• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni, u nas to je podobne, me pali v krku, Petikovi tak tece z nosu, ze jsem nesla na plavani :rolling_eyes:
Vysavacovani uz mame za sebou... FUJ FUJ FUJ :frowning2: Chudak muj...
9. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už taky, to bylo protestů. Kápla jsem mu nasivin a teď spinká. Teplotku vůbec neměl, když šel spát, tak jestli to tak bude i odpoledne, tak ho vezmu na procházku. Venku se mu bude líp dýchat.
9. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme si to vyleželi minuelj týden.Holky teda s tim vysavačem.....Puclina u toho vyvádí jak pominutá :rolling_eyes: .Jako kdyby jsme jí odsávali nudly poprvé :rolling_eyes: .Takže jsme jí nechali tu nudly týct a jen utírali a nakonec jí to taky přešlo :slight_smile: .Ale nevim,co to do ní vjelo.Občas jí jakože ponoukám ke smrkání,ale má z toho spíš jen bžundu jak jí ukazuju jak se frká :grinning: .
No a tyk jsem dneska zjistila,že nesjpíš minulej týden nějak poprostla :rolling_eyes: neb začíná mít všechny trička podezřele krátký a svetříky co ěla pod prdle už povystoupili výše :rolling_eyes: .Bože! :rolling_eyes: .O kalhotech ani nemluvim.Já si toho nějak nevšimla až dneska mi to nějak trklo.Takže budem muset komplet nakoupit na zimu úplně všechno :rolling_eyes: .

Jo Verčo,to na tom budet určo stejně,né-li hůř :grinning: .bych tipla,že Petík přeci jen bude ještě o chlup větší...každým dnem :grinning: .
9. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,já jsem teď vzpomněla jak si jednou řekla,že je to hezkej pocit bejt těhotná,ale copak s těma dětma :grinning: .Tak teď přemejšlim,kdž ráno vstávám,co že je na tom těhotenství tak úžasný :grinning: .mě tak všechno bolí,chce se mi spát,všichni mě ser... :grinning: (teda když se mi zrovna trefěj do bezva nálady :grinning: ).Už třetí tejden mě bolí to,co mě bolelo u Pucliny až v poslednim trimestru........no prostě paráda :grinning: .Ale jinak je to bezva pocit to zas jako jo :grinning: .
9. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky zase marodení.................to snad ne......tak snad nic vážného :wink:

jinak u nás teda aspon odsávačka pohoda,když chce řekne si,nebo si jde a vysaje si sám,ale to je asi fakt jediný,čim se muzem chlubit..........o.k. tak uvidíme s tema plínama.díky
9. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, já taky odsávám jen před spaním, jinak za ním lítám s plínou a utírám. Někde jsem navíc slyšela, že pokud se odsává až moc často, tak se pořád tvoří víc a víc nové rýmy... nevím, co je na tom pravdy, ale pokud to není vyloženě nutné, tak to fakt nedělám.

Natt, saje si sám jo? No to je frajer! U nás je to někdy fakt brutus, jako že chlap drží hlavu, já nad dítětem klečím a nohama mu držím ruce u těla... šílenýýýý
9. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho tady taky pacila specialnim hmatem, ale musela jsem, mel to vzadu a chrochtal jak prase Fidorek, takze u koja ani nemohl dychat...

Natt, jako ODSAJE SI SAAAMMM??? :-O
Fakt frajer!!!

Bell, no uz vidim na pisku, jak vsem rikam: On neni zaostalej, on je jen velikej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Je, to je krasne, my pujdem na ten nakupek... :wink: a prochajdou pekne.
9. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Verčo to je přesně ono. :grinning: Z Pucliny naštěstí sem tam vypadne vcelku už dlouhá věta,ale zas tak moc to nepřehání.Jen když nám hce rychle sdělit moc věcí.Takže když přijde ke tříletýmu skoro stejně velkýmu dítěti,tak je to znát a radši hned hlásim kolik nám je :grinning: :grinning: :grinning: .
9. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme na prochajdě nakonec byli, skoro dvě hodiny a bylo to moc prima. To je počasí, co mi vyhovuje, sluníčko, ale žádný vedro. Paráda. Škoda, že už to podle předpovědí skončí... modlete se za mě, ať Danečkovi nevyleze žádná teplota nebo nezačne chrchlák. Zítra ho mají mít na noc naši a já bych se fakt sama potřebovala vykurýrovat a chlap teda taky, ten vypadá z celé rodiny asi nejhůř, chudák.
9. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinkooo, jsem ti chtěla dneska přát k svátku a ono je Mariny a ne Martiny :grinning:
9. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Leni,dneska je Stefana a Sáry!!! :grinning: Marina az zitra. :wink: Taky uz se mi to jednou stalo,ze znamej mi pral na Marinu.
9. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jsem si řikal,že bych se na Seznamu překoukla..a ješt jsem se tomu divila ,že jsem si nikdy nevšimla,že je Štefan a Sára zároveň :grinning: .
Leni,tak držim palečky :slight_smile: .Já jsem na ten podzim zvědavá.Já mám moc ráda podzim,ale přesně tenhle ten až začne ta pravá melancholní listopadová nálada to bude něcíčko.Tma,rýma,déšť....parádička :unamused: .Čoveče s tim odsáváním jsem to taky už někde četla.Naštěstí nám stejně víc než jednou za den Puclina ani nedovolí,tak je to dobrý :sweat_smile: .Jen bych chtlěa vidět natt,jak si Šimonek vysává sám :grinning: :grinning: :grinning: .Puclina si s tou odsávačkou sice hraje,že si to strčí do nosu a dělá cccc,ale jak přijde na věc,tak řve jak když ji vraždíme :rolling_eyes: .
9. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,
teda se docela bavím, story s odsávačkami jsou fakt dobrý! :grinning: :grinning: :grinning: Zato ty porody, já radši ani nevzpomínám. :confounded:
Leni, tak ať vás to marodění brzy opustí. :wink:
Já jsem byla včera v Rákosníčkovi, pár hadříků jsem pořídila, jestlipak nemáme něco od někoho z vás... :sunglasses:
10. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jsme v Praze :wink:

jj my ji máme na pojenou na takovej malej vysavač,ten umí zapnout a má to u přebalováku :wink:
10. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, tak jsme ti dneska jeli autem a v rádiu bylo, že má svátek Marina... a já jsem se začala strašně smát, jakej jsem totální sklerotik a magor, že jsem ti chtěla přát už včera a ještě nebylo ani té Mariny :grinning:

Rybko, díky, Daneček je už u našich, my pijeme bylinky a já si stříkám do krku stopangin.
10. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkíí :slight_smile:

jen Vás pozdravím a letím,chlap koupe OOO zázrak je doma :wink: a já jdu večer se sestřenkou na pokec-doufám,že teda Kristík bude spát,jinak měl rýmu odsávala jsem a v pátek byla u dr že sice rýma odešla ale jakoby "chrochtá",dala kapky

Jdu manža už to nezvládá hihhii
10. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar děvčata, dneska to teda zatím vypadá na pěkně hnusnej den (počásko). :unamused: Ale zas dobrý na kurýrování, vyloženě postelový počasí, člověku aspoň není líto, že nemůže ven, co?
Terez, a jak pokračuje noční krmení? Už jsem se bála, že tě ten Sunar tak zmáhá, že nemáš sílu nás ani informovat... :grinning:
11. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak v krku je to zatím horší. Takže do Rákosníčka zítra určitě nejdeme. Stejně je ta doprava tam úplně nanic. Makinko, takže pytle a kelímek přivezu až příští pondělí toho 19.10., jestli to nevadí. Stejně bychom všechny akorát nakazili.

Rybko, jojo, kurýrování, večer jsme se váleli s grogem u televize, dávali pěkný film (Dům u jezera) a ráno jsem spala nejdřív do 6, to mě vzbudila bolest v krku. Stříkla jsem si stopangin a zalezla zas do peřin. Chlap s tou svojí rýmou tak chrápal, že jsem se přestěhovala s peřinou do Danečkova prázdného pokojíčku a tam dospávala do 9,15. Místo léžení, které mě fakt dneska dost láká, jedeme na velký nákup, doma je vybíleno... :frowning2:

Všem, co jsou nastydlí, přeju brzké uzdraveníčko a těm, co jsou zdraví, ať nic nechytnou. Nějak toho řádí hodně.
11. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky koukam že tady jsou marodi,,no ja se přídávám,,ja mam hnisavou anginu takze v krku bolí pekelně a přítel ma zase chřípajznu,,takze to je super takze taky lezime porad varime caje ,,takovou spotrebu nemame jinak za rok ..jeste ze mame obr termosku \:slight_smile: takze preju brzke uzdraveni vsem :slight_smile:
11. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jasne ze nevadi.Hlavne se vylezte!
11. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,me vam dneska tak vytocili na Kocande,ze uz tam v zivote nejdu.Romanuv deda mel 90.narozeniny,meli jsme objednany stul pro 8 lidi,knedlickovou polivku,melo to byt pripraveny jako tabule.Prijedeme tam,pouze 2 srazeny stoly a to bylo vsechno.Navic v lokale,my chteli salonek.Pribory ve sklenici,ubrousky nahazeny na hromade,polivka skoro studena.Sekt na pripitek flakla na stul,ze by ho otevrela a nalila ani nahodou.Jidla-nejdriv dostali 4 lidi,pak za 10 minut dalsi 2 a oslavenec s tchanem meli za dalsich 10 minut jako posledni...Z 8 jidel bylo pozivatelny jedno na jednicku,to mel Roman,ja mela lososa,dobryho,ale stal tam asi dost dlouho,bylo to studeny.3 lidi si dali maso v bramboraku,to se nedalo zrat,bramborak vyprazenej,ze nesel ukrojit,svagrova si jo z masa musela oloupat,nedalo se to ani ukousnout,snedla jen ten vnitrej.Biftek,co mel byt medium byl uvnitr uplne syrovej.Ostuda jako prase.Omluvili se,ze maji novyho kuchare,donesli na omluvu jednu palacinku a ze to pry priste bude lepsi.Tak jsem ji na to rekla,ze priste nas tam uz nikdy neuvidej!!!No nasrana jsem byla nejen ja,ale uplne vsichni.Desny!
jo a kdyz se tcahn ptal,kde vaznou ty posledni 2 jidla,tak servirka odvetila,ze "uz to tam kuchar masti"!ddobra hlaska,ne? :angry:
11. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, dejte se do kupy, my nesli v patek na plavani, neb nudle byla silena. Ale zitra asi pujdem, ndes uz nenudlame...

Maki, tedy to je hruza - to jste jim za to jeste zpalatili, vid?
My meli na Kocande oslavu v unoru a bylo to super... Asi se tam zmenil personal...?

Bell, mam dotaz. Dokdy jste jezdili v X-landeru? Myslim, dokdy jste se vesli do sedacky??
Ja mam pocit, ze v zime se tam uz tuplem nevejde - kdyz ho tam dam v bunde ted, tak neoblekne ty vrchni pasy, je tam strasne nacpanej a lezet? To tedy ano, ale nasikmo, jinak se tam nevejde... :-O
11. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak to je síla! Já Kocandu totiž odjakživa milovala a pokládala ji za restauraci, kde nejlíp vařej. A fakt mi tam vždycky chutnalo. Takže nový kuchař je asi pěkný střívko :frowning2: Tak to mě štve :frowning2:

Verčo, to je dobře, že už nenudláte. Daneček se mi zdá lepší, uvidíme zítra. Doufám, že nechytne nic ode mě nebo od Tomáše, jinak to tady bude běhat mezi náma zas dokola jak loni.
11. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Leni, to doufam, ze kolovat nebudete :wink:
11. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,my zapínáme kšíry jen přes nožičky,ty horní už hodně dlouho ne neb jsou stejně krátký.Ale v x-landeru jezdíme furt.Sice Puclina už trochu přerůstá hlavou směrem do korby,ale jde to.Já zatim taky nevim jak to uděláme s fusakem........jestli se do něj vůbec vejde. :confused: Na nákupy máme malýho plasťáka a na větší výlety furt x-landera.Akorát teda začínáme chodit čim dál častějš ven bez kočáru úplně....no prostě ještě sama nevim jak to bude na zimu vypadat :sweat_smile: .Zkus třebas ty kšíry jen přes nožičky a sklopit nánožník.V tu ránu se ten kočár zázrakem trochu zvětší. :slight_smile: .

Maki,já mám taky pár zážitků z Kocandy..hlavně co se obsluhy týká :rolling_eyes: .Sice to maj na pěknym místě,vnitřek taky ujde,ale porád je to hampejz...teda podle toho,co je tam za směnu :rolling_eyes: .Stejně tak jsem zanevřela na Skřivanku.Možná,že už se to tam zlepšilo,ale jednou jsem tam čekala na jídlo přes půl hodiny.Nakonec ho číšník přines,pohodil na stůl prohodil je : houskový došli : a zmizel :angry: .Měla jsem rychtářskou baštu s dvěma druhama knedlíků.Atkže u placení jsem cosi prohodila o slušnosti a bez dýška jsem šla dom s tim,že už tam nehodlám nikdy utratit ani korunu.Já jsem na tohle pintlich.Platit někomu za zkaženej nepříjemnej čas strávenej v jejich podniku :rolling_eyes: ani mě nehne :angry: .
11. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak marodi vyzdravte se všichni :slight_smile: .Já se pokusim zítra dorazit do Rákosníka ,tak ať tam nejsem sama :slight_smile: .
11. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, hip hip, už mě míň bolí v krku a dítě nemá co minutu sopel u nosu! :grinning:

Bell, tak o Skřivance taky vím své. Prý to má nového majitele a je tam i dětský koutek, ale při tom původním vedení byla obsluha táááák pomalá, snad nejvíc v Děčíně. Takže jsem na tenhle lokál taky zanevřela. Ale Kocanda mě tedy překvapuje!
12. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Já byla na Skřivance nedávno (ehm, v létě) na kafíčku...dětský koutek príma, obsluha milá, kafíčko dobrý, palačinka...no, dobrá, ale doma dělám lepší :wink:
Jo, je to tam nekuřácký. Pana majitele zběžně znám...
...takže na kafčo můžu s dětma doporučit...a jídlo asi taky brzy vyzkouším :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže nový majitel to tam dal do pořádku?
12. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

tak u nás opět rýma a nudle jak provazy,mě šlehne!!
Včera večer jsem šla se sousedkou k mojí tetě popily tam vínko,noo po dvou letech mě to docela skolilo... :grinning: bolela mě hlava... :unamused:

Holkíí a moje sestřenka mě zaúkolovala :wink: mám prý rozhlásit,že plete a háčkuje na děti,pokud by některá z Vás něco potřebovala,dělá pěkný věci za slušný peníz :wink: ,plete už roky rokoucí,(mě se snažila též naučit,ale bez úspěchu :grinning: )

A pokud byste některá věděla o někom kdo by chtěl výklad z karet tak dělá též :wink:

No a já už teda nekojím,zkrátka jsem ho odstavila,ale jěštěě by si dal,zkusila jsem mu po týdnu dát cucnout a byl úplně šťastnej... :slight_smile:

Vnoci ho pokonejším když se vzbudí a ráno a kolem 18h dostane sunar,jinak si nenechá nic líbit a do všeho jde,co vidí musí mít a Jiříkovi nedá pokoj.

Na Kocandu chodí můj chlap na obědy z práce,ale už tam dloohou nebyl,vždy nadával na obsluhu a na to že se to tam střídá...

Na Skřivanku jsem chodívala často v době mládí :grinning:
12. říj 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek