• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojky vespolek :slight_smile:
nestíhám, chodím do práce a tak je času vážně málo a taky jsem dost utahaná.
Včera sme byli na kontrole v 18 měsících a tak hlásím míry : 11300g a 85cm :slight_smile: ...Verčo jestli si dobře pamatuju cos psala nedávno tak máme podobný míry :wink:
My zubů máme 16 a taky se nám někdy nechce něco kousat, ale dneska byla k večeři pizza co jsem dělala, kterou Madlenka miluje a to baští jako blázen :slight_smile: ...stejně jako třeba rohlík se sýrem nebo ovoce a zelenina...ale někdy oběd to se jí kousat nechce.
Maki krásná fotečka :slight_smile:
Natt, plánuje se sraz základky...měla bys zájem? Možná by to bylo dobrý překvápko pro všechny :slight_smile: ..asi někdy v říjnu
4. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni poslala jsem IP :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky!
Tak nám tu téměř dva dny nepršelo, takže jsme trávili hodně času venku...skoro se mi tu začalo hodně líbit...než zase začalo večer lejt :grinning:
4. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Máme první antibiotika,je to náběh na anginu.Nevím,jestli to chytil ve školce,nebo ho to tam jen dorazilo.Chudinka žhne jako kamínka,celý odpoledne probrečel,že je mu horko.To se mi teda vůbec nebude chtít být v práci,když je mu zle:frowning2:.
Verčo-to jsou asi bulharsky leva,co...to nemáme,snad v bankách,ale nevím.
Holky,už jste to tu psaly,ale nemám sílu to hledat.Co mám dát k antibiotikám-mám koupit probiotika,nebo stačí jogurty?Nemám zkušenosti....
4. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
prej stačí jogurty,já dávala probiotika.........neboj dá se do pořádku,nejdeš na paragraf??????????? :unamused:

simce,
ted jsem to četla...........no bych šla,ale nejak nemám odvahu :unamused:
4. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, ja k ATB koupila sirup Nutrolin B - stoji cca 80,- a po zredeni (je to prasek, ktery se rozmicha ve vode - primo v te lahvicce) se smi pouzivat tyden. Petik po nem ma zase vse OK. Jinak taky existuje Probian, ktery taky obsahuje lactobacilus, ale je pomerne drazsi.... Nam jogurty proste nestacily - a to ma cca 2 Activie denne. Tak at jste brzy v poradku, my s anginou prave skoncili....
(Jojo, leva, stavim se v bance, diky moc.)

Simce - ano, mame vahu natesno (my 11450), ale jinak mame polovicni vek (skoro) a pul zubu :D :D :D

Laro, no jo, leje, ale aspon nam napises nejaky historky :wink:
4. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak jsem se těšila, že ráno ten můj chlap nevzbudí štracháním po bytě dítě a v 6,20 telefon z práce a musel tam jet. Takže zvonění, mluvení, štrachání a už zas nespíme a sledujeme Teletubies upřeně a s dudlíkem v puse. Víkend nevíkend :grinning:

Petrunko, tak držím palce, aby to vyšlo hned, jak si budete doma přát :slight_smile: Podolský je fajn. Já jsem k němu taky chodila jako dítě se srdíčkem a taky si mě pamatuje. Postupně dočítám a koukám, že došlo na tu pohotovost. No prosím tě! Tak ať je Šímovi co nejdřív dobře. Je to hrůza, když ty drobečci maroděj.

Terez, co se týče hrnků i dobrých cen, vždycky jsem si dobře vybrala v DM. Já jsem si tam koupila MAM hrneček, teď tam pojedu koupit další, větší, s umělohmotným náhubečkem, protože jak Daneček saje mlíko ještě z flašky, tak tu savičku vcucne a nic mu neteče. Gratuluji k zoubku, teda už 5! To my jsme do roka vstupovali se dvěma.

Verčo, tu dovolenou tiše závidím :wink: S těmi apnoe pauzami to nevím, i když jsem to teda četla. Nepamatuju se. A možná kamarádka přinesla to samé, protože ta studie prý teď běží znovu. Ale nebezpečná rozhodně není, šla bych do toho znovu. Není to žádné testování na dětech, ty vakcíny jsou ozkoušené, jen se zjišťuje množství protilátek, takže oproti normálnímu očkování se to liší leda odběrem krve navíc.
5. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, Daneček tolik neslintá, když mu lezly ty horní, tak se mi zdálo, že neslintal skoro vůbec, ale byl děěěsně protivnej. Vylezli a je to zas zlatíčko, celou noc spíme... paráda. Ale už je to taky o něčem jiném, že všechno (skoro) pokoušou, viď? 21. září jde Daneček poprvé k zubaři. Nakonec bude chodit k Živnému jako já.

Simce, ahoooj, ty jsi tu dlouho nebyla. Moc hezké míry, jsem zvědavá na nás, když v 10 měsících měl jen 9,90 kg

Petrunko, nám jogurty Activia taky nestačily. Já k antibiotikům vždycky automaticky kupuju siroupek Nutrolin B jako Verča za 80 Kč, je oranžovej, slaďoučkej a dává se 2x denně. Teď jsem mu ho kupovala i při té reakci po očkování, kdy měl šílenej průjem a hodně rychle se to upravilo.
5. zář 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Díky za rady,asi koupím ten Nutrolin B.Jsem zvědavá,kdy zaberou ATB,snad brzo.Paragraf si neberu,Martin má dovolenou,tak to spolu zvládnou.Moc se mi teda nelíbí,že jsem v práci,když je malej nemocnej,ale co se dá dělat.Příští týden půjdu jen dva dny,tak se prostřídáme.
Ráno na vysokou horečku nevypadal,tak uvidíme,jak to bude dál :frowning2:
5. zář 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dávala Nutrolin B ráno a večer a pak měl třeba ještě ke svačině jako obvykle bílou activii. Kdyby ti nechtěl Šíma sirup, tak jsou ještě Nutrolin B tobolky, můžou se polykat nebo jsem je otevřela a vysypala prášek třeba do kaše a smíchala na lžičku. Na těch tobolkách je, že je to pro děti od 3 let, ale prý to můžou i mladší naprosto bez problémů. Ale radši kupuju sirup.
5. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja se bojim tesit, aby se neco nepos... - takze se pripravuji svedomite a zodpovedne, ale snazim se teseni drzet na uzde...
Ted jsem letela koukat na davkovani toho Nutrolinu a DOST me pobavilo, ze to tam jepodle veku a ne vahy - takze Danecek, ktery ma TEMER o 2 kg min nez Peta, bere dvojnasobne mnozstvi, protoze uz mu byl rok :-O Tak to mi prijde tedy ujete, ze to nemaji podle vahy... Ja to davam 1x denne dle navodu a az ted jsem se zhrozila, jak jsi psala 2x denne...

Petrunko, dr na pohotovosti rikalla, ze ATB zaberou do 48 hodin a bylo to tak, tak at to rychle utika a Simonek je lepsi.

To je hnusne, co? Petik je z toho nejaky uknourany a uz zase spi - tak snad je oK.
5. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem koupila rozpustné tablety Nutrolin B,snad to bude v pohodě.Doufám,že ATB zaberou rychle...
5. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko,ja dostala probiotika k antibiotikum primo od Podolsky(par mi odsypala do pytlicku),takovy tobolky,jak pise Leni,Davali jsme pulku,ale to byl jeste malickej.Od ty doby,tuk,tuk na drevo,zadna choroba.
Holky,nejdete nekdo odpoledne do Libverdy na kone?Jsou tam zavody.My jdeme,Maxulickovi bude jedno,ze je hnusne. :grinning:
5. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chtela jit n aslavnosti vina na zamek, ale v tomhle??????? :fearful:
5. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni jsou slavnosti????????????
5. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cetla jsem to nekde vcera na plakate - doufam, ze spravne...
5. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavnosti vina,jo?Tak tam ja nemuzu... :grinning:
5. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco dovolena urcite vyjde :slight_smile: .... a k tem miram, me prave taky trochu pobavilo, ze mame stejny miry jako vy, ale rozdil veku, Ale Peta je proste kus chlapa a to je spravny :slight_smile: .
Leni s tou vahou jsme na tom podobne, Madlenka taky az kolem roku se dostala na 10kg, ale jak sme byli v nemocnici spadla pod 10 a to uz ji bylo 14 mesicu...hlavne, ze vidime, ze sou zdravy a pribiraj, i kdyz malo. Danecek uz snad ma problemy s nemocema za sebou a ted uz budete jen a jen pribirat :slight_smile:
Peto, at je Simovi brzy dobre. ATB urcite brzy zaberou a pak uz bude lip a lip.
Terez taky doporučuju hrneček z DM. Byl to jedinej, ze kteryho Madlenka pila.

Leni diky za IP
Natt diky za cislo :slight_smile:
5. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vína,tak to jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: -když já nepiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
jinak já jich mám doma hafo............zkoupili jsme kde co a stejnak nepije z žádnýho,mužeš vyzkoušet,jestli chceš pujčit..... :grinning: ,u ns zvítězila flaška od jupíčka ,no jo no co nadelám,takovejch penez v tech flaskách :unamused:
5. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce, no ja verim, ze to klapne ...
Ty miry nejsou tak podstatne jako to, ze deti rostou a pribiraji - s nasi startovni vahou nemuz mit Petik pod 10 kg :slight_smile:

Ja na slavnosti vina chodivala rada, kvuli te atmosfere, ale letos nejdu - je hnusne, chteji 100,- vstupne a ani byhc nemohla ochutnat... :frowning2:

Terez, to si fakt radeji ty hrnicky vypujc a vyzkousej, spousta maminek do toho naprala prachy a k nicemu...
U nas porad vede novoro dudlik od Aventu, pak ten Nuby hrnek, ale treba pitko od Aventu zatim ani nahodou... :fearful:
5. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Petrunko malýmu přeju brzké uzdravení,achjo to je trápení...

Natt díík já to určo prubnu :wink:

Verčo už mám domluveno s Natt,že hrnky zapůjčí :grinning:

Jé slavnosti vína,hmm to bych si dala říct hihi :slight_smile: Kluci teď odjeli do kina,tak jsme opět sami s Kristíkem

Včera jsem na dnešek připravila oběd,dopolko jsme si jen udělala polívku+jahodový koláč,pak jsme šly k sousedce na kafe,Kristík spal u tatíka v garáži.

No a při odchodu-Jiřík byl na kole a vždy nasedá na kolo až za vratama a dnes jako na potvoru u těch sousedů už na dvorku a ujely mu nohy a plácnul sebou(naštěstí měl už helmu)a přímo do obrovskýho květináče hlavou!!Já slyšela křupnutí(to ta helma)už jsem se k němu vrhla a prohlížela ho...a to jsem stála od něj metr!!Ale bohužel tomu nešlo zabránit,on pro nás chlap přišel tak Jiřík byl moc hrrr

Holky bouli má jak hrom,brečel(to to leknutí)já mu to doma ledovala,furt jsem se ho ptala zda mu je dobře a nechce se mu spát,no fakt zase zážitek dne!!FUJ
5. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na konickach,bylo to fajn,Maxinovi se to libilo,jako vzdy.Holinky od bahna,kocar od bahna a to jsme jeste museli do Kaufu,pac jsem nemela na zitra maso.Vypadal jako jezedak,mela jsem mu vzit aspon nahradni boty... :grinning:
5. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki :grinning: :grinning: no co hlavně,že jste si to užili.....
5. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Terez, to tedy bylo stesti, ze mel helmu... :-O
5. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno, narozdíl od včerejška to venku vypadá slibně. Včera jsme byli na návštěvě, takže nás minuly jak slavnosti vína, tak koníci. Nevíte, jestli není nějaká akce dneska???

Petrunko, tak co, je lépe? Už by to mohlo začít zabírat. Když bylo Danečkovi fakt ouvej, tak ATB zabrala až za 3 dny, ale i za to jsem byla vděčná.

Simce, to on baští hezky, k sváče třeba dva jogurty, ráno si dává mlíko, ale musí mít ještě nášup... Prostě je podle mě tak akorát, tak dobrý :slight_smile:

Terez, teda vy máte poslední dobou zážitky! Hlavně že je po tom pádu Jiřík dobrej :wink:

Maki, Terez má pravdu, hlavně že se to Maxínovi líbilo. Děti jsou většinu času venku zapatlané :grinning: Aspoň je to tak u nás. Jak jsme na zahradě, tak Daneček září například všemi ovocnými barvami.
6. zář 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Už to u nás vypadá líp.V noci ani neměl teplotu a ráno taky ne.Akorát si stěžuje na bolení v krku,nechce skoro nic jíst a ani si nechat krk zabalit :frowning2: .Každopádně to vypadá snad už nadějně..Jen mě mrzí,že bude celý týden doma,kdžy začal chodit do školky a líbí se mu tam.Ale ještě si ji užije dost...
6. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko... :slight_smile:

Ano, venku to vypada lip nez vcera, ale na teplomeru zatim nic moc.
My dneska slavime narozeniny moji mamky, takze akce jak vysita, to zas bude veselo :grinning:

Petrunko, to je fajn, ze je Simovi lip a je bez teplotky, jen at se da do kupy, skolku si jeste uzije.
6. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,tak si oslavu pořádně užijte... :slight_smile:
Š9ma už opravdu vypadá líp,jen je pořád nějak ukňouraný,kvůli všemu hned brečí...Ale ráno mě už i "vyhazoval" do práce a smál se u toho...
6. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek