bych tam byla porád zapíchnutá a zírala :grinning: asi jako Ondra na semafory :sweat_smile: .Já jak se dostanu k nějakýmu přístavu,tak tam můžu sedět celej den.Ovšem na lodi zásadně vždy blinkám :grinning: ....to je stejný jako s tim jak mám ráda rozhledny a zároveň trpim závratí :grinning: .
24. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ja jsem taaak unavena.Rano jsem se malem nevykopala z postele,spala bych celej den...
24. srp 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak na to si moooc dobře pamatuji. Chodila jsem spát večer se zprávami v půl osmé a když už jsem byla na rizikovce, tak následovaly každodenní polední dvouhodinové spánky... joo, teď to už s prďolkou nejde, viď?
24. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek