• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky, já mám strašnou radost, že vám to sem hned musím jít napsat. Daneček se už otáčí z bříška na záda. Před pár dny se mu to povedlo 2x, tak jsem si myslela, že je to náhoda a teď to udělal 3x za sebou :grinning:
7. lis 2008 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,děkuju za gratulace,ale opravde není moc k čemu :slight_smile:
Na oplátku gratuluju Daníkovi k otáčení-to teda úspěch je :wink: :slight_smile:
7. lis 2008 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,dej vedet,kdyz bude Rakosnik good,jdeme taky! :wink: Parada,uz muze valet sudy! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petru,taky gratuluju a drzim palce!
Maxik je dneska vzornak,dopol spal hodinu,pak hodnej a ted chrni od 15,30 :grinning:
7. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem :dizzy_face:

Chci se jen vyjádřit k těm MC - my s Luci chodíme do Běláska na kroužek taky od 4 měsíců a je to tam super. Akorát už jsme teď všichni odrostlí a nový miminka se jim zatím prý nenabalili - ale každopádně mají zájem, takže když se vás prý přihlásí aspoň pár, není problém, teď jsme to tam zrovna řešili.
Do Rákosníčka chodíme teď nově taky na ten kroužek a je to to samý v bledě modrým, akorát o dooooooost nudnější. Chodíme tam s holkama opravdu jen pro zábavu dětem, páč s Běláskem se to nedá srovnat. Je to názorný příklad toho, jak se dají dvě totožný věci dělat jinak :unamused: . Takže snad budeš mít Leni jinou "učitelku" na tom kroužku v Rákosníčku, páč tahle naše je taková nijaká a tam je to hlavně o tý učitelce že. A taky nějak nepochopila, že děti jaksi neposlouchají a těžko vydrží hodinu sedět jen tak, netoleruje jim moc volnosti, což nechápu :confused: . Prostě já dávám jednoznačně bod Bělásku :wink: , ale to je můj názor.

Jinak gratuluju k přetáčení i ke spacím nocem :slight_smile: . Děti jsou nějak sehraný ne ? :grinning:
Prin, dneska jsem vás viděla s manžou u Tesca.

My jedem na víkend k manžový bábi do Mníšku p.B. a v neděli nákupíky po pražských OC, takže vánoční dárečky apod..... tak se tu mějte :wink:
7. lis 2008 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, tak dneska zas spinkáníčko do osmi :slight_smile: Díky všem za gratulejšn, no dělá nám radost klučisko.

Prin, díky za info.

Maki, určitě dám vědět, jaké to tam bylo. Okouknu, nahlásím :slight_smile: A sudy Daneček válí, navíc tak usilovně, že už jsem ho tuhle zastavila u stolu těsně předtím, než by tam při dalším sudu mrsknul hlavou. Maxík ti krásně spinká.

Hani, v Bělásku je taky něco od 4 měsíců jo? Mám jednu kámošku s čtyřměsíční holčičkou, jinak všechny dětičky v našem okolí jsou buď úplně maličké nebo půlroční. A co tam tak děláte? Možná bych zkusila obojí a pak si vybrala, co je lepší. A ty chodíš do Rákosníka v tu středu v 9:30? Tak to se tam asi ve středu potkáme, jestli tam zavítáš. Porovnala bych to nejradši s Běláskem. A kde vůbec Bělásek je? Je pořád v Besedě?

Raďte baby ty vánoční dárky... :grinning:
8. lis 2008 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

všem dětičkám gratulujem k novým uspěchům :wink: ,marodkum brzké uzdravení :wink: :wink:

milo,
jak jsi jela do tý Prahy???????po dálnici???????? :wink:

Vánoce-
tak my to se sourozencema neřešíme,je nás už moc,koupíme si flašku a sejdem se u nekoho,letos to připadlo na bráchu,dětičkám,vetšinou nejakou hračku nebo co mi padne do oka a nejakej obleček k tomu,jinak nejstarší synovec dostane batoh Nike,je buperták a jinak chodit nebude :fearful: ,řešila jsem to zatloukačkou,autama,nosičkou na panenku a ani nevim co tam mám,musim to zkouknout,jo neteř ještě takový to křeslo,ten vak,plnenej tema kuličkama,ale dětskej...............naši dostanou bud robota nebo takovou lampu,co je zároven i zvlhčovač,Šimon odrážedlo a knížku,no hračky :wink: ,tchýnáci nevim?????????? to ještě vymyslí manža.....

jinak proč Praha,jedeme se Šimonem na focení v tech oblečkách Anne Gedes,nebo jak se to píše,já chtela jet vlakem,naši prej at přijedem autem,od čeho ho máme,že když jsem zvládla Nemecko,mám přijed i tam,já bych radši nejakou obklikou,já vim,že dálnicce je nejrychlejší,ale me se po tehlech silnicích nejezdí dobře,tak nevim :frowning2:

tak se tu mějte razíme do Liberce do toho obchodního centra Nisa :wink: ,třeba tam chytnem inspiraci na dokoupení dárečků :wink:
8. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem,
hezkou uplakanou sobotu! My dneska máme oslavu Dorotky napodruhé, máme komplikované rodinné vztahy, takže najednou to nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: eště by se mě to tu servalo....

My vánoce takhle neřešíme, mámě jako každý rok předplatím časák, tátovi i tchánovcům vínečko, my s Jeníkem jsme si nadělili byt, jedinej kdo dostane nějakej ten dáreček bude Dorča, teď budu objednávat knížky od svojtky, hodím odkaz, jsou moc pěkný.

Natt, tak jeď po starý silnici, jak se jezdilo než byla dállnice, já jí mám taky radši než dálnici, po tý se taky bojim, ale je fakt že to tam sviští....nebo jeď tím vlakem, écéčkem jsi tam taky rychle.

Leníku my chodíme do Běláska s Hankou a jsme tam moc spokojené, i to prostředí je mi tam taknějak příjemnější než rákosníček, ale nic proti němu, za hnusnejch zimních dní nám ještě přijde vhod!!! Jinak jsou tam docela zajímavý i další aktivity, angličtina, kosmetika, od ledna budem chodit do solný jeskyně, já chodim na keramiku a je tam toho prostě víc...A je ve Vojanovce, v besedě jsou jesličky.

Jo holky co chodíte na plavčo, dáváte pokaždé novou plavací plenku? My je sušily a používali na víckrát :wink:
8. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
tak my teda plíny používáme jen jednou. Přijde mi divné že se třeba počůral což nezjistím, mu ji dávat znovu! A kdy jsou v tom bělásku?
8. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja budu davat plavecky. :wink:
8. lis 2008 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, vánoce řešíte docela dobře, já to měla vždycky takhle zavedené s kamarády, že se prostě třeba sejdeme a dáme si svařáčka na vánočním trhu a pokecáme. Než něco vymýšlet a stresovat se, jestli to je vůbec vhodný dárek. Ty jo, focení Anne Geddes? To slyším prvně, že něco takového v ČR je. Super.

Petruš, díky za info ohledně Běláska. Tak už vím, já jsem kdysi dělala s Běláskem pohádkový les a je fakt, že se vycházelo od Vojanovky. A v kolik a kdy to je? Já jsem si myslela, že je to právě až od půl roka, ale jestli je to už od čtyř měsíců, tak bych to možná otestovala. I když to mám autobusem s přestupem. Zkouška je zkouška.
No a ty knížky jsou bezva!

Sobota je fakt uplakaná. Plánovali jsme, že aspoň vypadneme na návštěvu k našim, ale oni jeli někam nakupovat s tím, že přijedou navečer k nám. No teď mamka volala, že jsou ještě v Teplicích, takže nepřijedou. Takže totálně válecí den :frowning2:
8. lis 2008 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, my chodíme ve středu od 10.00, ale jestli se vás menších sejde víc, tak by vám asi museli otevřít novou hodiny, páč my už jsme samý větší děti (to víš mazáci :grinning: ), ale klidně se přijdte podívat, ať víte o co jde, nás to teda fakt bavilo a baví :wink:
8. lis 2008 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, po delší době, máme teď taťku doma tak to se mu vždycky věnujeme :slight_smile:
Natt nejdřív k tomu cestování do Prahy, musim uznat, že do Prahy už jedině po dálnici, je to rychlejší, a hlavně pohoda. Jasně je to rychlost, ale když chceš předjet tak koukáš jen za sebe a nemusíš se bát co vyjede kde proti Tobě. Taky se mi nejdřív nechtělo, ale teď už jezdim jen po dálnici. Vlakem je to klidnější, ale co vim, teď si každej pořád stěžuje, že jsou nějaký zpoždění. V Německu je nějaká výluka takže jsou zpožděný EC už i odtamtud, ale to vím jen ze slyšení, třeba by to tak nebylo. Ale myslim, že se neni čeho v Praze bát. Já když začínala taťka mi vždycky říkal, vždyť je to jen velká vesnice. Já si říkala Tobě se to mluví a dneska mám stejnej názor, jenom víc pruhů a aut, ale super značení.
Jinak Vánoce řešíme nějak podobně jako pár z vás, dárky jen prckům a pak rodičům a babičce, jinak se známýma si sednem a popijem.
Ve čtvrtek sme měli plavčo a musim teda říct, že já sem s teplotou vody spokojená, nepřišla mi studená ani teď ani minule, ale třeba je to náhoda. Plavky bych teda taky nepoužívala víckrát. Zaprvé nevím jestli ji malá nepočůrala, když ji pokadí to vždycky poznám :grinning: a navíc z tý chlorovaný vody...ten chlor tam zůstane a pak aby měla ještě nějaký problémy...koupili sme jich deset a je deset lekcí takže to je akorát, tak proč je sušit?
V Běláskovi sme byly jednou s kámoškou a malejma a líbilo se mi, ale jinak to nějak časově nevychází, ale myslim, že až bude častěji ošklivo jako teď tak budem chodit víc. Ale o tom cvičení od 4 měsíců jsem nevěděla. Možná bych to taky brala. Teda jestli to ještě stihnem :slight_smile: ale ještě nám do roka kousek chybí, tak třeba by se povedlo.
Marodům vzkazuje Madlenka brzké udzravení, chválí všechny nové fotečky a gratuluje k novým úspěchům. Dorotce dodatečně všechno nej k narozkám :slight_smile:
Taky se musíme pochlubit, Madlenka začíná lézt, teda zatím jen pár temp :slight_smile: jinak se spíš plazí...lezení jí jde líp dozadu :grinning: ale už si sama sedne a hrozně ji to baví.
Petruš a Tobě přejem ať řízení jde dobře a brzy drandíš svým autíčkem jako právoplatný řidič :wink:
8. lis 2008 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ježíš já to mám vždycky jak slohovku, píšu jednou za čas, ale pak to stojí za to, co...omlouvám se těm, které nerady čtou dlouhé články :dizzy_face: :dizzy_face: .... pokusím se to zkracovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. lis 2008 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniku,
no je to v tech oblečkách jak fotí Anne,tak jsem to připrovnala takový ty zvířátka a rovnou necháme nafotit i nejaký jiný............... :wink:

uvidíme,neplánu pak vetšinou nikam nejedem.........

dneska jsem zvládla ten Liberec,obcas mlha jak blázen,videt nebylo,ale dojeli jsme :wink: ,jako výlet za nákupa dobrý!!!!! :wink: ,ale najít místo k zaparkování,je parádička :frowning2:
8. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, tak dneska je tak trochu pošmourno... slušně řečeno. Odpoledne jedeme k našim, budu s mamkou zavařovat jablečené přesnídávky z našich jablíček. Ať máme zásobu na zimu, i když je málo skleniček, takže jich asi moc nebude.

Petruš, uvidím, nejdřív vyzkoušíme toho rákosníčka. Na Vojanovku a domů bych to měla na 4 autobusy, takže nejen dlouhá cesta, ale i jízdné 60 Kč + k tomu vstupné. Jezdím z Boletic. Ale děkuju moc.

simcecz, Madlenka je šikulka. Gratuluji k lezení. Já jsem lezla pozadu hooodně dlouho, byla jsem takovej rak zpátečník :grinning:

Natt, nemají někde odkaz na stránky?
9. lis 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
teda musím říct,že fotekčky Anne Geddes jsou úžasné, Natt, musíš nám je sem hned přidat, abychom je viděli :dizzy_face: .

My jsme včera měli tu oslavu u známých, paráda, vypila jsem lahev vína a byla jsem veselá.... večer kino - Nestyda je to celkem pohodový film, nasmáli jsme se, ale kino úplně vyprodané. Neměla jsem zamluvené lístky a seděli jsme v 1.řadě. :grinning: Z kina jsem šli ještě do hospůdky a ráno jsem vstávala v 9.30. To se mi už dlouho nepodařilo.
Zatím se loučím,musím něco uvařit - hodím do troby kuřecí stehna a k tomu br. kaši, odpoledne mě čeká hromada žehlení :unamused:
9. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.Leni,vzdyt je slunicko!!! :grinning: Mimi mam u babi,padim na zahradu. :wink:
9. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
odkaz na fotky...........http://www.detizviratka.blogspot.com/ :wink:
9. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Foto s brýlkama :grinning: :grinning: :grinning:

Maki, ani si je nesundaval :wink:
9. lis 2008 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamčo, tak to bylo určitě veselo :grinning: Já si jdu dát vínko teď, ale o lahvinku se tedy "musím" podělit s přítelem :slight_smile:

Martinko, já nevím, u nás se to tedy vyjasnilo o malinko později. V těch devět bylo ještě fuj fuj :grinning: A představ si, že já budu mít nejspíš mimi u babi příští neděli na noc, večer zajdeme na vínko a druhý den (svátek) vyrazíme na nákupy vánočních dárků do Olympie a Ústí. Budu pěkně nervózní, až bude mrňous první noc pryč.

Prin, tak to jsem se zasmála :grinning: Američan z Vysočan :grinning: Krása! Hlavně, že se mu to líbí.

Natt, krásné fotky, už se těším, až uvidím vaše fotky, určitě je hned vokaž, ráda se podívám :slight_smile:
9. lis 2008 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
tak hlásím,že Eliška přišla o další zoubky - 1 si sama vytrhla v pátek ve škole a další 2 (jedničky nahoře) si vytrhala dneska u našich. Vypadá šíleně.... - viz. foto v albu z dnešního koupání. Ale už jsou vidět nové zoubky :grinning: . Tak doufám,že brzo povyrostou.
9. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Prin,to je frajer!!! :grinning:
Eliska je kouzelne bezzuba!Kdo kreslil ten portret,Kami?Krasny... :slight_smile:
9. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,
díky, Elí si teď říká malá čarodějnice - jako z večerníčku. Portréty kreslila jedna moje uchazečka podle fotek, vystihla jí skutečné perfektně. Mám to jako dárek pro rodiče. Také se mi to moc líbí. :slight_smile:
9. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky - tak už hlásim návrat k normálnímu životu.Dříve jsem se sem nedostala a i jsem vás dočetla tak zběžně,takže všem dohromady gratuluji k novým fotkám,k novým pokrokům a hlavně Dorotce dodatečně k prvním narozeninám. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Už máme po všech vyšetřeních,dopadli jsme dobře,ale Zdeni,zapíjet bohužel nepůjdeme.Docent mi sice řekl,že to na zelený zákal nevidí,že nemá žádné příznaky,takže je zbytečné ji v tuto chvíli tahat i na to vyšetření pod narkozu,nicméně tim,jak se narodila předčasně,tak má uplně jiné oční pozadí než ostatní lidi.A doktoři nevědí,co to udělá.Možná se s tim to tělo vyrovná a ona s tim bude do konce života normálně žít,aniž by to cokoli ovlivňovalo,ale možná se to zkazí a bude hůř.Musíme tam pořád jezdit a budou to pozorovat.Zase tam jedu začátkem února na vyšetření a 17.února znovu k doktorovi. :unamused:

Jinak Natt,já jezdim po dálnici,záleží na tom,z které strany potřebuješ do Prahy přijet.Já jezdim -Lovosice dálnice,sjezd na Slaný,projedu Slaný,najedu na Chomutovskou dálnici do Prahy,projedu kolem Ruzyně,sjezd na Karlovarskou,15km po Praze a jsem v Motole.Vůbec si neumim představit,že bych se motala po šoustkách. :slight_smile:

Petro vyřiď prosím Martinovi,že na ten sraz na chvíli půjdu,pokud bude manžel doma ( tchánovci jdou na Mumii do kina,takže bych jinak neměla hlídání ).Ráda bych ho tam viděla a pokecala.Jo a gratuluju k první jízdě - z té osmičky si nic nedělej,já se poprvé taky neudržela na silnici a brousila jsem trávu. :slight_smile:

Leni,mám tu pro tebe 10 skleniček,stav se nebo pošli Bobana.Jsi odvaha s tim spinkáním,já bych to ještě asi nedokázala.Mě Andrejku doslova ukradli,když jí bylo 8 měsíců a Káju taky.A prořvala jsem celou noc,ani jsme nikam nešli. :slight_smile:

Ele ( Hani ),vezmeš mě ve středu do Běláska?Už máme konečně po všech vyšetřeních,už můžem mezi děti. :slight_smile:
10. lis 2008 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Mílo, tak to mě moc mrzí, já myslela, že už máte vyhráno :frowning2: To se budete celý život strachovat, viď ? :frowning2: :cry:

Manžel má dneska narozeniny, tak jsme v sobotu slavili.Sešlo se nás tady hóóódně- rodiče už na oběd a ségry (moje a Járovo) s rodinkama po obědě - na kafíčko a dortík. Docela se nám to vydařilo. :slight_smile: Táta od nás dostal náhradní hlavice na elektr. zubní kartáček (jsou drahý jak prase,tak to dáváme k takovýmto příležitostem) a postavičky Pata a Mata (má je rád :slight_smile: ). Jenže měl chudák smůlu, Lucina mu je hned zabavila a to se těšil, jak si je pověsí do auta :grinning: :grinning:

Včera jsme si udělali malý výlet - švagrová s manželem si koupili domeček, tak jsme ho byli omrknout.Je pěknej, ale ještě si chudáci máknou. Mají k tomu menší zahrádku. Jak jsem tam chodila, tak jsem po něčem šlapala a říkám Járovi, že asi shnilý ovoce a on říká, néé to jsou ořechy- no nakonec se z toho vyklubaly mandle ! Přiznám se, že jsem je ještě takhle u nikoho neviděla. Tak už je hezky suším na topení :grinning:

Leni, naše mamča taky dělá přesnídávky z vlastních výpěstků a přidává do nich pudink. Našim dětem celkem chutná, ale synovec je moc rád nemá. On radši smetánek.
10. lis 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den, brouček dnes spinal skoro do devíti, parádička :slight_smile:

Kamčo, pizizubka vypadá nádherně, hihi :grinning: Ono to brzy doroste. A ještě než jsem si přečetla tvoji reakci na příspěvek Martinky, tak už jsem se tě chtěla ptát, kdo kreslil ten úžasný portrét. Je to fakt nádhera!

Mílo, jsem moc ráda, že to s Kájou takhle dobře dopadlo. Neboj, když budete jezdit pravidelně na ty kontroly, určitě by cokoli podchytili včas. Ale u vás žádný problém nebude. Jsem o tom přesvědčená. Kája je štístko. S tím spinkáním - vždyť Vojta hučel do Bobana, ať necháme dítě u rodičů už teď o víkendu :grinning: No my to zkusíme, stejně u rodičů budeme spát na vánoce. Ale můžu ti říct, že jsem nervózní už teď, tak to jsem zvědavá na neděli. Ale naši jsou super, umí se o mrňouse krásně postarat a na 100% jim věřím.

Zdeni, mandle jo??? Tak ty jsem takhle u nikoho taky ještě neviděla. S tím pudinkem budeme přesnídávečky dělat taky. A dáváe cukr? Mně se teda moc nechce :frowning2:
10. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a jak jsme byli u tý švagrový v baráčku, tak její manžel našel na půdě několik vzpomínek na naše dětství - kočárek na panenky-takový ten koženkový,kovová konstrukce,dole košíček - tak jsme ho museli Lucince snést před barák, šoupla tam hned svýho kamaráda - plyšovýho kocoura a drandila. A ještě našel dětský lyže - jestli si vzpomínáte na ty malý dřevěný, s vločkama a medvídkem. Ty jsme dostali domů, umyla jsem je a Luci ještě včera večer brázdila celý byt na lyžích :slight_smile: A ráno zase :grinning: Se picnu, teď se na nich přištrachala za mnou do obýváku :slight_smile:
10. lis 2008 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, s tím cukrem nevím, já u toho nikdy nebyla, já už to vždycky jenom nafasuju :pensive:
10. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni já vim,ale Vojta je chlap a navíc věčně pryč,tomu nepřijde divný dát děti k babičce a jít do hospody.A navíc to řiká každýmu,to tak neber,Kátě s Tomášem to řikal už když šli z porodnice. :slight_smile: Navíc on to bere podle nás,ale u nás už je to jednodušší,holky jsou už větší.Vždyť víš,že Vojta se musí brát s rezervou,někdy rychleji mluví než si to rozmyslí. :slight_smile:
10. lis 2008 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek