• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Fotila jsen dnes do souteze - Duplo :D - tak muzete juknout ... :wink:
13. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík,holky.
Já se uklidňuju tim,že až mi bude 40,tak si budu řikat jaká to byla ve 30.ti paráda..a co teprva v 50-ti :grinning: :grinning: :grinning: .

Verčo,jj billa kartu máme.Už jsme na ní koupili všechny tři duplíky a teď měli ještě další a ty dostane od bábi.Manža už má za body vrtačku.To víš jedem ve velkym :grinning: .Nám tam ty body naskakujou rychle,když tam jsme denně :grinning: .
13. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim jako normální vrtačku na poličky apod.(pro manžu) :grinning: .Nebude s ní nikomu vrtat v hubě :grinning: .
13. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty blaho, jsem si ho predstavila s priklepovkou v ordinaci :grinning: :grinning: :grinning:
Ta fotosoutez je prave od BIlly :wink:
13. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile: :wink:

Teda dnes je hnusně venku a už padají vločky!!! :angry:

Noc u nás prokňouraná...tatík si vzal Kristíka do postele a spal s námi až do rána!!
Ráno jsem s ním šla k dr pro nějaký jiný kapky do nosu teče mu rýma žlutozelená z nosu a krk má stále podrážděný...chjooo to kojení snad k něčemu bylo a vždy se ho to nachlazení brzy pustilo.

Bell vše nej :slight_smile: 30tka to je pěknej věk :wink: já osobně bych brala tu 20tku :grinning: měla jsem dost energie a vše brala hákem :dizzy_face:
14. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,vsechno nej! :slight_smile: Verco,to je jasny,ze se nedame! :grinning: Co nam taky zbyva,ze jo... :grinning:
14. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak už máme fotky ze školky, jsou moc krásný, ale nevím, jak vám je ukázat. Nemám je kde naskenovat a ve foťáku nemám nabité baterky, abych to aspoň přefotila :frowning2: Tak jdu nabíjet. Jináč nevim. A viděli jsme ukázku toho focení, co bude v listopadu - děti na saních a je to ještě hezčí! Tak se těšíme.
14. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj ty fotky jsem myslela......... :wink: ,jsem se te chtela zeptat,vim,že budou na saních a v čem budou fotit deti ve školce,ale nevim,jak si oblíknu díte já,co mu dáš ty???????????

jo a venku paráda,takže jsem hned ráno nabehla do Deichmanu a musela koupit boty,přece nemuze mít zimní bundu a botasky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sněhule mu dát nemuzu,co byjsme nosili v zimě????????????? :unamused:
14. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, máme jim dát zimní oblečení, ukazovala nám fotku a na ní děti měly svetr a čepici. Prostě oblíknout nějak, aby to ladilo se sáněmi a sněhem za nimi. Já ještě nevím, do čeho ho navlíknu, uvidím.

Boty musíme jít koupit taky, ale až příští týden, odmítám jet busem přes tu uzavírku navíc s unudlaným dítětem.
14. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli dneska na plavcu,taky vsichni komplet v zimnim obleceni,bylo fakt hnusne.Nakonec jsem misto Wolfa ve Steline koupila uzasnou outdoorovou bundicku (nevim,jestli jsem to zu uz nepsala,kdyztak omluvte mou tehotenskou demenci :grinning: ),nepromokavou,neprofoukavou,s odparovanim potu,no proste chytrou.Sice drobatko(dost) drazsi,nez tem Wolf,ale nelituju.Bylo mu v ni evidentne teplicko. :wink: Jinak plavco dobry,sice nase Dita marodi,tak jsme meli jinou instruktorku,ale byla fajn a dite konecne VUBEC nervalo. :grinning:
14. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nevim jestli si me aspon trochu pamatujete ale dlouho jsem tu nebyla :slight_smile: 20 srpna se nam narodila planovanym cisarem eliska :slight_smile: vse bylo v pohode :slight_smile: a co vy holky?
14. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moncap,gratuluju k princezničce :wink: .To už si tu dloooouho nebyla viď :sweat_smile: .A jak doma válčíte?Užíváš si mateřství :grinning: ?!

Holky,já jsem si teď nedávno vzpomněla na Mirandu,jak jsou na tom.Měli přece v září čekat chlapečka.Tak jsem zvědavá jak to u nich vypadá s mimi a dvouletou sestřičkou :grinning: .
14. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,my byli dneska venku.no to je hnus fialovej.My nemáme žádný pořádný zimní vybavení, :rolling_eyes: já potřebovala do spořka,do pojišťovny,na poštu,do rossmana,do billy.....Puclina nechtěla pláťěnku na kočár.děs a hrůza v jednom a to jsem sebou měla bábu,která jí bavila než jsem to pozařídila.Než jsme došli domu tak měla Puclina úplně fialový ruce a nos a fakt byla ráda,že už jdem dom a to už je co říct neb má chlad docela ráda :sweat_smile: .No fakt hnus.Před tejdnem vedro a teď už skorem mrazy :rolling_eyes: .Zejtra jdem na plavčo,tak jí asi navrstvym letnim oblečenim :grinning: .

Maki to je tam porád ta náhradnice :rolling_eyes: .měli jsme minule takovu blonďatou a děcka vesměs hodinu prořvali :rolling_eyes: .Puclina ne,ta je free,hlavně že je ve vodě :sweat_smile: ,ale ona si zas pamatuje přesně jak jdou po sobě ty skoky a říkanky a ona to furt měnila,takže si jí nedůvěřivě prohlížela a nechtělo se jí dělat co ona chtěla.....no nevim nevim.Pak přišla k bazénku taková tmavovlasá s brejlema(tako nějaká úplně nová) a ta se jí moc líbila,hned jí podávala vodolepky a balonky a na tu náhradní instruktorku v bazeně hodila úplně bobek :sweat_smile: .
14. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko a o jakou bundičku jde a kolik stála? Klidně napiš do IP. Budu kupovat zimní výbavu :slight_smile: Dík

Mončo, gratuluji. Ta je krááásná :slight_smile: Tak si jí náležitě užívej :slight_smile:

Bell, my jsme na těch jediných čtyřech hodinách v plavečáku měli takovou hubenou blondýnku s culíkem a byla hrozně sympatická. Nebyla to ona?
14. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Monco, gratuluji k Elisce :wink:

U nas se taky Wolf nakonec konat nebude, koupila jsem bundicku v H&M - je multifukncni a suprova, k ni mame zateplene kalhoty....
K tomu mam objednanou peknou teplou nepromokavou kombinezku, takze pro toho Wolfa nejak neni uplatneni...

Skolkovy fotky vam trochu zavidim, ale ja si holt nejaky pekny udelam sama, no... :grinning:
14. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni je to firma Longboard,delaji vybaveni na snowboardy a lyze a taky skejtacky a surfarsky hadry. :wink: Stala 920 korun.
Moncap,gratuluju. :slight_smile:
14. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,blonďatá s culíkem je i ta naše Dita :grinning: ,tak nevím kterou přesně máte vy.Oni tak nějak vypadaj hodně podobně.Akorát ta náhradnice prostě neměla den ani moc chuť a měla takovej kamennej výraz...no a děti a zvířata se jen tak oblbnout nedaj :grinning: .Už v šatně mě tak nejistě varovala jedna maminka,že asi budem mít zase náhradnici,že prej minule taky(to jsme nebyli),já jsem jen mávla rukou,že to neva.Až v bazéně jsem pochopila proč.Já bych prostě řekla,že každá má ty svoje skupiny a vede si to podle svýho a když maj brát víc skupin za druhou tak už to trochu asi možná vázne.Nevim.
14. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,kdes na tu bundu natrefila? :slight_smile: Ježiš já už fakt musim vyrazit na nákupy sakra :rolling_eyes: .Šálu nemám dodělanou.... :rolling_eyes: .V Bille už maj vánoční kolekce..... :rolling_eyes: .Začínám,co zabalit dřív,tak nějak aby jsme se snad do vánoc už přestěhovali.....to zas začíná pěknej blázinec :rolling_eyes: :grinning: .
14. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíí a dobré ránko holčiny,

Moncap gratuluju k Elišce :slight_smile:

Holkíííí on ten Martin na bílým koni přitáhnul trocha dřív néé??!Šulin jeden :grinning: si to trochu popletl!!Já dala malýmu taky ráno teplý zimní věci.
Čeká nás nákup zimních bot pro Jiříka.A musím jít na půdu a vytáhnout bundy pro Jiříka,zatím jsem vytáhla jen pár věcí Kristíkovi.

Petrunko IP :wink:
15. říj 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Moncap, taky moc gratuluju!

Nákup bot nás čeká taky, musím to dnes zkontrolovat, co doma máme a co komu ještě je či není.
Zimní budny už jsem taky vytáhla...tedy dětem...ale já mám jet zítra na celý den do Prahy na výlet, tak už o ní taky přemýšlím...nebo že by kabát... :confused:
Po týdnu dvou neškodného nudlání má dnes Ondra kašel jak starej tuberák a 37,5, takže zůstává doma ze školky.
V úterý byl poprvé se školkou bruslit, šla jsem na led s nimi, je tam kolem 50 dětí na 3 hokejisty, v úterý s nima byl navíc ještě jeden starší trenér, tak to celkem šlo. Ondra samozřejmě nejhorší, válel se po ledě a měl hroznou srandu z toho, že je jak koza. Pan Holada už byl z něj celej říčnej, tak jsem si ho pak vzala a jakž takž mu to šlo. Napoprvé. U lyžování taky bylo nehorší ho odnaučit padat po 2m ze srandy do závěje :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak dítě mi ještě spí a každou chvílí očekávám PPL se zásilkou Danečkových dárků k Vánocům, co jsme nesehnali osobně. Horší je, že možná přijede ve chvíli, kdy se dítě vzbudí nebo budu krmit nebo ho tady budu muset nechat samotného spícího a jet 11 pater dolů pro balík.

Makinko, dík za info. Drahá, ale nejdůležitější je, když splní účel. Na zahradu seženu kombinézu z MMB za pár korun, ale do bundy a vyteplených kalhot bych klidně zainvestovala. Už proto, že Daneček lítá venku a snadno se promáčí, navíc je totální zimomřivka po mně. Dneska budu volat našim kvůli tomu kočárku, někdy večer. Myslela jsem včera, že přijedou, ale nedorazili, tak dneska.

Terez, šulin jeden :grinning: No se tady gebim :grinning:

Boty se u nás budou konat po uzavírce, tudíž snad hned pondělí. Kde mají nějaké kvalitní za dobré ceny? Chci pořídit s pořádnym kožuchem :grinning:
15. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,maji ji ve Steline.Ale myslim,ze meli jen hnedou v kombinaci s tyrkysovou,tu mame my.Nevim,jestli bys chtela takovou barvu pro malou.I kdyz ja jsem srovnana s tim,ze kdyz bude Dvojka holka,tak ji stejne bude nosit,jen dokoupim holcici doplnky.Preci takovou bundu nedam pryc,jen proto,ze je hneda,ze jo... :wink:
No,kazdopadne dneska asi s navrstvenym letnim oblecenim neuspejes,kor na plavco...Uz je to fakt na zimni hadry.
15. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas bylo vse tedy nacasovane jak...!!!
Dnes rano v 7 byl Petr v servisu prezout auto - byl tak objednany.
A v 10h mi postou prisla zimni kombinezka pro Petika.
15. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsem moc dekuji za gratulace :slight_smile: bellatrix13 uzivam si to na plno :slight_smile: mala je strasne hodna place jen kdyz ma hlad v noci spi pomalu celou noc takze pohoda :slight_smile: ted jsme byli na kyclich tak jsem z toho mela strach ale vyslo nam to dobre tak jsem rada :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já to mám doma jak v sekáči :grinning: jsem teď stáhla zimní věci a rozděluji co Jiříkovi co sousedce pro kluka...my jsme obchodnice :grinning: vexlhadrnice :grinning:
15. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, :dizzy_face: hnědo tyrkysová :dizzy_face: ,to je moje nejoblíbenější barevna kombinace :dizzy_face: ,fakt nekecám.....no tak to je jasný to jí už mít nebudou :frowning2: .

Já se chystám cestou z plavání mrknout aspoň do sportissima,ale nevim nevim jak tam pořídim.A venku sněží a sněží......Už teď tu chodim po bytě a přemejšlim jak moc Puclinu navlíknout.My nemáme ani žádný punčocháče.teda máem,ale jsou jí malý :rolling_eyes: .Naštěstí včera bába jedny přinesla tak aspoň tak.Asi i hned skočim do Kiku pro nějaký.......chjoooo :confused: .
15. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moncap,já jsem zrovnna včéra ouplně zjihla,když jsem si vzpomněla jak jsme si nesli Puclinku z porodnice a jaký to bylo sladký mimnko v růžovej čepičce v kočárku.....no prostě......závidim ti :slight_smile: .Už ,aby byl duben :sweat_smile: .
15. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, my taky musíme přezout, máme sjeté letňáky. Jaksi jsme nečekali, že se do týdne ochladí o víc než 20 stupňů. Takže dneska jede Tomáš pro zimní pneu k našim na barák a nejspíš zítra přezouváme.

A taky se musím pochlubit, sehnala jsem přes bazar na netu perfektní zimní nepromokavou pevnou kombinézu uvnitř s kožíškem za 150 Kč. A prodává ji paní z Děčína! Nošená byla jen 2x, chlapeček jí z toho vyrostl. Tak jsem nadšená :grinning:

Moncap, to je super, že vyšly kyčle! Taky jsem tam šla nervózní, protože jako malá jsem byla v takovém tom strojku asi do 9 měsíců. A Daneček je ok.

Haha, doma je to komedie, Daneček spal skoro do 10, pak byl totálně protivnej, protože jedl naposledy v 7 večer, tak honem jídlo. Teď tady tančí před televizí, totálně žere pořad Co neodnesl čas na ČT 1 :grinning:

U mě je rozhodující mateřská, jakmile přijde, tak šupajdíme pro zimní bundu a vyteplené kalhoty. K tomu budu mít tu kombinézu a myslím, že by to mohlo stačit.

POŘIZUJETE FUSAK pro děti kolem 1,5 roku??? Já si myslím, že už je to asi zbytečné, ale nevim.
15. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
moncap,
taky gratuluju............. :wink: ,závidim hodné dítko,kdo ti delal cisaře????????

leniku,
my meli fusák do golfek,bylo nám přes zimu rok-rok a půl :wink: ,ale sehnala jsem Chicco,přímo na golfky,teda já ne,mamka,zrovna dneska jsem ho pujčila kamarádce,celej rozepínací a prostě super..............uka kombinézu,nevim jestli ji užijem,jednu máme pujčenou

ty jo,je to vůbec možný to počásko?????????? :angry: ,jeste že jsem včera ty boty koupila,jinak nevim,přezuto taky nemáme,asi taky zítra musíme na barák pro gumy :unamused: ,to jsem nečekala,že spadne tak brzy.........a to jsem dneska musela na katastr,sice mám,auto,ale musela jsem parkovat dál,přišli jsme tam celý mokrý a pani co šla práve na obídek z teploučka prohlásila-No tak bych se chtela mít,taky bych chtela jít na mateřskou......... :angry: ,tak me nastvala,si myslí,že to je sranda,neco zařizovat s dítetem,tři vrstvy oba,kvuli peti minutám,to sundavat a nadvat,takový kecy mám fakt ráda.............bud už to má za sebou,nebo se jí nechce makat........ :angry: :angry:

terez,
já takhle kšeftuju s Hankou :wink: ,když je s kym paráda :wink:
15. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, chtěla jsem sem hodit odkaz na tu kombinézu, ale paní už inzerát smazala, takže nemám foto.
15. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek