• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinko, abys to nestihla na apríla :grinning: Fotka úžasná, úplně jsem se zasnila, jaké to bylo. Gratuluji k fazolce a moc ti to přeju. Hlavně zdravíčko! A necháš si pak říct, co to bude nebo budeš trpělivá a vydržíš do porodu?
3. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejradeji bych se nechala prekvapit,ale praktictejsi bude pro nas si to nechat rict.Nechavam kamaradce vecicky po Maxikovi-ted jsem teda vyhlasila stop stav :grinning: ,ale pokud by to mela byt holcinka,tak ji je budu prodavat dal,takovy ty vylozene klucici.
3. zář 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkíí co mám dělat když mi Kristík nechce jídlo rozmačkaný vidličkou??Ale jak to je mixovaný tak to zblajzne :sweat_smile: má čtyři zuby,tak jsem si říkala,že by už mohl jíst normálně,ale jak to je větší plive to,prohlíží si to... :confounded:

Leni nepřipomíná Ti to něco :grinning:

Maki já bych to nechala na překvápko,ale já měla výbavičku po Jiříkovi schovanou...Tedy půjčila jsem vše kamarádce-sousedce takže se mi vše v pořádku vrátilo+ona má teď o rok staršího syna,tak dostáváme zpět naše věcičky+ co ona kupovala na víc pro toho druhýho :slight_smile:

Zkrátka jsme dvě kramářky :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, no jo, ten samý problém, který jsem tu řešila já. Chce to čas. Doktor Podolský mi řekl, ať to do roka vůbec nehrotím a mixuju, tak jsem to tak dělala. A od toho 12.-13. měsíce dostával prostě jídlo s kouskama a když to nechtěl, měl smůlu, nic jinéh nedostal. A už mi jí kusance.

Maki, jestli se jednou dočkám a budu čekat druhé dítě, tak už si to říct nenechám :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dockas,Leni,neboj nic. :wink:
Terez,Maxule ma obcas i ted problem s kouskama,nekdy je plive,kdyz je to trosku tvrdsi.A ze by si treba ukousnul jablicko nebo nejakou zeleninu,to ani nahodou,jedine rohlik a chleba ji sam po kouskach.Jak mi Leni rikala,ze Danecek ocesal rybiz primo z keriku,tak jsem tise zavidela,Max by to mozna strcil do pusy,ale urcite by to vyplivnul.
3. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
velká gratulace :wink: ...........uz je to krásně videt :wink:
3. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, uf, ranní tma... zase. Ať už je jaro! To budu holky teď opakovat asi každý den až do 21. března :grinning:

Makinko, uvidíme tak za rok :slight_smile: Teď ne e. Prosím tě, kolik vy máte vůbec zoubků? My 6. Předevčírem vylezla dvojka nahoře, takže teď zas spíme celou noc, než polezou dvojky dole :slight_smile:

Holky, u nás jablíčko hrozí jen nastrouhané, na kousky jedině banán, ten klouže do krku sám :grinning: To už ukusuje i z celého banánu.
4. zář 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Maki, to je kraaaaaaasnyyyyyyyy - moc gratuluju, uplne se tady rozplyvam. Nakonec se jeste necham strhnout - i kdyz Petr rikal, at se ho zeptam az za rok - ted to mame narocne s raraskem :slight_smile: No jenze ja uz bych mela tri!!!

Terez, ja neporadim, mixovala jsem jen prvni tydny, pak kousky a ted uz varim zeleninu a maso nakrajene na kosticky a tak to Peta ji. Jablicko mu davam do ruky kousek a on to ukusuje. Jenze on ukusuje vse, dostal na hrani houbicku na nadobi - videla jsem dite, co si s nimi krasne hralo - a on ji vzal a ukousl jak od chleba, tak jsem mu ji zas odebrala.

Leni, my mame 8 zubu.
4. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: :slight_smile:

Verčo no já právě mixovala a mixovala....pak byl nemocný,blbě polykal,tak zase a nyní to do něj nenacpu...prostě to plive i kousky ovoce!Tak když Petík má 8zubů,to se mu baští dobře,Kristík jen ty 4zuby,dva nahoře,dva dole.

JJ já bych taky šla do třetího mimi,ale teď být těhu tak mě klepne :grinning:
4. zář 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, já si upřímně myslím, že tři není zas až tak moc. Moje představa končí tedy u dvou dětí, ale proč ne tři? Adam už je velkej kluk. Za chvíli vyletí z hnízda, jak se říká, že? :slight_smile: My to taky budeme řešit příští rok, tak to bychom mohly pak PŘÍPADNĚ těhulkovat spolu :grinning: Haha, Péťa schroupá všechno, co? To je dobře, že ti tak krásně jí... i ty houbičky na nádobí :grinning:

Jinak já Danečkovi vařím stejně jako nám, už mu nevařím speciálně. Začala jsem s tím asi ve 13 měsících. Dělám kuře na paprice, rajskou, játrovou omáčku, francouzské brambory, těstoviny, miluje rybu s bramborovou kaší... A když vařím něco, co se pro něj nehodí, třeba ostřejší guláš apod., nebo vařím až večer, tak k obědu dostane prostě skleničku od Hami nebo Hamánka.

Terez, když byl Daneček nemocný, tak jsem taky mixovala až dohladka a nebo dávala víckrát za den mlíčko. A to se nám asi stalo osudným. Pak moje mamka viděla, že Daneček nechce pořádnej oběd, tak mu nacpala ty tři Dobré mámy a bylo posekáno. Do roka to fakt neřeš a pak prostě dávej kousky a basta. On zjistí, že když to nebude jíst, tak nic jiného nedostane.
4. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska razíme k Podolskýmu na kontrolu, tak nám držte palce, ať na nás neleje :grinning:
4. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty jsi vyslovene vesela kopa :grinning: :grinning: :grinning:
Adam prave ma par let do maturity a neumim si predstavit, jak v nasem pidi 3+1 on se uci a litaji tady sedmilety a treba ctyrlety dite :-O To by se asi od nas Adam odstehoval driv... :zipper_mouth: :grinning: Zas to povazuju za dobrou antikoncepci :grinning: :grinning:
Drzime palce, at Podolsky rekne, ze jste OK ...
4. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, zvyk je železná košile, Adam by to zvládnul i bez stěhování... asi :grinning: Díky, věřím, že nás Podolský potěší. Jdu tam naprosto s klidem.
4. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak držíme palečky:slight_smile:

A podělím se s Vámi o dnešní zážitek-já blbka dnes vzala klíče od auta co s ním nyní jezdím+klíče od Twinga(v tom jsem měla pláštěnku na kočár) a tašky s pet lahvema do popelnice.
Vyhodím lahve,přijedu domů a koukám kde mám klíče od Twinga!Hledám jak blbec,říkám si snad jsem je nevyhodila!Jdu k sousedce na kafe,přijela tam i ségra,říkám jí svez mě k tý popelnici až pojedeš domů,no a sousedka jela s námi že jde taky vyhodit lahve a říká:Terko ty klíče jsou tu!!Ležely si tam pohodově na pet lahvích...No jěště že ty popelnice nesváželi!!Mě by kleplo!!To ani nemůžu říct chlapovi.... :sweat_smile: ten by mě zazdil!
4. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, tak to je dobrý! :grinning:
4. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko-super zážitek:slight_smile:
Leni,tak třeba,možná buychom příští rok mohly těhulkovat spolu,pokud se k nám nepřidá Verča,nebo někdo další...:slight_smile:
Hodně štěstí u dr.... :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo...Šímovi se teda ve školce líbí,teší se tam,ale prý si s nikým nehraje-říká on.Dokonce povídal,že jsou naněj děti zlé,že ho strkají.Ale trochu se u oho usmíval a navíc pak tvrdil,že ho strká i paní učitelka...¨Tak myslím,že si trochu vymýšlí:slight_smile:.Dneska se na to manžel zeptá,jestli si s někým hraje.Ale těší se pořád,tak se mu asi nic hroznýho neděje..:slight_smile:
4. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
jen kontrola kvuli tomu monitoru??????? :wink: ,to je dobře,že je v poho

Terez,
ty máš zase twingo???????neprodala jsi ho????????a jak se vůbec líbilo klukům u moře a co ve škole????????je tchýne hodná??????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petrunko,
taky to budem řešit příští rok další mimi,pořád nevíme,ale jestli zas budem čekat tři roky,tak nevim :grinning: ,uvidíme co bude,neboj myslim,že kdyby se neco delo,učitelky by zasáhli určitě :wink:

veru,
tak kdy frčíte už????? :wink:
4. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych to uvedla na pravou míru-Šimonek neříkal,že jsou na něj zlé,ale,že ho děti zloběj.Takže doufám,že fakt o nic nejde...
Leni,co kontrola?
Natt,Terez prodala Twingo nám,ale už tenkrát říkala,že maj ještě jedno..
4. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt Twingo jsme podědili po dědovi....
Jiřík se tedy do školy netěšil,což jsem čekala,zatím ho nic neuchvátilo-třeba nějaký předmět(vždy ráno jedeme z hláškama typu-achjo do školy a proč atd)

U moře se jim líbilo,ale pro tatíka to bylo dlouhý...Jak už jsem psala v neděli ráno přijeli a po snídani už opravoval auto co tu nechali sousedi,takže normálka :grinning:

Tchýně-p.učitelka dobrý,to víš,ale jsem hotová z toho že si nic nepíšou(co mají donést do školyatd)takže pak se na vše ptám,zatím si to +- pamatuje,ale já jsem radši když to mám černý na bílým,ale zase chápu ty děcka se musí vézt k samostatnosti :wink:
4. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...volal mi manža a prý ve školce je vše v pořádku.Malej si normálně hraje s ostatníma.Paní učitelky si ho chválej,jak je šikovnej... :slight_smile: Byly dost překvapené,že pozná všechna čísla(teda 1-9).Ale zato dneska přišel ze školky s teplotou - to brzo!Prý ho bolí bříško.Snad to kluci zvládnou přes víkend překonat,aby nemuseli jet na pohotovost.Ach jo... :frowning2:
4. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, u nás je to asi jako u Natt, budeme to řešit příští rok na podzim, dřív ne :wink: A člověk si nesmí nic zas tak vážně plánovat dopředu, protože pak se nemusí dařit a jsou to zbytečný nervy.

Péťo a držím palce, ať se z toho bolení a teploty nevyklube nic většího a je Šíma v pohodě!
4. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u Podolskýho jsme opravdu byli kvůli tomu, jak spouštěl monitor, Daneček má ty apnoe pauzy, ale prý je mívají děti poměrně často. EKG má naprosto v pořádku, srdíčko bije jako zvon :slight_smile: Další kontrola až v březnu příštího roku. A monitor máme ještě chvíli nechat. Kdyby to prý spustilo, tak musíme na neurologii na EEG. Jinak OK.
4. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych mimi řešila ráda spíš tak nějak v pozdním jaru,nebo v létě.Ovšem,uvidíme,co na to příroda,že...
Leni,super,že to dobře dopadlo u Podolskýho.Je to tam strašný čekání,ale doktor je to úžasnej.Já k němu chodila jako dítě a pořád si to pamatuje:slight_smile:.My máme kontrolu až někdy za rok...
4. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě mi volal manžel,že jedou na pohotovost.To jsem fakt zvědavá,co kde chytil,chudáček malej... :frowning2: .
4. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
dej vedet ju.......... :wink:
4. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo snad bude Šíma v pořádku...že by už něco "chytil" ve školce?T o by začalo brzy...

Ha a my máme další zub :slight_smile: prořezal se nahoře.V pořadí pátý.

Verčo jěště kojíš?A dáváš na noc UM?

Děvčata poraďte nějakou dobrou značku hrnečku,mám doma,ale má tvrdy ten náhubek a Kristík to jen kouše,pak mám lahev od Nuku,ale chtěla bych jěště hrnek.
4. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, vy jedete ;)

Terez - to je fakt husty s tema klicema, to byl tvuj andel strazny doma, co??? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kojim a UM vubec nedavam. Ani ho doma nemam...
Hrnecek mam Nuby - nejlevneji ke koupi v DM - ma silikonove pitko a je fajn.

Natt, ano uz balim, letime ve ctvrtek.

Petrunko, vcera jsem byli v Tescu, bylas v praci a ja trapka jsem se stydela jit zeptat, jestli mate BGN, ale pak jsem koukala s manzou na tu ceduli a tam nejsou napsany, takze musim do banky, ze?
Malyho pohlad, doufam, ze bude OK, chudak malej. Adam ve skolce po 2 tydnech dostal bronchytidu a po dalsich 2 tydnech mel jako uplne posledni nestovice... Pak uz to bylo OK.

Leni, to je fajn, ze dobra KO. Hele, cetlas prirucku k te ockovaci studii? Vis, ze ty apnoe pauzy jsou tam jako nezadouci ucinky??? Vcera mi kvuli tomu volala kamaradka, ze jim nabidli ucast v tomto programu a co si o tom myslim a mj tam toto vycetla, no byla vyplasena jak blazen... tak jsem si na tebe vzpomnela. Akorat nevim presne, co mela za letacek, ale je to urcite ta studie, jak v ni jsi s Daneckem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo dííík,já si taky myslím,že bych měla jen kojit,(zatím to ukončit nechci)ale kámoška co má na stejno malou,už dává UM,a chce už dokojit,a hlavně malá se jí na to prso nestáčí,to malej jak ho chce tak dělá vše aby prso dostal.prý se to pak hůř odnaučuje to dítě....já to beru,ale říkám si když mu to stačí....i když teď v noci pije víc a častěji,ale asi je mrzutý i díky těm zubům,jak mu lezou,no ale díík aspoň nemám pochybnosti :confused: že snad o něco přijde.

Já tedy sunar dávám třeba do vločkový kaše a podobně.
4. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudak Sima...
Leni,Maxule ma 8 zubu,stolicky ne a ne vylezt,slinta snad od ty doby,co mu vylezl prvni zub.Bryndak je nas denni doplnek.To je fajn,ze je Danecek O.K.
4. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek