• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
A uz spinka... :wink:
Leni,zeptam se Radky,matne si pamatuju,ze ho snad nekde kupovala.ale nevim,jestli si to nepletu s tiramisu.
21. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pry ho maji na rohu Bezrucovky v te cukrarne,ale pry je tam drahej... :wink:
21. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super medovnik jsem mela od Pekare z Lazenkse ulice - stal 200,- a byl moc moc dobry!!!
21. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
muzu se zeptat manži za kolik ho berou do práce tu Marlenku nebo co to je :wink:
22. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Maxule spal do 8,30 :grinning:
22. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, neprovokuj :grinning:
22. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, díky za návrhy, kde pořídit medovník. Verčo, asi to vidím na toho Pekaře. Tam pečou dobře a můžu si tam cestou vzít příště vzorek :slight_smile: Chlap se po něm může utlouct, tak mu ho dám k dárku k třicátinám a hezky pěkně do toho zapíchám třicet svíček... ty jo, abychom nevyhořeli :grinning: Já jsem se zatím ptala jen v cukrárně Expres a tam za medovník chtějí 399 Kč.

Jinak jsme s přítelem strávili dnes dvě hodiny na alergu, dělali nám kompletní testy. Oba dva máme silnou alergii na kočky!!!, dál trávy a obiloviny. Já mám trochu i na psa. Ukecávala jsem Selllnerovou, ať nemusím probůh dávat pryč i psa a prý to není nutné, že to je jen slabší alergie, ale musíme ho pořádně vydrhnout minimálně 1x za měsíc. Se má na co těšit :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, stále žijeme!!!jen nic nestíháme, momentálně ani dočítat, tak všecky moc zdravím.

Když už jsme u dortů poraďte nějaký bezvaječný, nebo kde by takový uměli?

Zítra a pozítří je v Bělásku bazárek!!!!!!!!
22. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

Maki přesně co psala Verča to je provokace :grinning: :grinning:

Kristík opět začal vstávat před 6h no a v noci 3x na kojení,to už je normálka,přes den prso už nechce!

Jo a dala jsem foto dortu co jsem dnes vyrobila a zítra ho beru do Běláska na oslavu Kristíkovi :slight_smile: tak hoďte očko :wink: potila jsem "krev" uf a to budu péct jěště na sobotu a neděli znovu,to přijdou gratulanti k nám domů :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
tak máš IP :wink:

terez,
šikulka :wink: ,dáš mi zítra kousek???????? :grinning:
22. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pbauer, napadá mě jedině dort za studena :slight_smile:

Terez, ty jsi šikovná! Škoda, že chodíme do Rákosníčka a nedostaneme kousek :grinning:
22. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, mňam, mňam! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kristíkovi všechno nejlepší k ročku, ochutná taky dortík? A kdy přesně má ten slavný den?
Úplně se mi sbíhají sliny, jak tu brebentíte o těch dortících. My doma zrovna nic sladkého nemáme. :angry:
Maki, teda to je fakt od tebe nehezké takhle provokovat. :wink: Rostík teda zatím (ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,ťuk, ťuk,) naštěstí vstává nejdřív tak kolem sedmé, ale i tak už je to na mě dost brzy. :confounded:
Terez, Natt, vy jdete zítra od 10ti do Běláska na cvíčo? Já se tam chystám taky tak nějak brzy juknout na burzičku, jestli neulovím něco pěkného za slušný peníz pro Rosťu. Jdu bez něj, ať zbytečně nechodí mezi lidi, taťka ho chvíli pohlídá. :sunglasses:
22. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo to tady klepe???? :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,já se pokouším dočíst,ale moc se mi nedaří(usínám :sweat_smile: ).Tak jen v rychlosti,co jsem stačila zachytit : gratuluju Kristíkovi ! :wink: Hodně toho štěstíčka a zdravíčka (toho nejvíc :wink: ) !

Jinak se spaním je to u nás teď pěkně na prd.Puclina se celou noc mele jak nudle v bandě a úplně čistokrevně nás v noci bije :sweat_smile: .spí totiž s náma a má rozpětí jak kondor :grinning: .Takže ona spí to jooo,ale my ne :rolling_eyes: .A dokonce už má i nějakej radar,že cejtí jak ji ve spánku přendaváme do svý postýlky a hned začne řvát i se zavřenýma očima :rolling_eyes:,skoro máme pocit,že budem spát v obývaáku na gauči,aby jsme jí v posteli nepřekáželi :grinning: .Jinak dneska snědla v parku hroudičku hlíny :rolling_eyes: ,takže celý odpo má průjem jako blázen :rolling_eyes: .Ale jinak je to naše zlatíčko :grinning: .

No a s dortama.......ten,co jsme měli od paní ze Staráku(přímo ze Staráku,kousek od Podolskýho)Já nevim byl moooc hezkej,moooc drahej,ale zas až tak moooc dobrej nebyl.Nebyl špatnej,ale výbornej taky ne.Jestli teda můžu doporučit,tak fakt výborný doty dělaj v tej Bezručovce na rohu.Tuším,že to je cukrárna Kamélie nebo tak nějak.My jsme od tamtud měli svatební dort a vzpomínáme na něj do teď.Fakt byl mňam mňam.A i zákusky tam maj výborný :dizzy_face: .Původně jsme chtěli pro Puclinu dort odtamtud,ale zrovna byli v rekonstrukci.

Jinak se rozmejšlim,že asi začnem chodit do Rákosníčka neb fakt teď už opravdu nemám náladu někam vyjíždět dopo s autem (viz moje nadávání na parkování tady u nás v centru :rolling_eyes: ),takže prostě nakopnem kočárek,přeběhznem park a bude.Ale snad až se přestěhujem,tak se v Bělásku objevíme :slight_smile: .To mi připomíná.holky,co teď chodíte na ty paci paci pacičky,jak moc je to náročný pro maminky.Musí se tam taky mávat s dětma nad hlavou apod.? :sweat_smile: Přinejhoršim zkusim jen hernu no.

No a taky hlásím,že nám přišla kuchyně :dizzy_face: ,jupííííí.No a manža jak už má všech těch"šikovnejch"řemeslníků plný zuby(domršili nám,co se dalo,takže se u nás neustále něco předělává :rolling_eyes: ),tak se rozhod sestavit si jí sám.Takže máme v hale hromadu prkýnek a obkladových desek :grinning: .....ale držim mu palce,že to zvládne :grinning: .

No a v Libverdě jsme byli taky s bábou a dědkem.Puclinabyla nadšená ze zvířat.Jen u králíků jsme byli půl hoďky :grinning: .Pak měla trochu hysterák,že nemohla na kolotoč (těžko jí vysvětlit,že je na to ještě moc malá,když se tam hrnul dav dětí :sweat_smile: ),ale jinak dobrý :slight_smile: .
22. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,no já bych řekla,že já..špačky :grinning: :grinning: :grinning: ,ale byla to Rybka :grinning: .
22. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybko,
i já jdu sama juknout na ulovky...........kluci to vezmou pak za mnou busem :wink: ,,to Šimon má vždycky Vánoce :wink: ............nechodim s holkama na kroužek,asi jsme na nej velcí,když nám budou dva :wink:

jinak jsme byli u zubaře,prej má krásný zoubky a zas za půl roku,a lezou petky,ale prej to bude ještě chvíli trvat :unamused: ,už nám lezou přes měsíc,prej má jeste 4 čas,tak nevim,tak jdem v pátek radši na žloutenku,aspon nejaká pojistka,když má pořád ruce v puse a to se prostě nedá uhlídat :frowning2:

Leniku,
proč delali testy i Vám????????jestli to nemá po vás ju Daneček :unamused:
22. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
mohla jsi s malou i ty :wink: ,segra taky musela na mašinku,když se poprví bál :grinning:
22. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, uz jsem te vyhlizela, kampak ses nam ztratila, tak jsem rada, ze te zase vidim... :wink:
Paci paci je v pohode, nad hlavou NE a i kdyby, tak to neni povinne. My tam byli a moc moc se nam libilo a tesime se priste zas...
Chci chodit i do herny, obzvlast, az bude hnusne...

Kristikovi vse nejlepsi k prvnim narozeninkam - hlavne, at jsi zdravy a vesely a delas rodicum radost. :slight_smile:
Neskutecne to uteklo - nas to ceka za mesic od zitrka :-O
23. zář 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,neboj Paci Paci narocny nejsou,taky to budu absolvovat,pokud se tedy dite rozkouka priste driv a neprorve to tam... :grinning: Davali jsme deti na kone,ale Max stejne nechtel,tak jsem ho mela na ruce.
Provokace se dneska nekona,vstaval v 7 :grinning:
23. zář 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přejem Kristíkovi vše nej k jeho prvním narozeninkám :wink: ,přejem hodně zdravíčka,štěstíčka a tu sestřičku co o ní dneska maminka mluvila v Bělásku :wink: :grinning:
23. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem:slight_smile: holky děkujeme za přáníčka:slight_smile:

JJ dnes jsme potkaly v Bělásku NATT a Rybku:slight_smile:

Oslava byla vydařená,oslavenci byly dva,náš Kristík a kamarádky dcerka,tak děti dostaly nepečený dort na "rozcupování" a ten od nás ochutnaly maminy a kus jsem tam nechala pro ostatní :wink:
Pak dodám fota.

Natt uvidíme uvidíme :grinning:

V hrabáčku jsem ale nic nevylovila,hodně věciček právě na ty holčičky :grinning: a hlavně jsem neměla moc chutí hrabošit :rolling_eyes:

Za chvíly jedeme do školy pro Jiříka a do Lidušky.
23. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ne, jsme prostě alergici a léta jsme na nových testech nebyli. Kvůli Danečkovi to nebylo.

Bell, není to náročný. A nemusíš dělat všechno, cokoli můžeš vynechat. Makinka to ale s pupíkem taky zvládla na jedničku.

Terez, přejeme Kristíkovi vše nej ještě jednou v den jeho narozenin. Hlavně to zdravíčko a lásku. A těším se na fotky.
23. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo tak to taky zkusíme :slight_smile: .Bělásek je fajn určo tam časem zase taky dorazíme,ale Rákosníček je prostě blíž :slight_smile: a taky jsme si zvykli chodit teď porád do parku,tak pak cestou dom můžem jít po svejch a ještě se trochu proběhnout :slight_smile: .Jo a kdy,že jsou ty pacičky? Já teď koukala na net a tam maj,že ve čtvrtek 10-11,ale v programu Rákosníčka maj,že v pondělí :confused: ...no tak jsem z toho trochu pipi.Nebo udělali změnu a zapomněli to na netu opravit.
23. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda.....my dneska vstávali v 8,17 :sunglasses: .
23. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám ještě dotaz.Nemáte náhodou někdo na dývku cokoliv od SEZAME STREET? Sezamovou angličtinu,Sezame pojď si hrát......cokoliv.My teď máme Elmo mánii :rolling_eyes: .Sehnali jsme od známejch Svět Elmo a musíme to Puclině pouštět každej den a už jsme z toho úplně zpitomnělí,ale ona prostě furt huláká Elmo,Elmo a tahá nás k dývku ať jí to pustíme :fearful: .Tak by jsme potřebovali nějaký další díly,aby se furt netočili dokola porád ty samý. Dokonce jsem dneska aj obíhala město a sháněla postavičku Elma. Nakonec jsme sehnlai v Jordance.To bylo radosti :slight_smile: .Ani jsem neměla šanci to před ní schovat,že by to dostala třeba k vánocům.Byla tak nadšená,že se nám jí s prodavačkou zželelo a vyprostilijsme Elma z krabice,aby si ho hned mohla vzít.Tiskla ho k sobě a pusinkovala :sweat_smile: .Kámen by se nad ní ustrnul.Celou cestu domu ho ždímala na prsou a zářila štěstím :slight_smile: .Achjo......manža bude večer zase valit bulvy....a já se mu nedivim.Takovejch peněz jak za kozu,ale prostě,že jo no.Asi budem muset začít chodit nakupovat vánoční dárky bez ní :sweat_smile: .
23. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk foto :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, platí pondělí od 10 do 11. Jestli nás bude zas tak moc jako minule, tak nás asi rozdělí na dvě skupiny, jedna bude od 10 a druhá od 11. Nám by vyhovovala jen ta první, pak musí Daneček dát chrupíka.
Postavičku Elma jsem viděla i v Pompu v Prioru.

Pavlo, to nemá chybu! Ten kroj je prostě super! :grinning:
23. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,hod si na Mimibazaru do vyhledavace "sezam"a vypadne toho na tebe metrak! :grinning:
Kristiankovi vse nej!!! :slight_smile:
23. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska plavani bylo lepsi,jen 5 maminek s detma.To je akorat.Maxino sice opet pobrekaval,ale to uz posledni dobou neresim,ma holt takovy obdobi,ze necrad deti ve vetsim mnozstvi.
23. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy!
Bell, mně teda Elmo vůbec nic neříká, to je pro nás zatím španělská vesnice, takže neporadím, jsem ráda, že znám aspoň Bořka Stavitele, ale ten už možná taky nefrčí... :wink:
Maki, to asi pár dětí onemocnělo, ne, že vás tam bylo míň?
Terez, mě to hrabošení taky moc nebaví, ale pár kousků jsem přeci jen Rostíkovi vylovila. Letos jsem byla trochu zklamaná, přišlo mi, že ceny zas tak supr nebyly a spousta věcí spíš pro holčičky. Jsem zvědavá, jak to bude vypadat příští týden v tom Rákosníčku. Holky, prosím vás, nevíte kdy přesně tam burzička začíná? Mám pocit že 1.10.?
A ještě jsem chtěla poprosit, jestli někdo nemáte volné skleničky od přesnídávek? Dostala jsem ze zahrádky hrušky, jabka, tak jsem z toho uvařila přesnídávky a docela mě to chytlo, tak bych chtěla pokračovat, ale už nemám skleničky... :cry: Za odměnu dám vzorek a jsou fakt vynikající. Bez cukru, bez konzervantů, musím je pro Rostíka chránit i před manželem, aby mu je nesežral... :grinning: V podstatě je to jen rozvařené ovoce v troše vody a zavařené, kdybych některou inspirovala...
Maki, ještě mě napadlo, jestli by ses nezeptala Radky, já na ní nemám číslo a vy se určitě vídáte častěji... :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek