• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
No Maki,prdlačku.na mimibazaru na mě vykouklo jen,že to někdo schání,ale rozhodně nikdo neprodává.Já nevim,jestli jsem to napsla dobře,ale shánim DVD .Piostavičky se daj +/- sehnat u nás už běžně,ale DVD ne.Dostala jsem se na diskusi,kde si maminky postěžovali jak se to nedá sehnat a jedna,že to sehnala jen prot,že si to přivezli v originále z Irska.
Jinak Sezame street běží na ČT1 už celý roky :slight_smile: ,já se na to koukala dřív po ránu u snídaně.Je to taková škola hrou pro děti.Mě se teda na tom líbí,že je to v takovym tom duchu suchýho humoru :sweat_smile: .

Jooo Natt,tys mi psla,že by mohla Puclina na kolotoč se mnou,že jo.......jsem jen chtěla říct,že by se jim ten kolotoč mírně přetížil :grinning: ,chtěla na ten mrňavej,co jsou autíčka a koníčci :sweat_smile: .Kdybch na něj vlezla,tak by jsme měli pěkně nakloněnou rovinu :grinning: ,to nemluvě o tom jak špatně snáším točení,zvlášť teď :grinning: .
23. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,tak já to holt příští pondělí zkusim a uvidí se jak nás pak budou sortovat.My by jsme teda taky spíš od 10,ale kdyby bylo nejhůř,tak by Puclina snad i dýl vydržela.Možná by to měli posunout časově spíš směrem nahoru,beztak všechny děcka už jsou kolem 11 unavený......No uvidí se.A díky za info :slight_smile: :slight_smile: .
23. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Prin,ten kroj je fakt super :grinning: :grinning: :grinning: ,takovej prcek v tom vypadá stokrát zajímavějš než dospělák :grinning: .Kdo vám takhle malej krojík dělal?
23. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Mám drb, ale prý se nemá vynášet :grinning: Tak se ke mně dostal přes tři lidi :grinning: Prý jsou na plavečáku chlamydie nebo co a tají to...

Rybko a jde to zavařit v těch klasických malých skleničkách od přesnídávek? Četla jsem na netu názory maminek, že to netěsní... Tak si ráda vyslechnu názor. A dobré je ještě zahustit pudinkovým práškem. Kdybys chtěla, můžu najít někde doma recept a fakt je to mňamka.

Bell, Daneček kolem 11 hodí většinou spát, takže by si to neužil jako obvykle a spíš by prudil.
24. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na sklenicky se zeptam,dneska budu s Radkou mluvit.
Prin,Jarouskovi to moc slusi v tom kroji je kouzelnej!
24. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
jo malej je fakt fešák :wink:

leniku,
no to mi ani neřikej,jsem chtela zas začít chodit na aerobik :unamused: ,víš jak to je na každym šprochu,pravdy trochu,tak tam asi neco maj :angry: :angry: :angry:
24. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Prin, maly krojacek je k nakousnuti :wink:

Leniku!!!!!!!! FUJ FUJ FUj, my jdem zitra na plavco!!!!! :fearful:

Rybko, holky taky psaly, ze ty bezne s temi tenkymi vicky netesni - jen ty poradne od Hello... Tak nevim.
Ja ovoce mrazim.
24. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla v praci a MOZNA... :slight_smile: Uprimne bych par hodinami nepohrdla... :wink:

Bell, pro tebe mam hroznou slabost, takze jem trochu popatrala a tady ti neco vypatrala...
Akorat pry je to momentalne nedostupne, ale aspon nejaka stopa, vsak to vystopujem.

http://www.arara.cz/product/4740
Tady je nejlevnejsi:
http://www.filmopolis.cz/dvd/elmo-v-zemi-mrzoutu/
Mzna tam zkus napst,a proc je nedostupny a zda zase bude...

Ja Sezamovou ulici koukala s Adamem a milovala jsem to taky, takove pekne udelane a chytre, moc moc se mi to libilo... Ale uz PAR let jsem to nevidela, tak budu muset upgradovat :slight_smile:

NO, jeste jsem byla pilna a tak, pokud jste statecni, je to tady:
http://forum.warmacher.com/viewtopic.php?t=36281&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=8a4e76fd4509b901ac72fd5923177d52
Je to tam na 8 casti... kdyz sjedes tou strankou dolu :wink:
24. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na You Tube jsem nasla celou spoustu dilu - ale jsou v Aj...
24. zář 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky moc za pochvaly :slight_smile:
Bell,
kroj šila mamča, ale až bude Jára větší a bude ho to bavit tak jak to bavilo mě, tak dostane poděděný, ono to není moc sranda, stojí to kolem 20 000,- :unamused:

No a s tím plaváním je to teda síla a nejhorší je, jestli je to pravda a tají to, dyť tam chodí mimina :fearful:
24. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestraste s chlamidiema,to bych taky mohla potratit :angry: Predpokladam,ze ten miminci bazenek je osetrovanej jeste lip,nez velky bazeny.Soude podle chlorovyho smradu z plavek a rucniku snad jo.To by mi slehlo mit problemy kvuli plavani nebo nedejboze deti...
Leni,z jakyho to mas zdroje?Z nejakyho duveryhodnyho?
24. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, jak jsem psala, je to přes tři lidi. Nějakej pošťák, co doručuje na plavečák, tam má známýho, co mu to prozradil. No a pošťák to říkal mojí kámošce. Nechci nikoho strašit, sama tam vůbec nechodím... fakt NEVIM.
24. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
jakej pošták-ségra je postačka :wink:
24. zář 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, fakt nevim
25. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holky, přišla vám už mateřská??? U mě kde nic tu nic...
25. zář 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem zvedava,jestli se to potvrdi. :unamused:
25. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
ani me ne,a to chodí vetšinou do ge jako první :unamused:
25. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je paráda, jestli se to nenačte dneska, tak asi až v úterý, páč v pondělí je svátek
25. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jdem dnes do plavecaku, tak me nedeste...

Leni, koukala jsem do uctu, taky ji jeste nemam... Holky z Prahy uz ji maji kolem 9. a kdyz se jooo opozdi, tak 12.

Jinak uz mam sbaleno a po plavani vyrazime na sraz rijnovych miminek - tentokrat do Orlickych hor, abychom tam spolecne oslavili nase prvni narozeninky :wink:
Vyuzili jsme delsiho vikendu, tak jeste aby bylo trochu pocasi - ta predpoved me desi, hlasi v Orlickych 7 - 12 stupnu.

Mejte se krasne :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak segra řikala,že nikdo nic neví,že by v plavečáku neco bylo............ :unamused:

MATEŘSKÁ JE NA UČTĚ :wink:
25. zář 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, to bude určitě krásný výlet! Tak si to užijte.

Natt, tak to je dobře.

Mateřská dorazila v 11 hodin na účet, takže jsem nakupovala.
25. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Zatí mnestíhám dočíst, tak jen hlásím, že jsme v úterý doletěli v pořádku, ve středu jsme frčeli na předoperační vyšetření k Dr., samozřejmě jsme se s pánem, co vozí vzorky minuli, takže jsem to pak musela vézt do nemocnice do laborky já, po snídani jsme jeli do Ústí na kontrolu s mýma očima a děda mi vecpal hodinky do opravy a ještě jsme koupili klukům v Obrázkovém ostrově obrázky, sami si vybrali, pak jsme šli na obídek do Maca, měli to slíbené už 2 měsíce :sweat_smile:
A ještě jsme stihli pohrát si na hřišti s kámoškoua jejíma dětma (tedy, my jsme si nehrály, my jsme kecaly), pak honem doma vyzvednout peníze z Norska, na nádraží hlídací babičku z Jihlavy a s penízkama do banky...uvařit oběd na čtvrtek, od 16 měl Ondra "trénink", byli jsme se podívat na kroužek DDM Letná "přípravka míčové hry pro děti od 6 let", ale jak jsme zjistili, organizuje to Spartak, takže "olejbal", jak říká Macek. Codí tam jen jeden chlapeček a asi tisíc holek, z nichž některé už mají prsa :astonished: ... ale Ondru to bavilo, takže tam asi cxhodit budem, rok to vydržíme a pak se uvidí, co bude chtít dělat dál. Macka to tam taky bavilo. No a ve čtvrtek ráno jsme s Ondrou nastoupili do nemocnice na tu mandli, já vám to totiž nestačila napsat, ale v pondělí mi volala naše Dr., že se ten páteční termín ruší, že si tam mám zavolat a objednat se na jindy, ale mezitím jim vysvětlila naši situaci (letěli jsme z Norska kvůli té operaci - to, že tu až do Vánoc zůstaneme, jsme si nechali pro sebe :sweat_smile: ), takže když jsem tam volala, tak prý to s panem primářem domluvili, že nás vezmou ještě ve čvrtek a v pátek nás pustí...takže mi ani nevadilo, že ta paní Dongarka, co jsem u ní chtěla objednat dort, už sice peče, i když asi měla nemocného manžela nebo co, ale peče na sobotu na svatbu, takže by to nestihla - momentálně už mám upečený oblíbený Ondrův "dort", polevy a zdobení zítra...kurňa, to byl takový oslí můstek, že už ani nevím, kd ejsem a co jsem chtěla napsat :grinning:
No v nemocnici super, sice měl jít O. na řadu až jako 4. někdy kolem 10, takže měl čas chvilkama mezi člověče nezlob se fňukat, že si tu mandli chce nechat...pak jsme si pustili čt4 sport, kde opakovali čtyřhru s Chorvatama na Davis Cupu, což ho celkem rozjařilo. Účinky premedikace na něm nebyly znát, ale asi to fungovalo, protože nepřestal štěbetat o sportu se sestřičkama ani když se za ním zavřely dveře op. sálů, kam už jsem nesměla, ale čekala jsem za nima dost dlouho, a furt bylo slyšet jen štěbetání...až nebylo slyšet nic, šla jsem na pokoj :slight_smile:
Vrátili mi ho za víc než hodinu, to už jsem byla celkem nervózní...když ho vezly, byl ještě spíš mimo a kníkal (hýkal), ale proti tomu, co předváděl ten chudák chlapeček, co šel po něm (ječel nechte mě bejt, mamí, pusťte mě, já mám žízeň a nechte mě bejt, ale dost dlouho a bylo to tak hrozný, že jsem to obrečela) byl úplně zlatej...postupně míň kníkal a víc spal, až pak už jen párkrát jednotlivě hýknul ze spaní apak už jen spal. Když se vyspal, byl úplně super.
Pustili nás dnes ráno a bylo to super. Dokonce i Martin, kterýho hlídala jihlavská babička (a měla z toho strach), byl prej naprosto ukázkovej a sladkej :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla napsat, že hned v úterý jsem jela na trénink, a Martin sežral babičce a Markétě )sestra), které kluky hlídaly, Ibalgin. Prej "ten lůžový vitamínky jsem sněd...", takže pak vystaly dohady, kolik že jich vlastně bylo, ale došlo se k tomu, že ¨byly nanejvýš tři, ale spíš jen dva...takže se volalo na pohotovost, kde to přepočítali a řekli, že by z toho měl mít nanejvýš tak průjem...Macek byl celý večer důkladně pozorován, ale jevil se snad ještě čilejší než obvykle, ještě v 11 strašil a odmítal spát...pak najednou jako když utne a byl hned tuhej. Ale dejchal :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

UF taky vůůůbec nestíhám.... :frowning2: !!!

Dnes jsme doma měli oslavu,bohužel nemám fotky(došly baterky a to máme dvoje!!)ale zítra pokračujeme to už fakt nafotím.Bolí mě záda,no děs!

Tak už kojím jen v noci,večer položím Kristíka do postýlky a normálka bez řevu a scén a bez prsa usne!Ale jinak je na mě pořád dost fixovanej,dnes jak tu bylo dost lidí chtěl být pořád u mě :slight_smile:

Všem přeju hezký prodloužený víkend a snad vše dočtu později,dnes jsem to vzala na "rychlovku" :wink:
26. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme se dnes vratili z Orlickych Hor z toho srazu, bylo to super - oslavili jsme 5x prvni narozky :grinning: - predbezne :wink:

Laro, ty jsi proste uuuuuuuzasnaaaaaaaaaa!!!

Terez, tesim se na fotky, potrebuju inspiraci :wink:
28. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ahoj, tak já mám skoro zinčené ruce od loupání hrušek a jablek, ale hlavně že to Rostíkovi chutná. Přesnídávek zatím většina těsní, před pár dny jsem teda našla jednu plesnivou, ale zatím je jediná. Přesnídávkové skleničky došly, tak jsem použila ty menší šroubovací od majolek, červené řepy a tak, tak ty snad budou všechny OK. Kdybyste některá měla nepotřebné právě tyhle skleničky, tak beru též! :wink:
Leni, díky za tip, recepty s pudingem jsem našla taky, ale chtěla jsem zkusit jen 100% ovoce bez ničeho.
Verčo, tak to je odbře, že jste si to užili. Kolik vás bylo? A co počásko? Nezmrzli jste?
Terez, těším se na fotečky!
Laro, no jo, prášečky trošku asi nabuzují. :grinning: Bráchovi, když nebyl doma, před pár lety snědlo štěně platíčko taky nějakých Brufenů a pak lítalo po garsonce pořád dokola několik hodin, následně pokadilo byt a usnulo.
29. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko, máš pravdu. Mamka zkoušela zavařit hruškové přesnídávky do těch obyčejných přesnídávkových skleniček (Hamánek apod.) a prý s některými byla dřina, ale většinou to šlo. Když to otvírám, tak to klapne jako nově koupená přesnídávka, tak je to super. Danečkovi jsem taky dělala obyč přesnídávky. Oloupala ovoce a kousky podusila na vodě a pak rozmixovala. Bez cukru, bez čehokoliv dalšího. A jedl to krásně... bohužel jen tak do roka a pak už je moc nechce, radši má už kupované. Ale baští i ty bez cukru.
29. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,kuk na mimco:http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3340464&vReferer=
Jsem v poradku,uz mam knizku,haldu zadanek na krev a hlavne mame doma tatku! :wink:
29. zář 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
mimi je krááásné a necháte si říct co to bude, nebo to už víte? :sweat_smile:
29. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinkooo, tak to je fakt povedená fotečka z ultrazvuku! Nádhera! Pozdravuj Romču a ať hezky rehabilituje.
29. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek