Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
nattally
7. říj 2009
leniku,
a jaké............to my ani neřikej,hlavně,že tam malá chodí do školky a segra tam delá,nevim co pokladnici nebo co..........a nic mi neřekli,minulej rok jsme byli taky......tak to jsem teda nastvaná ]-( ,to jí hned zavolám,jak je to možný,v listopadu bude zimní,to už vim,to hlasovali a jaké bylo tohle?????????, 😉
lenik_25
7. říj 2009
Natt, v listopadu to bude na sáňkách a tohle bylo taky pěkný. Děti si sedli na takovej soudek a za nimi maják a moře, pěkný 🙂

Martinko, cumlá si prstíček viď? To je krása!!!
petrunka01
7. říj 2009
Maki,fakt pěkná fotečka.Gratuluju ke krásným výsledkům... 🙂
Leni,už máš nějaké ohlasy na hlídání?Docela by mě zajímalo,jak moc je hlídání žádané..
petrunka01
7. říj 2009
Ještě se chci zeptat a omlouvám se,jestli to tu už zaznělo..ten doktor Rubes je Čechmnebo aspoň mlluví česky?Možná bych u případnýho druhýho těhu o něm uvažovala,ale nejsem asi dostatečně jazykově vybavena-zvláště na odborné výrazy..A kde má ordinaci?
lenik_25
7. říj 2009
Petrunko, ohlasy mám pozitivní a hodně maminek píše, že toho využije. Na inzeráty je ale ještě brzy, protože jsem je podala včera 🙂

Rubeš je myslím Čech.
makinka.1
7. říj 2009
Peto,Cech jako poleno a sympos! 😉
Leni,jo,cumla,je to roztomiloucky,vid... 🙂
petrunka01
7. říj 2009
Díky holky..🙂
lenik_25
7. říj 2009
Maki, je to nádherný, krásný detail, fakt...
nattally
7. říj 2009
maki,
jj krásná fotečka 😉 ........takže už vám i řek na co to vypadá,ale to je asi brzy vid 😉

leniku,
snad ti to vyjde 😉 ,jj o sánkách vim
makinka.1
7. říj 2009
To je jeste brzy. 😉
lenik_25
7. říj 2009
Dneska mi psala kamarádka, co má skoro dvouletého chlapečka, že bude mít v únoru holčičku. Takže páreček 🙂 Krása. Moc si to přála, tak mám radost i za ní.
nattally
7. říj 2009
no teda..........samé miminko.........tak se asi nechám ukecat a příští rok uvidíme ............ zatím teda nechceme 😉
verca111
7. říj 2009
Ahojky 🙂

Natt, ty jsi fakt spionka!!!! 😃

Maki, to je kraaaasnaaaaaa fotkaaaaaa!!!
Mne Rubes pri NT rekl, ze by mi na 85% mohl rict pohlavi - ja si to hned domyslela, ze tam videl pindulina - Vendelina, ale rekla jsem, ze je jeste cas... A taky ze jo - byl to on.
Jinak Rubes bydli v Decine pod nemocnici 😃

Uplne me lakate na miminko........... :-o
larakroft
7. říj 2009
Ahoj holky...když už je tu chudák doktor Rubeš na talíři, dnes jsem ho potkala na zimáku...a hned jsem si na Makinku vzpomněla 😉
rybka013
7. říj 2009
Zdarec,
Maki, jé, ty máš krásnou fotku, já mám z tohohle období akorát jednu od Šedivýho a na tý nejde absolutně poznat, kde je hlava a kde zadeček, tenkrát jsem z toho byla fakt hodně zklamaná. 😢 😢 😢
bellatrix13
7. říj 2009
Maki,mimi je k sežrání s tim palečkem x-) 🙂 .Ale přijde mi to nebo je to prostě úplně normální UZ.....nějak na tom nevidim nic,co by nebylo vidět na jinym UZ.Jako teda všechna čest Rubešovi,ále......no já nevim :-N .Čekala jsem nějaký zázrak,ale přijde mi to normál.Mě Košařka vyjede několik obrázků a ten,na kterym je toho vidět jakž takž nejvíc mi dává.Pak mi přijde až zajímavej ten 3D,to už je opravdu něco jinýho 🙂 .
bellatrix13
7. říj 2009
Jinak holky,až bude nějaký to focení,dejte vědět.Já bych to s Puclinkou taky prubla.Už jsem to jednou prošvihla v Bělásku. 🙂
lenik_25
8. říj 2009
Zdravíme. Tak se Daneček vzbudil s chrochtáním. Z nosu teče málo, má asi zadní rýmu. Dávám od Grešíka čajík "sléz květ", to určitě pomůže 🙂 Doufám, že bude tak krásně jako včera, budu prát.
makinka.1
8. říj 2009
Bell,ono na ty fotce nic extra neni,i kdyz rozdil v kvalite tu je,ale ta masina umi veci,ktrery tady v Decine zadnej ultrazvuk neumi ani nahodou,z medicinskyho hlediska myslim,ne kvalitou obrazku pro rodice.... 😉 Pro me teda je zazrak,kdyz mi na 90%rekne ve 13.tydnu,ze to dite nebude Down...
bellatrix13
8. říj 2009
Jo Maki,to je jasný. 🙂 Nejdůležitější jsou ty informace,co z toho jsou vyčíst.Já jsem si jen myslela,že to bude i na koukání výraznější. 🙂
bellatrix13
8. říj 2009
Teď jsem nafotila minulej UZ a zkusim ho sem dát,ale nevim nevim,jestli to přes foťák bude ono.
lenik_25
8. říj 2009
Bell, 3D od Rubeše je výraznější, super! Viděla jsem z toho fotky od jedné paní na předporodním kurzu a neměly chybu.
lenik_25
8. říj 2009
Hlásím aktuální fotečky v albu
bellatrix13
8. říj 2009
Tak jsem taky už něco přidala : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
bellatrix13
8. říj 2009
No jo Leni,my tu máme 3D obrázky Puclinky ,když byla jetě v bříšku,tak já ti nevim v čem by mohli bejt lepší,když ty přístroje fungují na stenym principu.......Víš,co Rubeš je určitě odborník na svym místě,ale člověk musí bejt taky trochu soudnej a nemyslet si,že když je to dovoz,že je to automaticky lepší.Koneckonců on sám je domácí 😃 a to že je v Německu......nejni to třeba tim,že tam se lépe vydělává? :-N A navíc je profláknutej tim,že všechna ta vyšetření dělá.To ovšem neznamená,že za těch pár let se už dávno nezačali dělat i u nás 🙂 .Jen je teda trapný,že zrovna to šíjový projasnění by se u nás mohlo dělat standartně a ne jenom při vyššim věku nebo podezření,že jo. :-|
lenik_25
8. říj 2009
Já Rubeše nechválím proto, že je obecně chválený a má jméno v Německu. Viděla jsem svoje 3D fotky od Zahrádky a jeho 3D fotky a jeho se mi prostě líbí víc, jsou jasnější. Jinak s tím šíjovým projasněním souhlasím. Není to pro maminku ani mimčo žádný zásah, takže by ho mohli dělat standardně.
verca111
8. říj 2009
Holky, ja vam sem muzu dat 3D od dr Rubese, jestli chcete... Ale o tu fotku nejde.
On mi diky jeho pristrojum rekl ve 24.tt, ze budu mit petikilove dite (pri porodu v terminu). Ja se tomu smala (ale jen par tydnu) - pak se Kosarovy nevesel na UZ... a me humor prechazel. V nemocnici mi 10 dni pred porodem (planovanym cisarem ve 38.tt) rekli, ze dite ma 3,90 kg a at rodim normalne... Nakonec byl cisar a Petik mel 4,49 a toho pul kilca by za ty dva tydny do terminu pribral...
Takze na dr Rubese nedam dopustit, hlavne z titulu starsi matky a pro tu jistotu a klid bych tam jezdila zase..
verca111
8. říj 2009
Tady je fotka ze 24.tt - prefocena fotakem

http://rodina.cz/takjdecas/album/uzxxxxxxxttxxp...
lenik_25
8. říj 2009
Verčo, paráda 🙂 A je to fakt, o fotku nejde, jde o jistotu, že bude mimčo ok.