• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Makinko, ouvej, to je mi líto, tak ať se brouček co nejdřív uzdraví. Chudinka malej. Druhej zub? Ty jo, to je rychlovka? A jsou to klasicky dva vedle sebe uprostřed dole? :grinning: To je strašně roztomilý. Gratuluji.

Petrunko, křižovatky? Zlatý kruháče :slight_smile: Pak dej vědět, až budeš mít za sebou první jízdy, jaké to bylo... nebo se radši ozvi předem, hihi :grinning:

Přeji všechno nejlepší malé Dorotce, hodně štěstíčka, zdravíčka a plno úsměvů :slight_smile:

Prin, tak to jsem na brejličky zvědavá, se mi fešák bude muset ukázat :slight_smile:
3. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni jj 2 dole uprostred.A nahore se chystaji. :grinning:
Jinak ono mu toho uz zase dneska tolik nebylo,normalne si hral,jenom pokaslava a odsavame rymu.Ani teplotu nemel,ale dala jsem mu odpol nurofen,ten zub ho bolel,vzdycky,kdyz si strcil neco do pusy,tak zacal plakat.Jsem zvedava na noc.Spat sel asi v 19,30 a usnul hned,byl unavenej.
3. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Makinko, tak to je super :slight_smile: Vypadá určitě jak myšák, to musí být roztomilý. Na to se těším. Jsem ráda, že je mu líp. Daneček se tu pořád otáčí na břicho a když se otáčí, tak se vzteká. Otočím ho zpátky na záda, vzteká se ještě víc. Když na něj udělám opičky, tak se vzteká a do toho se směje. No to je něco :grinning:
4. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem,
Maki,
tak třeba ještě do toho plavání půjdete ne? Zoubky jsou hnus a kamarádka-zasloužilá matka mi říkala,že rýmu může mít od těch zubů.My ji měli taky!

Leni,
přestala jsem dávat na týden ty kaše, jak jsme se bavili a po týdnu znova a už nechce ani dokojit a vydrží na ní tak okolo tří hodin, takže je to lepší, jde mi hlavně o to, abych ho večer nekojila, ale v noci mu samozdřejmě dám, takže třeba ta pauza pomohla!

Dorotce všechno nej a ať je pořád tak hodná jako dosud :slight_smile: :slight_smile:

foto!!
4. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Tenhle tyden na plavco urcite nejdeme,kdyz bude v pohode,tak pristi tyden jo. :wink: Myslim,ze je mu o dost lip.
4. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Prin, tak jsem taky kaše nedávala a teď už mi je taky baští. Sní mi kaši ze 150 ml mlíčka, což je docela dobré. A je fakt, že po tom spinká líp. Radši to ale zaklepu. Člověk nikdy neví, kdy se nám na to zas ti raubíři vyprdnou a budou na mlíčku, viď? Tak ať Jarouškovi pořád tak dobře chutná :slight_smile:

Maki, tak to je paráda. A uvidíš, že příští týden už vám to vyjde. :wink:
4. lis 2008 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, tak jsme po druhém očkování, zatím bez jakékoliv reakce tak snad to vydrží, Vendulka má 6450g, a dr nám řekla, že vypadá spokojeně, a taky že je :wink: :slight_smile:
4. lis 2008 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Danco,to je dobre! :wink:
4. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dančo, krásné míry a doufám, že i noc byla klidná a Vendulka je po očkování úplně v pohodě :slight_smile:

Maki, co Maxík, je už je mu fajn?
5. lis 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlasim klidnou noc!Dite vypada stale lip!
Obama je prezident!Hura!!! :grinning:
5. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, zdravím všechny, dodatečně blahopřeji Dorotce k narozeninám. :slight_smile: Marodům přeji brzké uzdravení.

Já mám dnes výsledky krve, je to v pořádku, tak jsem zvědavá, na čem se za týden domluvíme. Jinak doma nic nového , Elí je ve škole spokojená, máme akorát problémy se zoubky, 4 se jí kývají a to hodně, takže jí chleba krájím na čtverečky jako když byla malá, žádné kůrky na chlebu, nic tvrdého. Nemůže kousat :grinning: , chudinka naše... A to nevím, co bude jíst, až jí vypadnou, asi se máme na co těšit. :wink:
5. lis 2008 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Martinko, tak to jsem ráda. Léky zabraly suprově.

Kamčo, budu držet palce. A Elišce dopřávej takový servis, zaslouží si to. Kdyžtak máme zásobu mixované mrkve, hihi :grinning: A já jsem jako dítě milovala strouhanou mrkev s jablíčkem. Pak přejdete na kašičky.
5. lis 2008 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Maki,taky jsem ráda,že Obama vyhrál,je mi dost sympatickej.
5. lis 2008 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
5. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
5. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,

nemáte někdo zájem o štěňátko trpasličího dlouhosrstého jezevčíka. Je nááádherný :slight_smile: My tedy trpasličího jezevčíka máme, ale v nabídce je jeho synovec, hihi :grinning: Pokud někdo máte zájem, písněte mi prosím hned.
6. lis 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, super fotky a Maxík je tedy šikovný, jak už pěkně sedí. A moc hezká fotka je, jak ti usnul na puzzlích. Tak to Daneček mi takhle při hraní nikdy ještě neusnul, to si radši zakřičí, abych ho dala léžet :grinning:
6. lis 2008 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženský,

Leni, pejska bych ráda, ale musela bys k němu přihodit domeček se zahrádkou :grinning: , do činžáku nee :cry:

Maki, Maxík je kulíšek :wink:

Kamčo, koukám zoubky tady zloběj všechnyy děti :zipper_mouth: bez rozdílu věku....

My byli předevčírem na roční, malá má 8600g a 71cm, dostali jjsme první očkování žloutenky. Vše je OK.

Jo a holky co ten srazík, ten se nějak rozplynul......

Také nové foto...
6. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,byli jsme na kontrole,poslechove cisty,hura!!!ANT do soboty,pak uz jen Mucosolvan.Vazi 7240 g. :grinning:
6. lis 2008 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Maki,
pěkná váha a hlavně že je Maxík zdraví! :wink: Škoda že jste nemohli do toho plavání, ale to se nedá nic dělat! My jdeme zítra a jsem zvědavá jestli to bude s tou vodou lepší! :unamused:

pbauerová,
Dorotka je ďáblík :sweat_smile:

Nám se ty zoubky ještě neprorazili a lezou dva, už aby to bylo! :angry:
6. lis 2008 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Snad pristi tyden pujdeme.Dneska jsem sla okolo bazenu,cakala se tam miminka,tak mi to bylo lito.
6. lis 2008 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
Maki,tak to je fajn,že je Maxík OK :slight_smile:
Zítra mám první jízdy-na osmičce na Staráku.Jsem na to moc zvědavá,protože jsem nikdy za volantem neseděla :wink: .Snad se neznemožním hned napoprvé :slight_smile:
6. lis 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
petrunka,
neboj, to zvládneš a jednou se tomu zasměješ :wink:

maki,
je to tak ale lepší, třeba bys šla teď, Maxíkovi by bylo hůř a nešli by jste ani příště ani pak, on to všechno dožene, druhá lekce je stejná jako ta první, takže o nic nepřijdete :sweat_smile:
6. lis 2008 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru,dneska jsem tam tudy sla!To ja budu koukat,jestli tam netrenujes!!! :slight_smile:
Prin,chci se zeptat,kde se v bazenu nechavaji kocarky nebo sedacka?
6. lis 2008 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
jéé, tolik hodin a já jsem tu dneska první :dizzy_face:. Jak se máte při pátku? Já jsem v práci a vymýšlím dárek pro kamaráda, zítra jdeme k nim na oslavu 35.narozenin a večer se chystáme do kina na Nestydu. To se už těším. :wink: Elí bude na víkend u našich, tak vyrazíme za kulturou.

Maki, krásné fotečky, ty dětičky tak rychle rostou :grinning: .
7. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky, jdu sem pochválit toho svýho kloučka. Šel spát před 19:00 a dneska vstával v 8:00, mezi tím jedna noční přestávka na jídlo :slight_smile: Je to zase noční zlatíčko :slight_smile:

Maki, super, příští čtvrtek už určitě půjdete plavčit. Včera jsem šla taky kolem plavečáku, někdy kolem 16:00 a taky jsem koukala, jak se tam cákají miminka. Krása.

Petruš Bauer, to je v pohodě :slight_smile: Pejsek je to krásný, ale chápu, když není pro něj vhodné prostředí.

Pavlí, tak ať už zoubky vylezou. Nám se to zas zastavilo.

Petrunko, neznemožníš se, vždyť začít se nějak musí, budu držet palce a napiš dneska dojmy. A hlavně, jestli s tebou vyjeli do města. Jak jsem psala, na osmičce jsem poprvé byla s tátou, to měl ještě Škodovku 120 a já jak jsem jezdila pomaličku a učila se na jedničce, tak jsem mu to parádně zavařila. Ještě dneska vidím, jak se z auta kouří a táta kolem toho lítá opatrně s hadrem :grinning:

Ahoj Kamčo, dneska je to fajn, už za půl hodinky vyrážíme ven, doma nás to neba. A doufám, že si dá Daneček dneska po návratu po obídku šlofíka a já s ním. I když jsme v noci spali tak krásně. Pak napiš, jaký jsi vymyslela dárek. A nevíš, co tak k vánocům příteli a rodičům??? Pokud by ses tu náhodou neukázala, tak přeji, ať si užijete bezva víkend a hlavně si odpočinete.

Holky, od středy zkusíme s Danečkem chodit do Rákosníčka. Každou středu od 9:30 je tam nějaký kroužek Mazlíci nebo jak se to jmenuje a je to pro miminka už od 4 měsíců. Tak to s kámoškou jdeme vyzkoušet. Prý se tam učí nějaké cvičeníčko, říkanky a tak. No lepší než sedět doma, aspoň dítko zkusím zabavit zas jinak :slight_smile:
7. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
maki,
kočárky se nechávají ve vestibulu a sedačku si vezmeš s sebou do šatny. Jinak musím říct, že dneska voda opět nic moc teplá. Když to takhle pujde dál, tak na desáté lekci budem bruslit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: . Chystám se tam napsat e-mailem stížnost.

Leni,
hlavně, že ho ty zoubky nebolí. Já jsem chtěla do Běláska, ale je to v pátek od 9.00 a to jdeme z plavání a Jarda spí. Dej vědět, jaké to je v Rákosníčku.
7. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..
tak jsem úspěšně absolvovala první jízdu.Byla jsem jen na osmičce.Seděla jsem za volantem poprvé,tak to podle toho vypadalo :slight_smile: .Nejdřív rozjezdy a zastavování,ale to docela šlo.Pak na osmičce jsem chvílema jezdila po trávě a zuřivě točila volantem :unamused: .Ani jsme nestihly vše,co jsme chtěly,takže příští jízdu zase tam a budu se učit přeřazovat na dvojku.
krásné odpoledne
7. lis 2008 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Pavlínko, já mám pocit, že se ten růst zastavil, tak uvidíme. Každopádně noci jsou teď klidné, jsem ráda :slight_smile: A po obídku se mi podařilo to s Danečkem zalomit ještě na hodinku. A do Běláska můžou dětičky od kolika měsíců? Já mám pocit, že až starší, než jsme my, viď? Mě právě zaujalo, že do toho Rákosníčka můžeme už ve 4 měsících. A čas 9:30 nám vyhovuje, protože vstáváme někdy i v 8 jako dnes, tak to je akorát na ranní baštu a než se vykopeme z baráku :slight_smile: Dám určitě vědět, jaké to tam je.

Petruš, gratulace k prvním úspěchům! :slight_smile: Paráda. Úplně si pamatuji na ty první jízdy, jak jsem tam taky brázdila trávu. Normálka. Bude to jen lepší a lepší. A když pak budeš řídit hned po autoškole, tak SUPER.
7. lis 2008 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Petunka,
gratuluju k první jízdě!

Leni,
já si myslím že od půl roku, ale přesně nevím, možná i dřív! Tak nám už jak se zdá Jarda bude spát jenom jednou deně a zatím je to 2-2,5hodiny, tak uvidíme. Ale zase si říkám že lepší než po půl hodinách... :wink: tak buď ráda že ti Daneček spinká :slight_smile:
7. lis 2008 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek