• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jo jo a bude hur... S nami uz ten starsi ani netravi vsechny vikendy... proste zraje a osamostatnuje se.
Jsem rada za prcka :slight_smile:
On se mazlinkovat bude jeste dlouho a tamto ber jako odmenu pro tebe, ze nemusis mit tezkou hlavu a vycitky - je to sikula. Kam chodi do skolky?
1. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, teda to je ale smutné počasí... vůbec mi to nedělá dobře.
Petrunko, souhlasím s Verčou, to je obrovská výhoda, když ti dítě ve školce nekřičí a nepláče, pak by následovaly výčitky svědomí, že ho tam vůbec dáváš. Přitom je to pro něj jen dobře, že je mezi dětmi. Ale chápu, že to musí být zvláštní pocit,že se obejde bez maminky.
2. zář 2009 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík a dobré ránko všem :slight_smile: :slight_smile:

Tak máme zase kolotoč poviností,že....

Petrunko buď ráda,kdybys ho tam násilím dávala,tak by Ti moc fajn nebylo...Tohle je super! :wink: Je to velký kluk :slight_smile: Pamatuju si Jiřík byl taky v poho a já úplně hotová(měla jsem zimnici a vůbec mě to dopoledne neutíkalo)

Jiříkovi se vůůůbec do školy nechtělo!!!Dnes už jde do družiny,tak snad ho aspoň to nadchne,že se tam uvidí s kamarády.

Kristík je v pohodě,ale v puse nateklý dásničky jsou tak uvidíme.

Díky za radu o Bezdězu :slight_smile: Já tam totiž nebyla 12let!Vím o kamenité cestě,ale nevěděla v jakém rozsahu...

Vypiju kafe a jdu na žehlení a skládání prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: bléé
2. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčata kámoška prodává věcičky na holčičku,nevíte o někom komu by se hodili??Vel.asi tak 86,74...
2. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

přidala jsem do alba tři fotečky z našeho včerejšího prvního dne ve škole, tak jukněte :grinning: .

Pája už je doma, měli dneska jen do půl desáté, zítra končí v půl jedenácté a od pátku už mají normálně do půl dvanácté.

Tak já jdu vyvíjet nějakou činnost, aby mě šéf měl za co platit. :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, kdyžtak mi napiš do IP jméno a telefon na tu kamarádku, co prodává věcičky. Mám kámošku s 9měsíční holčinou a druhou s roční, tak jim kontakt můžu předat a můžou to zobchodovat :slight_smile:

Ivčo, Páje to moc slušelo a jak se culí. Asi se jí škola líbí, viď?
2. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, jo, ve škole se jí zatím moc líbí, jen aby jít o vydrželo... :grinning: Uvidíme v říjnu :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni IP :slight_smile:a kámošce už jsem to napsala,tak bude čekat až jí zase ta Tvoje cinkne :slight_smile: :wink:

Jo taky dávám fota ze včerejšího dne a pak juknu na Vás Ivčo :wink:
2. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Byli jsme na KO - ha ha chtela ode me moc (tedy Petovu) - to ma smolika. Ale pry ji mam donest a kdyz jsem se zeptala, jak ji mam ziskat, tak se pry mam NEJAK snazit - to je husty!!! Nocnik nechce Petan ani videt - tak to nejak vykoumam...
Terez, pry Capkova konci - neslyselas neco??

Jo a vazili nas (minule na 10-mesicni mela rozbitou vahu), tak chlapec ma v 10m 11450g :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
2. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo neslyšela..!!A jak to proč?A to bude za ní jiná dr??A Tys musela donést Pétíkovu moč k dr??

Teda to je váha :grinning: hm tak máte asi tak o 3,5kg víc než my... :grinning:
2. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo na tom neco bude s tou Čapkovou,prej se ted bude střídat s dr z Rumburka -Suchopárovou,já už ji tam mela je v poho,taky starší ženská a pečlivá :wink: ,tak se nebojte,Veru nám v nemocnici dávali takový pytlíčky,neprodávaj to třeba v lékarně??????????? :wink:
2. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivčo, ta první třída se jí určitě ještě líbit bude :grinning:

Terez díky. A fotky moc pěkné. Jiřík má hezkou košili a kamarád prvňák vypadá jak kamarád třeťák :grinning:

Verčo, tak si ve zdravotnických potřebách kup ten pytlík, co se nalepí na pinďourka a necháš mu to nalepené normálně v plíně, dokud do něj nenačůrá. My už to tak dělali asi 3x.
2. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
leniku :grinning: :wink: ,stejne o minutu :wink:
2. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, dobrý :grinning:
2. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, diky, mne nenapadlo, ze ty pytliky jdou koupit :confounded: :confounded: :confounded: - ja ho mela u Adama... Koupim ho a je to :wink: Stejne chteji moc i na ROCNI (Terez, vezmi jitam rovnou, nebo pujdes znovu)...
No, pry uz se chysta do duchodu dr, Cpakova, tak tam bude ta Suchoparova nebo nekdo dalsi, ale holky tu S. hodne chvalily, presne jako Natt, ze je hooodne pecliva :wink:
2. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, my jsme na roční prohlídku moč nenesli, nekontrolovali to. Ale vím, že někteří doktoři to chtějí. Pytlíček určitě seženeš.
2. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco,ty pytliky maji jen v hlavni lekarne v Duchcovsky. :wink: At zbytecne nelitas.Ja uz jich mam doma preventivne zasobu.
2. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, dik, zajdu si tam :wink:
2. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Dneska ve školce i spinkal.teda nespinkal,páč neusnul,ale byl tam až do odpoledne a pořád v pohodě.Já jsem za to samozřejmě ráda,že je spokojenej a kolektiv dětí je pro něj to nejlepší,to je mi jasný.Akorát prostě nějak rychle vyrostl,strašně rychle to uteklo,to miminkovský období...No,snad se třeba příští rok dočkáme dalšího miminka,když to vyjde... :wink: Teď mě čekají 4 dny v práci,to bude síla:slight_smile:
2. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo, no to jsem ti právě chtěla napsat... miminkovský období je fuč, tak je třeba dalšího miminka :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja vam to druhe kolo normalne zavidim..... :confounded: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, tak co třetí? :grinning:
3. zář 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty blaho, na stary kolena??
Jakoze mi v 60 bude maturovat dite??? No ja ti nevim...
3. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Nebyla bys ani první ani poslední :grinning:
3. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Verco neprud,jsme stejne stary!!! :grinning:
3. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: :slight_smile:

Holky to nic já už z toho věku mám taky depky :grinning:

Teď jsem dodělala vše a sebe taky hihi...upečeno,uvařeno,umytou hlavu(večer není čas a síla),vytřeno(néé na dlouho,až se Kristík vzbudí a dá oběd bude to všude)
Za hodinu letím pro Jiříka a jdeme na logopedii,pak k mojí babi má narozky(už po ránu volala,prý zda má dělat řízky...tak jí říkám nehoň se nic nedělej)přijdeme posedíme,jen tak klídek a naštvala se a položila mi telefon,za chvíly mi volá moje mamka abych fakt přijela,že babi brečí....bože holky až budeme fakt starý tak ať taklhe neprudíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
3. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, ja neprudim, nerikam NIKDY, mam v mrazacku v Teplicich jeste 6 embryjek... a jen pro poradek - jsi o rok starsi :grinning: :grinning:

Terez, deti a stareckove, to je skoro nastejno, vid?
Ja nechci byt staraaaaaa!!! :grinning:
3. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky poraďte-můžu už dát Kristíkovi sunar+rohlík či loupák do toho??jak takovou "kejdu"?Já to dávala Jiříkovi,když byl malej ale už nevím kolik mu bylo...DÍÍKY za radu

Verčo jj....to je peklo hihi
3. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, určitě už můžeš
3. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuk!!!! http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3233197&vReferer=
Hlasim probihajici 8 tyden,datum porodu 12.4.2010.Vsechno v poradku,srcicko tluce krasne,dalsi poradna 29.9.
To,co na fotce vypada jako hlavicka,je zloutkovej vacek,nez se zacnete rozplyvat jako ja v ordinaci. :grinning:
Jinak stale pst,ofiko to rekneme zacatkem rijna,az se vrati Roman z prace,proto ani zatim nebudu menit nastaveni profilu a fotku necham jen do zitra,pak ji smaznu.
3. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek