• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holkííí :slight_smile:

Natt no fakt dobrý skutek :wink: Ty máš taky zážitky :sweat_smile:

Mě dnes hroozně bolí nohy :frowning2: asi změna počasí(no jo už mám roky)a už cítím kde co na svým těle :confounded:
5. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, taky mě bolí nohy.

Natt, to je moc hezký!

Bell, tak to já zatím skoro ve všem dělám slouhu.

Dneska do pěti venku, pak nákup, doma jsem pekla štrůdl, dělala čínu s rýží a ukládala dítě a můžu vám říct, že padám na hubu. Jdu si okamžitě dát grog a nožky hore.
5. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Natt, to je hezky, vid?
Taky jsem na fotky ujeta :slight_smile: :wink:

My dnes taky litacka jak blazen, myslela jsem si, jak si odpocinu, az Petik usne v poledne a on usnul v kocarku cestou z Rakosnicka a probral se pred barakem :frowning2:

Odpolko prochajda 2h, jsem utahana jak vozejk... Vecerni hygiena jen ja sama, chlapci dorazili, az kdyz jsem Petika ulozila...
Skoda, ze si nemuzu dat grog...
5. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jakžtakž vás stíhám dočítat, na psaní moc E nezbývá. Ondra se z adenotomie vylízal pěkně rychle, takže jsme najeli na tréninky volejbalu 3x týdně, přesně to, co jsem nechtěla. Ale Ondru to baví, tak co. Zítra by měli jít se školkou poprvé na bruslení, tak jsem fakt zvědavá. Dověděla jsem se to ve čtvrtek, takže ještě nemáme pořádný brusle, jen takový ty nasazovací se 4 moži ve dvou řadách. Doufám, že se mu to hned napoprvý nezprotivý, bo zítra by měl děda dovézt pořádné brusličky z rajchu.
Jinak mně minulý týden teklo z nosu jak z vodovdou, teď o víkendu to přešlo na kluky - noco, zítra jdeme k Dr. Dimitrovový na kontrolu po tý operaci, tak uvidíme. Už jsem Mackovi odebrala kočár, takže chuďátko běhá po městě pěšky, a to už mi kolikrát ani po obědě neusne. Ale je celkem statečnej :slight_smile:
Víkend jsem si užila kulturně, v sobotu jsem jela na vernisáž výtavy fotek a v neděli jsme ještě v muzeu v klidu prohlídly se ségrou toho Švabinského v muzeu.
Macek chce taky všechno dělat sám, chce chodit do školky, trénovat s těma holkama volejbal, teď chce i bruslit...je to fakt vo nervy.
5. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,ty jseš fakt detektiv :grinning: .Měla jim to poslat až na vánoce :grinning: .To by snad i začli věřit na Jééžíška :grinning: .Každopádně to byl dobrej skutek veleskutek :wink:

Tak jsem si ještě v neděli myaslela,že bych s váma šla na pacičky,ale radši jsem to ještě odložila.Puclině už vcelku nic neni,ale občas si odkašle,tak abych nebudila rozruch mezi maminkama,taky to nemám moc ráda ty bacilonosiče :sweat_smile: .Ale venku už jsme byli.Puclinka celou cestu hulákala jak ožrala jakou měla radost,že je konečně venku :slight_smile: .Jinak mě teda taky nějak bolí nohy.Dovařila jsem večeři a jak jsem na ní měla celou dobu chuť(opět jídlo s česnekem :grinning: ,mám už zase česnekománii,takže máme česnek skorem denně :grinning: ),tak jsem neměla sílu se ani najíst,ale jen si sednout a dát nohy nahoru :confused: .

Leni,buď ráda a doufej,že to Danečkovi ještě nějakou chvíli vydrží,je to fakt o nervy :rolling_eyes: .Dneska měla takovou radost,že sejí podařilo nandat si tričko úplně sama,což by šlo,ale dopo jedla hrušku.......měkkou hrušku.....hodně vodnatou hrušku....... :rolling_eyes: prostě paráda.

Laro,ty jseš teda pěkně vykulturněná.......já už za chvíli budu znát jen letáky a kuchařku :grinning: .Zrovna jsem si v sobotu postěžovala,co jsem už přečetla knížek,že si už ani v knihovně nemám,co půjčovat a najednou se dostanu ke knížce jen když jdu utírat prach :grinning: .Už je ani nedostávám k vánocům a narozkám a když tak je to něco jako vaříme dětem apod. :grinning: .Natož nějaká výstava.Vlastně na jedný jsem byla na výstavě skalniček :grinning: .
Jo a držim palce s bruslením :grinning: .Já nevim,jestli se to ještě dělá,ale když jsem kdysi v nějakym pravěku chodila na krasobruslení,tak na prvním tréninku nás všechny postavili k takový dlouhý tyči a táhli z jedný strany na druhou a kdo vydržel tak měl předpoklady,že by mu to mohlo jít :grinning: :grinning: :grinning: .
5. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky mela jsem radost :wink:
5. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, konecne to jde :slight_smile:

Bell, ja jsem taky chodila na kraso a taky jsme dupali u ty tyce. A Adam asi pred 8 lety taky tak zacinal kurz brusleni... Tak jeste to ceka Petika.

Uz mam nachystano na burzu do rakosnicku, tak zitra to tam dovlecu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny.Jsme doma z NT,vse vyborny,doktor Rubes spokojeny.Down riziko 1:434 a Patay syndrom 1:784,pry krasny vysledky,byt mi nin let,vyslo by to jeste lip,davaji tam vek jako koeficient.Tloustka te kozni rasy na krku je 1,87,coz je vyborny.Takze mi rekl,at s AMC udelam jak to budu citit,ale ze on by to videl jako zbytecny vysetreni. :wink: Mam 2 krasny fotky,zitra je zkusim prefotit,pac skener nemame...
A stoji to stale 50E. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Maki, vyborne, gratuluji k skvelym vysledkum a tesim se na fotky!!! :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, strašně moc gratuluji a přeji ti to štěstíčko :slight_smile: Užívej si to!
6. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mrkněte na odkaz a nemyslete si, že jsem blázen, i když možná trošku jsem. Jen mě to prostě baví a těším se, jestli to vyjde:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27107011&tab=0
6. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju :wink:
Leni,nejsi blazen,naopak!!!Myslim,ze to brzy vyuzijeme!!!A az se narodi dvojka,tak tuplem! :wink:
6. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, tak jsem nějaká zničená, malýmu rostou nahoře ty jedničky a moc toho nenaspíme. :frowning2:
Verčo, nám by na podzim/zimu stačila 74,80. Ale koukám, že to dáváš do Rákosníčka, tak třeba od vás nakonec stejně něco mít budeme. :wink:
Jéé, teda teď čtu, že Bell a Kristl jsou sousedky, no to je dobrýýýý!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ale Bell, musím tě zklamat, se sestřenkou se v porodnici určitě nesejdeš, ona je od Liberce, já to psala jen jako že je to hezká náhoda, že máte na den stejný termín. :sweat_smile: Mimochodem jsem se taky tak trochu zasoužila o její těhu já, páč otěhotněla zrovna v týdnu, kdy jsem měla na prázdninách její dcerku, předtím se snažili o druhé miminko několik let a nic. A sotva vyšlou dcerku poprvé z domu, myšky mají doma pré a je to natotata... :grinning:
Leni, váš pejsek je teda dobrej labužník, jsem se zase pobavila. :dizzy_face:
Terez, na ten Sunar je možná ještě lepší než ohřívání v mikrovlnce příprava do termosky k posteli. Vodu jen přeliješ do flašky, přisypeš Sunar a krmíš a nemusíš vytáhnout paty z postele. :wink:
Maki, chudák Maxík, úplně ho vidím, jak kouká, proč babička pláče a pak spustí ze zoufalství taky... :fearful:
Cha, cha, tak dneska se fakt bavím, ó, jak málo stačí ke štěstí - Bell, pejsek s ptqčím zobákem mě fakt dostal! :grinning: :grinning: :grinning:
Natt, to je milé s těmi fotkami, taky by mě to potěšilo. :slight_smile:
Leni, já bych si taky někdy dala grog, nebo aj něco silnějšího... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A inzerátek je moc pěkný, třeba tě někdy využiju, přemýšlím o nějakém přivýdělku, už mám něco v merku, ale uvidím, jak to bude časově náročné a kolik to ponese, aby se mi to s hlídáním (kdekoliv) vyplatilo...
Maki, moc gratuluju k super výsledkům i k "ušetřeným" éčkům. :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
...o sestřenčino těotenství jsm se samozřejmě nezasoužila, ale zasloužila... :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
...kurňa, mně snad někdo ukrad písmena z klávesnice, ale už nic opravovat nebudu, vy to po mně určo přeluštíte. :rolling_eyes:
6. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jesteze nezasoulozila... :grinning:
Leni,diky. :wink:
6. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,gratuluju :dizzy_face: .tak honem honem dej fotečky,ať to můžu omrknout :wink: .Teda každá taková info neskutečně potěší,co! :slight_smile: .Já jdu za týden do poradny a už zase začínám mít ty tiky,hlavně aby bylo všechno v pořádku ..ale to je asi normální.

Verčo,koukám metody jsou stále stejné :grinning: :grinning: :grinning: zvláštní :grinning: :grinning: :grinning: .

Rybko,no jooo vidiš od Liberce,ale nikdy neříkej nikdy,s těma přeplněnejma porodnicema.... :grinning: .

Leni,minulej týden jsem se koukala na netu,jestli jsou v DC nějaký hlídací agentury :grinning: a jejich málo.Celkem 2 .Jedna v Krásnym Studenci a jedna v Jílovym.Tak by sis mohla otevřít živnost :grinning: ,když už i já s dvouma babičkama koukám kde sehnat hlídání :grinning: :grinning: :grinning: ......
6. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska jsme s Puclinou měli jedne z našich výborných rozhovorů při obouvání ven :grinning: : "Venku prší vezmem si na kočárek pláštěnku? JO ! A necháš si jí na kočárku? NE ! Ale venku prší tak zmokneš. JOOOO! " :grinning: většinou to všechno řiká tak neskutečně vážnym tónem :grinning: ,to člověk neví,jestli se má rozčílit nebo chechtat :grinning: .Taky máme novej zvyk chodit se koukat k vietnamcům vedle BIlly před krám neb tam stojej oblečený figuríny,ovšem nemaj boty a Puclina se tomu neustále zcela neskrývaně diví :grinning: :" Jéééé,hele.Botýý,nemaj botýý.Hele,Hele! :grinning: .Jo a taky mě dneska málem z ní trefil šlak večer jsem zašla do kuchyně k odpadkovýmu koši a po pár vteřinách slyšim z obejváku podivný hejkání.tak si tak řikám,co tam zase vyvádí :rolling_eyes:,ale bylo to divný hejkání,tak jsem zrychlila krok ,vletim tam a nevidim jí nikde........já nevim jak,ale napasovala se mezi gauč a zeď si do 10cm díry :rolling_eyes: ,nesjpíš horem,protože byla až úplně v rohu.Jenom hejkal,protože měla zmáčknutej hrudníček,tak ani brečet nemohla :rolling_eyes: ,já jí chtěla vytáhnout horem,ale nešlo to,tak jsem začla zápasit s gaučem,těžkym jako kráva neb je plnej krámů....no prostě nakonec se hmul,vytáhla jsem jí,prohmatala a chvilku jsme obě vyěšeně leželi u sebe :zipper_mouth: ............no fakt mě z ní jednou trefí šlak.
6. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
tak super..........bereš i dábla šimona????? :wink: ,obcas bych to využila,když nemáme babičky :wink:
6. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Leni, držím palce, ať máš hodně hodných zákazníků, aby ti z toho nakonec fakt nehráblo :wink:
Maki, super!
Bell, to je teda dobrý...já taky občas najdu Macka v nějaké neobvyklé poloze na neobvyklém místě...tuhle se vyšplhal na rotoped a usadil se na sedátku jako holub na báni...podotýkám, že na řídítka (u rotopedu teda spíš držátka) nemá šanci dosáhnout...parapety a stoly už jsou celkem běžné destinace :grinning:
Tudle jedl polívku (květákovou), babička nenašla bryndák, tak jsem ho našla, dávám mu ho a on povídá: "Mami, já ten blyndák nechci..." "A proč?" "Plotože já už jsem se stejně pokydal..." :sweat_smile:
No a Ondra...to je vám takový telátko...dnes měli jít na to bruslení, a on se "zapomněl" ve školce. Paní učitelka, která je tam vedla, si to nějak špatně přepočítala (měla děti nasbíraný ze 3 tříd), no a on se jaksi nepřihlásil, že má jít bruslit taky...že se už jde prý slyšel :rolling_eyes:
6. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ,Laro, nestraš :grinning: .z rotopedu už jí taky sundaváme,zatim teda jen stojí na tom těle se šlapkama ,jednou rukou se drží řidítek a druhou mačká všechny ty čudlíky,co tam jsou :grinning: .O parapetech a stolech mi radši ani neříkej,mě může trefit šlak,když se v kuchyni otočim a dítě mi stojí na stole a chechtá se :rolling_eyes: .Takže už nemám u stolu ždánou židli,aby se tam nedostala,jenže mrška jenda si prostě protu židli dojde dostrá jí tam a je tam hnedle zas :rolling_eyes: :sweat_smile: .
6. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko, tak robátko ještě spí... tadičně, potřebujeme se totiž během 30 minut nasnídat, dát léky a vykodrcat z baráku. Jdeme na focení do školky :slight_smile:

Holky, beru všechny děti, hlavně ne pět najednou, to už jako asi fakt nééé :slight_smile: Ale klidně se ozvěte. Na mailu jsem denně, de facto i tady. Jakmile budu mít číslo na mobil, tak vám ho poskytnu.

Laro, když mi bude hrabat, tak skončím, to je hrozně jednoduchý. A díky :slight_smile: Ale nevěřím tomu, že by mi to způsobilo nějakou újmu,hihi :grinning:
7. říj 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,od kolika berou veci do bazarku v Rakosnicku?Nemuzu se dostat na jejich web.Chci jit na krev,tak ze bych to vzala jednim vrzem.
7. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, od 10 a webovky uz jim nejdou docela dlouho.
7. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky! :wink:
7. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak focení ve školce super. Byli jsme tam i s Prin a Jarouškem. Daneček pózoval jak model, už vím, čím se bude živit. Hodil pózu a čučel do foťáku jak kamennej :grinning:
7. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
kde ve školece........já jdu taky,ale až v listpadu do Borovskýho do školky :wink:

maki,
viděla jsem Maxuli s tatkou,koukali vedle nás na kačeny

veru,
tebe jsem taky videla,jak vystupeš s nejakou velkou taškou :wink:
7. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, byli jsme v Borovskýho a v listopadu jdeme taky. Tak se můžeme domluvit a jít s Prin ve třech. Je to konkrétně 12. listopadu.
7. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na MMB mi smazali ten inzerát na hlídání dětí, protože prý je to placená inzerce a ať si zaplatím členství. Mrkla jsem na to a je to OD 279 Kč, takže kdybyste to info o hlídání potřebovaly, tak tady na SBazaru:

http://hlidani-deti.sbazar.cz/pohlidam-vase-dite-decin-decin-o3158001.html

Je to i na Megainzerci a i jinde.
7. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolikrát stačí do vyhledávače zadat "Lenka Haršányová" a ono si to samo moje inzerátky najde.
7. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek