• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj vsem.To je dobre,ze je Simonkovi lip!8 :wink:
Kdyz nekdo objevite nejakou akcicku,dejte vedet,namame na dnesek zadnej plan.
6. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkuju za přání, ano, jsem Pavlína, takže jste se trefili :slight_smile:

No měli jsme se kráááásně a ani se nám nechtělo domů :grinning: Zrovna jak jsme večer přijížděli, tak jsem viděla Lenču s rodinkou - pěkné auto :wink: Asi jste se odněkud vraceli...

Jinak jsem ani pořádně nedočetla, takže později napravím!

Leni,
dete s náma v úterý do toho Cipíska?
6. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Makinko, musím se moc omluvit, už jsem tady pak nebyla. Tak jsem ti nestihla říct, že v České Kamenici je Mariánská pouť. Ony tam stejně veškeré akce byly hlavně včera, ale dneska jsme obešli těch pár stánků, co tam bylo, zamířili do cukrošky na medovník (dal si i Daneček), vyhráli jsme Danečkovi medvídka a jeli domů.

Pavlí, jasně, rádi s vámi v úterý půjdeme, jen mi napiš, v kolik hodin a kde se sejdeme a co si mám vzít s sebou (tedy kromě Danečka, to ještě blondýna ví :grinning: ). Včera jsme byli gratulovat malé kamarádce k roku, tak jsme se vraceli z návštěvy :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
vem Danečkovi pití, nějakou svačinu a to je všechno. Sejdeme se tak v 9.20 u vás před barákem, může být? :sweat_smile:

Jinak jak tady řešíte ty lahvičky, tak nám se taky osvědčil hrneček mam a teď už dlóóóuho používáme taky ty plastové flašky od pití jako je Jupík nebo spíš ta neslazená neperlivá voda, tam toho vejde víc, no a doma už klasický hrneček :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni v poho,nam nakonec prijela odpol navsteva,tak bylo o zabavu postarano. :wink:
6. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, tedy pri pohledu z okna moc dobre asi neni, ze? Jako 10 stupnu???? :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: :astonished:
My jsme opet vstavali v 6 a mam silne obavy, ze to zacne byt na dennim poradku, ale to nepreziju.. :unamused: :confounded:
Dneska mam tedy vyslovene pozitivni den, co? Jeste na me doleha ta cesta a zacinam mit nerviky, ze neco zapomenu, nebo neco neklapne... chjoooo!!!!!
7. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jak dneska asi bude? Máme vyrazit ven už dopoledne a fakt netuším, co se z toho vyklube. Tak se asi oblečeme zas jako cibule a budeme se slupovat cestou :grinning:

Pavlo a kolik to stojí? Kočárek brát nebudu, půjde za ruku, případně ho ten kousek donesu.

Maki, tak to je fajn :slight_smile:

Verčo, my už hooodně dlouho vstáváme kolem 6:30 a taky se mi to vůbec nelíbí. Kde jsou ty časy, kdy jsme vstávali v osm! A jako miminko, tak to ani nemluvím, to jsme spali i do 10. Kámoška má skoro 14měsíční holčičku a ta jí vstává v 10 denně.
7. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: :wink:

Ranní vstávání je u nás kolem 4.30h(předposlední kojení) pak někdy...usne do 6.30h-7h,.Teď před chvílý mě zase Kristík dodělal,ráno mu vždy dávám ty hotový kaše,tak si říkám nic je pěkně hladovej dám mu domácí rýžovou s ovocem a sunarem...hmmm to jsem si fakt myslela!!Tu rýži plival,mlel sebou a zkrátka radši nesnídal,já už nevím :frowning2: :angry: mám to vydržet???A nemixovat?Byly časy kdy to normálka jedl!!To mě na tom....štve :confounded:
7. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, do roka a klidně i do 13 měsíců mixuj! My jsme to taky tak dělali a začal pak kousky jíst. Byla jsem z něj už zoufalá, ale prostě není asi ten správný čas. Neboj, do 18 nám hladké kašičky jíst nebudou :grinning:
7. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, budete chodit do Rakosnicka?
7. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Az nekdo pijdete do Rakosnika,tak dejte vedet,taky cheme chodit. :wink:
7. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, určitě ano, příští pondělí začínáme. Budeme chodit už na ten kroužek od 1 do 2 let (Paci paci).

Maki, dám vědět.
7. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já vím,ale já tu rýži zkoušela už ze zoufalství mixovat,ale ona ta mrcha nejde :grinning:

A co Běláska nikdo chodit nebudete??

Natt napíšu Ti dnes na skypa :slight_smile:
7. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tam se musim prihlasit?Myslim na ten krouzek..
7. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně šla mixovat jen v robotu, když jsem jí mixovala dýl, tak to šlo. Škoda, že mám robota teď u našich, mohla bych ti ho půjčit, teď ho vůbec nepotřebuju. Do Běláska to máme na 2 autobusy tam a 2 zpátky, takže my tam chodit bohužel nebudeme.

Makinko, já nevím, psala jsem tam maila, ale myslím, že to není potřeba. Zkus se mrknout na www.mcrakosnicek.cz. Já si určitě zaplatím zas členství 120 Kč na půl roku a budu za každou hodinu platit jen 25 Kč. A nechceš jít rovnou s námi? Budu tam chodit ještě s tou kamarádkou Luckou, co má malou Anetku.
7. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, oni maji v programu Paci paci v pondeli a v Aktivitach ve CT, uz jsem tam taky psala mail.
Budeme chodit od rijna. V zari porad nekde trajdame...
7. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem na to taky koukala.
Leni pujdu rada.Ovsem u nas zalezi,jak Max rano vstane,kdyz strasi driv,tak jeste dopoledne spi,kdyz vstane pozdeji,tak jde az po obede.I kdyz mezi detma by mohl vydrzet,uvidime,vyzkousime a kdyz by byl nejak extra otravenej,tak holt pujdeme.Ale chodila bych moc rada,uz potrebuje spolecnost deti a taky aby na jare byl radne pripraven na novy prirustek. :wink:
7. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, já jsem tam psala mail a jsme domluveni na pondělí 14. září. Ten čtvrtek nevím, jestli platí. Ale můžu se zeptat.To bude prima, když se tam budem vídat.

Maki, tam bys právě měla napsat aspoň večer před, že nemůžete přijít, tak nevím, jestli se tam může chodit podle toho, jestli se prckové vzbudí nebo ne, ale nevím... aspoň to tak bylo u toho kroužku Mazlíci. Tak jestli bys šla, tak v pondělí se sejdeme v 9,45 před Rákosníčkem?
7. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,no tak to holt budeme muset risknout.Takze ja tam ted napisu a na to pondeli se prihlasim.O.K.v 9,45.Ale to jeste domluvime ve ctvrtek na vychajde! :wink:
7. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my opravdu 14. nemuzem, tak to zkusime ten dalsi tyden - u nas to je to stejne, kdyz vstava brzy, chodi spat kolem 11, tak to budu muset taky risknout - a jestli nas vezmou 6 tydnu pred 1. narozkami...???
7. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,muzeme se ti tam v pondeli zeptat.
Maxule dneska zrovna vstaval v 7,20 a zakapnul to v 10,45 a spi jeste ted.Vcera vstaval az skoro v 8,30 a to spinkal az po obede.Je to tezky odhadnout.
7. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peta vstaval v 6 a spi od 11:30...
Ja tam psala mail, ale zeptat se muzete, to budete moooc hodne ;)
7. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ok.
7. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi odepsali, muzu tam s Petikem, i kdyz mu neni rok a napsala jsem , ze prijdu na 2 tydny...
Dneska spinkal od 11:30 do 13:15, tak na tom budu pracovat, aby spal jednou denne, snad se mi to podari posunout az po obidku...
7. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
písnu na mobil zítra.......malej má v puse afty,mel horečku,ted řádí,když dostal léky,tak uvidíme ju,kdyžtak ti to jen dám a kafíčko odložíme,uvidíme ju :unamused:
7. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak my se za chvíli chystáme do Cvrčka, tak jsem zvědavá. Akorát nám to vychází přesně na dobu, kdy chodí Daneček spát, tak držte palce, ať vydrží a neprotiví.

Verčo, tak to je fakt super! :slight_smile: Budeme se tam vídat. Jinak Daneček si to spaní 1x denně upravil sám, ale bohužel se mi ho nedaří posunout na čas po o. Chodí před o :grinning:
8. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis a Cvrcek je zase co?Ja uz v tom mam hokej,Rakosnik,Belasek,to vim,ale Cvrcek?Neznam.... :grinning:
8. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Všechny vás zdravím.
Tak my měli o víkendu docela hezky, v sobotu nepršelo vůbec a v neděli jen dopoledne, takže jsme vyrazili na ryby, ještě s jedním kamarádem Slovákem, co s ním Zdenda jezdíval. Děti se chudinky těšily už dva dny předem, takže po obědě vůbec neusly. Měli jsme jet na Sotru, což je ostrov kousek od nás za tunelem...cca 10-15 km. V autě se děti pořád ptaly, kdy už tam budem. Po třetím tunelu a čtvrtém mostě už to bylo divné i mně, ale vydržela jsem se neptat...když Macek zmožen usnul, už jsem se zeptala i já. Chlapi se mi vysmáli (Peter se divil, že jsem tam ještě nebyla), že je to až na konci ostrova, od nás asi 50 km (asi 10 mostů). Cožm mě dost zprudilo, neb jsme cestou míjeli úžasná místa na focení. Zastavili jsme samozřejmě na tom nehnusnějším. Macek pořád spal. Takže kluci si vzali Ondru a spustili se vřesovišti, blátem a kameny dolů pod most. Což jsem ponejprv nevěděla. Já měla hlídat Macka v autě. Chvíli jsem bloumala (trapně s foťákem na krku) kolem auta. Foukalo tam jak na výdrholci. Macek spal jak špalek. Šla jsem se kouknou, kde že to tedy chytají. Tím vřesovišťoblátokamením. Ondra mě zahlíd, ještě než jsem slezla ze skály dolů k tomu pilíři (který byl ještě tak 5 m nad vodou, fakt ideální místo pro dvě děti našeho ražení). Z. mě seřval, jak můžu nechat Macka v autě, Ondra chtěl jít se mnou. Vyvlekla jsem ho nahoru a chvíli jsme bloumali kolem auta...Ondra řval, že chce dolů k tátovi. Odvedla jsem ho tam a sedla si do auta. Svinskej vítr. Macek se probral. Chtěla jsem ho dát vyčůrat, vítr ho velice popudil a nejenže se nevyčůral, ale začal ze sebe nutit příšernej vzteklej řev. Brečel, že mu je zima. Dovlekla jsem ho k pilíři a rozdala banány k svačině. Macek se odmítal pustit buď mě, nebo potom táty, když ten pustil prut. Pořár řval a pořád mu byla zima. Na intenzitě trošku ubral, akorát když směli chvilku držet prut. Zapomněla jsem dodat, že jsme přijeli s odlivem, takže ryby nebraly. Jediné, co kluci vytáhli, byl trs chaluh a cosi slizkého, bílého...možná chcíplá medúza. Ještě chvíli jsme tam mrzli a řvali, než tatínka napadlo, že předá prut kolegovi a půjde se s námi projít. Dětem je i nadále zima. Nakonec nám v autě pustil pohádku a že jde Petrovi pomoct sbalit pruty. Vyposlechli jsme si celého Čertova švagra. Vyposlechli jsme i polovinu Pyšné princezny. Nakonec tedy přišli a dokonce měli jednu makrelku a jednu tresku tmavou.

Jinak jsme Mackovi sebrali plíny, protože to s ním bylo už strašný, vůbec si neříkal, když jsmese ptali, nepotřeboval a přitom se počůral do 3 min, nebo už počůranej/pokakanej byl. Ten první týden strašnej, ale včera a předvčírem už si pokaždé řekl, tak doufám, že už mu to vydrží.

Jo, Maki, kde jste to byli na těch koníkách?
8. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, nedelejte v tom bordel, Prin se ptala Lenky, jestli jdou do Cipiska a Lenka jde do Cvrcka ??? :D :D :D
8. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, dovtipila jsem se, ze to je nejake MC v Boleticich, kdyz tam lenka jde s Daneckem pesky, ale ona nam to urco prozradi, jestli tedy dojde, kam ma, kdyz bude hledat toho Cvrcka :grinning:

Laro, to je uzasny pribeh... Tedy nechtela bych bych v tvoji kuzi, ale mam doma taky vasniveho rybare :confounded: a vim, co to je. Spis ti zavidim ta mista na foceni - JSOU tam a vis o nich, vsak se tam vypravis...
8. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek