• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni, diky.

Jdete nekdo zitra na burzu do Rakosnicka?
8. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jo,ale nevim v kolik tam mam jit,aby me tam neuslapaly ty davy zenskych... :grinning: V kolik to vubec zacina?
8. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,az pujdem zase nekdy do kavarny,tak prinesu 3D foto Maxe od Rubese.Kdo mate od Zahradky,vemte taky,docela rada bych to videla vedle sebe.Nemam porovnani,od Zahradky jsem nevidela.
Kdyz budu mit nekdy cas a vzpomenu si (chacha :grinning:) ,tak zkusim dat na YouTube 4D,mame 2 DVD,sice kratky,ale je to super.
8. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu vzít 3D od Zahrádky. Ovšem mezi 10. a 18. říjnem se nehnu z Boletic - práce na přejezdu na Staráku.

Verčo, tak to nemá chybu!!! To je úžasný. A za to chtěl taky 50 eur? A v jakém tt to je točené? Člověče, tam je vidět, že má tvojí pusu.
8. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Verčo,to je právě to.Já už teď vim,že se budu kam přijdu ptát na velikost dítěte.Po mojí né moc dobrý skušenosti,že ačkoliv se Puclina taky nevešla na monitor,tak 4 dny před porodem bylo řečeno,že budu rodit dítě 3,6kg :unamused: .Mě to ani nenapdalo se u Zahrádky ptát,i když něco prohodil,že na 24.tt(tušim už si to přesně pamatuju),je trochu větší.Jen se prohodilo na téma maminka i tatínek jsou velcí.... :sweat_smile: .Ale Košařka nic jako.jen já to věděla,že bude velká,já to prostě věděla.Cejtila jsem moc dobře,že se těžce v břiše převaluje a hlavně jsem přes něj neviděla ani na cestu,sem tam mě lidi pošťuchovali,že čekám snad dvojčata a nebo,že bude mít rovnou 10kg apod.,takže i naprostým laikům neušlo to velký břicho..........no a taky se narodila velká,že jo.Takže kdyby zas někdo chtěl tvrdit,že je vše v normě a už bych měla podezření že ne,tak bych o Rubešovi dost vážně uvažovala. :sunglasses: A to mě v nemocnici na monitoru ještě postrašili,že nechávaj rodičky až 10 dní přenášet..no to už si vůbec nedokážu představit jak by až narostla :confused: .Naštěstí jak už jsem kdysi psala porod byl rychlej v celku v poho až na konci jsem měla velkou ztrátu krve a šití,ale co víc si přát..prodit první dítě za 4 hodiny od pravidelných kontrakcí.Myslim,že maminky,který rodili menší děti,ale trápili se hrozný hodiny,musej bejt vyflusaný mnohem víc.
8. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to jsem ještě taky asi tak před dvouma rokama viděla na Discovery dokument,že kdesi(u nás určo ne a spíš ještě dlouho,velmi dlouho ne) si maminky dokonce můžou po tom 3D UZ nechat udělat sádrovej odlitek,takže si miminko doslova nesou v ruce domu :grinning: .
8. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
a kolik jste meli...........my meli 3 640g a 52 cm,ale pak mi psali 51cm :unamused: ,od prasknutí vody do porodu samotného 16 h a já se tak těšila na porod :wink:

Veru,
chtela jsem se te zeptat,kdy byl Adam bez plín uplně i v noci a bez flašky,myslim s dudlíkem dekuju
8. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,to je doják,co koukat se znova na mimi v bříšku :dizzy_face: .Já si pamatuju,že na tom 3D se Puclinka furt tulila k placentě .Snažila si tam opřít tvářičku,srdíčko naše malý :dizzy_face: .Holky já už začínám bejt zae úplnej měkkouš... :rolling_eyes: v televizi uvidm něoc dojemnýho,většinou i úplnou kraviny a už jihnu,sem tam ukápne slza ani nevim proč,třeba meju nádobí a vzpomenu si jak jsem při produ poprvé měla Puclinku na břiše a je to.Pořád se lekám ,že už z toho jednou budu mít kopřivku.......no děs.Jako přecházim jako tvrdoň...........ále stejně :grinning: .
8. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,4,65kg a 54cm :confused: .Ty ses těšila na porod?! :grinning: Já se jen těšila,abych to měla za sebou......tak možná jsem to psychicky asi nějak popohnala,nesnášim dlouhý zdržovačky :grinning: .Nebo nás spíš vyděsila na předporodnim kurzu jak dlouho toaž může trvat,takže jsem furt myslela jen to už bay byla venku,už aby byla venku..... :grinning:
8. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi připomíná,ež dcera mámino známý nedávno porodila chlapečka 4,75kg,taky normálně......a taky byla ráda :sweat_smile: ,ale prej to vcelku šlo :sweat_smile: .
8. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,tak jo vem fotky od Rubeše,já bych je chtěla vidět,já je od Zahrádky taky vyhrabu.To je jedno jestli do kafárny nebo do Rákosníka.Stačí se domluvit a nezapomenout :grinning: :grinning: :grinning: .

Leni,ježiš to ten přejezd uzavřou úplně jo :rolling_eyes: ? nenechaj ho průjezdnej aspoň z jedný půlky?To je děs.J8á se tda maž tak moc nedivim neb to znám z práce,tyhle úžasný uazvírky přejezdů.Hrabou se v tom jen pár hodin denně a kalamita se táhne několik dní :rolling_eyes: .ale tenhle přejezd teda je na fakt dost blbim místě.A jak bude řešená MHD? A to se bude jezdit až do ÚL nebo k přívozu,aby se člověk dostal do centra? :unamused:
8. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my 3 320 g a porod zacali vyvolavat v 8 rano a ve 12,20 byl na svete.Brnkacka.Ten den predtim,co mi davali tablety se skoro nic nedelo,jeste jsem vecer sezrala 2 rizky.Dala bych rada repete tohoto prubehu... :grinning:
8. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj.Maki taks to měla taky na výbornou :grinning: .TAky bych to tak chtěla zas.J8 jsem začla mít podezření nějak před půlnocí,ale šli jsme jetšě v klidu spát až pak ráno jsme to začli řešit.Pamatuju,že jsem si ještě dobalila tašku a přejel ofinku žehličkou na vlasy :grinning: .
8. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam 3220g - presne v terminu - od prvni bolesti do vykouknuti 9h - ale byl klestema a meli jsme oba na male :frowning2:
Petik 4490g ve 38.tt

Natt, Adam byl komplet bez plen ve 2letech a 3m. V roce a trictvrte jsem zacali a do 2 tydnu mel plenu jen na spani pres den a v noci. Ve 2 a 6tydnu slibil Mikulasovi, ze na to poledni spani uz ji mit nebude (poprve pos... polstar, ale pak uz to slo v pohode) a za dalsi necele 2m uz ji nemel ani na noc.
Nejsem honicka rekordu - holky, co maji stejne stara mimi, jako je Petik, uz vysazuji nekolik mesicu na nocnik, ale ja si myslim, ze ty deti k tomu pak budou mit odpor, navic nechci v zime vytahovat na mraz toho jeho Vendelina, takze si pockame zas na jaro, pripadne leto...

Bell, neboj, druhe dite se pry obvykle od toho prvniho ve vaze lisi o cca 200g (ja mam ruzne tatinky, takze to nejak nevyslo :grinning:)
8. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, nene, auta budou jezdit spodem kolem Labe přes Staroměstské nábřeží. Tam bydlej v poklidu naši, to budou nadšený! Přejezd bude celý uzavřený, jen tam bude lávka pro pěší, autobus je doveze k přejezdu, přelezou do druhého a jedou dál. Nechci to ale absolvovat s kočárkem, víš... :wink: Takže směrem z města dojedou lidi na konečnou dvojky, tam přelezou a bude je za přejezdem čekat devítka. Jenže dopravní podnik prý vůbec nevyzkoušel, jak se ta devítka bude přímo za přejezdem otáčet. Prý se nějak stočej na tu strmou cestu na Chlum hned za šraňkama a vytočej to...ale nikdo to nevyzkoušel no...

My 3 650g a 51 cm, takže skoro jako Natt. Porod by šel, i když od dopoledne do 23,03 až na ty dva vaky s plodovou vodou. Praskl jen jeden, druhý praskla PA, ale vůbec to nebolí. No a když se mělo jít rodit, tak si Daneček frajer natočil šišku stranou a nebyl kolmo dolů a nešel nijak srovnat. A že mi ho Šedivý rovnal rukou uprostřed kontrakce... fakt bomba... ale šla bych do toho znovu. Všechno to mozek vypustí...
8. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo....no jo.teď jde o to estli těch 200g půjde dolu nabo nahoru :grinning: .My máme tatínka stejnýho.........takže jsem moooc zvědavá :grinning: .Nás obou je fakt pěknej kus,ale že bych to musela mít i na dětech........ :grinning: .

Leni,i tak to bude vopruz :unamused: .Se vsaď že kolem poledne nebo nejpozdějš ve dvě už tam z pracantů nebude ani noha a zavřený to bude nonstop :unamused: .A chápu že s kočárem se ti nechce,mě by se nechtělo ani náhodou soukat se dvakrát do busu.Jinak to rovnání při kontrakci....teda se mi teď z toho sevřela úplně pipka :grinning: .Mě zas dělala Žková nějakej chmat na urychlení porodu.....taky mi z toho trochu lezli oči z ďůlků :grinning: .A máš pravdu,že příroda je milosrdná neb vyflusaný jsme byly všechny,ale po čase se nám ty porody zdaj jako brnkačka.Člověk fakt zapomene to nejhorší..taky nač si to furt pamatovat :slight_smile: .

Joo Verčo...to mi připomíná,že na plavčo tentokráte chodíme fakt snad všichni stejně starý a maminy se tam předháněj v posazování dětí na nočník........jak předvádění opic v cirkuse :rolling_eyes: .Nevim o co jim jde,beztak je na těch dětech vidět,že jim je ten nočník úplně volnej :rolling_eyes: .Já to neřešim a oni po mě furt koukaj,příště už jim to řeknu,že to ani nehodlám řešit.Puclinka už mi teď doma občas udělá radost a o ten nočník si řiká bouchání na dveře u koupelny aj kakání do nočníku už nám jde,ale všechno jen dobrovolně.Abych řekla,tak mě to ani nebaví hlídat jestli nerozmatlává někde hovna po bytě.Prostě až na tom bude tak,že se dobrovolně rozhodne,že hce dělat ee jen do nočníku a ne do pleny tak budiž. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj stejně :wink: ,jj voda nebolí.........no já teda vim každou vteřinu :frowning2:

bell,
teda to jsou míry,tak to bych asi neporodila,ani tema klestema :unamused: ,jj tešila jsem se,protože jsem nevedela co to bude a hlavně,at to mám brzy za sebou,takže jsem na rozdíl od manži jela do porodky v klidu,jen mi praskla voda a nic mi nebylo,no jsem se těšila na tu holčičku,ještě mi vadilo to střídání stráží ráno v šest a znova prohlídky a atd.......jo a ty jsi se jeste šlechtila,to me teda pobavilo :grinning:

veru,
jj taky jsme klestema a chtela jsem se zeptat,manžu nebo přítele vyhodili na kleste nebo ne,Tomáše totiž ne,ale každej tvrdí,že jejich chlapi jo,no asi už proste nebyl čas,jeste vyhazovat manžu,jinak mi chodíme taky přes den na nočník nebo záchod,záchod má radši,ale to si řek sám,když jedem dál,dál plínu a a na návsteve ji sundám,nebo si řekne sám čurat. . .na záchod,na spánek právě máme a jsme taky zimní,tak nevim jak to vykoumat přes tu zimu,když jsme byli tak často nemocní a jeste ho slíkat,nebo počkat uplne do jara a zatim to do trénovat

já mela termín 3,6 narodil se 9
8. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jj, hamiltonův hmat, ten jsem měla několikrát. Vlastně mi jím Černá vyvolala porod, což v ordinaci nesmí, to můžou dělat prý jen v nemocnici. No a tam mi ho taky párkrát udělali. Nic moc nooo. A to rovnání si v kontrakcích ani moc neuvědomuješ, ale jako zlatý to zrovna nejni :sweat_smile:

Začíná mě pekelně pálit v krku... no paráda. Takže vzhůru do sprchy a vypotit se do pelecha. Brou...
8. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,Hamilton,fuj,taky mi tam Sedivy jednou zasatral.Odlepujou tak tu blanu. :confounded: Bolelo to jako prase.
8. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
když už se probírají míry a porody..:slight_smile:.Šíma měl 2,82 a 48 cm-drobek,no,ale zase nemá po kom být větší...Já cítila slabé kontrakce asi od osmi večer,ale šla jsem spát..kolem třetí ráno mi praskla voda a jelo se.V 5:35 byl na světě.Takhle to vypadá jako parádní porod,ale nic moc.Na sále se porod skoro zastavil,rvali do mě infuze,hrozili kleštěma,protože se malej škrtil,nic hezkýho na vzpomínání.Ale na kleště nedošlo,na poslední pokus to vyšlo.Pak následovalo dlouhý šití... :frowning2:
Ale i tak bych ráda to druhý mimčo-holčičku..
8. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten chvat se jmenuje ... jezis, ja jsem na matersky - nemuz usi vzpomenout!!! Ale ono mi to naskoci...!
Ten Alzheimer mi dava :grinning:

Bell, ty jis moje holka, ja to mam presne tak - proste do skoly pujde bez plen, dudliku a po svych, takze nesoutezim a dite neterorizuju a nestresuju :wink:
8. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdyt ot rikam, ze si vzpomenu - HAMILTON :grinning:
8. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Verčo,mě tuhle dojala jedna maminka v IKEA.Jsme tam byli asi před měsícem,já šla přebalit Puclinu a tak tam tak stojíme a čekáme až přebalí maminka před náma a protože jí to šlo jak psovi pastva a nikam nespěchla,tak jsem se nenápadně připomněla,že by jsme chtěli taky neb Puclina už chtěla jít po různu zkoumat záchody apod. A ona tak překvapeně,jééé vy jdete taky na přebalovák :astonished: ? No oni ty děti maj do třílet času dost že .Tak jí řikám no to maj,ale nám je 17 měsíců :rolling_eyes: .Tak se začla hrooozně divit,jak je velká :rolling_eyes: .Sama tam přebalovala min roční holčičku.....no prostě :rolling_eyes: že jo no.Blbka :rolling_eyes:
8. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,kdyb si to nevěděla,tak bys takový míry taky porodila :grinning: .Žáková mi přesně tohle taky pak řekla,že snad bylo lepší,že jsem to nevěděla a rodila nevystresnutá :sweat_smile: .
8. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
a kolik ti řekli,že bude mít...............u Košařky me 3600g,když jsem přijel 3700g.......tak se nesekli :unamused:
8. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já už se chtěla odpotácet do postele, ale ještě jsem nakoukla a tahle diskuze mě zase tak "nakopla"...mě vám to rození tak bavilo...kdyby to bylo jako s Mackem pokaždý, rodila bych klidn furt...ale co pak s těma dětma, že :sweat_smile: (už takhle jsem z těch dvou celá tumpachová)
8. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ano, meho ex pri klestich vyhodili ze salu...

Laro, hele, deti hodne unesou (nakupy), muzou ti pak doma hodne pomahat - akorat, ze toho hodne snedi :grinning: :grinning:

Bell, my prijeli na sraz Rijnatek a holky prej: Kdes vzala to dvoulety dite??? :grinning: Takze me asi ceka neco podobneho... :wink:
9. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, ehm dobré... chcípeme tady všichni. Chlap teda v práci a já s Danečkem tady. V noci jsem se ani nemohla vyležet, protože Daneček poplakával. Ale nic vážného. Ucpanej nos a asi ho i pálí v krku, páč jsem mu dala panadol a po něm zabral. A mě i přítele pálí v krku jako čert, tak má asi to samé. Všichni ale bez teploty, tak k doktorce nejdu.
9. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě včera Daneček krásně smrkal a od večera se mu prostě nechce, takže asi budeme zápasit u odsávání vysavačem.
9. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek