• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
My chodíme taky v mikinách. Přes den to jde, to fungujeme, pohybujeme se, ale v noci je kosa. Tak by mohli aspoň na noc zavlažit jak u Petrunky :slight_smile:

Rybko, Daneček už asi choulostivka je. Když děti nosí trička a on má mikinu a přitom ledové ruce... no jo, asi po mně.
2. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,my měli dneska hysterák,to jsem u Pucliny ještě nezažila :rolling_eyes: .Třičtvtvrtě hodiny řvala a řvala........pak snad už jen proto,že je den nebo,že dejchám nebo já nevim :rolling_eyes: .Musim teda říct,že tomu předccházel přetaženej spánek neb zívala už vo 9,jenže chtěla furt mít puštěnýho Elma,pak navíc přišla bába se na nás mrknout,když teď kvůli rýmokašli nechodíme ven,....no a nakonec nechtěla nic jíst jen řvát a řvát a navíc jsem jí vypla Elma neb už na to fakt zírala moc dlouho :rolling_eyes: ......no děs.Nakonec přeci jen usnula,hladová a oteklá od řvaní,ale mě úplně hučí v lebce.Jak to tak vidim,tak dývko s Elmem uklidim a prostě ho nějakej čas neuvidí a hotovo.Na netu jsem hledala jak na hysteráky a dočetla jsem se,že děti kolem 18. měsíce jsou prostě nesnesitelný ať chcem nebo ne :rolling_eyes: .Tak si jdu pro kousek čokolády :rolling_eyes: a holt budu muset vydržet.Já jí ty hysteráky totiž absolutně netoleruju a nehodlám se s ní vůbec nějak dohadovat,takže jen tiše trpim a čekám až jí to přejde.ale dneska měla teda výdrž :rolling_eyes: .
2. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k tej zimní výbavě....my teda zatim nic moc nemáme.Zatim jen hledám na netu nějaký pěkný příze na čepičky :sweat_smile:.Máme pár svetrů jinak nic.Mysleli jsme si,že si ještě vystačíme s vel.92 a ono prdlajs,takže už začínám nenápadně projíždět mimáč a hledat zimní hadrříky v 98. Zrovna řešim v čem bude Puclina spát neb nevi nevim ,jestli ještě seženu froté dupačky v takhle velký velikosti....no a v z pyžamka jí budoou koukat nožičky a kasat se vrchní díl nahoru....já nevim,ona nechce spát přikrytá,takže musí mít něco teplýho rovnou na sobě :confused: .

Leni,my sice máme studenej odchov,ale už si ráno a večer taky přitápíme(máme plyn).V bytě je to vcelku dobrý,ale na záchodě a v koupelně nám snad skoro visej rampouchy :sweat_smile: jsou to takový dvě vystrčený místnosti asi přistavěný k baráku dodatečně.Takže jsem sice v tričku,ale s teplýma ponožkama :grinning: .
2. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky snad tu dneska nekoho poitkam na pokec :slight_smile:
2. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.Dneska mame za sebou posledni davku Prevenaru,nejvetsi rev byl ovsem nikoliv pri ockovani,ale pri prohlizeni krku a pri vazeni. :grinning: Jinak byl statecnej,po pichnuti uz nebrecel a jeste doktorce zamaval.Ma 11,5 kilo.Zimni vybavu porizujeme na MMB,ted jsem koupila 3 uzasny mikiny-chlupatky a taky uz mame zatepleny kalhoty.Vcera v Tescu jsem koupila krasnou bundicku,slevenou na 350 korun,ovsem nejak jim nesedej velikosti,museli jsme vzit velikost na 2-3 roky. :wink: Pak jeste ve Steline koupime bundicku jako ma Danecek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sustakovy kalhoty.
2. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Rybko, ty jsi vtipalek :grinning:
Mam male zimni vecicky, ale ty jsou na 6-9m max.
Potrebuju na zimu velikost 92 :-O

Taky projizdim MMB a juknu do Rakosnicka + mam vytipovanou krasnou zimni soupravu od Wolfa, jen se musim presvedcit, ze ji OPRAVDU potrebuju :grinning:
2. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :grinning:
dneska to je počasí to je děs.
vubec se mi ráno nechtělo do práce chtělo se mi jen zachumlat do peřin a spát a spát :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jetsli muzu dam vam se odkaz kamaradka ma obchudek prez internet tak jestli mate zajem muzete juknout
http://www.textil-obchudek.cz/
2. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kristl tak už jsem hodila očko :wink: na obchůdek.

Verčo to Kristík dostal bundičku když se narodil,je na věk půl roku,ale myslím že mu jěště bude dobře :grinning: ,to já musím jít"nakoupit"na půdu,stačí tam jen vylézt shodit pytle oblečení dolů a hotovo :wink:

Tak hezký večer všem a dobrou noc a pěkný nastávající víkend :wink: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ja taky mam poklady na pude, tam samo pujdu nejdriv, ale myslim, ze se netrefime do velikosti...
2. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristli,už jsem taky mrkala na obchůdek :wink: .Teda mě zaujaly ty mohérový nákrčníky,ale spíš na ně zírám neb jsem zrovna dnes řešila jak by se to dalo asi uháčkovat :grinning: .A co jinak? Tady je to kříž pokecat si s maminama co? Jak jste na tom se snažením? :slight_smile: Držim palečky! :slight_smile:

Verčo,vy fakt porostet až do nebe,co?! :grinning: Puclina na sebe vzala 92 na jaře(tak kolem 12.-13. měs.) a to jí byla doost velká :grinning: .Přes léto nám vydržela,teď budem muset na zimu do 98,aby neměla holý záda a krátký rukávy,ale jinak snad jetšě z 92 něco unosí.

Jooo Terez,my jsme v létě nosili kraťásky na 3-6 měsíců :grinning: :grinning: :grinning: v pase seděli přes zadeček taky a holt byli prostě krátký,ale to u kraťasů nejni na škodu :grinning: .
2. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo jinak to naše dítě to zas mělo fakt den.Krom dopoledního hysteráku,pak sice spala 3 hoďky a po probuzení oučiněnej andílek aj pusinku jsem dostal jen tak....to jí vydrželo tak hoďku načež začla šplhat po nábytku :astonished: .Pokoušela se dostat na knihovnu,pak vylezla na stůl v kuchyni a stoupla si a v závěru vyšplhala na televizi :rolling_eyes: .Já jí furt odněkud musela sundavat.Tak jsem usoudila,že prostě už má depku jak je tu se mnou furt zavřená a navlíkla jsem jí a šli jsme ven do lékárny a do švadlenky.No a byli jsme venku jen půlhoďky a po příchodu domu už zase kašlala až hrůza :rolling_eyes: ...chjo.Už to vypadalo,že skoro dobrý.Už aby jsme mohli aspoň do parku nebo do herny.To je pak jak andílek,když se vyblbne.
2. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Verčo,hele jaký jsou hadříky od wolfa?Já nevim proč k nim nějak nemám důvěru,ale koukám,že na mimáči to nabízí kdekdo,atk to asi v oblibě bude.Našla jsem např. zimní kombinézu PENG MING :confused: ,ale ta u mě teda ztratila důvěru tim divnym názvem,jinak vypadá na obrázku vcelku dobře,ale nevím nevím.Shánim na mimáči značku T&GO a vcelku kdenic tu nic :confused: .Od těěch by ty zimní věcičky na ven opravdu měli mít nějakou funkci.....tak teď babo raď......(teda né tak doslava s tou babou :grinning: ).
2. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell. tak to netusim jak je uhačkovat , ale ja si pamatuju že ty nakrčniky jsme meli se segrou jako malé a abička nam je upletla a fakt je to lepši nez šala
2. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženský jako to vám musim prásknout :grinning: !Kristl mi napsla na IP,že zjistila podle fotek,že jsme sousedky z baráku :grinning: ! Musim upozornit,že v celym tom BARÁKU :grinning: jsou celkem 4 byty :grinning: .No mě by to vůbec nenapadlo :grinning: .A to se potkáváme každou chvilku :grinning: :grinning: :grinning: .
Joo Kristli nedupem a nedupem vám nad hlavou :grinning: ...teda jako moc,protože dupem určitě :grinning: .A to se ti teda divim,jestli je slyšet to naše mimino a my jak se rozčilujem až k vám,že se vám vůbec nějaký mimčo chce taky :grinning: :grinning: :grinning: .
2. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: občas malou slysim jak utíka a mozna občas spadne :grinning: ale nevadi nam to
:grinning: :grinning: :grinning: a jinak skoro nic slyset nejde
taky se divim jaka je to nahoda sejit se v DC v jednom baráku.
2. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cetla jsem tu že manžel je zubař jo?? ja v po zrovna jdu k zubařce a bojim bojim pač mi asi bude trhat 8. :cry:
2. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ke který chodíš? Já,že zrovna s jednou chodim na plavání :grinning: .Ale přimluvit se už nestačim,jdem až ve čtvrtek :grinning: .
3. říj 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chodim ka charvatove na starak ona je hodna ale trhani boli.

:unamused: ted jsem byla venku vencit a je tam fakt klada...a jeste jsem taky nemocna snad me neslysite naahoru jaky mam zachvaty kasle. a tedy mate 2+1 nebo 3+1
3. říj 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak ta to neni :sweat_smile: .No nějaký chrchlání jsem zaslechla(hooodně vzdáleně tedy),ale jak je tu pořád okolo baráku nějakej hluk,tak jsem to ani nepřisuzovala sousedům :sweat_smile: .Máme 3+1.
3. říj 2009 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžíš ,fakt Děčín je vesnice :grinning: :grinning: :grinning: .Minule mi psla Rybka,že její sstřenice má stejný termín porodu jako já a přitom ona sama ležela v porodnici na pokoji s mojí švagrovou a teď Kristl :grinning: :grinning: :grinning: ........
3. říj 2009 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. říj 2009 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo hl mame loznicic smer jako na gastro a kdyz v pa a v so chodej vožralí tak to stoji za to. :angry:
3. říj 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme ložnic na druhou stranu a stojí to taky za to :rolling_eyes: .Zvlášť ty úžasný opilecký rozhovory pod oknem v létě :rolling_eyes: .To je jako kdyby nám stáli u postele :rolling_eyes: .
3. říj 2009 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou,už teď vypadám jak zombie a ráno budu vypadt ještě vydařeněji :sweat_smile: .
3. říj 2009 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dobrou ja taky pujdu :slight_smile:
3. říj 2009 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,do kolika jste tu kecali????????to jste mohli rovnou u sebe,když jste sousedky :grinning:

bell,
jinak aspon teda nejsem sama,malej taky nespí přikrytej,tak to řešim bodýčkem a kalhota od pyžámka,co jsem pokoupila po sekáčích a plní to službu stejně,nekdy chce ponožky,nekdy nechce a supr je,když spí s náma,máme tu společnou deku,šimon ve prostřed a nechce bejt přikrytej........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co máte v plánu všichni na víkend??jsme bez tatky,tak asi nic,včera jsme byli v Olympii :wink:
3. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ja ti nevim, my asi tuto zimu stravime vic v kocarku a na sankach, nez na snehu, takze tu funkci uplne nehrotim. Nicmene uz nejake vec iod Wolfa mam (puncochacky, teplacky...) a jsou Ok.
To jste se, sousedky, hezky potkaly :grinning:
3. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska jsem sobě i Danečkovi koupila pyžamko (98), vakuové pytle na všechny ty věci po Danečkovi. A už nám topí, takže samá dobrá zpráva :slight_smile: A měli jsme Vánoce, k obědu jsem dělala kapra s bramborovym salátem. Daneček si dal i brokolicovou polívku a co nesnědl, dojedl pes. Máme prostě psa, co žere brokolici.

Makinko, my vážíme 10 200 g. Prtě, co? :slight_smile: Tak co po očku? Doufám, že vás zas netrápí horečky.

Verčo, jaká je to souprava? Já jsem ve Stellince kupovala Danečkovi bundu od Wolfa a budu k tomu dokupovat stejně barevné kalhoty na zimu.

Bell a Kristl, teda vy jste dobrý :grinning: Hezky jste si pokecaly do noci, každá na jedné straně baráku... že se nesejdete na schodech :grinning:

V Lidlu mají do středy akce na dětské oblečení. Např. punčocháčky za 49,90 Kč a prý jsou super, co jsem slyšela. Pak tam jsou nějaká pyžamka, ponožky apod.
3. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak tak na to koukám,tak asi toho wolfa taky zkusim.Já už jsem na něj narazila v pár krámkách s dětskym oblečenim a na mimáči je toho plmo.Když jsem spočítala kolik by nás stála zimní výbava od T&GO,tak se mi protočili panenky.Né,že by ten wolf byl teda taky nějak exttra levnej :sweat_smile: .

Leni,to je moc práce lízt ven na schody :grinning: .Já zas dneska dělal obalovanej květák s kaší a samo květákovou polívku......a teď větráme a větráme....né že by jsme si tu sami smrděli,ale po tom půldenní vaření květáku... :grinning: .

Natt,my máme právě problém s ponožkama...ona si je furt sundavá :rolling_eyes: .Má nějakou ponožkománii.Asi i kvůli tomu teď nastydla neb na boso už to tu na běhání nebylo a než si toho všimnu,že je zas nemá tak už je pozdě.A věřim tomu,že by si je sundla i ve spánku :grinning: ,ale zkusíme to no.Asi už dostane pyžámko.Jinak to se pěkně vyspíte,co?Se společnou dekou,já si to ani nedovedu představit jak by to vypadalo u nás :grinning: :grinning: :grinning: .My máme právě každou svojí prodlouženou,takže se do ní zachumláme a Puclina ať si klidně mrzne :sweat_smile: .Má u nás v posteli svojí peřinku,takže jí pravidelně už setrvačností v polospánku přikrejvám........vcelku zbytečně teda no :sweat_smile: .
No a v plánu nemám nic.Jsme s nudlí doma :unamused: .Manža je v Březinách a montuje kuchyň..takže vopruz :unamused: .
3. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek