• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Holky,kdybyste nektera vedela o hlubokym kocarku,nejlepe velkym a houpacim,tak beru.Meli jsme na Maxe paradni starej proutak od kamaradky,ale darovala jsem ho jedny pribuzny.Ona by nam ho vratila,jeji mimi uz hlubokej nepotrebuje,ale v lete jim ho splachla povodnova vlna a kocarek uz neni. :frowning2: Skoda ho,byl super.Potrebuju ho jen na zahradu,takze staci obyc,starsi,levny nebo uplne nejlip darovany... :grinning:
12. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Terko a kontakt na paní? Mail? Já totiž ještě nemám mobil... Po týdnu cucnout? Ty jo, ty jsi dobrá! Tak to moc gratuluji k tomu, jak jste to nakonec zvládli na jedničku.

Makinko, zeptám se našich, jestli ho nemají na půdě, starej houpací, prostornej, nic na vycházky, prostě na spaníčko na zahradě. Akorát nevím, jestli ho naši někomu nepůjčili...
12. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dneska se tady děly věci. Daneček vítal svého milovaného tatínka tak, že se za ním rozeběhl, spadl a vší silou se praštil nad pravým spánkem do hlavy o futro. No to byla rána! Křičel, ale poměrně rychle se nachal ukonejšit. Ale ten strach, protože se mu tam objevila malá prohlubeň v průměru okolo 0,5 cm. Tak jsme volali doktorce, protože se nám zdálo, že se i motá při chůzi. No po pěti minutách chodil normálně, smál se, řádil, prohlubeň zmizela... doktorka říkala, že pokud by se dál motal nebo se nám nejevil, tak máme jet na rentgen do nemocnice. Máme ho sledovat, jestli nezvrací, není moc spavej a v noci ho mám tak 2x-3x vzbudit, jestli bude reagovat. Že prý se to děá preventivně. No šoky. Ale je v pohodě. Hezky papal, spát šel spíš později než obvykle a ještě si v postýlce hodinu hrál.Ale budit ho radši budu.
12. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,radši ho fakt budˇ.Já to Puclině dělám taky,když máme za sebou nějakej větší pád :unamused: a že jich máme.Zrovna ve tvrtek blbnula v plavečáku ve srpchách ,vytthla se mi z ruky podjeli jí nohy a řachla sebou pozádech na dlažky :unamused: .Já z toho měla málem smrt :unamused: .Řvala jako tur,ale po bližším ohledání měla v podstě jen modřinu na zadku a naraženej loket,hlava dobrý i když do tý se bouchla nejvíc.Takže jsem taky ohmatala co se dalo,pozorovala jí a pak v noci budila.Je to kříž s těma prckama,to je porád něco :rolling_eyes: .
12. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez,spíš bych potřebovala vědět odkud sestřenka shání přízy :slight_smile: .Já nějak nemůžu najít,co se milíbí ve šbadlenkách a tak heldám na netu.Tak jestli nemá nějakej zajímavej zdroj,kde nakupuje :wink: .
12. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ránko všem :slight_smile:

Jéé Leni tak doufám že vše dobře dopadlo a noc byla OK,Danečkovi pohlazení :slight_smile: jj to jsou vždy šoky tohle,úplně se děsím podobných úrazů.....

Napíšu Ti IP s meil.adresou a můžeš se sestřenkou domluvit,plete fakt mooc krásně :slight_smile:

Bell jj zeptám se Ti na ty příze,to víš mě to nezajímá kde nakupuje,protože jsem pletací dřevo :grinning: ale obdivuji každého kdo umí a má fantazii....
13. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni tak máš IP :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre (zimni!! :astonished: ) ranko :slight_smile:

Leni, tedy to je masakr, clovek vterinu nekouka a je uraz - kolikrat tomu ani nejde zabranit. Peta vcera vRakosnicku spadl oblicejem na tu velkou plastovou masinku - na hranu a tekla mu krev, jsme hotam s Bell otiraly, no rev... Ach jooo!!!
Doufam, ze noc byla OK a Danecek je v poradku.

Ja taky nemumim plest ani hackovat a obdivuju ty, ktere se do toho pusti a jeste navic to umi a jejich vytvory jsou krasne. Ja mam obe ruceleve, blbe vidim a jeste nemam trpelivost... no smrtici kombinace :grinning:

Terez, to jste krasne odstavili :slight_smile: Na jednicku. Uz se na to taky pozvolna chystam, me taaak boli kojeni, a on se v noci vubec nechce pustit...
13. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak v noci jsem ho budila asi 5x, kolikrát to bylo složitější, protože byl fakt tuhel, ale vždycky jsem počkala, až otevře oči a pak jsem mu zas dala dudlíka usnul hned. Ve 4 ráno jsem ho měla i na ruce a smál se na hračku a pak hned zas usnul. Je skoro půl desátý a on furt spí :confused:
13. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, doufám, že je Péťa v pohodě po tom pádu. Včera byl nějaký den pádů. Tak jsem šla k Danečkovi do pokoje, pomalu roztáhla žaluzie a on vyskočil, smál se na mě... tak snad bude dobrej.

Bell, kontrolovala jsi jednu noc nebo dvě?
13. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, diky, Peta je OK. A vypada to, ze Danecek taky... Uz se neboj. :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Snad se fakt už není čeho bát.
13. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Adam v 8m vypadl z choditka - z toho bezpecneho!!! Na hlavu a tesne pred spanim... By ospaly a ja nevedela, jestli z toho padu nebo z unavy - no desna noc... Ale jedna stacila.
13. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No Daneček chodí spát tak v 19 hodin a spadl v 18 hodin, takže to bylo podobné.
13. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
HOLKY Z BOLETIC, NEVÍTE, PROČ NETEČE TEPLÁ A NETOPĚJ???
13. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Super, stále nejde topení a venku sněží :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jedu do Boletic k segra,tak snad do večera dojedu a nezmrznu,když netopej a kafe mi snad taky udělaj :wink:

leniku,
tak snad to bude v pohodě........nám taky Šimon uklouznul na dlaždičkách,manža aktivne vytíral a nechal to mokrý a amelj se rozebehnul a ujelo mu,a dal si do hlavy,ale byl v poho......... :wink:
13. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, tak teplá voda už teče, takže si i ruce u ségry umyješ :grinning: Pustili to ve chvíli, co jsem si tady zanadávala :grinning: Akorát to topení je u nás tedy jen vlahééé :grinning: Koukám, že pády jsou všude pořádný.
13. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau zensky.Leni,to bys byla zlata,kdyby ses u vasich podivala po tom kocarku. :wink: Pofoukej Danecka.
Koukam,ze jsem z Rakosnicka odesla akorat pred krvavou nehodou... :frowning2: Taky foukam.
Ja dneska videla zimu na vlastni oci,byli jsme v Realu a okolo Petrovic byla Sibir.Fuj tajbl. :angry:
jinak jsme pekne pokoupili,uz par darecku k Vanocum,neteri Littlest Pet Shop a Maxikovi Lego Duplo,meli slevy a hlavne jidlo pro Maxe,maji levny kase od Hippu,mlecny za 2E a nemlecny za 1E,no a kockam konzervy.Zase narvany auto,ale spokojenost. :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
leniku,
máš fotečky?ukaž????? :wink: ..........jj voda šla,topení ne :unamused:
13. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Martinko, neslibuju, že kočárek bude, ale poptám se. Každopádně i kdyby ho měl někdo půjčený, tak mi dochází, že ve chvíli, kdy ty budeš mít mimi, už ho dotyční nebudou potřebovat. Zařídím. A dneska jste tedy hezky pořídili, taky mám vždycky radost, když je po velkém nákupu a všechno je doma.

My jsme dneska byli teda u vytržení, co se dělo venku. Z okna jsme sledovali, jak je sluníčko, během pár tveřin mraky, černo, déšť, sníh, za pár vteřin to zalezlo za kopce a zase sluníčko a jasno :confused:

Natt, já jsem asi magor, ale jaký fotečky? Aktuální by měly být v mojí fotogalerii. A topení už jde, máme tady teploučko 23 stupňů.
13. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
leniku,
no ze školky???????? :wink:
13. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,jen jednu noc jsem budila.To stačí,kdyby něco,tak by se to projevilo.Když jsem budial dvě noci po sobě tak jen proto,že hned druhý den jsme měli další pád :grinning: .

Maki,měli slevu na DUPLO,sakriš.My jsme v létě Puclině neprozřetelně koupili jedno.Teď už má tři a nemůže se ho nabažit,takže vánoce to jistí :grinning: .

Ženský,já vám něco prásknu......sice jsem to chtěla ještě tak 5...10 let tajit :grinning: ,ale dneska je mi 30 :rolling_eyes: .No důchodový připojištění už mám....... :rolling_eyes: :grinning: ,tak nevim jestli si už nemám začít plíct nějaký teplý papuče... :grinning: .
13. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez,určo se zeptej,každopádně kdybych se nechtěla pouštět do těch nákrčníků,tak bych jí asi taky využila.Já jsem spíš přes to háčkování a teď se k tomu dostanu tak párkrát do tejdne na chvilku,takže mi to jde jak psovi pastva :grinning: .Aby náhodou nebylo hnedle po zimě :grinning: .

Jooo a taky jsme byli dneska na 18-ti měsíční prohlídce a očkování priorixem tetra.Tak Puclina řvala jako tur a Pánek nás ujišťoval,že ty děti v tomhle věku maj všichni stejnou reakci na dr. ať si z toho hlavu neděláme :rolling_eyes: (vždycky tam u něj byla hodná jak andílek..no jo no,ch jo).Takže máme 13,760 kg a 90cm :slight_smile: .
13. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
bell,
gratuluju - přejeme vše nej,hlavně zdravíčko :wink: a jdu najit očkovák,kolik jsme meli my,ale určitě o hodně mín,tada myslim výšku :unamused:
13. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
bell,
tak budem prcci-chudák,bude malej po mamince my 11,5 kilo a 83 cm :unamused:
13. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, vsechno nejlepsi, hlavne to zdravi, at slouzi :slight_smile:
To jsi mladice :wink: - vid, Maki??? :grinning: Ale my se nedame...
13. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, ja si vsimla, ze chodite do Billy, hele, mas tu kartu? Ja uz vsechno Duplo z Billy mam za ty jejich body - Vanoce to jisti :grinning:
13. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, jdeme pro ně asi zítra.

Bell, všechno nejlepšíííííí :slight_smile: A díky, tak dneska už se snad všichni v klidu vyspíme.

Počítám, že my budeme mít v 1,5 roce s bídou 11 kg, protože teď měl v 15 měsících těch 10,2 kg.

Tak brou brou, já to balím.... peřinky čekají
13. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt,dík :slight_smile: .Prosim tě prcek,to že je naše Puclina trochu žirafózní neznamená,že ostaní jsou prcci :grinning: .To máte solidní míry,řekla bych,že spíš trochu větší.Je hrozná spousta dětí,který jsou menší :slight_smile: .Nehledě na to,že kluci dost s růstem překvapí až jako zdatní adolescenti :grinning: ,zatim co holky se zarazej a hotovo.Já jsem velká tak jak jsem už od 7.třídy,tam jsem se zasekla a bylo.Pak už to šlo jen do šířky....ale to s bylo až ještě o pár let později tedy :grinning: .

Jooo,ještě musim říct,že to naše druhý miminko v bříšku,je v pořádku a pěkně dneska na UZ řádilo jak tajfun :grinning: .Doufám,že nebudem mít dalšího divocha :grinning: .
13. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek