• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
No Maki,to máš recht,já jsem jak spící panna.Jak si někde sednu už zívám a občas se po mě někdo koukne jakože se asi strašně nudim,ale já se jen snažim neusnout :rolling_eyes: .Jak Puclina v poledne zaklapne,tak skáču do pelechu k ní.Akorát tady doma to začíná vypadat...tak nějak.......bordelózně :sweat_smile: .A dokonce už aj manža musel vařit.Teď už jen dopíšu,vypnu a skáču šipku do hajan :dizzy_face: .
24. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Bell, a včera tam byla medúza :dizzy_face: A taky tam připlula německá plachetnička. A hádej, jak se jmenovala - Lara :grinning:
Maki, Bell, já byla v obou těhu ještě mnohem ospalejší než normálně (a to už je co říci).
Ivco, taky si myslím, že je to naprosto normální a v pořádku, byť třeba trochu nezvyklé.

V sobotu se Ikea zvrhla, Z. měl trénink nějáko posunutej, takže jsme s klukama stepovali 1/4 h na ulici, hodili je do auta, že se chudák ani nestihl napít...Norů už se stejně hemžilo v inkriminované nákupní zóně dost, Z. byl unavenej, hladovej, zpruzelej, děti rovněž, jen já ve svým živlu, že...no něco jsme do košíku naházeli, dětem jsme koupili meníčka (pohádali se, kdo který, nakonec to oba stejně nesnědli a dožadovali se zmrzliny.)
Místo odpočinku po obědě se Z. vrhl do rozvěšování zakoupených obrázků, což ten nejdražší odnes rozbitým sklem a vrcholným nas...áním Zdendy. Oproti tomu já měla vrcholné výčitky svědomí, že jsem vybrala blbej obraz.
24. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak jsme jeli na návštěvu/večeři k přátelům - vlastně je to Zdendův šéf a náš domácí z doby, kdy se tu Ondra narodil. Jsou trochu jinde, tu jedou do Paříže na víkend, tu na týden do Španěl, zkrátka byteček mají nafutrovaný starožitnými a exotickými skříněmi s drahým sklem a čínským porculánem a dřevěné bůžčí masky a všechno možný i nenožný...a první, co jim paní domácí po příchodu dala, byl kopačák. No mysleli jsme, že nás vomejou...ale kupodivu se od 17 až do 21,30 nerozbilo vůbec nic, akorát několikrát vylili kočce misku a Macek plival moc velký kusy nanuka, co ho studily v puse, na zem. Takže dobrý, můžeme tam bydlet dál :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobré ránko všem :slight_smile: :wink:

Včera jsme strávily den u babiček,dědy a strýce,dopolko jsem babi jěště vezla k dr.Domů jsme přijely na 18h a já si říkala všude dobře doma nejlíp :grinning:
Kristík pěkně na 20h usnul,ale následně noc byla hrozná!!To už dlouho neměl-stálé buzení,konejšení nepomohlo,pořád jsem musela kojit,prsa mě bolely...ráno už po 5h se probudil a byl totálně protivnej!Pak u snídaně se na mě usmíval jako sluníčko :dizzy_face: no zlobte se na něj...

Dnes jsme doma pokud se něco nevyvrbí,doufám,že nééé,chci jěště dát do kupy Jiříka pokojík.

Maki a Bell jen odpočívejte :wink: já bych taky schrupla kdyby mě to zlatíčko dovolilo... :pensive:
25. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, ja ti taky ten pristav zavidim a doufam, ze dodas patricnou fotodokumentaci, abych si mohla naslintat od klavesnice!!!!!

Holky-tehulky, jen odpocivejte, co vam to prckove dovoli, ja vim, je to tezke, ze?
Ja v prvnim tehu prospala leto a kus podzimu. S Petikem jsem tak ospala nebyla ;)

Dnes jsme byli na 10-mesicni KO a nemame vahu, neb ji nejaky ulicnik u dr. rozbil :(
JInak Petik roste k radosti vsech ;)
25. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K D E J S T E ? ? ?

Tak my si vcera z chalupy privezli toplotku - Petik ma stridave pres 38 (po odectu) a pod 37 (po srazeni leky)...
Ted od 9 hodin spinka, tak snad se mu ulevi...

Jeste ze letime na dovcu az za 14 dni...... :astonished:
26. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: :slight_smile:

Verčo já už ráno koukala,že tu nikdo není :confounded:

Pétíkovi brzké uzdravení,dnes sousedka ráno taky psala,že má její dvouletý kluk teplotu,že by něco řádilo :angry: ??

Kristík teď spinká,odpoledne jdeme se ségruškou do cukrošky :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Njn, je venku hezky ...

Tak my porad zapaisme s horeckou, uz jsme na 39!!! Tipuju to na sestou nemoc, ale kdo vi?
Volala jsem dr, tak mi rekla, ze kdyz to do patku nesrazime, tak mame prijit, mam ale obavy, ze pokud dnes jeste teplota stoupne, tak jedem na pohotovost.... Snad tam maji to na zjisteni zanetu z krve...?
26. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Tak já ani nevím,jak je venku,páč jsem zas v práci:slight_smile:.
Terko,užij si cukrošku a trochu zpomal,pořád jen uklízíš,trochu relaxuj...:slight_smile:.Ale ono to moc s Kristíkem nejde,co....
Verčo..to je nemilé,snad bude Petík brzo fit.Hlavně,že máte dost času do dovči a nemusíš se stresovat,jestli odjet,nebo ne..
26. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásíme taky horečku, 39,1 v zadečku. My jsme ale přesně před týdnem dostali Priorix Tetra vakcínu, takže to může být ta reakce po týdnu. A taky se nám prořízl 5. zoubek. Horší je, že byl v poho a horečka nastala ve městě, takže jsme se kodrcali v tom dusnu s horečkou narvaným busem směr Boletice, tak se chudák spařil ještě víc.

Verčo, jak pojedete na pohotovost do špitálu, tak si vás tam nechaj. Si myslím... je to tak skoro u každého, ne-li úplně u každého. Každopádně tam určitě ten měřák na zánět mají.
26. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nenechali...
Mame A N G I N U !!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
takze premiera ATB na tyden a snad to bude OK a stihnem dovcu v pohode...

Petrunko, tuhle jsem na tebe koukala, ale je mi to takove hloupe na tebe pokrikovat, tak az se seznamime v cukrosce, jo? At ti to utika... ;)
26. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,tak to jsem ráda, že jste tam nezůstali. A byli jste přímo v nemocnici? Neboj, do tří dnů ATB zaberou a pak v klidu odletíte. Dávej mu hodně activie nebo mu k těm ATB kup sirup Nutrolin B. Ale ty už určitě něco doma máš :slight_smile: Posílám vzdušné pohlazení Pétíkovi.
26. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, dekuju. Activie ji bezne 1 - 2 denne, tak snad to bude stait. Jinak mam doma Smectu.
Zatim ma porad 38, uz ma 2 davky atb, tak verim, ze to zabere...

Hezky den vsem...
27. srp 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko dobrý den :slight_smile: :wink:

Leni a Verčo tak jak jsou na tom dětičky??

Naše noc zase ve znamení častého kojení...no a od 6h je vzhůru,už si žmoulá očička,ale snad to vydrží aspoň do sváči,dělá tu z bytu kůlničku na dříví,na co dosáhne to je jeho!Co šlo jsem odstranila,ale kabely,dvd atd láká! :grinning:
27. srp 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,nevite nektera,jestli je tam dneska Kosarka?Myslim,ze ctvrtky ma od 13 hodin,ze jo?Cely rano mi tam neberou telefon.Jsem se odhodlala,ze bych dneska sla.
27. srp 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, nám pokaždé antibiotika zabrala přesně po 6 dávkách, tedy po 3 dnech. Tak kéž by to u vás bylo do těch 48 hodin, jak běžně doktoři slibují. I jedna activie denně podle mě stačí.

My máme taky stále horečku. V noci jsem dávala Panadol i Nurofen. Ráno nic, protože měl jen 37,8 v zaďouchu. Ale teď mu to zas vyskočilo na 38,7, tak už má v sobě siroupek a leží v postýlce přikrytý jen plínkou, v bodýčku a nechala jsem mu pootevřené okno.

Maki, škoda, že nemůžu poradit :frowning2: Ale byla bych taky ráda, kdybys tam šla, abys mohla vyprávět, jak prckovi bušilo srdce :grinning: Prosím tě, vám se ta reakce po priorix tetra dostavila přesně po kolika dnech? Daneček byl očkovaný minulou středu a včera odpoledne mu vyskočila najednou horečka a má ji doteď. Maximálně měl zatím 39,1 v zadečku (radši to zaklepu). Do toho nám vyrostla ta horní dvojka a dere se další, takže to máme asi stejný jako posledně vy.
27. srp 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,presne po tydnu,sedmy den.No,vypadato,te to schytate taky jako my.
Tak telefon neberou,jeste to zkusim tesne pred 13 hodinou.
27. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my taky přesně. Ve středu minulý týden očkování, ve středu tento týden horečka. Vám to trvalo asi 4 dny, viď? No doufám, že to budeme mít brzy za sebou. Má i trochu rýmu, tak se zas obávám, aby nebyl spíš nachlazený, ale nebudu to hrotit. Určitě počkám do zítřka a kdyžtak to mám k doktorce pár metrů.
27. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,od stredy do nedele.V nedeli jsme jeli na dovcu a jeste mel trochu teplotu,ale vecer uz byl O.K.Jestli mu roste i zub,ta ryma muze byt od toho,jak maji nabouranou obrynyschopnost,snaz prochladnou a chyti kazdy prd.To bude dobry,neboj.Diky za peknej mail. :wink:
27. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my noc nic moc, ale ted uz trochu lepsi, odpolko to dospal, chrupcil 3 hodiny :slight_smile:

Maki, jojo, ve CT tam jsou od 13, aleto uz asi vis, ze? :wink:
Tesim se na zpravicky...

Leni, Danecek ma taky peknou teplotku, v tom horku to je desny, vid? On vydrzi lezet v postylce??? :-O
27. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

veru,
tak snad to bude brzy pryč a na dovču vyrazíte :wink: ,asi mi to uniklo,kam vůbec????????

maki,
jj od 13,to brzy co........tak snad doneseš dobré zprávičky :wink:

leniku,
co zase vy???????snad to bude jen reakce :wink: a k té dr. hrzně jsem se spletla,když jsem ti psala jaká je fajn :frowning2:

terez,
už máš chlapi zpátky??????? :wink:
27. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nám přidal i průjem. Po poledním spánku jsem přišla do pokojíčku a celá postýlka posr...á, dítěti to teklo z plíny, tak převlíkám a peru jak mourovatá. Volala jsem dr. a prý to může být od toho očkování. Mám dávat nutrolin B a asi přidám ještě activie. Jina je čilej, i oběd se mnou snědl u jednoho stolu... Kdyby průjem trval, máme ráno jít na výtěr.

Maki, díky za info. A co u té doktorky, byla jsi tam?

Verčo, on si v postýlce buď hraje nebo tam opravdu dlouho chrupčí, protože tam má krásně větráno a kolem toho poledne už je tam příjemný chládek.

Natt, taky mě to s tou dr. překvapilo. Ona je nepříjemná od pohledu, ale zase dobře léčí, tak budu držet pusu a krok. Radši... po tom, co jsem se od tebe o ní dozvěděla. No snad máme jen reakci na to očkování.
27. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, u nas se v postylce JEN spinka, by si tam hral, to ho ani nenapadne, jakmile se probudi, tak jeci jak...!!! :fearful:
Doufam, ze budete brzy OK a vyter nebude treba. Petik taky hezky papa....

Maki???????
27. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinkooooo

My máme pořád kolem 39, už měl i 39,7 a dělali jsme zábal. Vůbec to neleze dolů, takže dávám nurofen střídavě s panadolem po 2,5-3 hodinách po dohodě s doktorkou.
27. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic,holky,ja tam nebyla,celej den nebrali telefon,asi meli docu nebo co.Klidek! :grinning:
Leni,dejte se dokupy!!!
27. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
:wink: ,tak aspon tak

leni,
tak snad to bude jen reakce..........tak zkuste pohotovost,neboj nenechaj si te tam s Danečkem
27. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, vždycky si nás tam nechali, já když jedu na pohotovost, tak už je mi špatně. Počkáme do zítřka.
27. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
a nechci ti radit,nebo bejt chytrá,ale nám všude řikali,že zábal néééééééé,jen na nožičky,tak jsme dávali mokré ponožky a na to teplé,pletené,tak na 20 min a pomohlo,když jsme opakovali,jj já vím,že pokaždé,třeba to nebude nic hrozného,nebo taky jen angína,dneska už po Verča,moje dve kamarádky,taky jeli s angínou :unamused: ,asi fakt neco řádí :unamused: ,tak držim pestičky a Danečkovi uzdravení-pohlad ho za nás

veru,
jak vy???????????????tak kam letíte?????????neodepsala jsi :unamused:
27. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my hruza, vecer jsme to dotahli na 40,0 v zadecku...!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
Ta ky stridame panadol a brufen, ale nam rekli po 4 hodinach (pritom Petik ma o nekolik kilo vic nez Danecek!!!). Pres den to bylo docela dobros, ale ted vecer tedy hruza - hlavne v 6 jsem dala cipek a behem tak 20 minut Petik strasne kadil a nevedela jsem, jestli ho jako vykadil nebo neee, tak jsem prave cekala do 9, abych dala sirupek, to je jistota...
Za 1,5h davame ATB, tak ho zas zmerime... Chjooooo, chudinka malej...

Letime do Bulharska, Slunecne Pobrezi, krasny hotel*** s nemeckou cestovkou, odlet z Drazdan.
Taky prosvihnem prvni plavani, ale ja to nejak omluvim...

Leni, drzte se, ale asi by ho fakt mel videt dr...
27. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky............co ty vaše zlatíčka..............držim pestičky a posílám moc sil........... :wink:
27. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek