• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
leniku,
a jaké............to my ani neřikej,hlavně,že tam malá chodí do školky a segra tam delá,nevim co pokladnici nebo co..........a nic mi neřekli,minulej rok jsme byli taky......tak to jsem teda nastvaná :angry: ,to jí hned zavolám,jak je to možný,v listopadu bude zimní,to už vim,to hlasovali a jaké bylo tohle?????????, :wink:
7. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, v listopadu to bude na sáňkách a tohle bylo taky pěkný. Děti si sedli na takovej soudek a za nimi maják a moře, pěkný :slight_smile:

Martinko, cumlá si prstíček viď? To je krása!!!
7. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,fakt pěkná fotečka.Gratuluju ke krásným výsledkům... :slight_smile:
Leni,už máš nějaké ohlasy na hlídání?Docela by mě zajímalo,jak moc je hlídání žádané..
7. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se chci zeptat a omlouvám se,jestli to tu už zaznělo..ten doktor Rubes je Čechmnebo aspoň mlluví česky?Možná bych u případnýho druhýho těhu o něm uvažovala,ale nejsem asi dostatečně jazykově vybavena-zvláště na odborné výrazy..A kde má ordinaci?
7. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, ohlasy mám pozitivní a hodně maminek píše, že toho využije. Na inzeráty je ale ještě brzy, protože jsem je podala včera :slight_smile:

Rubeš je myslím Čech.
7. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto,Cech jako poleno a sympos! :wink:
Leni,jo,cumla,je to roztomiloucky,vid... :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky..:slight_smile:
7. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, je to nádherný, krásný detail, fakt...
7. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
jj krásná fotečka :wink: ........takže už vám i řek na co to vypadá,ale to je asi brzy vid :wink:

leniku,
snad ti to vyjde :wink: ,jj o sánkách vim
7. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jeste brzy. :wink:
7. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi psala kamarádka, co má skoro dvouletého chlapečka, že bude mít v únoru holčičku. Takže páreček :slight_smile: Krása. Moc si to přála, tak mám radost i za ní.
7. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda..........samé miminko.........tak se asi nechám ukecat a příští rok uvidíme ............ zatím teda nechceme :wink:
7. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Natt, ty jsi fakt spionka!!!! :grinning:

Maki, to je kraaaasnaaaaaa fotkaaaaaa!!!
Mne Rubes pri NT rekl, ze by mi na 85% mohl rict pohlavi - ja si to hned domyslela, ze tam videl pindulina - Vendelina, ale rekla jsem, ze je jeste cas... A taky ze jo - byl to on.
Jinak Rubes bydli v Decine pod nemocnici :grinning:

Uplne me lakate na miminko........... :astonished:
7. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...když už je tu chudák doktor Rubeš na talíři, dnes jsem ho potkala na zimáku...a hned jsem si na Makinku vzpomněla :wink:
7. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,
Maki, jé, ty máš krásnou fotku, já mám z tohohle období akorát jednu od Šedivýho a na tý nejde absolutně poznat, kde je hlava a kde zadeček, tenkrát jsem z toho byla fakt hodně zklamaná. :cry: :cry: :cry:
7. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,mimi je k sežrání s tim palečkem :dizzy_face: :slight_smile: .Ale přijde mi to nebo je to prostě úplně normální UZ.....nějak na tom nevidim nic,co by nebylo vidět na jinym UZ.Jako teda všechna čest Rubešovi,ále......no já nevim :sweat_smile: .Čekala jsem nějaký zázrak,ale přijde mi to normál.Mě Košařka vyjede několik obrázků a ten,na kterym je toho vidět jakž takž nejvíc mi dává.Pak mi přijde až zajímavej ten 3D,to už je opravdu něco jinýho :slight_smile: .
7. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky,až bude nějaký to focení,dejte vědět.Já bych to s Puclinkou taky prubla.Už jsem to jednou prošvihla v Bělásku. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme. Tak se Daneček vzbudil s chrochtáním. Z nosu teče málo, má asi zadní rýmu. Dávám od Grešíka čajík "sléz květ", to určitě pomůže :slight_smile: Doufám, že bude tak krásně jako včera, budu prát.
8. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,ono na ty fotce nic extra neni,i kdyz rozdil v kvalite tu je,ale ta masina umi veci,ktrery tady v Decine zadnej ultrazvuk neumi ani nahodou,z medicinskyho hlediska myslim,ne kvalitou obrazku pro rodice.... :wink: Pro me teda je zazrak,kdyz mi na 90%rekne ve 13.tydnu,ze to dite nebude Down...
8. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Maki,to je jasný. :slight_smile: Nejdůležitější jsou ty informace,co z toho jsou vyčíst.Já jsem si jen myslela,že to bude i na koukání výraznější. :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem nafotila minulej UZ a zkusim ho sem dát,ale nevim nevim,jestli to přes foťák bude ono.
8. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, 3D od Rubeše je výraznější, super! Viděla jsem z toho fotky od jedné paní na předporodním kurzu a neměly chybu.
8. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím aktuální fotečky v albu
8. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Leni,my tu máme 3D obrázky Puclinky ,když byla jetě v bříšku,tak já ti nevim v čem by mohli bejt lepší,když ty přístroje fungují na stenym principu.......Víš,co Rubeš je určitě odborník na svym místě,ale člověk musí bejt taky trochu soudnej a nemyslet si,že když je to dovoz,že je to automaticky lepší.Koneckonců on sám je domácí :grinning: a to že je v Německu......nejni to třeba tim,že tam se lépe vydělává? :sweat_smile: A navíc je profláknutej tim,že všechna ta vyšetření dělá.To ovšem neznamená,že za těch pár let se už dávno nezačali dělat i u nás :slight_smile: .Jen je teda trapný,že zrovna to šíjový projasnění by se u nás mohlo dělat standartně a ne jenom při vyššim věku nebo podezření,že jo. :unamused:
8. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Rubeše nechválím proto, že je obecně chválený a má jméno v Německu. Viděla jsem svoje 3D fotky od Zahrádky a jeho 3D fotky a jeho se mi prostě líbí víc, jsou jasnější. Jinak s tím šíjovým projasněním souhlasím. Není to pro maminku ani mimčo žádný zásah, takže by ho mohli dělat standardně.
8. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja vam sem muzu dat 3D od dr Rubese, jestli chcete... Ale o tu fotku nejde.
On mi diky jeho pristrojum rekl ve 24.tt, ze budu mit petikilove dite (pri porodu v terminu). Ja se tomu smala (ale jen par tydnu) - pak se Kosarovy nevesel na UZ... a me humor prechazel. V nemocnici mi 10 dni pred porodem (planovanym cisarem ve 38.tt) rekli, ze dite ma 3,90 kg a at rodim normalne... Nakonec byl cisar a Petik mel 4,49 a toho pul kilca by za ty dva tydny do terminu pribral...
Takze na dr Rubese nedam dopustit, hlavne z titulu starsi matky a pro tu jistotu a klid bych tam jezdila zase..
8. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je fotka ze 24.tt - prefocena fotakem

http://rodina.cz/takjdecas/album/uzxxxxxxxttxxpg.jpg
8. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, paráda :slight_smile: A je to fakt, o fotku nejde, jde o jistotu, že bude mimčo ok.
8. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek