• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt, no jedine ten nakup, nebo jsem to neyla ja... :wink:
19. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki aha, jak to na sebe navazovalo, tak jsem myslela, že budete v 9,45 na Libverdě :slight_smile:

Natt, myslím, že ne, je tam v návodu voda, ale zkus se zeptat toho doktora, třeba to půjde.

Libverda se nám moc líbila, Daneček nemohl zabrat, tak usnul v kočárku až při odchodu. TAkže jsme se zas vrátili a chodili kolem dokola :grinning: Potkali jsme Natt a pbauer :slight_smile:
19. zář 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych chtela na Libverdu zitra - tak aby Petik videl agility, je uplne uneseny z pejsanu... Tak snad.
19. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,ale podle toho programu uz zitra agility neni... :confused:
19. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravda, hafani byli dneska v 15 hodin.
19. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík děvčata,zdravím všechny a jdu spát :sweat_smile:

Dnešek byl pracovní....praní,sběr ořechů a neustálé nošení Kristíka sem a tam...

Zítra jedeme na návšťěvu ,těším se že konečně vypadnu,už mě začíná hrabat a jsem totálně nepříjemná(i sama sobě)!
19. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
jestli to bylo kolem 10 večer,byla jsi to ty :wink:

jj já potkala Lenika :wink: ,a manžu a Šimonka od Petrunky,Pbauer jsem nevidela :unamused:

jinak letos se nám libverda taky líbila,letos to bylo podle me bohatší,zase jsem po roce videl známé tváře,šimon jel na vláčku,kolotoči a synovec ho vzal i na labutě,zasek mi u králíčků a traktora,pak dám fotky :wink: ......segra si vabrala triko ,dostane ho od ježíška a manžovi jsem koupila marcipán punčovej :wink: ,já mám suchej chleba a čajdu :grinning: ,už mi to jídlo ani nechybí :wink: ,takže já nemela letos nárok na nic
19. zář 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak to je smolik, no :frowning2: Ale vcera jsme nemohli... tak priste.

Natt, ty spionko, a cos tady delala ty????? :grinning:
20. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, Libverda se povedla. A oni tam mají i atrakce pro děti? To jsem netušila, no vzhledem k tomu, že pro nás je to letos passé, tak jsem nenahlídla a ni do programu, možná, že bych to tam vyčetla, co? :wink:
Terez, užij si návštěvu, pročisti hlavu, naber sílu! :sunglasses:
My měli dneska relativně suprovou noc, Rostík vstával jen ve 23, ve 2 a pak chrupkal skoro až do 8! Byl to takovej nezvyk, že jsem z toho nemohla spát... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
za milencem :grinning: :zipper_mouth:
20. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko, když Daneček spal celou noc, tak já taky nemohla spát, chodila jsem se na něj dívat, jestli je jako normální :grinning:
20. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my nakonec byli v ZOO.
Leni, zitra se tesim :wink:
20. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me zas šimon dneska překvapil...........fotky zde :grinning: ,jak to umí s mimi :wink:

http://profil.lide.cz/setup.fcgi?akce=photo&del_ID_photo=76326095&auth=&hashId_del=2300367373
20. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty fotky asi nejdou vid.... :wink:
20. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko všem :slight_smile:

Dnešní noc kojení 4x :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera návštěva u příbuzných,manžel viděl po 10letech svojí tetu(příští měsíc jí bude 90let) ale poznala ho ihned,vše jí slouží jen jí zlobí nohy.
Kristík byl cestou hodný no a vše si vynahrazuje v noci :sweat_smile:

Dnes po škole zase odvoz mých staroušků do města a zpět domů,a s mojí máti do krámu a běhání :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to zase bude Kristík totál protivný....
21. zář 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My už zítra letíme domů, hurááá! (jen tatínkovi je to líto, hned by jel s náma, chuďátko)

Mám dotaz stran těch úžabájo narozeninových dortů, co tu všude probíhaly...dáte mi prosím tipy na cukrářky, které by mi udělaly dortík do soboty, kdybych ho objednala dnes či zítra?
21. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, určitě mrkni na tyhle stránky.
http://dorty.artmama.cz/ustecky-kraj

V Ústeckém kraji tam jsou pak cukrářky a konkrétně v Děčíně jsou tam tři. Nám pekla Dongarka, paní, která bydlí mezi Starákem a Březinami, jak se tam jede zadem. Peče výýýborně a hlavně je to domácí, že jo :wink:
21. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, díky, už jsem jí zkusila poslat vzkazík :wink:
21. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok :slight_smile: Je moc ochotná a byli jsme fakt spokojení. Pekla u ní i Natt pro Šimonka :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, nejde to otevřít
21. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, priste jdem s vami do parku - Petik usnul, nez jsem dosla k rybniku :grinning: a vzbudil se u Rossmanna - tam jsem potkala Lucku. :wink:
Koukala jsem taky na ty dorty... jsou krasne, tak nevim, Petik by to asi jeste jist nemel, ale pro tu paradu...
21. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja k ni taky pujdu pro dorta,az bude mit Max 2.narozky.Mame to kousek od baraku. :wink: Dort si snim stejne asi sama,dite neji sladky...I kdyz buhvico bude v kvetnu,ze jo...
Dite spi od 17 hodin.Tech 20 minut v Krizovce na terasce mu evidentne nestacilo.... :grinning:
21. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki a kdyz takhle v podvecer spinka, jak a kdy jde pak spat na noc?
Jo tak Krizovka... :slight_smile: :grinning: Vzdyt to rikam, ze priste jdem s vami :wink:
21. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík děvčata :slight_smile:

Dnes na roční prohlídce hlásím 7,40kg a 68cm :slight_smile: no kus chlapa :grinning:
21. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, no vidíš, Péťa si to vyřešil sám. A jak se ti tam líbilo? Jinak paní nám pekla dort k roku a Daneček si teda kus dal a neřešila jsem to nějak striktně. Pár lžiček ochutnal. Dělá domácí těsto, domácí krémy z másla...

Maki, to je fakt, ty bys jen sešla kopec a byla bys u paní. Maxíno takhle dlouho spinkal jo? Daneček dal v kočárku asi hodinu a fakt spal tvrdě. Teď už hajá. Můj chlap mi druhý večer vařil večeři. Co asi proved co? :grinning: :grinning:

Terez, gratulujeme k ročku!
21. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Laro mozna uz pani odepsala, ale segra chtela nechat na sobotu upict dort synovci a pani ted nepece, snad manzel je nemocnej ci co :frowning2:. Ale treba uz je to dobry, uvidis co Ti napise. Jinak segra nechala pict nekde v Chrochvicich taky u nejake pani, ale teda shodli sme se, ze dort nebyl nic moc, spis nebyl vubec dobrej. Priste uz snad vyjde Starak :slight_smile:
21. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky dort v prosinci :wink: ,tak snad to bude do té doby o.k. :wink:
21. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxino vstaval presne na vecernicek.Uz je v postylce,pocitam,ze si pohraje,pak dame mliko a okolo 20 hodiny padne za vlast.Jemu je Verco jedno,jestli spi v poledne nebo pred veceri,usina + - stejne,mezi 20 a 21 hodinou.Jako mimino jsem ho kolikrat z kocarku vyndavala treba v 9 vecer,jen prebalila a prendala do postele,skoro se nevzbudil a mliko jedl v polospanku.A pokracoval vesele do rana...On je zlato,normalne ani nebreci-ten dnesek byl vyjimka! :grinning: Teda doufam....
21. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde dělají dobrý medovník? Potřebovala bych objednat celý. Dneska tady jede dortová diskuse :grinning:
21. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díík ale bude přesně až ve středu :wink: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek