Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
verca111
19. zář 2009
Natt, no jedine ten nakup, nebo jsem to neyla ja... 😉
lenik_25
19. zář 2009
Maki aha, jak to na sebe navazovalo, tak jsem myslela, že budete v 9,45 na Libverdě 🙂

Natt, myslím, že ne, je tam v návodu voda, ale zkus se zeptat toho doktora, třeba to půjde.

Libverda se nám moc líbila, Daneček nemohl zabrat, tak usnul v kočárku až při odchodu. TAkže jsme se zas vrátili a chodili kolem dokola 😃 Potkali jsme Natt a pbauer 🙂
verca111
19. zář 2009
Ja bych chtela na Libverdu zitra - tak aby Petik videl agility, je uplne uneseny z pejsanu... Tak snad.
makinka.1
19. zář 2009
Verco,ale podle toho programu uz zitra agility neni... =-)
lenik_25
19. zář 2009
Pravda, hafani byli dneska v 15 hodin.
terezam22
19. zář 2009
Ahojíík děvčata,zdravím všechny a jdu spát :-N

Dnešek byl pracovní....praní,sběr ořechů a neustálé nošení Kristíka sem a tam...

Zítra jedeme na návšťěvu ,těším se že konečně vypadnu,už mě začíná hrabat a jsem totálně nepříjemná(i sama sobě)!
nattally
19. zář 2009
Veru,
jestli to bylo kolem 10 večer,byla jsi to ty 😉

jj já potkala Lenika 😉 ,a manžu a Šimonka od Petrunky,Pbauer jsem nevidela :-|

jinak letos se nám libverda taky líbila,letos to bylo podle me bohatší,zase jsem po roce videl známé tváře,šimon jel na vláčku,kolotoči a synovec ho vzal i na labutě,zasek mi u králíčků a traktora,pak dám fotky 😉 ......segra si vabrala triko ,dostane ho od ježíška a manžovi jsem koupila marcipán punčovej 😉 ,já mám suchej chleba a čajdu 😃 ,už mi to jídlo ani nechybí 😉 ,takže já nemela letos nárok na nic
verca111
20. zář 2009
Hm, tak to je smolik, no 😞 Ale vcera jsme nemohli... tak priste.

Natt, ty spionko, a cos tady delala ty????? 😃
rybka013
20. zář 2009
Tak koukám, Libverda se povedla. A oni tam mají i atrakce pro děti? To jsem netušila, no vzhledem k tomu, že pro nás je to letos passé, tak jsem nenahlídla a ni do programu, možná, že bych to tam vyčetla, co? 😉
Terez, užij si návštěvu, pročisti hlavu, naber sílu! 😎
My měli dneska relativně suprovou noc, Rostík vstával jen ve 23, ve 2 a pak chrupkal skoro až do 8! Byl to takovej nezvyk, že jsem z toho nemohla spát... :-p
nattally
20. zář 2009
veru,
za milencem 😃 :-x
lenik_25
20. zář 2009
Rybko, když Daneček spal celou noc, tak já taky nemohla spát, chodila jsem se na něj dívat, jestli je jako normální 😃
verca111
20. zář 2009
Tak my nakonec byli v ZOO.
Leni, zitra se tesim 😉
nattally
20. zář 2009
tak me zas šimon dneska překvapil...........fotky zde 😃 ,jak to umí s mimi 😉

http://profil.lide.cz/setup.fcgi?akce=photo&del...
nattally
20. zář 2009
tak ty fotky asi nejdou vid.... 😉
terezam22
21. zář 2009
Dobrý ránko všem 🙂

Dnešní noc kojení 4x :-p

Včera návštěva u příbuzných,manžel viděl po 10letech svojí tetu(příští měsíc jí bude 90let) ale poznala ho ihned,vše jí slouží jen jí zlobí nohy.
Kristík byl cestou hodný no a vše si vynahrazuje v noci :-N

Dnes po škole zase odvoz mých staroušků do města a zpět domů,a s mojí máti do krámu a běhání :-p ,to zase bude Kristík totál protivný....
larakroft
21. zář 2009
Ahoj holky!
My už zítra letíme domů, hurááá! (jen tatínkovi je to líto, hned by jel s náma, chuďátko)

Mám dotaz stran těch úžabájo narozeninových dortů, co tu všude probíhaly...dáte mi prosím tipy na cukrářky, které by mi udělaly dortík do soboty, kdybych ho objednala dnes či zítra?
lenik_25
21. zář 2009
Laro, určitě mrkni na tyhle stránky.
http://dorty.artmama.cz/ustecky-kraj

V Ústeckém kraji tam jsou pak cukrářky a konkrétně v Děčíně jsou tam tři. Nám pekla Dongarka, paní, která bydlí mezi Starákem a Březinami, jak se tam jede zadem. Peče výýýborně a hlavně je to domácí, že jo 😉
larakroft
21. zář 2009
Leni, díky, už jsem jí zkusila poslat vzkazík 😉
lenik_25
21. zář 2009
Ok 🙂 Je moc ochotná a byli jsme fakt spokojení. Pekla u ní i Natt pro Šimonka 🙂
lenik_25
21. zář 2009
Natt, nejde to otevřít
verca111
21. zář 2009
Leni, priste jdem s vami do parku - Petik usnul, nez jsem dosla k rybniku 😃 a vzbudil se u Rossmanna - tam jsem potkala Lucku. 😉
Koukala jsem taky na ty dorty... jsou krasne, tak nevim, Petik by to asi jeste jist nemel, ale pro tu paradu...
makinka.1
21. zář 2009
Ja k ni taky pujdu pro dorta,az bude mit Max 2.narozky.Mame to kousek od baraku. 😉 Dort si snim stejne asi sama,dite neji sladky...I kdyz buhvico bude v kvetnu,ze jo...
Dite spi od 17 hodin.Tech 20 minut v Krizovce na terasce mu evidentne nestacilo.... 😃
verca111
21. zář 2009
Maki a kdyz takhle v podvecer spinka, jak a kdy jde pak spat na noc?
Jo tak Krizovka... 🙂 😃 Vzdyt to rikam, ze priste jdem s vami 😉
terezam22
21. zář 2009
Ahojíík děvčata 🙂

Dnes na roční prohlídce hlásím 7,40kg a 68cm 🙂 no kus chlapa 😃
lenik_25
21. zář 2009
Verčo, no vidíš, Péťa si to vyřešil sám. A jak se ti tam líbilo? Jinak paní nám pekla dort k roku a Daneček si teda kus dal a neřešila jsem to nějak striktně. Pár lžiček ochutnal. Dělá domácí těsto, domácí krémy z másla...

Maki, to je fakt, ty bys jen sešla kopec a byla bys u paní. Maxíno takhle dlouho spinkal jo? Daneček dal v kočárku asi hodinu a fakt spal tvrdě. Teď už hajá. Můj chlap mi druhý večer vařil večeři. Co asi proved co? 😃 😃

Terez, gratulujeme k ročku!
simcecz
21. zář 2009
Ahojky,
Laro mozna uz pani odepsala, ale segra chtela nechat na sobotu upict dort synovci a pani ted nepece, snad manzel je nemocnej ci co 😞. Ale treba uz je to dobry, uvidis co Ti napise. Jinak segra nechala pict nekde v Chrochvicich taky u nejake pani, ale teda shodli sme se, ze dort nebyl nic moc, spis nebyl vubec dobrej. Priste uz snad vyjde Starak 🙂
nattally
21. zář 2009
já chci taky dort v prosinci 😉 ,tak snad to bude do té doby o.k. 😉
makinka.1
21. zář 2009
Maxino vstaval presne na vecernicek.Uz je v postylce,pocitam,ze si pohraje,pak dame mliko a okolo 20 hodiny padne za vlast.Jemu je Verco jedno,jestli spi v poledne nebo pred veceri,usina + - stejne,mezi 20 a 21 hodinou.Jako mimino jsem ho kolikrat z kocarku vyndavala treba v 9 vecer,jen prebalila a prendala do postele,skoro se nevzbudil a mliko jedl v polospanku.A pokracoval vesele do rana...On je zlato,normalne ani nebreci-ten dnesek byl vyjimka! 😃 Teda doufam....
lenik_25
21. zář 2009
Holky, kde dělají dobrý medovník? Potřebovala bych objednat celý. Dneska tady jede dortová diskuse 😃
terezam22
21. zář 2009
Leni díík ale bude přesně až ve středu 😉 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli