• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Pavli,jj,i chleba i rohliky,budu moc rada. :wink:
12. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hlasim rymu jako tram,proknucenou noc,no paradicka.... :frowning2:
12. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera sem si dovezla malou od tchyne s tim, ze je trochu tepla. Ale i kdyz nebyla ve svy kuzi docela to slo. Ale doma sme zjistili, ze ma 38,6 takze nurofen, kterej zase vyzvracela jako posledne, rekla sem ze uvidime. Mlicko vecer nechtela sla rovnou spat. V noci cestovala po postylce a docela se budila. Ve ctyri vypila hrnek vody, a uplne se klepala teplota porad 38,6 dala sem pro zmenu paralen a vzala ji k nam. Chrupcila do 8. Prestehovala sem ji do obyvaku na gauc, porad polehavala, porad sme mysleli, ze to sou zuby, protoze jeste cekame petky a diky prujmu by to taky odpovidalo, ale ted nez sem ji dala polivku sem zjistila, ze ma na patre bily flicky :frowning2: ...je to moucnivka? Mam s ni jet na pohotovost, nebo staci jen mazat a udelala sem hermankovej caj. Ted usnula tak jeste uvidim az se vzbudi, na pohotovosti maj do 18 tak je cas. Kdyz sem nekdo mrknete, kdo uz ste meli moucnivku diky predem za rady :frowning2:
12. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim,ze Natt se s moucnivkou potykala.
Ale ze by k tomu byla takhle vysoka teplota??? :unamused: Fakt nevim.
12. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mame anginu a afty...antibiotika...
12. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj,dalsi marod...No,ja doufam,ze nas to taky neceka,cely den ma nudle jako oprate a odsavani to vypada jak reckorimsky zapas....a uz chchla.
12. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
káto,
jj i u močnivky jsou horečky......... :wink: .my už jsme v poho,nastestí,neml angínu,jen ty afty.......tak dej Madlence pohlazeníčko.at je brzy fit :wink:
12. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
káto,
a moučnivku poznáš,že je to taková krupička,jako by jsi mela vysypanou mouku v puse.......afty jsou bílé flíčky ohraničené červeně :wink: ,ale me taky při moučnivce nejim,ale meli jsme ji teda pořádně :unamused: .dobře,že jste jeli,jinak se na ní dává jen fialka a v.B..........jelikož se je to plísen a atb taky a plísen na plísen se nedává :unamused:
12. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata,

opět další prokojená noc,ve 3.30h jsem už utekla jinam a malej spal do 7.15h,pak chlap pro mě přišel,že prý střídání stráží,tak se ptám a to nespal pořádně?A on ale jo spal.. :angry: Takže kdyby mu udělal kaši neubylo by ho,Takhle jsem musela dát prso a teď dám kaši.

A na ty uřvaný noce mi chlap řekne:stejně tím konejšením se neutiší a chce TEbe...no a má to vyřešený,takže hoky budu další z těch co kojily do snad 15let :grinning: !!! :unamused:

simce.cz přeju Madlence brzké uzdravení!Posíláme pohlazení :slight_smile:
13. zář 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, já suším, budu mít teď půl tašky, tak ti to při dalším setkání přivezu v kočárku přímo k autu :slight_smile:
13. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teda to je najednou zas marodů! Končí nám teplé počasí a už budou zas děti nemocné? Držíme palce, ať jste z toho všichni brzy venku, to je na prd!
13. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,zase prima noc...Pritel mel vcera pracovni uraz,ma zlomeny zapesti,mel posunutou nejakou kost,takze ho jeste v noci operovali,ma tam drat.Moc o tom nevim,jen co mi napsal po sms.Volat nemuze,ma skoro vybity mobil,ceka,jestli se kolega dostane z lodi,aby mu donesl nabijecku.Pry operace byla bez komplikaci,tak snad to bude O.K.Kolega mi v noci jeste volal,ze mluvil s doktorem a ten mu podle rentgenu rikal,ze to bude bez problemu,ze nervy a slachy jsou v poradku a kost se spravi.Ze to vidi za 6 nedel zacit s rehabilitaci.
Myslim,ze ma stesti v nestesti-pracovni uraz,pojistenej v Lucembursku,takze nepredpokladam problemy s nemocenskou a operovanej v Karlsruhe,z cehoz mam nejvetsi radost,pac kdyz si predstavim,ze by mu to spravovali ti reznici u nas v Decine,tak je mi blbe.Takze aspon,ze je o nej postarano dobre.A hlavne,ze se nestalo nic horsiho.Taky mohlo byt po nem.Holky sifaku vedi svoje-majzlo ho lano pri vazani v komore.Dostat to treba do hlavy,jsem vdova...
13. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki teda štěstí v neštěstí!!!Souhlasím s Tebou,že z operace v děčínské nemocnici by byla o strach....

Kamarád takhle zachránil motorkáře-v Děčíně mu chtěli vzít nohu(byl po těžký havárce)tak ho kámoš zase naložil do auta a odvezl do Ústí nad Labem a tam dali nohu dohromady...
13. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, teda to jsou věci! Štěstí v neštěstí fakt sedí, hlavně že ho to nemajzlo hůř... ale i tak si chuděra užil. Pozdravuj ho a že držíme palce!

Terez, nejmenuje se ten známý náhodou Jirka?
13. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
no ták nemysli na nejhorší...........taky zas budu schovávat,minule jsem ho nejak nedovezla.........malej přece mel ten zápal plic :angry:

jinak jsem musela v Praze na pohotovost :unamused: ,píchli mi dithiaden a uvidí se,dr se me ptal jestli už jsem mela nestovive,ne já mela z dětských jen příušnice :unamused: ,ale zas řikal,že od pátku bych to mela všude,tak prej uvidim a kdyžtak zas v uterý k jiné dr :angry: ,no snad to ustoupí :wink:
13. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste hodny,s tim chlebem! :wink:
14. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
tak jsem se pokusila alespoň pár stránek dočíst a gratuluju Maki a Bell k těhu! :dizzy_face:
Koukám, že opět o marody není nouze, tak ať jsou brzy všichni zase v poho. Já se doma taky točím okolo marůdků, taťku máme asi měsíc a půl po operaci rukou (postupně), takže byl zcela nemohoucí a kromě Rostíka jsem lítala i okolo něj. Naštěstí má celodenní vycházky, takže jsme trávili hodně času venku procházkami. Teď je pro změnu nemocný Rostík, už asi týden má spálu. Ze začátku to bylo dost hustý, horečka přes 39°C, pláč, nechtěl jíst ani pít, nespal a já zřejmě stresem ztratila mlíčko. :frowning2: Rostík už sice k prsu chce a tahá, ale od včerejška si připadám jak vypuštěnej rybník. Nasadila jsem si opět kojící čaj a snažím se ho časdto přikládat, ale nevím, nevím, jestli se mi kojení zase rozjede. :cry: :cry: :cry: Terez, to ty máš opačný problém, viď?
Jinak jsme byli taky přihlášení na plavčo, je fakt, že organizace tragická, domluvit si termín byla katastrofa a nakonec jsem to stejně zrušila, protože Rostík se nesmí minimálně měsíc namáhat.
Tož asi tak, jdu zkusit krmit, dítko se mi vzbudilo...
14. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,teda taky sis pekne uzivala,co?No,me to ceka,starat se o nemohouciho tatku.Tak hlavne at se da Rostik do poradku.
14. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska v Rákosníčkovi super, chodíme už na kroužek pro větší dětičky, tj. od 1 roku do 2 let a Danečka to teda děsně bavilo. Pak prochajda a obídek s tchýňuškou :slight_smile:

Rybko, teda prosím tě, ať je z toho Rostík co nejdřív venku. Jojo, jsou to hrozný nervy, když těm dětem něco je. Vím, o čem mluvíš (píšeš).

Panebože, ať už zatopěj v paneláku. Jsme nabalený a teda klepu kosu jak ratlik.
14. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem

Rybko Rostíkovi hodně zdravíčka a Tobě pevný nervíky,zkus z Natury Jestřabinu nať je na tvorbu mléka

Já přes den kojím třeba 3-4x ale ty noce!!Minimálně 5x ale myslím,že to chce jen být v mé přítomnosti :slight_smile: ale začínám být nějaká unavená...včera jsem přes den 2x spala a to se mi fakt nestává!!

Holky a konečně Kristík začíná po čtyřech :slight_smile: :slight_smile: no tak na to skoro v roce přišel!! :wink: A stoupá si už delší dobu a vše krámuje ze šuplíků,to je pekelný...

My jdeme ve středu do Běláska taky se těším :slight_smile:
14. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Rybko,
dobrá je i melta :slight_smile:

terko,
nechci dělat chytrou, ale osobně si myslím, že to kojení de do fáze závyslosti a jestli to hned neutneš, tak po roce s tím budeš mít velký problém :confused: U nás se to taky stupňovalo, tak jsem to utla a bylo :wink:

No my máme zítra Cipíska, taky se moc těším! Teda tady těch "kroužků" je :sweat_smile:
14. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin jj to vím..ale tím že pije minimálně a hlavně on jak to prso chce tak s ním nic manžel neudělá,no já si říkám,buď se toho sám vzdá(což tomu zatím nic nenasvědčuje) a chlap mi řekne,jen mu dej s ním já nic nezmůžu.a tím to pro něj hasne.

Dnes přes den vyžadoval kojení pouze 2x,což je OK,ale ty noce si vybere...
14. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, my zítra do Cipíska nejdeme, jedu na 10. hodinu s Danečkem na alergo a příští týden jedu v tu samou dobu na alergo pro změnu já :frowning2:
14. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My asi nepujdeme vubec nikam,leda zitra k doktorovi.Noc uz byla sice lepsi,nebudil se,ale kaslal ze spani a zanudlenej je silene.
15. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme na tom skoro stejně, ale na alergu ho dr. poslouchala a prý poslechově je čistej. Každopádně se mi dneska venku vůbec nelíbilo. Ale aspoň jsme pořídili ve Stellince. Koupila jsem tam Danečkovi podzimní bundu a čepičku. Jsem nadšená!
15. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ve Stellince mají výprodej botiček za 290 Kč. Nemají jich tam moc, ale pár ano. Akorát max velikost 20.
15. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybko,
a jak se pizná spála,já mela z dětských jen příušnice :wink: :angry:

leniku,
tam na alergu a v poho?????????

jinak nám volal dr,máme přijít zítra v půl 4 a dá šimnkovi na podzim nejakou vakcínu :unamused:

bell,
co u dr?????????uka mimi???????,,at se pokocháme :wink:

terez,
neodepsala,jakej hrnek se vám hodí???????? :wink:

jinak tohle jsem vyčetla no foru kam chodim...............me by mrsklo......pani už měla tři deti a jak psala,už z nich má andílky - mitochondriální oněmocnění v pátem řetězci. Pravděpodobně měli všichni to samé, Vašek měl 9dní když odešel tak to moc nezkoumali, Honzíček 10 měsíců a Karlíček rok a dva týdny. Je mi někdy pořádně smutno :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,jo tak to mě bylo taky..........obdivuju jejich sílu !!!!!!!!!!!!!!!!!

taky zítra mastim na kožní,vyrážka nemizi :angry: :angry:

Maki,
nevíš o Libverdě????????prej má být,ale já to nikde neviděla :wink:
15. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,tak jsem dneska nafasovala těhu.průkazku a další UZ (až se trochu zmátořim a nebudu u pc jen po malých chivilnách,tak obrázek dodám :dizzy_face: ,už jsme zase nějak podezřele velký klubíčko :grinning: .

Jinak přeju hodně moc brzký uzdravení všem marodů :confused: ,koukám se to tu zasejc nějak rozjelo.U nás zatim dobrý......ťuk ťuk,radši.

Rybko,čoveče kde jste chytli takhle malí spálu? A jak to přesně vypadá? :confused: Nemáte to třeba z Běláska nebo odněkud konkrétně,abych věděla čmu se teď vyhejbat.Už si týden řikám,že bych tam zašla,ale za prvé se mi chce pořád hodně spát a za druhý si právě řikám,aby jsme si nepřitáhli nějakýho bacila.I na plavču koukám po dítkách,estli někdo nemá soplíka u nosu :sweat_smile: .

Jooo jinak holkýý už 4 dny nekojim :slight_smile: a proběhlo to úplně v klidu.Koncem července jsem Puclince omezila z koejní 2x za den na 1x po koupání ,no a jak jsem kojila z jednoho prsa jednou za 24h hoh,tak to mlíčko pomalu,ale jistě ubejvalo a ubejvalo a Puclinka už si o něj přestala řikat a teď už jsem jí pár tejdnů musela skoro nutit,protože večer už jen zívla k prsu nehctěla a šla by spát.Tak jsem to už utla a ona si ani po prsu nevzdechla.Byli jsme o víkednu na chajdě a večer jsme byli tak utahaný,že jsem šli brzo všichno spát a já jí zapomněla nakojit a ona nic......tak jsem jí nedla ani v neděli ani v pondělí ani dnes....Prsa už jsem beztak měla skoro prázdný,tak mě ani nijak nebolí a nic se mi nikde nezanicuje.Takže zatím to vypadá,že je to v pohodě :grinning: a to jsem ještě před pár měsícema měla hrůzu z toho,že jí budu muset kojit snad až do 18 :grinning: .
15. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Maki koukám byl nějakej černej víkedn pro šífáky.My zas v sobotu trnuli nad manžovym bráchou.V poledne nám zavolal,že si na lodi rozříz ruku od zápěstí skoro po loket a že mu z toho bylo tak zle,že se nezmoh nai na přivolání pomoci,naštěstí si ho včas někdo všimnul a odvezli ho.Má 20 stehů,ruku celou zafačovanou,sbad to bude v pořádku.Nejhorší bylo,že se nemoh dovolat žádnýmu šéfovi aby se dostal nějak domu.Bylo mu (je) špatně (měl to dost hluboký) a od lodi nemoh,dělá kapitána a zrovna tam fakt byli jen ve třech neb měli víkendovej prostoj.No rpostě paráda.Chvíli to vypadalo,že budem muset skočit do auta a jet pro něj až někam do Holandska(rodiče jsou na dovče a nikdo jinej nebyl po ruce).Naštěstí nám pak dal zprávu,že už pro něj z Čech jedou.V Německu ho ošetřili dobře,ale je rád že je doma.Snad to bude mít dobrý,ještě se uvidí,taky bude mít nějaký rehabilitace.
Tak držim i vám palce ať je přítel brzo fit :slight_smile: .
15. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,teda,taky sila,fakt njakej zakletej vikend!Tak at je brzy v poradku.To mel stigro,ze ho tam nekdo uvidel,ze neomdlel...Jsou to blby nahody a muze byt pekne zle. :unamused:
Natt,kuk!http://www.libverdadc.cz/pozvanka-na-vystavu-libverda-2009 Ja se tesim,urcite pujdeme.
15. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek