Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
lenik_25
2. říj 2009
My chodíme taky v mikinách. Přes den to jde, to fungujeme, pohybujeme se, ale v noci je kosa. Tak by mohli aspoň na noc zavlažit jak u Petrunky 🙂

Rybko, Daneček už asi choulostivka je. Když děti nosí trička a on má mikinu a přitom ledové ruce... no jo, asi po mně.
bellatrix13
2. říj 2009
Holky,my měli dneska hysterák,to jsem u Pucliny ještě nezažila 8-( .Třičtvtvrtě hodiny řvala a řvala........pak snad už jen proto,že je den nebo,že dejchám nebo já nevim 8-( .Musim teda říct,že tomu předccházel přetaženej spánek neb zívala už vo 9,jenže chtěla furt mít puštěnýho Elma,pak navíc přišla bába se na nás mrknout,když teď kvůli rýmokašli nechodíme ven,....no a nakonec nechtěla nic jíst jen řvát a řvát a navíc jsem jí vypla Elma neb už na to fakt zírala moc dlouho 8-( ......no děs.Nakonec přeci jen usnula,hladová a oteklá od řvaní,ale mě úplně hučí v lebce.Jak to tak vidim,tak dývko s Elmem uklidim a prostě ho nějakej čas neuvidí a hotovo.Na netu jsem hledala jak na hysteráky a dočetla jsem se,že děti kolem 18. měsíce jsou prostě nesnesitelný ať chcem nebo ne 8-( .Tak si jdu pro kousek čokolády 8-( a holt budu muset vydržet.Já jí ty hysteráky totiž absolutně netoleruju a nehodlám se s ní vůbec nějak dohadovat,takže jen tiše trpim a čekám až jí to přejde.ale dneska měla teda výdrž 8-( .
bellatrix13
2. říj 2009
Jinak k tej zimní výbavě....my teda zatim nic moc nemáme.Zatim jen hledám na netu nějaký pěkný příze na čepičky :-N.Máme pár svetrů jinak nic.Mysleli jsme si,že si ještě vystačíme s vel.92 a ono prdlajs,takže už začínám nenápadně projíždět mimáč a hledat zimní hadrříky v 98. Zrovna řešim v čem bude Puclina spát neb nevi nevim ,jestli ještě seženu froté dupačky v takhle velký velikosti....no a v z pyžamka jí budoou koukat nožičky a kasat se vrchní díl nahoru....já nevim,ona nechce spát přikrytá,takže musí mít něco teplýho rovnou na sobě =-) .

Leni,my sice máme studenej odchov,ale už si ráno a večer taky přitápíme(máme plyn).V bytě je to vcelku dobrý,ale na záchodě a v koupelně nám snad skoro visej rampouchy :-N jsou to takový dvě vystrčený místnosti asi přistavěný k baráku dodatečně.Takže jsem sice v tričku,ale s teplýma ponožkama 😃 .
k.r.i.s.t.l.
2. říj 2009
ahojky snad tu dneska nekoho poitkam na pokec 🙂
makinka.1
2. říj 2009
Cau holky.Dneska mame za sebou posledni davku Prevenaru,nejvetsi rev byl ovsem nikoliv pri ockovani,ale pri prohlizeni krku a pri vazeni. 😃 Jinak byl statecnej,po pichnuti uz nebrecel a jeste doktorce zamaval.Ma 11,5 kilo.Zimni vybavu porizujeme na MMB,ted jsem koupila 3 uzasny mikiny-chlupatky a taky uz mame zatepleny kalhoty.Vcera v Tescu jsem koupila krasnou bundicku,slevenou na 350 korun,ovsem nejak jim nesedej velikosti,museli jsme vzit velikost na 2-3 roky. 😉 Pak jeste ve Steline koupime bundicku jako ma Danecek 😃 :-p a sustakovy kalhoty.
verca111
2. říj 2009
AHojky 🙂

Rybko, ty jsi vtipalek 😃
Mam male zimni vecicky, ale ty jsou na 6-9m max.
Potrebuju na zimu velikost 92 😮

Taky projizdim MMB a juknu do Rakosnicka + mam vytipovanou krasnou zimni soupravu od Wolfa, jen se musim presvedcit, ze ji OPRAVDU potrebuju 😃
k.r.i.s.t.l.
2. říj 2009
ahojky holky 😃
dneska to je počasí to je děs.
vubec se mi ráno nechtělo do práce chtělo se mi jen zachumlat do peřin a spát a spát 🙂
k.r.i.s.t.l.
2. říj 2009
jetsli muzu dam vam se odkaz kamaradka ma obchudek prez internet tak jestli mate zajem muzete juknout
http://www.textil-obchudek.cz/
terezam22
2. říj 2009
Ahoj kristl tak už jsem hodila očko 😉 na obchůdek.

Verčo to Kristík dostal bundičku když se narodil,je na věk půl roku,ale myslím že mu jěště bude dobře 😃 ,to já musím jít"nakoupit"na půdu,stačí tam jen vylézt shodit pytle oblečení dolů a hotovo 😉

Tak hezký večer všem a dobrou noc a pěkný nastávající víkend 😉 🙂
verca111
2. říj 2009
Terez, ja taky mam poklady na pude, tam samo pujdu nejdriv, ale myslim, ze se netrefime do velikosti...
bellatrix13
2. říj 2009
Kristli,už jsem taky mrkala na obchůdek 😉 .Teda mě zaujaly ty mohérový nákrčníky,ale spíš na ně zírám neb jsem zrovna dnes řešila jak by se to dalo asi uháčkovat 😃 .A co jinak? Tady je to kříž pokecat si s maminama co? Jak jste na tom se snažením? 🙂 Držim palečky! 🙂

Verčo,vy fakt porostet až do nebe,co?! 😃 Puclina na sebe vzala 92 na jaře(tak kolem 12.-13. měs.) a to jí byla doost velká 😃 .Přes léto nám vydržela,teď budem muset na zimu do 98,aby neměla holý záda a krátký rukávy,ale jinak snad jetšě z 92 něco unosí.

Jooo Terez,my jsme v létě nosili kraťásky na 3-6 měsíců 😃 😃 😃 v pase seděli přes zadeček taky a holt byli prostě krátký,ale to u kraťasů nejni na škodu 😃 .
bellatrix13
2. říj 2009
Jooo jinak to naše dítě to zas mělo fakt den.Krom dopoledního hysteráku,pak sice spala 3 hoďky a po probuzení oučiněnej andílek aj pusinku jsem dostal jen tak....to jí vydrželo tak hoďku načež začla šplhat po nábytku :-o .Pokoušela se dostat na knihovnu,pak vylezla na stůl v kuchyni a stoupla si a v závěru vyšplhala na televizi 8-( .Já jí furt odněkud musela sundavat.Tak jsem usoudila,že prostě už má depku jak je tu se mnou furt zavřená a navlíkla jsem jí a šli jsme ven do lékárny a do švadlenky.No a byli jsme venku jen půlhoďky a po příchodu domu už zase kašlala až hrůza 8-( ...chjo.Už to vypadalo,že skoro dobrý.Už aby jsme mohli aspoň do parku nebo do herny.To je pak jak andílek,když se vyblbne.
bellatrix13
2. říj 2009
Jooo Verčo,hele jaký jsou hadříky od wolfa?Já nevim proč k nim nějak nemám důvěru,ale koukám,že na mimáči to nabízí kdekdo,atk to asi v oblibě bude.Našla jsem např. zimní kombinézu PENG MING =-) ,ale ta u mě teda ztratila důvěru tim divnym názvem,jinak vypadá na obrázku vcelku dobře,ale nevím nevím.Shánim na mimáči značku T&GO a vcelku kdenic tu nic =-) .Od těěch by ty zimní věcičky na ven opravdu měli mít nějakou funkci.....tak teď babo raď......(teda né tak doslava s tou babou 😃 ).
k.r.i.s.t.l.
2. říj 2009
bell. tak to netusim jak je uhačkovat , ale ja si pamatuju že ty nakrčniky jsme meli se segrou jako malé a abička nam je upletla a fakt je to lepši nez šala
bellatrix13
2. říj 2009
Ženský jako to vám musim prásknout 😃 !Kristl mi napsla na IP,že zjistila podle fotek,že jsme sousedky z baráku 😃 ! Musim upozornit,že v celym tom BARÁKU 😃 jsou celkem 4 byty 😃 .No mě by to vůbec nenapadlo 😃 .A to se potkáváme každou chvilku 😃 😃 😃 .
Joo Kristli nedupem a nedupem vám nad hlavou 😃 ...teda jako moc,protože dupem určitě 😃 .A to se ti teda divim,jestli je slyšet to naše mimino a my jak se rozčilujem až k vám,že se vám vůbec nějaký mimčo chce taky 😃 😃 😃 .
k.r.i.s.t.l.
2. říj 2009
😃 občas malou slysim jak utíka a mozna občas spadne 😃 ale nevadi nam to
😃 😃 😃 a jinak skoro nic slyset nejde
taky se divim jaka je to nahoda sejit se v DC v jednom baráku.
k.r.i.s.t.l.
2. říj 2009
cetla jsem tu že manžel je zubař jo?? ja v po zrovna jdu k zubařce a bojim bojim pač mi asi bude trhat 8. 😢
bellatrix13
2. říj 2009
No a ke který chodíš? Já,že zrovna s jednou chodim na plavání 😃 .Ale přimluvit se už nestačim,jdem až ve čtvrtek 😃 .
k.r.i.s.t.l.
2. říj 2009
ja chodim ka charvatove na starak ona je hodna ale trhani boli.

:-| ted jsem byla venku vencit a je tam fakt klada...a jeste jsem taky nemocna snad me neslysite naahoru jaky mam zachvaty kasle. a tedy mate 2+1 nebo 3+1
bellatrix13
2. říj 2009
Jo tak ta to neni :-N .No nějaký chrchlání jsem zaslechla(hooodně vzdáleně tedy),ale jak je tu pořád okolo baráku nějakej hluk,tak jsem to ani nepřisuzovala sousedům :-N .Máme 3+1.
bellatrix13
2. říj 2009
Jéžíš ,fakt Děčín je vesnice 😃 😃 😃 .Minule mi psla Rybka,že její sstřenice má stejný termín porodu jako já a přitom ona sama ležela v porodnici na pokoji s mojí švagrovou a teď Kristl 😃 😃 😃 ........
k.r.i.s.t.l.
2. říj 2009
😃
k.r.i.s.t.l.
2. říj 2009
to jo hl mame loznicic smer jako na gastro a kdyz v pa a v so chodej vožralí tak to stoji za to. ]-(
bellatrix13
2. říj 2009
No my máme ložnic na druhou stranu a stojí to taky za to 8-( .Zvlášť ty úžasný opilecký rozhovory pod oknem v létě 8-( .To je jako kdyby nám stáli u postele 8-( .
bellatrix13
2. říj 2009
Tak dobrou,už teď vypadám jak zombie a ráno budu vypadt ještě vydařeněji :-N .
k.r.i.s.t.l.
2. říj 2009
jj dobrou ja taky pujdu 🙂
nattally
3. říj 2009
no holky,do kolika jste tu kecali????????to jste mohli rovnou u sebe,když jste sousedky 😃

bell,
jinak aspon teda nejsem sama,malej taky nespí přikrytej,tak to řešim bodýčkem a kalhota od pyžámka,co jsem pokoupila po sekáčích a plní to službu stejně,nekdy chce ponožky,nekdy nechce a supr je,když spí s náma,máme tu společnou deku,šimon ve prostřed a nechce bejt přikrytej........ :-p

co máte v plánu všichni na víkend??jsme bez tatky,tak asi nic,včera jsme byli v Olympii 😉
verca111
3. říj 2009
Bell, ja ti nevim, my asi tuto zimu stravime vic v kocarku a na sankach, nez na snehu, takze tu funkci uplne nehrotim. Nicmene uz nejake vec iod Wolfa mam (puncochacky, teplacky...) a jsou Ok.
To jste se, sousedky, hezky potkaly 😃
lenik_25
3. říj 2009
Ahojky, tak dneska jsem sobě i Danečkovi koupila pyžamko (98), vakuové pytle na všechny ty věci po Danečkovi. A už nám topí, takže samá dobrá zpráva 🙂 A měli jsme Vánoce, k obědu jsem dělala kapra s bramborovym salátem. Daneček si dal i brokolicovou polívku a co nesnědl, dojedl pes. Máme prostě psa, co žere brokolici.

Makinko, my vážíme 10 200 g. Prtě, co? 🙂 Tak co po očku? Doufám, že vás zas netrápí horečky.

Verčo, jaká je to souprava? Já jsem ve Stellince kupovala Danečkovi bundu od Wolfa a budu k tomu dokupovat stejně barevné kalhoty na zimu.

Bell a Kristl, teda vy jste dobrý 😃 Hezky jste si pokecaly do noci, každá na jedné straně baráku... že se nesejdete na schodech 😃

V Lidlu mají do středy akce na dětské oblečení. Např. punčocháčky za 49,90 Kč a prý jsou super, co jsem slyšela. Pak tam jsou nějaká pyžamka, ponožky apod.
bellatrix13
3. říj 2009
Holky jak tak na to koukám,tak asi toho wolfa taky zkusim.Já už jsem na něj narazila v pár krámkách s dětskym oblečenim a na mimáči je toho plmo.Když jsem spočítala kolik by nás stála zimní výbava od T&GO,tak se mi protočili panenky.Né,že by ten wolf byl teda taky nějak exttra levnej :-N .

Leni,to je moc práce lízt ven na schody 😃 .Já zas dneska dělal obalovanej květák s kaší a samo květákovou polívku......a teď větráme a větráme....né že by jsme si tu sami smrděli,ale po tom půldenní vaření květáku... 😃 .

Natt,my máme právě problém s ponožkama...ona si je furt sundavá 8-( .Má nějakou ponožkománii.Asi i kvůli tomu teď nastydla neb na boso už to tu na běhání nebylo a než si toho všimnu,že je zas nemá tak už je pozdě.A věřim tomu,že by si je sundla i ve spánku 😃 ,ale zkusíme to no.Asi už dostane pyžámko.Jinak to se pěkně vyspíte,co?Se společnou dekou,já si to ani nedovedu představit jak by to vypadalo u nás 😃 😃 😃 .My máme právě každou svojí prodlouženou,takže se do ní zachumláme a Puclina ať si klidně mrzne :-N .Má u nás v posteli svojí peřinku,takže jí pravidelně už setrvačností v polospánku přikrejvám........vcelku zbytečně teda no :-N .
No a v plánu nemám nic.Jsme s nudlí doma :-| .Manža je v Březinách a montuje kuchyň..takže vopruz :-| .

Začni psát odpověď...

Odešli