• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Verčo, jsme na tom zatím stejně jako vy. Za chvíli mu tajně půjdu šmátnout na čelíčko. Přejem všem dobrou a ničím nerušnou noc :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, teda ty máš období! To je síla, pořád něco, viď?
29. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
UŽ JSME FIT! :slight_smile:
30. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jdu jen pozdravit :wink:

Jiříci přijeli v 7.30h ráno,tak jsem už vyprala druhou pračku,upekla kuře+kaši.Jiřík je venku s kamarádem,manžel už opravuje auto!!Už včera mu přivezli dvě auta na opravu,no a pak si půjde lehnout,nespal celou cestu.Já s dětma pojedu k prababi,pradědovi a mojí mamce.
Já teď peckuju švestky a zamrazím.Tak že taková "normální"neděle!! :grinning:

Leni no hurá :slight_smile: :slight_smile: to Vám přeju,že jste už fit!!

Verčo a co Vy??
30. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, díky, jsi hodná :slight_smile: A jinými slovy, když tak čtu náplň tvého dne, tak opět jen makáš :slight_smile: Já jsem na tom dneska obdobně. Vyprat, vyžehlit, uvařit, lítat kolem prcka a pak jsme jeli k našim na zahradu... po dlouhé době zas na vzduch... a mamku bolely záda, chlap s mým tátou jeli umýt auto, takže jsem si vlastně ani moc neodpočinula a kolem Danečka jsem zas lítala jen já :slight_smile: Teď jdu koupat, krmit, ukládat a pak asi dojde na víínkoooo. Jen škoda, že je chladno a nemůžu si ho vychutnat na balkoně mezi svými kytičkami.
30. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:
Ctu tady skvele zpravy, Leni, mam radost :slight_smile:

My jsme taky fit, ale ATB jeste brat musime. Bez taplotky od vcerejsiho rana, vcera navecer jsme byli 20 minut venku v kocarku a dnes odpolko jen na skok u nasich, aby byla zmena prostredi...

Terez, ty jsi proste pilna jak pilnik. Ja jsem dnes tez pekla, varila, uklizela, ale proste to beru, ze to udelat musim :D ale moc to neporzivam. Vyprala jsem Adamovi zaclony a zavesy a umyla okno, aby tam mel pekne svetlo na uceni - uz pozitri to zacne :D
30. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli na vylete v ZOO v Liberci.Parada,pekny pocasi,no moc hezky den!
30. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste pracantky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to je dobře,že je dětem už dobře :wink:

my byli na Sněžníku :wink:
30. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na praci dneska ani nesahla.Akorat jsem si poradne nacpala pupek zverinovou smesi. :wink:
30. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to máme s dětičkami stejné, taky od včerejšího rána ok. Já ty domácí práce už taky neprožívám, člověk si zvykne a hlavně to za nás nikdo neudělá :grinning: Každopádně bych potřebovala nějaké ty lázně, relax, klid, aby za mě bylo navařeno a o mě postaráno, hihi :grinning: To si přejeme asi všechny, co?

Makinko, jak se cítíš? Dneska to muselo být fajn. Máme nové autíčko, takže už mám i příslib častějších výletů. Zrovna vymýšlíme, kam by se dalo jet autem, aby se tam pak dalo projet s kočárkem a zastavit se i na obídku a limče :slight_smile:

Koukám, samé vejletnice... Co my budeme dělat, až bude mráz? Budem se asi scházet někde na koulovačkách, co?
30. srp 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak to tak čtu tak marodi jsou fit, to je moc dobře! :slight_smile:

No já mám skoro sbaleno, napekla jsem dva koláče, ono nás bude dost tak se to sní, něco jsme navařili, dítě spí...ráno vyrážíme, tak se móóóc těším!
Tak se tu mějte hezky a hlavně ať jste zdraví a těhulkám přeju ať jim není špatně :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,unava byla nastesti jen jednodenni,asi nasledek te soboty,sla jsem strasne pozde spat.Ted se citim dobre,jen musim byt dobre najedena,jinak mam pocit,jako pri kocovine-takovy rozdrazdeny zaludek :grinning: .Jak se najim,je to dobry.Dneska mi dopol vylozene spravila chut polivka s knedlickama.Jizda autem je ovsem mozna POUZE po jidle,hladova bych blila jako Alik,i kdyz by nebylo co. :grinning:
30. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, teda já měla blbé sny, že jsem budila chlapa, aby se mnou komunikoval někdy v půl čtvrtý ráno :slight_smile: Měl ze mě obrovskou radost :grinning:

Prin, tak šťastnou cestu a krásně si to užijte :slight_smile:

Maki, tak to já měla tři měsíce v kuse tu kocovinu, o které mluvíš. Je fakt, že jsem skoro nejedla, prostě to nešlo a tím pádem mi bylo asi ještě hůř.
31. srp 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin a pokud nejsi Pavla, ale Pavlína, tak ti přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku. :slight_smile:
31. srp 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
tak co jste vymysleli :wink: ,kam na výlet????????????

prin,
jj pokud je to tak taky přejem vše nej :wink:

taky jsem nespala,boleli mě příšerně celé nohy :angry: ,jo taky jsem se předevčrem vzbudila a koukalaa na volejte věštce a tam pani řikala,že 4.9. bude uplněk v rybách a to jsem já,tak prej 14 před a po,semám nemám nechat vytočit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu schánet lamelu na spojku,chlap je totiž v práci musim já,tak uvidim ,jsem nadšená :angry:
31. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojííík děvčata :slight_smile:

Dnešní noc byla příšerná!!Kristík se vzbudil ve 21.30h a vydržel řvát v kuse snad do půlnoci...po nakojení sebou házel,mlátil,né a néé usnout,už jsme byli hotový.chlap aby se vyspal do práce šel spát do ložnice v horním patře.
Dnes ráno jsme malýmu jukla do pusy a vypadá to na zuby!Tak uvidíme....

Holky mám dotaz dá se na Bezděz s kočárem??Petrunko myslím,že Tys tam byla tak až tu budeš písni,díík
31. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,v rychlosti jsem početla co novýho,co starýho.Marodi jsou fit.Je to tu samej odjezd/příjezd z dovči :sweat_smile:.Tak těm co se chystaj přeju krásnou dovču bez marodění a jiných karambolů. :slight_smile:

Holky,mě už taky začíná to období......jak psala Maki,že jí je dobře jen,když má plnej žaludek.........Já už začínám bejt jak kyselina.Ráno snim tři rohlíky a vůbec nemám pocit,že bych byla nějak extra najedená :sweat_smile: ,když jsem někde venku,tak si furt myslim na to,abych měla sebou aspoň rohlíček,takže Puclina kouše patky od rohlíků a já prostředek :sweat_smile: .Zásadně úplně nejlépe mi je po tuňákový pizze od Tahira :sweat_smile: a po točený zmrzlině od Dlouhý jízdy :sweat_smile: ......no prostě.Až mě Vendula zváží,tak to zas budu mít v těhu pr. šílenou výchozí váhu.Už teď mám podezření,že jsem určo přibrala tak dvě-tři kila :rolling_eyes: .Předevčírem jsem si manžovi postěžovala,že mě ani netěší prohlížet si katalog s hadrama,když mám vidinu,že za chvilku budu jedna velká valící se koule :grinning:.A to jsem si dala předsevzetí,že zkusim tentokrát tolik nepřibrat :sweat_smile: ......jenže,že jo no :sweat_smile: .
31. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Terez na Bezdez s kocarem v zadnem pripade - je tohrozne kamenite - byla tam letos segra, tak jsem se ji ptaa a rikala, ze ani s tim terennim by to neslo... Jedine ho VELKY kus cesty nest...

Bell, prd na to :wink: Hlavni je, abys byla v pohode. Ja podruhe pribrla vyrazne min, ale proto, ze jsem prestala kourit, tak jsem po porodu moc neshodila a vsechno me to jeste ceka...

No ale jsme veseli a to je dulezite, ze :wink:
31. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezděz s kočárkem rozhodně ne e. To je pravda. Leda s krosnou.

Bell, jen si dej :slight_smile: Já zas nemohla nic, z čeho byla cítit ryba, ani tuňáka, ani filé, na Vánoce 1 ks kapra a měla jsem dost.
31. srp 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zatim vazim porad stejne,na nasi vaze,novy,digitalni,chytry... :grinning: Vendula mi na ty jejich stejne navazi aspon o kilo vic. :grinning:
Zatim neujizdim specialne na nicem,proste jim vsechno,teda spis zeru...rohlicky s maslickem taky klidne 3 naposezeni. :grinning:
Ach jo,zase nam ujel tata,tentokrat na celej mesic... :frowning2:
31. srp 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, ja jsem s Petikem mela obzvlast chute na takovy hruzy jako rizky, tlacenka, utopenci... :grinning: Tak jsem tusila, ze to bude kluk, tohle holcice chutnat nemuze :wink:
31. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no jo holky :grinning: ,to u Pucliny jsem prostě úplně ujížděla na ředkvičky a česnek :grinning: .Teď zatim ještě určo nevim.Před 14 dny jsem mohla jíst lučinu třeba i lžící bez chleba :sweat_smile: a teď jí nemůžu dát ani na špičku jazyka.....akorát tu tuňákovou pizzu a zmrzku-to fakt musim a oni na tu pizzu dávaj tááák hodně cibule :dizzy_face: .No a taky furt ovoce bych jedla : třeba melouna....melouna...melouna.....a hrušky :sweat_smile: .A je fakt jak píše Lenik,že u Pucliny jsem rybinu taky nemohla chvílema ani cejtit a teď :sweat_smile: .No prostě budu koule.Teda větší než už jsem,že :sweat_smile: .Maki to má dobrý ta je jak tyčka :sweat_smile: ,ale já......já se podívám na jídlo a už jsem o kilo těžší :grinning: .

Verčo,Terez.....na Bezděz? S kočárem? :confused: to teda fakt nevím nevím,ale my byli např. v Sloupu,kočár byl v autě a já měla Puclinu v klokance :slight_smile:.Trochu jsem se zadejchala,ale šlo to.I když je pravda,že na ten Bezděz je to o něco delší a pak ještě prohlídka...... :fearful:

Jooo a Maki,že ta Venduly váha váží víc,že jo....já jsem to věděla ! :grinning: Mě to bylo podezřelý,že jsem ráno vyšla jakž takž spokojená a když jsem přišla z poradny,tak jsem měla depku :sweat_smile: .
31. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ja psala, ze na Bezdez NE-E ... :wink:
A ten apetit je taak roztomily :slight_smile: Uz se tesim do cukrosky... Ale nevim, jak tam propasujeme pro tebe tunaka... :fearful:
31. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak dítě už spalo zas celou noc, po tom týdnu je to zas jak v lázních. Teď si tu prohlíží knížku a tlačí do kalhot, tak poběžím přebalovat.

Holky, to je krásný, jak popisujete to těhotenství :grinning:
1. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,

tak už to mám za sebou...dneska jsem poprvý vedla Páju do školy. Až se mi z toho chtělo brečet, jak to rychle uteklo... Ale učitelka vypadá v pohodě a Páje se tam líbilo, takže snad jen tak dál... :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, tak to je super! Asi zvláštní pocit, co?
1. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky den...

Leni, to se mate, u nas byla ale taky o dost lepsi noc... I kdyz do lazni to ma fakt daleko :grinning:

Ivco, super, uz mas doma skolacku...

Holky, tedy styska se mi - docela bych sla, ale nastesti mam tak uzasny duvod nejit, ze to je silnejsi...
1. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Šimonek byl dneska poprvý ve školce.zatím jen do oběda.Zítra ale už to bude asi i se spaním.Ráno by mi snad ani nedal pusu,jak spěchal dovnitř a po obědě se taky nějak netvářil,že má jít domů :slight_smile: .Takže myslím,že to bude v pohodě.Dokonce jsem to ani neobrečela,ale smutno mi bylo.
1. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, to gratuuju :slight_smile: Zvladl to skvele, u nas to s Adamem bylo podobne :wink: Ono kdyby ti tam plakal a visel na sukni, tak bys asi byla hooodne smutna, takhle te jen opatrne pripravuje na to, ze se jednou osamostatni...
1. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,to máš pravdu.Jsem ráda,že je v pohodě,ale trochu mrzí,že už je tak velkej a samostatnej.Ačkoli večer se chtěl docela mazlit,tak možná není takovej tvrďák :wink:
1. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek