• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Verčo, tak jestli se tady ještě objevíš, tak přeji šťastnou cestu! Ať se dovolenka vydaří a hlavně ať si Péťa užije první opravdovou dovču s rodinou ve zdraví a v pohodě. Co se týče plavčka, v kolik budeš chodit? Kamarádka tam taky bude chodit do začátečníků s malou holčičkou každý pátek. Vím jen, že říkala, že končej ve čtvrt na dvanáct.

Natt, my máme obecně na kočárky smůlu. Držím vám moc moc palce ohledně té imunologie, ať je to proboha už za vámi!

Terez, tak jedna z mých kamarádek se nakonec té tvé známé kvůli věcičkám na holčičku ozvala. Tak to zobchodovaly. Mimchodem, máš moc hezký příběh z té dovolené v Bulharsku :slight_smile: To já mám takové táborové příběhy.
9. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Daneček zvládl tři hodiny u kamarádky na jedničku s hvězdičkou. Na to, že vstával v 6,15, byl kabrňák, hodnej, hrál si a mručel až když přišla maminka :grinning: Už byl fakt unavený, až se divím, že od 10 hodin neřval únavou.
9. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No myslela jsem si, že to ke mě nedorazilo jak jsme byli na té dovči, ale to je blbost, když to telefon umožňuje. Hele, ale já jsem stejně přemýšlela jestli vůbec pokračovat a když to čtu tak mě to ani nemrzí. Plavat chodíme občas samy, ve vaně poléváme, na dovči pohoda, to se koupal, a na to plavání už kašlu! Kámoška se na to taky vykašlala, říkala že jí vadí, jak je pořád přesouvali, což se ani nedivím! :unamused:
9. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,kdyz jsme chodili do zacatecniku,tak to bylo v pohode.Tak neboj...Nechci nejak strasit,pristi tyden podam novy info,snad se to zlepsi.
Pavli,ten rospis delala nejaka blbka,jak jsem psala,normalne na tebe zapomeli.Ja byt tebou,tak jim to tam ale dojdu rict,dala bych ijm to sezrat...
9. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ano, chodime taky tak jako ta tvoje kamaradka...
A dekuji za prani...

Papa vsem, jedem na letiste :slight_smile:
10. zář 2009 ve 02:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko děvčata :slight_smile:

Leni tak snad Tvá kamarádka bude spokojená,třeba budou v obchodování pokračovat :wink:

Jé jsem nestihla popřát hezkou dovču Verče...

Já začala koupat malýho ve velký vaně až teď a je to v pohodě :slight_smile:

Včera večer jsem Kristíka kojila,už při tom jsem cítila,že mě to prso bolí v noci jsem se těšila aby už byl nakojenej,teď ráno cítím jak ho mám horký,nateklý a ze shora ´+ze stran cítím nepříjemný tlak :frowning2:
Radily v porodnici naklepaný zelí?Já si to už nepamatuju,jen snad 2x jsem měla při kojení problém...auau bolí to!
10. zář 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Verča už tu není, tak jí aspoň tam nahoru do letadla přeju šťastnou cestu. A můžu vám říct, že jí tu dovolenou závidím, taky bych tak jela! Bodlo by mi to neskutečně!

Terez, myslím, že si holky ještě napíšou. Spokojená je maximálně. Koupila od té tvé kamarádky suprovou kombinézu na zimu. Viděla jsem jí a nemá chybu. Chudáku, zkus pohledat na netu, co s tím prsem, určitě najdeš milion rad. Já bohužel nevím, protože jsem nekojila a tyhle problémy tudíž neměla.
10. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,tvaroh!!!
10. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj taky bych nekam vypadla :wink: ,taky závidim :wink:

terez,
taky nevím,nekojila jsem :unamused:
10. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Byla jsem na gyndě-je to ucpaný mlékovod,přijela jsem domů a ve 13h si malýho vzala kámoška-sousedka k sobě,tak jsem padla do postele a vyštrachala se až teď....

Maki jj dík,mám to střídat když tak s teplou sprchou či tvarohem,zelím-pro změnu studeným.
10. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,
já tohle neměla, tak nevím, ale měla jsem ragády, tak fakt nezávidím, ale snad se z toho brzo dostaneš!
Zkus www.kojeni.net! Mě to dost pomohlo! :wink:
10. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
co ty všechno o.k.????????dlouho jsi tu nic nepsala

ani Lara???????kde ujste???????? :unamused:
10. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin jj už jsem se tam dívala :wink:

Péťo Pbauerová díky za IP :slight_smile:

No mě je zase hrozně,bolí mě hlava,tělo a nic moc od žaludku,já dloooho dloooho nic a pak mě vždy skolí vše na ráz :unamused: :angry:
10. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
no prosim te.......... :unamused: ,tak se dej aspon trochu do pořádku,jj přesne tak,přechází to člocek tak dlouho,protože musí fungovat a pak je to jeste horší :unamused: ,tak snad nic hroznýho a z akých hrnecku se vám teda pije nejlépe???????? :wink:
10. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdař bůh ve spolek :slight_smile: ,pokusím se postupně dočíst. Ještě přeju Verč hezkou dovču,ale už je pryč tak aspoň na dálku :slight_smile: .

Terez,jj zelí pomáhá a taky obklady z tvarohu,ale úplně nejvíc se mi osvědčilo ty zatvrdliny prostě rozmasírovat při kojení .Puclina sice trochu koukala proč jí natřásám se sváčou,ale jak jsem to tou masáží rozproudila,tak ona to rovnou z těch žlázek vytáhla a rychle se to zlepšilo.Zelíčko jsem si dávala jen když jsem měla chvilku klid a natáhla jsem,hezky to vytáhlo tu horkost.Jednou jsem ovšem musela na gyndu a dostala jsem nějaký atb na 5 dní,protože už mi vyskočila moc teplota, a jak píšeš, taky mě bolelo celý tělo a zatvdlina ne a ne povolit,ale fakt už druhej den mi po těch atb bylo dobře,tlaky povolily.akorát jsem dostala pokáráno,že mám odsávat odsávačkou.Puclina to prostě nestačila všechno vypít a zrovna i měla období,kdy si řikala míň.no a já byla ráda,že mám chvilky klidu.....no a zatvrdlina na sebe nedala dlouho čekat :fearful: .
10. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mám prosbu,neznáte někoho,kdo by měl zájem vést turistickej kroužek v DDM.Na letošek jsme zatim nikoho nesehnali a paní Kultová už mi volala,aby jsem to zatim vzala,jenže jsem jí teda oznámila,že jsem znova těhotná a skáču kolem 17-ti měsíční dcerky,tak nevim nevim jak moc se tomu budu moct věnovat.Zatim mě ukecala na říjen a listopad s tim,že se pokusí ona i já někoho sehnat.V loni to vedly dvě šikovný holčiny,ale letos už nemůžou. Třeba někoho znáte koho by to bavilo :slight_smile: .Je to jednou týdně v DDM a jednou měsíčně celodenní výlet a jednou za pololetí víkendovka (nebo stačí i jen na konci roku) . :slight_smile: Je to teda ekologicko-turistickej kroužek.Na každý měsíc je nějaký téma ,většinou kolem zvířat a rostlin,vázání uzlů,morseovka :sweat_smile: a tak no,ale taky měsíc šikovnej rukou a hlavolámání apod. prostě,aby se děcka nenudily a třeba i něco přiučily.Výlety maj taky nějaký téma,aby se zasejc nenudily cestou.Tak kdyby jste znali nějakýho nadšence či nadšenkyni byla bych mooooc ráda :slight_smile: .
10. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak bříško dobrý,příští týden v úterý už jdu do poradny,tak se těšim na další UZ. akorát teda dneska jsme byly s Puclinou na prvnim plavání po prázdninách a jsem zatim optimista,že těch 10 lekcí zmáknem,ale utahaná jsem jak pes,jak kdyby jsem tam plavala jen já a Puclouš stála :grinning: .

Prin,jestli to chápu......oni ti z bazénu nedali vědět? Hele mě taky podezřele dlouho nevolali,tak jsem tam minulej týden zašla a pak ještě brnkla instruktorce a ona,že si mě poznamená.......tak jsem z toho taky nějak měla pocit,že kdybych se nepídila,tak prostě kde nic tu nic.No a druhej den na to mi dali na výběr ze tří dnů se čtyřma časama :confused: .A to jsem na ně ani nebyla ošklivá,fakt jsem se prostě jen zeptala :confused: .
10. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočítám,dočítám..
Natt,ať jste brzo fit a Šimonka nic netrápí.Čoveče o tom,že by fialka byla nějak zákeřně nebezpečná jsme teda fakt neslyšela :confused: ,zkusim se poptat......a neni to nějakej babskej kec? :confused:

Maki,my chodíme plavat ve čt ve 14,30 a byli jsme tam nejdřív 2 pak pozdě přiběhly ještě dvě ......údajně nás tam má být 7,tak uvidíme příště. A minulý kurzy jsme tam občas taky byly v osmi a máš recht,že to bylo maso,ale nějak jsem si místo udělala....jak je člověk víc prostorově řešenej,tak dělá větší vlny...a Puclina furt cáká :grinning: ...tak jsme se moc netísnily :grinning: .No a o šatnách.......krom přeplníno ještě i přetopíno,jenže tu naši kachnu to tak baví,že jsem to překousla,ale taky jsem si občas žbrblala na odchodu pod fousy,občas i nahlas.Naštěsí, nebo teda bohužel pro ty dítka,furt někdo marodil,takže jsme tam v plynm počtu byly jen občas.Ale hele kámoška byla na plavču v Ústí a řikla,že tady je to ještě paráda.tam maj takovej pidi bazének,ve kterym se nedalo ani otočit,šatny taky nic moc a je to ještě dražší.
10. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

koukám, že Bell se rozjela :grinning: Přemýšlím nad tím, kdo by mohl vést ten kroužek a napadá mě snad jedině Danča (ryangi), která vede i kroužek, kde děti pracují se zvířátky. Těžko říct, jestli by to byla její parketa a jestli by na to měla vůbec čas. Třeba sem nakoukne a napíše. Pak znám ještě jednoho kluka, který vedl i skauta, ale ten je na VŠ někde v dáli... tak škoda.
11. zář 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík děvčata :slight_smile:

JJ Bell když se do toho pustí :grinning:

No kdybych byla mladší a měla více sil klidně bych do toho Bell šla..ale já už jsem bez nápadů,tak nevím nevím,myslím,že by mě děti odkecaly :grinning:
Já od mala chodila do turisťáku a s maminou jsme procestovaly tolik míst,ale nyní je to slabota a dost mě to štve :unamused:

Prso zatím bolí,ale je to o trochu lepší,včera jsem jěště od 18.45h do 20.30h spala,pak mě teda tatík vzbudil ať jdu kojit,že je Kristík už protivný a tak jsem myslela jak bude v noci spát...hmmm to jsem si fakt jen mohla myslet!
11. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
a zkusil mu manža dát flašku než tě šel vzbudit??????????třeba by si vzal,když te nevidel a nemel prso :wink:

jinak přes noc jsem se osypala,no des,ani nevim z čeho,nic neobvyklího jsem nejedla,pak jsem si,ale v lékárně vzpomela,že jsem ochutnala šimona atb,tak možná z toho,moc nemusim pencid,což prej je taky penicilin,tak možná z toho,no v lékárně,mi neco dali,tak uvidíme :wink:
11. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt no já teď stejně potřebuju ty prsa vyprazdňovat...a hlavně to by musel ten sunar umět udělat-i když tam návod je že,ale... :grinning:
11. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,ja byla z bazenu taky K.O.Nastvana a jeste totalne unavena.Dneska mam taky nejakej unavovej den,nic me nebavi a to jsem spala s Maxem od 11 do 13 hodin a stejne to nepomohlo.Nejradsi bych zalezla do postele nafurt. :grinning:
11. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, vítej v klubu, já dneska spala přesně od 11,09 do 13,09 :slight_smile:
11. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra směr Praha :wink: a Ikea-potřebujem doplnit ložnici :wink:

bell,
a už bydlíte?????????pochlub se proužkovanym obývákem?? :wink:
11. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Maki,já si připadám jak lemra čim dál víc :rolling_eyes: .Ale stále si připomínám,že podle chytrých knih by se to v druym trimestru mělo zlepšit.......jak píšou : zavalí vás vlna nové energie ......tak čekám čekám až mě teda zavalí :grinning: .U Pucliny teda jsem byla jak křepelka to jo,jenže jsem si tu energii mohla dobíjet dle libosti,teď mě dobíjí jen Puclina :grinning: :grinning: .

Natt,kdepak bydlení...to už je jak Mexická telenovela....spousta nečekaných zvratů a žádná vyhlídka kdy to bude mít konec :sweat_smile: .No a pruhy se změnily na květy pod lupou(nebo tak nějak,estli se ten vzor dá popsat :sweat_smile: ),teda jen koberec :sweat_smile: .Jinak zatim máme předsatvy stejný..........teď jde o to,aby to ještě v IKEA vůbec vyráběly než si tam pro to pojedem :grinning: ,už teď koukáme,že nám s novym katalogem trochu sem tam vypálili rybník :sweat_smile: .Jinak zejtra se taky vydáme směrem Praha.....spíš ještě kousek za hlavní město na chajdu.Myslíme si,že by jsme mohli zejtra grilovat,přijedou nám známí,ale vsaďte se,že bude určo pršet :rolling_eyes: :grinning: :grinning: .
11. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak my dneska vezeme Danečka k našim a bude tam do zítřejšího odpoledne. Takže bez děťátka směr Olympie a Ústí restaurace U Lípy.
12. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobré ránko :slight_smile:

Tlak v prsu povolil hurá!!Taky jsem dnešní noc zase celou prokojila...

My dnes na oběd k babi,měla narozky tak se tam sejdeme celá rodina.

Tak si užijte víkend a výletování a kramaření po obchoďácích :wink: :wink:
12. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem.
Holky,SOS,kdo nemate odbyt na zbytky stareho peciva,prosim,nemohly byste mi schovavat?Klidne dlouhodobe,dojela bych si pro to jednou za cas...Odmena-domaci vejce. :wink:
12. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
no jasně! A chceš nechat chleba i rohlíky? Jo a jedeme ve čtvrtek k našim na moravu, jsou tam hody a Jára de v kroji-pak dodám foto, no a oni mají spotřebu velkou, tak přivezu pečivo i od nich, lepší než to vyhodit :wink: :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek