• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak dneska jsme byli na ceste Decin-Jilove 2 hodiny.Nechteli jsme pres Teplickou,takze jsme jeli pres Sneznik.Tam 15 cisel snehu,jelo se blbe,ale v pohode jsme to zvladli,meli jsme zimni gumy,ale na pujcenym aute,pro nase jsme jeli k opravari.Teda zvladli bychom to v pohode,kdyby tesne pred Jilovym v tom hnusnym kopci nebyla bouracka.Na Snezniku se pani policajti neuracili vylezt ze sluzebny,aby treba rekli lidem,ze tam nemaji jezdit.Takze jsme tam s ditetem v aute skejsli pres hodinu,nastesti ty vraky sly opatrne objet,hasici to tam posypali,policajti nam ukazovali,ale bylo to tiptop.Tu holku,co to zavinila znam,musela jet jako prase z toho kopce,trefila jiny auto a sama skoncila predkem auta nad peknym srazem,jen zadni kola mela na silnici.To ze musela jet rychle je jasny,protoze mela Nisan Navara,3 tunovej terenak 4x4 by tohle mel zvladnout normalka bez problemu. :angry: :angry: No a zpatky jsme dali pres hodinu popojizdeni po Teplicky. :angry: A to pry byva horsi.Moooc bych chtela ted bydlet v Bynove nebo v Jilovym a absolvovat tohle kazdej den. :angry:
15. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Moncap..taky gratulace k holčičce.. :slight_smile:
My taky nemáme moc výbavu na zimu,něco teda jo,ale ne všechno.Boty malýmu naštěstí jsou,dneska jsme je vytáhli.Leteli jsme do KIKu koupit aspoň zimní čepici.. :angry: .
Auto přezutý nemáme,taky jsem jaksi nečekala zimu tak brzy,,musíme s tím něco udělat,že Terko :slight_smile: .Nejspíš v nejbližších dnech se ozvem..
Jinak já teda bydlím v Bynově a je to šílený.Do práce vyjíždím před sedmou,abych měla dost velkou rezervu,abych dojela včas.Fakt strašný.Ale slyšela jsem,že by to snad měli popohnat,že si lidi neskutečně stěžujou,tak snad...
15. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska teda nevypadalo,ze by neco popohaneli.Bylo tam 7 pracantu,stali vsichni v hloucku a cumeli svorne do kanalu.Tot veskera pracovni cinnost,kterou jsem tam zaznamenala. :angry:
15. říj 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to mi ani neříkej,nebo se z toho za chvíli zblázním..:frowning2:
15. říj 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko hhihi koukej zavolat chlapovi do práce co nejdřív,mají tam fofr a vše je na objednání,není to hned!
Zítra vezu ráno mamku do Oldřichova z města,tak doufám,že to zvládneme taky jsem díky tomu u našich nebyla no a kvůli nachlazení malýho jakbysmet..

Maki to musela být jízda,hlavně že má ta hvězda super auto no né :angry:
15. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,
máš dneska svátek nebo ne.............nebo je Terezie zvlášt
:wink:
15. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt jj mám ,Terezie byla do roku 1976 no tak jsem Terezie :wink:)to víš já stará páka) :grinning: ,pak dali do kalendáře od 1977 roku jen Terezu.
15. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá Terezko, přeji všechno nejlepší k svátku, hodně štěstíčka a zdravíčka a ať jsou všichni tři kluci hodní :slight_smile:

Makinko, tak s kočárkem na 100 % počítej, už nemusíš shánět. Hned jak se uvidíme, domluvíme podrobnosti! :slight_smile: Tak snad dobrá zpráva na dobrou noc :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jsi zlaticko,moc dekuju. :slight_smile:
Terez,vsechno nej! :wink:
15. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,všechno nejlepší k svátku :slight_smile: !

Holky,tak my měli bezva odpoledne.Nejdřív jsme šli plavat,ále protože lilo(nebo spíš sněžilo),tak jsem jela autem,jénže jsem potřeboval jít shánět nějaký ty zimní věci,tak jsem musela vzít sebou i kočár.Takže z plavání do kiku-tam velký hov...ani frotě punčocháč,prostě nic :rolling_eyes: .Tak jsme přejela do deichmana-tam nával jako blázen neb všech ny maminy z DC šli koupit zimní botičky :sweat_smile: .V takku jak by smet :rolling_eyes: .Ve sportissimu jsem objevila botky s mebránou a vcelku solidní bundičku a já blbec si řikám : nebudu kupovat hned to první co uvidim : No měla jsem asi :rolling_eyes: .Přejela jsem autem k poště a šli jsme už pěšky bez kočáru(neb bych ho nevytáhla do schodů) do Stelinky-tam jsem našla 98 tu bundičku,co koupila Maki,jénže jako je pěkná a z dobrýho matroš,akorát teda nemá spodní zapínání,aby do ní ze spoda nefoukalo,což je pro mě dost velká závada,chjoo a zrovna vybalovaly další aj v jinejch barvách...njn.....akorát ty kalhoty my vcelku padly do oka,jenže to už zase Puclina vyváděla,že jí nechci pustit rabovat hračky,takže jsme prostě museli jít.Tak jsem jí v tom dešti pěšky táhla ještě do Sluníčka,abych narazila na ceduly dnes pouze do 16h :rolling_eyes: .Tak jsme promočený a zmrzlý došli k autu a jeli dom.Doma jsme si obě nasr...dali kakaový sušenky s mlíkem na nervy :grinning: .Takže máem prd....abych to tak nějak shrnula :grinning: .Tak holt v nejbližší době vyrazim do Bezručovky do toho novýho krámku s dětskym a uvidim,co tam najdu,když tak aspoň to sportissimo...jestli to mezitim nevyprodaj :rolling_eyes: .A to nemluvim o tom,že jsem nikde nenatrefila na rukavice :confused: .Aspoň,že nám bába dneska přinesla další punčocháče-froté :dizzy_face: ,že prej je právě cestou od dr.sehnala v tej Bezručovce.
15. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,Maki,to je ta Teplická fakt takovej děs,jo :rolling_eyes: ?Já věděla,že letos nám ten Bělásek nejni souzenej :grinning: .Jako nádhera s autem na Sněžníku taky dobrý :rolling_eyes: ,takový mám nejradši.Už jsem jich pár taky potkala.Nejlepší zážitek mám z cesty na Luž.Uprostřed jediné cesty jedna nádhera zastavila..jenže dál už to rozjet samo nešlo,takže jsme tenkrát s partou nejdřív vytlačili nahoru jí,pak naše auto,pak auto s našema báglama a lyžema a pak ješt dvě,co zůstali viset s náma :rolling_eyes: .A večer jsme v hospůdce po večeři padli a nějaký návrhy,že se jde na noční lyžování se nikdo nepokusil ani vyslovit :grinning: .
15. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
tak všechno nej :wink:
15. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za přání :slight_smile: :wink:
15. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,jdu hledat ten celpopropínací fusak jak si psla.kdes ho kupovala? Já se blebc na to chtlě azeptat ve Stelince..jenže hlava děravá,že ... :rolling_eyes: :grinning: .
15. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
me ho koupila mamča,ale kde to už nevim.........je na zip,ale co jsem koukala,asi by pro tyhle vetší dítka bylo lepší jen ten,jak z nej koukaj botičky,že nebude tolik špinavej :wink: ,ale zas tak vychytanej jsme ho nemeli,proste klasika díry na popruhy v golfkách,a celej rozepínací,odepínací........já ho pak dávala i na boby,co jsem mela s popruhama :wink:
15. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska ve Stelině shánela nákrčník,pani na me koukala jak kdybych spadla z nebe :frowning2:
15. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já mám tento,jen s kombinací s hnědou

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27440028&tab=0
15. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,díky už to tady študýruju :wink: .No já právě spekuluju jak zhřát to naše zvíře v golfkách .Asi se možná do fusaku co máme bejde,ale jde právě o ty špinavý botičky :rolling_eyes: ajak jí rychle vyndat ven a jak jí rxchle dát dovnitř,tak by se celou propínací šiknul :sweat_smile: .Hele,tak zkus prolistovat pár stránek do zadu na ten odkaz od Kristl,tam natěch stránkách ty nákrčníky maj a nebo zkus tu sestřenku Terez :slight_smile: .
15. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,už jsem to našla : http://www.textil-obchudek.cz/
15. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Terez, vše nej k svátku!

No jo, taky jsme dnes vyrýželi koupit zimní boty :sweat_smile:

No a ta bouračka pod Sněžníkem...tatík nechtěl trčet na Teplický, když jel do Storexu pro zimáky na mámino auto...takže Transportérem s mírně sjetejma univerzálama přes Sněžník. Dolů jel krokem, přesto mu to ujelo a sjel částečně do škarpy. Pak jel ten pán s Passatem (hasič z Jílového?), ten to zkoušel, moc mu to nešlo, pak mu to šlo, pak zas ne....a pak tam přilítla ta...ehm...Navara...prej letěla tak 60-70 v tý největší zatáčce...na totálně sjetých letních gumách...děda nám to líčil chudák celý odpoledne...jak si lopatkama půjčenýma od hasičů proházel cestu :slight_smile: Takže místo ušetřený půlhodině na Teplický zabil půlden na Sněžníku :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi psala kamarádka že si bere tento,tak jsem ho vzala taky a uvidíme :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27297817&tab=4
15. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky :wink:
15. říj 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Makinko, není zač.

Bell a jak jsou na tom cenově v tom sportisimu? Nejsou tam boty a bundy za 1500 a výš? My jedeme zítra do Deichmana, tak doufám, že to tam maminky nepřebraly až moc.
16. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ten nákrčník je super, zrovna včera jsem na něj někde na netu koukala a viděla jsem ho poprvé
16. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se taky chystame pro boticky.
Asi zitra, dnes mame plavco a to staci... :grinning:
16. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Terez,dodatečně vše nej k svátku,jsem včera nějak zaspala..... :wink: .
Já včera projela MMB a našla oteplovačky a zateplený kalhoty,dneska to zaplatím a budu se těšit na nový věci.Jinak totiž nemá to naše zvíře v čem chodit do školy.Naběhla jsem sice do KIKu,ale nic moc tam neměli,teda spíš nic.. :frowning2: .Nákrčník mámeuž druhý rok a je to super-pěkně drží,neodmotává se jako šála a hřeje stejně...
16. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,právě,že to šlo .Měli tam zimní botky mám pocit,že buď byli za 699 nebo 799,což je paráda.V deichmanu měli za ty jejich odosmi set výše a výše :rolling_eyes: ,to nechápu,to je radši koupim ve sportu.No a bundička stála 699 a měla ten protisněžnej pás........ale zas neměla druhej rukáv rukávu :rolling_eyes: .Tak se nějak nemůžu rozhodnout,na čem mám slevit z požadavků.Ta bundička co koupila Maki ve Stelince je moc pěkná........ale.....achjo :frowning2: .
16. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek