• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahojky.
:slight_smile:
je jvetakavou polivku tu my mate taky radi.
Leni: my mame ted na hlidani segry psa a ten zere upnlne vse hroznove víno , jabko, mrkev no proste vsechno :grinning:
3. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jde o zvyk :wink: ,když je jeden z nás nemocnej a spí v pokojíčku,ani se pod jednou dekou nevyspí :grinning: ,horší to bylo v tehu,ale taky jsem si zvykla :wink:

leniku,
uka????????bundičku :wink:

tak jsem potřídila skříně,tech hadru co mi neni :angry: ,my teda byli na procházce kolem labe,pak krmit kačeny,pak v Boleticích a nakoupit a domu :wink: ,dopolko jsme byli v Březinách u kamarádky na kafíčku :wink:

já dělala plněnou sekanou a brambory,včera halušky :wink:
3. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a potkali jsme Danču s Vendulkou :wink:
3. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,my už Elma máme :grinning: .Je taky od fisher price,ale má trochu víc realitičtější ty chlupy :grinning: .Velikostně je stejnej,jen se mu musí zatahat za nožičky nebo ručičky a chechtá se :grinning: .Teď jsem na lovu dalších dílů DVD ,už píšu,kde komu a všude zatím vyprodáno nebo,že možná budou na konci října....tak uvidíme.Ale díky moc :wink: .
K tomu spaní.to je právě to,že začínám hekat jak důchodkyně,že jsem rozlámaná a to ještě nemám žádný pořádný břicho(zatim jen vyduté špeky :grinning: ),tak ti nevim jak se tam pak poskládáme 3+břicho :sweat_smile: .
3. říj 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, uf, nedělní budíček v 6,30 :frowning2: Pro maminky prostě víkend neexistuje no... Tatínek si ještě spinká.

Bell, já měla od wolfa zatím jen vyteplený pytel na spaní pro Danečka a byl super. Z oblečení od něj budu mít teď poprvé tu bundičku, tak jsem zvědavá. Ale vím, že třeba punčošky od wolfa jsou prý super, tak tuhle značku určitě zkusím.

Kristl, hrozno náš pes taky rád :grinning: A sežere i tu mrkev i cibuli... on je trošku jinej :sunglasses:
4. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky...

my měli dneska budíček v 5 hodin:frowning2:.Nevím,jak to tu do večera v práci přežiju..Sice jsem Šímu vzala k nám do postele,ale to já se prostě už nevyspím.Možná jsem sunula tak na 20 min-maximálně.A malej nespal už vůbec.Asi večer usnu ve stoje na půl cesty do postele..
4. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, drž se. Dneska je i nějaký spací a nepracovní počasí...
4. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě...:frowning2:.Už jsem vypila zelený čaj na povzbuzení,ale účinek zatím nic moc...
4. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
předtím jsem chtěla napsat,že jsem usnula,ne sunula-samozřejmě:slight_smile:.To je z vyčerpání..:slight_smile:
4. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem taky vzhuru asi hodku,noc nic moc......malej spal opet u nás a pořád nalepenej na me,spala jsem jim skoro v nohách :frowning2: ,tak jsem vylezla,udelala snídani a kluci jeste spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, u nas budicek taky po pul sedme, ale vzbudili jsme i tatku :grinning:

My taky mame francouzskou prikryvku, ale ted pod ni spim jen ja, protoze byl problem, jak se tam slozit, kdyz jsem k nam vzala Petika, tak abychom ho neupekli. Pod jednou dekou - normalni - se nevyspim a ted ani nevim, jestli jeste nekdy vezmu Petra zpatky :grinning:

Leni, to asi bude to stejne, co jsem si vyhlidla la -

http://img.mimibazar.cz/foto-ssd/1/090909/20/a26231841.jpg - bundicka a k tomu jsou kalhoty
http://img.mimibazar.cz/foto-ssd/1/090805/16/a25318151.jpg
4. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, male obrazky... :frowning2:

Jinak k ponozkam, Bell - na MMB pry maji nejake navleky, se kterymi pry ponozky nejdou sundat. Ja to zatim nenasla, zeptam se holek, co mi to rikaly - u nas to je taky problem, vcera se Petik v kocarku vyzul do bosa a vystrkoval na me z nanozniku holou nozicku :grinning: - az bude mraz, tak nevim...
4. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:

Dnešní noc zase 2x vzhůru,už asi nestačí kojo a nezbývá než v noci dělat sunar :frowning2: jéé to mě zničí!!No a pak od 5h spí s námi v posteli a dělá tam jěště dlouho kraviny než vytuhne :angry:

Ráno jsme vstávali tedy v 7.15h což šlo,já hned přebalila,dala sunar a šla péct bábovku ke snídani,kterou měl zajistit tatík HAHA!!!.....

A byla jsem teď na půdě a našla bundičku vel na 6-9měsíců a Kristíkovi je :wink: no spoustu věciček a jěště musím na Jiříka vyštráchnout tak mám "nakoupeno" :slight_smile: :sweat_smile:
4. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, uz jsem to nasla:

http://www.infoband.cz/?cz_sock-ons-udrzi-ponozky-na-nozkach,15

Akorat jsem nejak nepobrala velikost, jestli to bude tomu nasemu kolohnatovi... :grinning: Jeste to prozkoumam, maji to i na MMB... pod tim nazvem Sock Ons
4. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam,ze az se sejdeme,budou mit vsechni deti hadry od Wolfa,co? :grinning:
Poockovaci reakce tentokrat velmi mirna,ani leky jsme nedali,jen zvysena teplota,druhy den jako rybka. :wink:
Leni,kde jsi koupila vakuovy pytle?Taky potrebuju.Mam jeden velikej,ale kocka mi do nej udelal dzuznu,pitomec.
Leni,ja myslim,ze mate super vahu :wink:
4. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, vypadá to trochu jinak, trochu jiný vzorek :slight_smile:

Terez, to zvládneš, my to zvládali od 12 dní věku Danečka. Vodu si připrav vařenou do konvice a pak jen přihřej v mikrovlnce pár vteřin, nasyp mlíko a máš hotovo. :wink:

Makinko, tak to je super! To ráda slyším. Třeba ti naši kluci z těch reakcí už vyrostou... mno uvidíme :slight_smile: Jsem za vás ráda. Jinak zítra před Rákosníčkem v 9,45, snad nebude zas žádná zdržovačka. Vakuový pytle jsem koupila, představ si, u Vitnamců tady v Boleticích. Jsou obr a jeden stojí 59 Kč. Měli jsme plnou válendu Danečkových věcí a nacpala jsem to do 1 a 1/2 pytle. Kdybys chtěla, můžu ti to tady koupit, jestli teda nejsi proti tomu, že je to made in Vietnam. Jinak je prodává TV Product za myslím 99 Kč/ks, můžeš mrknout na jejich stránky a prodejnu mají na nábřeží.
4. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,super,zitra ti dam penizky!
Tak jsme to ted rekli Romanovym rodicum.No to bylo radosti na Starym Belidle!!!Matka se rozbrecela az zacal brecet i Maxino,pac nevedel,ktera bije,jak se vsichni najednou zacali chovat jako idioti.... :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko a kolik jich chceš? A vezmu ti i ten kelímek, už ho mám v tašce.
Jinak jsem se moc zasmála nad tím vaším slzavým údolím, ale já to naprosto chápu, já bych reagovala jako matka :grinning:
4. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Ja mela taky pytle od Vietnamcu a nejdriv dobry, ale casem se do nich dostal vvzduch :frowning2:
Leni a Maki, jake mate barvy tech oblecku od Wolfa? :slight_smile:

Jeste jsem to nekoupila, ale asi to tak dopadne... - moc se mi to libi, dnes jsem na to zas koukala...
Sla jsem pesky ze Zelenic k nasim pod nemocnici. Po tech dvou sqěuashich za sebou toho bylo docela dost...

Zitra jdeme taky do Rakosnicka.

Bell, tak radost me opustila, pisou tam, ze to je pro deti do 5m :frowning2:

Maki, to je super, jak jsou vsichni radi, muselo te to moc a moc potesit... :sunglasses:
4. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, jasně zelená :slight_smile: Uvidíme, jaké ty pytle budou... Zítra se na vás těšíme.

Holky, co máte na mě mobil, zrušila jsem svoje číslo, takže se mi nedovoláte ani nedopíšete. Nové číslo teprve budu mít, tak pak vám ho určitě dám.
4. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,ja jeste Wolfa nemam,ale asi koupim tu zelenou.I kdyz vcera jsem ve Sportisimu okukovala bundu s kalhotama z funkcniho materialu,fakt vychytany,i snehovy pas na bunde,z fleku by mohl na hory,nepromokavy,neprofouknutelny...Mozna to koupime,kdyz to uzije i cislo 2. :grinning:
Leni,tak 2,to by asi stacilo.Zacala jsem ted taky schovavat veci po Maxovi a je toho neuveritelny kvantum.A to jsem do velikosti 80 uz skoro vsechno prodala.
4. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je bomba, ja taky stunu na tu zelenou :grinning: :grinning: - budem jako Zabi rota :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, vcera jsem te videla v praci a dnes na namesti v aute ZAS u banky. Az budu priste v Tescu a ty v praci, prijdu se ti predtavit, jo? :wink:
4. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak když to budeme stíhat na autobus (podle toho, jak bude dlouho díťátko spát), tak ti to vezmu. Ale na 99 % s tím počítej. Já toho mám taky kvantum, fakt neskutečný, když jsem otevřela tu válendu :sweat_smile:

Verčo, žabí rota :grinning: To mě pobavilo. Tvrdá realita. Když Danečkovi sluší nejvíc. Ale ta modrá se mi taky moc líbila. Pěkný odstín. Můžeš okouknout ve Stellince, já to kupovala tam.
4. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Budíček u nás na 6h ranní.. :pensive: no děs,po přebalení se do 10min pos....tak na novo přebalit
V noci se vzbudil na 23h dostal sunar i prso)to spíš na ukojení) a spal
Teď tahám Jiříka z pelechu a je to boj!! :grinning:
Dnes jsme doma ,jěště mě čeká žehlení a oblečení na půdě co jsem včera nestihla sundat dětěm
5. říj 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v neděli budíček v 6,30 a když potřebujeme vstávat a jít na čas do Rákosníčka, tak je 8,15 a mrňous pořád spí... si ze mě dělá šoufky. Bohužel ho za chvíli budu muset vzbudit :angry:
Makinko, mám to časově rozplánované, hihi :grinning: Takže pro pytle jdu.
5. říj 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky já koukala na toho wolfa a řikám si,že ta růžová je nějak moooc růžová :grinning: ,že zelená na holčičku taky klidně může bejt :grinning: ,ale ještě to přehodnotim :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak jsem ještě našla nějakou značku KUGO a tvrděj,že jsou dceřinná společnost Wolfa a že materiály jsou naprosto stejný....no a ty právě maj i červenou a oranžovošedou :slight_smile: .

Verčo já na to mrkala,ale to by naši Puclinu nejspíš nezastavilo.teda teď už určitě ne,máme totiž období VŠECHNO SAMA :rolling_eyes: ,takže už se sama svílkne, nají,che chodit do schodů sama a sama oblíkat(to jí teda fakt ještě vůbec nejde) a obouvat(to taky moc ne),ale jak jí v tom bráníme tak je naštvánek :rolling_eyes: .Zvlášť u těch schodů jí prostě nechci nechat,tak se spolu dohadujem pokaždý když jdem ven :rolling_eyes: .Každopádně taky jsem koukal,že je to do cca 6měs.Pro ty mrňata je to asi fajn vychytávka,ale my už asi máme smůlu.Jedině boty na kšandy :grinning: ........i když.....to naše zvíře už se dostane z kočáru i přes kšíry :rolling_eyes: ,takže kšandy.......by asi taky byly na prd,chjooo. :rolling_eyes:
5. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,my měli psa,kterýho jsem podezřívala,že vždycky,když dostane žrádlo,tak mu naroste ptačí zobák :grinning: neb vyzobal ze všeho jen maso a všechno ostatní včetně zeleniny zůstalo naprosto netknutý :grinning: .Jinak pytle už jsem si taky obejdnala na netu,ještě s nějakýma krámama,ale stále nějak nepřicházejí.Mám k tomu úplně stejný důvod :grinning: ,za chvíli budem zavaleni děckýma hadříkama :sweat_smile: .
5. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi dneska přišel pohled a tam znělo:

Vážená paní,
v dnesšní době není obvyklé,aby lidé byli tak hodní a poctiví jako Vy.Touto cestou Vám chceme poděkovat za váš dobrý skutek.Na negativech jsou naše vzpomínky na vnounačata,na dobu která nám byla velmi milá....S velkým poděkováním v uctě manželé.........

(já vyklízela garáž po mém tátovi a tam jsem našla v krabici už nevim z jakého roku,myslim 50,obálku s pár fotkama a negativama a ještě byla čitelná adresa,jelikož lpím sama na fotkách a nám to nepatřila,tak jsem to poslala na uvedenou adresu a ejhle...........fakt jim to patřilo,tak mám radost :wink: )
5. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek