• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki, to teda čučim na drát, že mu dali jenom dlahu a kdy se ti vrátí? Dojede turnus, nebo přijede dřív?
Leni, ten kroužek pro děti od jednoho roku by měla vést maminka s holčičkou (bohužel si napamtuju jméno ani jedné - že by Lucka s Markétkou??? :unamused: ), která chodila do června cvičit s námi mezi prťátka. My tam byli jen párkrát v červnu, tak vím, že to říkala, že to od září povede a vypadala schopně. Ono je to možná i tím, že je učitelka na 1. stupni, tak to má asi "v krvi". :sunglasses: Prosím tě, kolik stojí to členství? Jestli se nepletu, tak jsi tu psala, že si zaplatíš na půl roku? Dneska jsem se tam byla zeptat na Mazlíky, jestli je stejný termín jako před prázdninami a všimla jsem si, že zdražili vstupné jak do herny, tak do kroužků... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Terez, ty chodíš do Běláska, viď? Ale koukám, že budete mít za týden velkou oslavu, tak to už se taky asi mezi prcky s Kristíkem nepoženete, co? :cry: Hele, a co ten tvůj synek blbne v noci? To se asi nebudí hlady, že? To by pak byla rada přidat mu dávky přes den, i když si neřekne a tím ho přes den nafutrovat, aby v noci nehladověl. Ale tohle vypadá fakt jen na závislost. Někde jsem četla, že se dá zbavit nočního kojení tím, že v noci bude k mimču vstávat tatínek třeba s čajíkem, protože když přijde maminka, dítko mlíčko cítí a nic jiného nepřijme. Jenže to už jste asi taky zkoušeli a taťka moc nadšenej nebyl, co? A co doktorka? Řešila jsi to s ní? Třeba by něco poradila. Anebo nějakou chytrou literaturu..., fakt tě lituju :frowning2: , doufám, že si to Rostík taky nezvykne, dnes v noci jsem byla docela zoufalá. Ještě jsem nedohnala spánkový deficit z té spály a teď tohle. :angry:
Maki, my na Libverdu určitě nepojedeme, vlastně jsem tam nikdy nebyla, co tam vystavují? Kytičky? Na to moc já nejsem, u nás je floristou manžel. :grinning:
17. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
To ja taky koukala.No,dojede turnus,ale bude tam jen do poctu.I kdyz dneska mu jeden debilni kapitan rekl,ze teda bude delat jenom langsam,Roman ho ujistil,ze nebude delat vubec. :wink:
Na LIbverde maji i kytky,ale i zvirata,od kraliku po kone. :wink:
17. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No, ještě že umí německy... :grinning: A na Libverdu tudíž pojedu, až budeme v baráčku, nějaké zvířátko na zahrádku by nebolo špatné, ale jestli to zrovna bude kůň... :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
leniku,
tak jaké vyhrály???? :wink:
17. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
hlásím Madlence je líp, děkujeme touto cestou za přáníčka brzkého uzdravení :slight_smile: zítra jdem teprve na kontrolu, ale už je dobrá.
Jinak v sobotu od 10 do 11,30 je od Škrabek na konečné pohádkový les od Běláska...když vyjde počásko asi se půjdem podívat, kdyby ste někdo nevěděl co s časem.
17. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, my jsme zpatky z dovolene.

Moc jsem vas nedocitala, jen letem-svetem, doufam, ze vsem marudkum (malym i velkym) je lepe a uz budou jen a jen veseli a zdravi :slight_smile:

My jsme se meli strasne fajn, par dni byla zima, tak jsme to pojali jako otuzovaci kuru, chodili jsme do more kazdy den - melo kolem 21 stupnu, ale slo to. Kdyz bylo teplo, koupal se i Petik. Moc se mu to libilo.
Cesta byla narocna, ale v pohode - Petik skoro celou dobu byl vzhuru, aby mu nahodou neco neuteklo (a to jsme vstavali na cestu tam rano v pul treti a zpatky o pulnoci) a pak to holt dospal - tam na plazi a vcera doma v postylce.
Adam byl taky super, vsechno jsme si uzili a klidne bychom tam vydrzeli i dele.

Dneska jdem na plavani - poprve, tak jsem zvedava

A v pondeli bych chtela jit do Rakosnicka na Paci paci - jdete nekdo???
18. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,
Verčo, já mám na Bulharsko krásné vzpomínky z dětství, věřím, že kdyby to šlo, zůstali byste déle, jó moříčko, sluníčko, haůůůůůůůů! :cry: :grinning:
Jinak jsi byla mezi zdejšími můj kůň na Mazlíky a vy jdete rovnou na Pacičky... :cry: Tak ať se vám tam líbí, jdete taky poprvé, nebo už jste do Rákosníčka chodili loni? A ať se vám vyvede i dnešní premiéra v bazénu! Jsem zvědavá, jak se to bude líbit vám. :wink:
Simce, díky za tip na Pohádkový les, Rostík je sice ještě mrňousek, ale kdyby byl OK, pojali bychom to aspoň jako pěknou vycházku (i když jsem slyšela maminku, která to absolvovala s kočárkem loni a prý to bylo docela maso, ale říkala to s úsměvem :sunglasses: ). Já bych chtěla určitě zajít na burzu věciček, příští týden je v Bělásku (zatím jsem tam vždycky slušně nakoupila) a ten další i v Rákosníčkovi (ten teda ještě vyzkoušený nemám).
18. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Verco,tak parada,uzili jste si to! :wink: To je fajn.
Myslim,ze nemoc uz je skoro za nami,jeste ma obcas nudli,ale uz to vypada lip.Tak jeste abych ja prestala chrchlat a v pondeli bychom do Rakosnika vyrazili. :wink: Sla bych i na burzu,Maxule potrebuje nejakou teplou mikinu.Spis ale sem do Rakosnicka,mame to bliz.
18. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den, dneska už asi vyrazíme ven, vypadá to na pěkné počasí. A taky peru jak divá :slight_smile: A dítě má děsnou prču z toho, že mi během praní přepíná programy :angry:

Rybko, opravdu zdražili. Členství na půl roku nestojí už 120 Kč, ale 150 Kč. Pak je vstup za 30 Kč, dřív to bylo 25 Kč. Ale hezky to v Rákosníčkovi přestavěli. Místnost na kroužky je teď obrovská. A kroužek Paci Paci vede taková hubeňounká maminka s dlouhými vlasy do culíku, co mám malou Aničku. Lucka je taková blondýnka s krátkým mikádem, má taky malou holčičku, ale ta vede masáže miminek.

Makinko, Roman má recht, ty jo, ještě aby po operaci makal! Šéfové mají někdy divné představy. S tou burzou v Rákosníčkovi se pak můžeme domluvit a šla bych se tam podívat taky. Bělásek je pro nás moooc daleko na to, že jezdíme autobusem.

Natt, ještě obejdu Děčín, ale když tady u nás nic dobrého neseženu, tak vyhrajou asi ty první :slight_smile:

Simce, nebyla jsi už někdy na tom pohádkovém lese? S kočárkem asi ne e, viď? Jinak jsem moc ráda, že je malé líp, ale že to trvalo...

Verčo, vítej doma, teda to to uteklo! Přijde mi, že jsi odjela včera :slight_smile: My v pondělí na Paci Paci jdeme, Daneček trochu rýmičkuje, ale je ok, do pondělí podle mě utečou i nudle :grinning:
18. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, jo, tak to je ona, říkala jsem, že si prostě jména nepamatuju. Ta maminka má dlouhé vlnité vlasy a působí hrozně křehoučce, viď?
18. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, to je ona, je moc milá :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Hip hip, tak týden před 15. měsícem se u nás začalo běhat po bytě! :grinning:
18. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nejak to zlobi,tak si tu adresu prekopirujte,pak se otevre podrobny program.
18. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky...nějak nestíhám ani dočítat:slight_smile:

Maki,hlavně,že je Roman v pořádku,já bych byla starostí bez sebe..:frowning2:.
Leni-gratulace k běhání po bytě:slight_smile:
Terez,potřebovala bys odpočinek...:frowning2:
Verčo,fajn,že jste si to užili.
Kluci asi na Libverdu půjdou,tak se tam uvidíte,kdo půjdete...
18. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdo byste potřeboval ponožky nebo punčochy pro mrňata, tak mrkněte na www.obchodumysaka.cz. Teď jsem tam objednávala. Kvalitní punčocháče i s protiskluzem třeba za 75 Kč. Poštovné je jen 40 Kč. Když se na jejich stránkách zaregistrujete, tak budete mít na nákup ještě 5 % slevu.
18. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak plavco SUPER!!! Petik to pojal, jako by tam byl i minule a moc moc se mu to libilo :wink:

Leni, super, gratulujeme k chozeni :slight_smile:
Ja uvidim o vikendu dopoledni spinkani, ale rada bych v pondeli sla - je to od 10, ze?
Myslis, ze je problem, kdyby Petik byl unaveny, ze bychom odesli driv?
No, nevim, jak to vykoumam... :fearful:
18. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, je to od 10 hodin maximálně na hodinku. Během toho blbnutí s dětičkami můžeme dát i svačinku. Fakt je tam po celou dobu co dělat, to mě nadchlo. Akorát říkali, že pokud nás bude moc, tak to rodělej a jeden kroužek bude v pondělí od 10 a druhej od 11. Jasně, že můžete kdyžtak odejít dřív, zrovna minule jedné mamince brečel chlapeček, tak šli.
18. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,gratulace k chozeni! :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jupiiiiiiiiii!!!!!!!!
Tak v kolik se sejdem venku? Nechci tam poprve sama bloudit...
18. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, taky gratuluju k prvním krůčkům! :slight_smile: My už sami sedíme, i když ještě nelezeme, máme to trochu obrácené, ale s požehnáním paní doktorky, můžete mrknout na fotečky, jak to Rostíkovi jde... :grinning:
18. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru,
co jsi tam dělala u toho auta?????????? :wink: ,takhle pzde večer :wink: -vítej doma :wink:

leniku,
no tak snad mi to vypije,já kvuli tomu,že by to připravil Tomáš,než pujde do práce a já mu to dala,hned jak bude chtít pití,jinak si napíšu taky o tabletky :wink: -gratuluju k běhání,taky nám to trvalo :wink:

zítra taky chceme jít na Libverdu,ale malej nejak rýmuje,tak uvidim,jak mu bude,ale určo s kočárkem,bude k nepřehlédnutí :grinning:
18. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Helooouuu, tak my vyrazíme na Libverdu asi ještě dopoledne.

Verčo, v pondělí v 9,45 před Rákosníčkem :wink:

Rybko, krásné fotky. Rostík je číslo :grinning:

Natt neboj, ono je to bez příchuti, takže ti to vypije, u nás byl problém spíš s množstvím na ex. Tabletky jsou lepší.
19. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Rybko, tedy ten vyrostl!!!!! Je to sikulin :wink:

Natt, kde? Vcera?? My byly se segrou na nakupu v Tescu :grinning:

Lenko, OK, budem tam. Mame si neco vzit?
19. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja byla na Libverde uz vcera,bylo malo lidi,tak jsem v klidu nakoupila kyticky,bez fronty a mimionu lidi.Dneska mozna pujdeme znovu s kamaradkou-uz jen koukat. :wink:
Leni,taky tam budeme v 9,45 :wink:
19. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, penízky, sváču, jinak asi nic :slight_smile:

Makinko, my byli včera i s taťkou na procházce tady u nás v Boleticích a stavili jsme se na terásce. Většinou plánujeme na sobotu. My tam v 9,45 asi ještě nebudeme, páč čekáme, až se nám tatínek vzbudí :grinning:
19. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,v 9,45 az v pondeli,do Rakosnika myslim... :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
leniku,
a asi se to nemuze míchat s čajdou vid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru,
no v želenicích :wink: ,neco si lovila v aute :wink:
19. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj zravím vás všechny.
Venku je,zdá se,pěkně,tak užívejte sluníčka a pozdravujte na Libverdě:slight_smile:.
19. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek