Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
lenik_25
29. srp 2009
Verčo, jsme na tom zatím stejně jako vy. Za chvíli mu tajně půjdu šmátnout na čelíčko. Přejem všem dobrou a ničím nerušnou noc 🙂
lenik_25
29. srp 2009
Terez, teda ty máš období! To je síla, pořád něco, viď?
lenik_25
30. srp 2009
UŽ JSME FIT! 🙂
terezam22
30. srp 2009
Ahoj děvčata 🙂 🙂 🙂

Jdu jen pozdravit 😉

Jiříci přijeli v 7.30h ráno,tak jsem už vyprala druhou pračku,upekla kuře+kaši.Jiřík je venku s kamarádem,manžel už opravuje auto!!Už včera mu přivezli dvě auta na opravu,no a pak si půjde lehnout,nespal celou cestu.Já s dětma pojedu k prababi,pradědovi a mojí mamce.
Já teď peckuju švestky a zamrazím.Tak že taková "normální"neděle!! 😃

Leni no hurá 🙂 🙂 to Vám přeju,že jste už fit!!

Verčo a co Vy??
lenik_25
30. srp 2009
Terez, díky, jsi hodná 🙂 A jinými slovy, když tak čtu náplň tvého dne, tak opět jen makáš 🙂 Já jsem na tom dneska obdobně. Vyprat, vyžehlit, uvařit, lítat kolem prcka a pak jsme jeli k našim na zahradu... po dlouhé době zas na vzduch... a mamku bolely záda, chlap s mým tátou jeli umýt auto, takže jsem si vlastně ani moc neodpočinula a kolem Danečka jsem zas lítala jen já 🙂 Teď jdu koupat, krmit, ukládat a pak asi dojde na víínkoooo. Jen škoda, že je chladno a nemůžu si ho vychutnat na balkoně mezi svými kytičkami.
verca111
30. srp 2009
AHojky 🙂
Ctu tady skvele zpravy, Leni, mam radost 🙂

My jsme taky fit, ale ATB jeste brat musime. Bez taplotky od vcerejsiho rana, vcera navecer jsme byli 20 minut venku v kocarku a dnes odpolko jen na skok u nasich, aby byla zmena prostredi...

Terez, ty jsi proste pilna jak pilnik. Ja jsem dnes tez pekla, varila, uklizela, ale proste to beru, ze to udelat musim 😃 ale moc to neporzivam. Vyprala jsem Adamovi zaclony a zavesy a umyla okno, aby tam mel pekne svetlo na uceni - uz pozitri to zacne 😃
makinka.1
30. srp 2009
My byli na vylete v ZOO v Liberci.Parada,pekny pocasi,no moc hezky den!
nattally
30. srp 2009
holky vy jste pracantky :-p ,to je dobře,že je dětem už dobře 😉

my byli na Sněžníku 😉
makinka.1
30. srp 2009
ja na praci dneska ani nesahla.Akorat jsem si poradne nacpala pupek zverinovou smesi. 😉
lenik_25
30. srp 2009
Verčo, tak to máme s dětičkami stejné, taky od včerejšího rána ok. Já ty domácí práce už taky neprožívám, člověk si zvykne a hlavně to za nás nikdo neudělá 😃 Každopádně bych potřebovala nějaké ty lázně, relax, klid, aby za mě bylo navařeno a o mě postaráno, hihi 😃 To si přejeme asi všechny, co?

Makinko, jak se cítíš? Dneska to muselo být fajn. Máme nové autíčko, takže už mám i příslib častějších výletů. Zrovna vymýšlíme, kam by se dalo jet autem, aby se tam pak dalo projet s kočárkem a zastavit se i na obídku a limče 🙂

Koukám, samé vejletnice... Co my budeme dělat, až bude mráz? Budem se asi scházet někde na koulovačkách, co?
prin
30. srp 2009
Ahoj holky,
tak jak to tak čtu tak marodi jsou fit, to je moc dobře! 🙂

No já mám skoro sbaleno, napekla jsem dva koláče, ono nás bude dost tak se to sní, něco jsme navařili, dítě spí...ráno vyrážíme, tak se móóóc těším!
Tak se tu mějte hezky a hlavně ať jste zdraví a těhulkám přeju ať jim není špatně :-N
makinka.1
30. srp 2009
Leni,unava byla nastesti jen jednodenni,asi nasledek te soboty,sla jsem strasne pozde spat.Ted se citim dobre,jen musim byt dobre najedena,jinak mam pocit,jako pri kocovine-takovy rozdrazdeny zaludek 😃 .Jak se najim,je to dobry.Dneska mi dopol vylozene spravila chut polivka s knedlickama.Jizda autem je ovsem mozna POUZE po jidle,hladova bych blila jako Alik,i kdyz by nebylo co. 😃
lenik_25
31. srp 2009
Dobré ráno, teda já měla blbé sny, že jsem budila chlapa, aby se mnou komunikoval někdy v půl čtvrtý ráno 🙂 Měl ze mě obrovskou radost 😃

Prin, tak šťastnou cestu a krásně si to užijte 🙂

Maki, tak to já měla tři měsíce v kuse tu kocovinu, o které mluvíš. Je fakt, že jsem skoro nejedla, prostě to nešlo a tím pádem mi bylo asi ještě hůř.
lenik_25
31. srp 2009
Prin a pokud nejsi Pavla, ale Pavlína, tak ti přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku. 🙂
nattally
31. srp 2009
leniku,
tak co jste vymysleli 😉 ,kam na výlet????????????

prin,
jj pokud je to tak taky přejem vše nej 😉

taky jsem nespala,boleli mě příšerně celé nohy ]-( ,jo taky jsem se předevčrem vzbudila a koukalaa na volejte věštce a tam pani řikala,že 4.9. bude uplněk v rybách a to jsem já,tak prej 14 před a po,semám nemám nechat vytočit :-p

jdu schánet lamelu na spojku,chlap je totiž v práci musim já,tak uvidim ,jsem nadšená ]-(
terezam22
31. srp 2009
Ahojííík děvčata 🙂

Dnešní noc byla příšerná!!Kristík se vzbudil ve 21.30h a vydržel řvát v kuse snad do půlnoci...po nakojení sebou házel,mlátil,né a néé usnout,už jsme byli hotový.chlap aby se vyspal do práce šel spát do ložnice v horním patře.
Dnes ráno jsme malýmu jukla do pusy a vypadá to na zuby!Tak uvidíme....

Holky mám dotaz dá se na Bezděz s kočárem??Petrunko myslím,že Tys tam byla tak až tu budeš písni,díík
bellatrix13
31. srp 2009
Zdravím ve spolek 🙂 ,v rychlosti jsem početla co novýho,co starýho.Marodi jsou fit.Je to tu samej odjezd/příjezd z dovči :-N.Tak těm co se chystaj přeju krásnou dovču bez marodění a jiných karambolů. 🙂

Holky,mě už taky začíná to období......jak psala Maki,že jí je dobře jen,když má plnej žaludek.........Já už začínám bejt jak kyselina.Ráno snim tři rohlíky a vůbec nemám pocit,že bych byla nějak extra najedená :-N ,když jsem někde venku,tak si furt myslim na to,abych měla sebou aspoň rohlíček,takže Puclina kouše patky od rohlíků a já prostředek :-N .Zásadně úplně nejlépe mi je po tuňákový pizze od Tahira :-N a po točený zmrzlině od Dlouhý jízdy :-N ......no prostě.Až mě Vendula zváží,tak to zas budu mít v těhu pr. šílenou výchozí váhu.Už teď mám podezření,že jsem určo přibrala tak dvě-tři kila 8-( .Předevčírem jsem si manžovi postěžovala,že mě ani netěší prohlížet si katalog s hadrama,když mám vidinu,že za chvilku budu jedna velká valící se koule 😃.A to jsem si dala předsevzetí,že zkusim tentokrát tolik nepřibrat :-N ......jenže,že jo no :-N .
verca111
31. srp 2009
Ahojky 🙂

Terez na Bezdez s kocarem v zadnem pripade - je tohrozne kamenite - byla tam letos segra, tak jsem se ji ptaa a rikala, ze ani s tim terennim by to neslo... Jedine ho VELKY kus cesty nest...

Bell, prd na to 😉 Hlavni je, abys byla v pohode. Ja podruhe pribrla vyrazne min, ale proto, ze jsem prestala kourit, tak jsem po porodu moc neshodila a vsechno me to jeste ceka...

No ale jsme veseli a to je dulezite, ze 😉
lenik_25
31. srp 2009
Bezděz s kočárkem rozhodně ne e. To je pravda. Leda s krosnou.

Bell, jen si dej 🙂 Já zas nemohla nic, z čeho byla cítit ryba, ani tuňáka, ani filé, na Vánoce 1 ks kapra a měla jsem dost.
makinka.1
31. srp 2009
Ja zatim vazim porad stejne,na nasi vaze,novy,digitalni,chytry... 😃 Vendula mi na ty jejich stejne navazi aspon o kilo vic. 😃
Zatim neujizdim specialne na nicem,proste jim vsechno,teda spis zeru...rohlicky s maslickem taky klidne 3 naposezeni. 😃
Ach jo,zase nam ujel tata,tentokrat na celej mesic... 😞
verca111
31. srp 2009
Maki, ja jsem s Petikem mela obzvlast chute na takovy hruzy jako rizky, tlacenka, utopenci... 😃 Tak jsem tusila, ze to bude kluk, tohle holcice chutnat nemuze 😉
bellatrix13
31. srp 2009
Jo no jo holky 😃 ,to u Pucliny jsem prostě úplně ujížděla na ředkvičky a česnek 😃 .Teď zatim ještě určo nevim.Před 14 dny jsem mohla jíst lučinu třeba i lžící bez chleba :-N a teď jí nemůžu dát ani na špičku jazyka.....akorát tu tuňákovou pizzu a zmrzku-to fakt musim a oni na tu pizzu dávaj tááák hodně cibule x-) .No a taky furt ovoce bych jedla : třeba melouna....melouna...melouna.....a hrušky :-N .A je fakt jak píše Lenik,že u Pucliny jsem rybinu taky nemohla chvílema ani cejtit a teď :-N .No prostě budu koule.Teda větší než už jsem,že :-N .Maki to má dobrý ta je jak tyčka :-N ,ale já......já se podívám na jídlo a už jsem o kilo těžší 😃 .

Verčo,Terez.....na Bezděz? S kočárem? =-) to teda fakt nevím nevím,ale my byli např. v Sloupu,kočár byl v autě a já měla Puclinu v klokance 🙂.Trochu jsem se zadejchala,ale šlo to.I když je pravda,že na ten Bezděz je to o něco delší a pak ještě prohlídka...... 😕

Jooo a Maki,že ta Venduly váha váží víc,že jo....já jsem to věděla ! 😃 Mě to bylo podezřelý,že jsem ráno vyšla jakž takž spokojená a když jsem přišla z poradny,tak jsem měla depku :-N .
verca111
31. srp 2009
Bell, ja psala, ze na Bezdez NE-E ... 😉
A ten apetit je taak roztomily 🙂 Uz se tesim do cukrosky... Ale nevim, jak tam propasujeme pro tebe tunaka... 😕
lenik_25
1. zář 2009
Dobré ráno,
tak dítě už spalo zas celou noc, po tom týdnu je to zas jak v lázních. Teď si tu prohlíží knížku a tlačí do kalhot, tak poběžím přebalovat.

Holky, to je krásný, jak popisujete to těhotenství 😃
ivanavorlickova
1. zář 2009
Dobré ránko holky,

tak už to mám za sebou...dneska jsem poprvý vedla Páju do školy. Až se mi z toho chtělo brečet, jak to rychle uteklo... Ale učitelka vypadá v pohodě a Páje se tam líbilo, takže snad jen tak dál... 🙂
lenik_25
1. zář 2009
Ivčo, tak to je super! Asi zvláštní pocit, co?
verca111
1. zář 2009
Hezky den...

Leni, to se mate, u nas byla ale taky o dost lepsi noc... I kdyz do lazni to ma fakt daleko 😃

Ivco, super, uz mas doma skolacku...

Holky, tedy styska se mi - docela bych sla, ale nastesti mam tak uzasny duvod nejit, ze to je silnejsi...
petrunka01
1. zář 2009
Ahoj holky.
Šimonek byl dneska poprvý ve školce.zatím jen do oběda.Zítra ale už to bude asi i se spaním.Ráno by mi snad ani nedal pusu,jak spěchal dovnitř a po obědě se taky nějak netvářil,že má jít domů 🙂 .Takže myslím,že to bude v pohodě.Dokonce jsem to ani neobrečela,ale smutno mi bylo.
verca111
1. zář 2009
Petrunko, to gratuuju 🙂 Zvladl to skvele, u nas to s Adamem bylo podobne 😉 Ono kdyby ti tam plakal a visel na sukni, tak bys asi byla hooodne smutna, takhle te jen opatrne pripravuje na to, ze se jednou osamostatni...
petrunka01
1. zář 2009
Verčo,to máš pravdu.Jsem ráda,že je v pohodě,ale trochu mrzí,že už je tak velkej a samostatnej.Ačkoli večer se chtěl docela mazlit,tak možná není takovej tvrďák 😉

Začni psát odpověď...

Odešli