• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jo,jo,Cipisek mi taky sepnul,ze to bude v Boleticich,ten Cvrcek me zmatnul. :grinning:
8. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim, ze poeucxha neni na nasem prijimaci :grinning:
8. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis to byl SOTEK!!!
PORUCHA samozrejme :grinning:
8. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, nevím, kde je porucha, ale jde o Dům dětí a mládeže Cvrček, ve kterém je Mateřské centrum Cipísek :grinning: Samozřejmě v Boleticích :grinning:
8. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, tak on se nam ten Cipisek schoval do Cvrcka???? To je bordel :grinning: :grinning:
Leni, jake to tam je???
8. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No cert aby se v tom vyznal.... :grinning:
8. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já vám to zkusím nějak napsat...Cvrček je mateřské centrum, které je v Boleticích a na Teplické, akorát je v Boleticích odnož Cipísek a na Teplické jsou Kuřátka, Koťátka, Sluníčko, Srdíčka, Žabičky! Chápete :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale je to fajn, máme to za barákem a stojí to na dvě hoďky dvacku, což je super! No a pořádají se různé akce...teď se třeba jede (kdo chce) na výkend do Jiřetína, lze i s tatínkama, budeme mít pohádkový les a tak podobně...my tam teda chodíme moc rádi! :sweat_smile:
8. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme nemocní-no nemocní,atb má,ale ne angínu,má horečky a afty až buh ví kde,tak radši atb dala,tak uvidim,mažem čim muzem a proplachujem heřmánkem a to byl včera poho vid Leniku :unamused:

terez,
tak doma,ale budu,ale návsteva nevim,jak myslíš :wink:

slyšeli jste už,že by byla fialka rakovino tvorná???????????

mažu teda borem,dávám B,ty atb,na bolest brufen a na horečku,ten heřmánek a snad bude jíst už zítra aspon neco,do toho lezou ty poslední stoličky nebo co to je........ :frowning2:
8. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Za námi je další probrečená a prokojená noc(lezou zoubky) mě už ráno tak bolely prsa,že chlap vzal malýho pod deku k sobě a normálka spolu spali,ale jen co ráno otevřel oči už hoonem na prso

Večer jsem udělala test:sunar lahev ,můj muž a Kristík :grinning: po 5min-vylezl muž z ložnice doprovázen hysterickým řevem Kristíka,v lahvi ubylo 5ml!!Tak jsem tam šla nakojila,položila,usnul a já se pak smála jak ho krásně nakrmil a uspal :grinning:

A dnes jdeme k zubařce s Jiříkem na preventivku :frowning2: bojim bojim....
8. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ja uz jsem to mockrat slysela... :frowning2: Ale pouzila jsem ji na moucnivku...
To je mi lito, ze mate trapeni a ty afty, to je otravne, ne??

Prin, diky, uz tomu rozumim :grinning:

Terez, no to jsou kluci sikulini :grinning:

Ja jdu na pedikuru a pak uz fakt musim sbalit
8. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to je docela síla, jak se to vyvinulo rychle. Včera jsme se potkali v kavárně Šimonek byl naprosto ok. Tak ať je mu brzo líp, marodovi.

Terez, tak ať to u zubaře dobře dopadne. Za chvíli tam bude chodit už i Kristík, jak mu lezou zubiska. My jdeme poprvé 21.9. v 15 měsících. Prý to stačí.
8. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
jj to je,ale včera z ničeho nic,večer,nechtel jíst,tak kouknu do pusy a řikám,to je jasný,pak horečka a do toho má nateklé ty zuby,no nám teda fialka pomohla jak na afty,tak moučnicku,ale tohle jsem nikdy neslyšela,ale co je dnes zdraví vid :angry: ,jj pořád řiká,že ho bolí bolí pusa,no snad to všechno mazání pomuze,čaj heřmánek na sklidnění naštěstí pije,tak snad doufám,že už si fakt zítra neco veme............ted už spí,skoro dve hodky,tak uvidíme,uvidim,mazala jsem do ted,asi budu muset dál :unamused:
8. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj...
Natt-zase nemocní. :frowning2: .To je hrůza...A´t je Šimonek brzo fit.
To naše malý zvíře už je docela v pohodě.Akortá ho pořád bolí v krku.Teploty už nemá a pořád by chtěl chudinka ven.Já bych ho tak ve st,čt, už možná na chvilku ven vzala,jenže má antibiotika a s těma se .pokud vím,nesmí na sluníčko...Bude to muset ještě vydržet.V pátek jdeme na kontrolu.
8. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná poslední hezké počasí a chudáci malí maroděj doma... tak na vás myslíme!
8. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

U zubařky nic moc :frowning2: Jiřík měl svůj první kaz-malinký,tak dr vrtala,ten brečel

A mě trhala osmičku nahoře :unamused: hmm taky nic moc,opíchala to na 2x tak mám hubu znecitlivěnou.
Za půl roku jdeme znovu a vezmeme i Kristíka,to bude čooro :grinning:
Byla jsem u Natt pro hrnečky,tak uvidíme jak se uchytí :wink:
Šíma už měl prý 36C tak ho Natt vzala do chládku ven :slight_smile:
8. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, teda to jste si užili! Jak to čtu, tak mě z vás bolej zuby. :confounded: Díky za info o Natt, to je dobře, že šli ven.

My zítra razíme z domu už brzy po osmé hodině. Kamarádka se stejně "starou" holčičkou, jako je Daneček, bude toho mojeho raubíře dvě hodiny hlídat. Jdu k doktorovi. Tak mám trochu obavy. U našich to prcek zvládne, ale u kamarádek teda ještě nebyl...
8. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj nemel horečku,ale za pul hodky byl kantáre,tak jsme šli zpátky domu a zase v tom lítáme,no doufám,že zítra bude líp a volal ten novej dr z Imuna,že nás chce videt už zítra,že neco vymyslíme,já mu totiž volala,že v tom zase lítáme,nastala zmena počasí,tak uvidíme jdeme tam ve 2 :wink: ,fialkou jsem namazala,do ted jsme ji používali,tak snad neni závadná,když se prodává :unamused: a dr ji píše :unamused:

dekuju za podporu........zvládla jsem zápal plic na jipce,zvládnu afty,i když je náročný,jak je človek sám doma,obdivuju holky,co máte nebo budete mít miča takhle za sebou,ta představa,že by onemocneli obe a já sama doma,no nevim nevim.........takže hlavně zdravé detičky,žádné nemoci a my to zvládnem,musí to pekelně bolet a k tomu ho bolí bříško,jak jen pije a cpu do nej ty sirupy,no v 11 už bude doma manža doma,tak pomůže :wink:

terez,
jj vyzkoušej a uvidíš....... :wink:

leni,
no neboj jeste budeš koukat,jak bude šikovnej a zvládne to :wink: a kamarádka taky,toho se neboj :wink:
8. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to tedy Jirik nema moc pekny zazitek, chudak malej... Ja se zubare bala jak cert krize, vzdycky jsem brecela - asi az do 7. tridy!!!

Natt, tak jsem rada, ze Simonkovi je trosicku lip a doufam, ze na imunu vam to nejak spravi.

Leni, Danecek to zvladne, ne?

Tak ja jeste nic nesbalila, uz ale mam hromadku veci pro Petika s sebou a vsechny jeho veci do letadla mam uz v prirucnim zavazadle... Nervozita lehce stoupa :grinning:
8. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile: :wink:

Natt zkouším 2hrnečky,tak uvidím...
Držím palečky ať je malej už zdravej!!

Verčo jj Jiřík byl z toho úplně špatnej,brečel jěště v čekárně když jsem musela chvíly sedět potom vytrhnutí zubu.
Jé Verčo a kam to vlastně letíte na dovču??

Leni mě pusa bolí trochu jěště teď :unamused:
9. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, do Bulharska na Slunecne Pobrezi...
9. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčoo jéé tam jsem byla s mamkou jako malá holka :slight_smile: :slight_smile: ale jely jsme tenkrát vlakem.Seznámila jsem se tam s holčinou a lééta dětství a mládí si psaly..pak jsme se viděly jako 18letý puberťačky a je to 4roky zpátky co jsem jí po tolika letech zazvonila u baráku v OPOČNĚ.no docela zírala když jsem jí řekla :Ahoj to jsem já Terka z Děčína :grinning: (jeli jsme totiž odvézt mamku do Karlovy Studánky)a cestou mě mamka sama upozornila,že od Hradce Králové je kousek Opočno,tak mi to nedalo a jala jsem dělat detektíva :grinning:

Takže i takhle se dají sehnat kámošky :grinning: píšeme si,voláme,posíláme balíčky :wink:
9. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to je hezkyyy :slight_smile: :wink:

Ale dneska to tam vypada o dost jinak, nez kdyz jsme byly male - ja tam taky uz byla.
9. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsem doma z prvniho plavani.Jednim slovem-katastrofa.Nejen,ze nas bylo v bazenu 8 dvojic,takze tam nebylo k hnuti a prisernej kraval,navic v tech vseobecnych podminkach,co jsme podepisovali na recepci je,ze deti do 4 let musi mit tu plavaci plinu nebo plavky s igelitem uvnitr-ja si to samozrejme neprecetla,myslela jsem,ze je to stejny,jako minule.To jsem se nastvala podruhy.Max navic samozrejme brecel,sli jsme z vody driv.Taky kvuli tomu,ze kdyz se nacpalo pak vsech tech 8 maminek s detma do ty pidisatny,byl to bordel nevyslovnej a Max raval jeste vic.Takze jsem byla rada,ze jsme pozde prisli a driv odesli.Jediny + bylo,ze jsme meli tu nasi hodnou instruktorku,pak jsem za ni jeste sla a proprosila jsem ji,jestli nema termin,kde neni tolik lidi.Slibila,ze to jeste budou predelavat,protoze ty rozvrhy delala jina kolegyne a udelala to na h....,jak mi rekla.Ze pry na nektery kursy prisly jen 2 maminky,ze zbytek obvola a jestli to pujde,tak nas preradi.Jsem vylozena nasrana,jestli to takhle bude i priste a nebude to mit nejakej vyvoj,tak si necham vratit penize a koncim.To radeji budu s Maxem chodit plavat sama. :angry: :angry: Za stovku na 30 minut si to teda predstavuju jinak.
9. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo nevím zda sem chodíš,ale vše nej k svátku :wink:

jinak jsme byli u toho dr.......tak prej se poradí v Ustí a dá nám vedet,jelikož mu nejaká hodnota na obranný látky vyšla 0 a to se mu ještě nestalo,nebo to spíš za svojí praxi nezažil :unamused: ,tak prej bud udelali chybu,nebo pujdem na kontrolní test a uvidíme,pak se to bude řešit dál,ale řikal,že kdyby to fakt byla 0,že by byl nemocnej pořád :unamused: ,tak uvidíme,poradí se v ustí na imunu,v Dc jeste koukne do jeho karet,co kde je napsaný a zavolá......myslim,že to fakt byla chyba :wink:

terez,
klidne vyzkoušej všechny a uvidíš :wink:

maki,
kolik že??????100 kč na hodinu a 8 maminek?????jeste ,že jste tak hubení,já bych zabrala aspon místo dvou :grinning: ,to už by se jich tam moc nevešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leniku,
jeste k tomu kočárku,fakt máte smulu,já mela asi 6 golfek,než jsem byla spokojená a když už jsem spokojená,víš jakou mám barvu :grinning: ,no ale kočár už nemáme tak v poho :wink: a co hlídání????????,,v poho vid :wink:

veru,
neboj všechno dobře dopadne a dovču si užijete :wink: ,jak to je vůbec s miminkama v letadle???????? :wink:
9. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,stovka za 30 minut pobytu ve vode!!!
Jak je Simonkovi?
9. zář 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
už je bez teplot a řádí...ale doma ho to neba,nejsme zvyklí bejt doma,tak je protivnej,ale bude to muset vydržet,když svítí slunko,jinak ted me napadlo,dekuju za tu sms,chtela jsem dát inzerát na garáž a nevedela jsem ulici.to je taky nápad psát tak pozde večer,nejak mi to nedoslo,jen jsem se zrovna dostala k pc a bez ulice me to nechtelo pustit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Jiřík má za sebou první dvě hodiny v Lidušce a je spokojenej :slight_smile:

Já se courla se ségrou a Kristíkem po městě

Maki teda to je zážitek z plavča!!Já jsem chtěla chodit taky ,ale nechám to být...máme ten Bělásek,Jiřík dva kroužky a to bych nevěděla kam dřív skočit...

Natt vypadá to že máme vybráno :grinning: 2hrnky tak se pak domluvíme co za to...Písnu na skypa
9. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
to je v poho, mě ani nevolali, asi pro jistotu,ale když to tak čtu, tak jsem snad i ráda...a učíte se něco nového?
9. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to?Oni se na tebe vybodli,jo?No tak to je sila. :angry: Zatim nic novyho,spis jsme opakovali vsechno,co pred prazdninama.Ono se to nekterym detem moc nelibilo,jak si odvykli.Nam nejvic.... :unamused:
9. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, ty me desis, my mame prvni - ale uplne prvni - plavco v patek, ale to tady nejsme ,takze az pristi patek do toho skocime rovnyma nohama... :confounded:

Natt, dekuju, v letadle ho musim mit na kline a pri startu a pristani ma pridavny pas a bude pripoutany ke mne... Zbytek az po dovo :wink:

Mejte se tu krasne a pa za tyden...

Tehulky, pohladte briska a opatrujte je.
9. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek