• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jo,budeš chtít ty skleničky?
10. lis 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, aha :grinning: Tak to je Vojta kabrňák :grinning:Ale je fakt, že znám případ,kdy rodiče dali dítě na noc pryč týden po návratu z porodnice. Tak na to bych neměla. S těmi skleničkami - nedávno jsem jako blázen zkoušela zavařovat v těch přesnídávkových skleničkách a ony mají jakoby umělá víčka nebo co, takže se mi to zničilo. Ale pokud máš takové skleničky, jako bývají u marmelád nebo majonéz, tak ty bych brala.
10. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak my jsme taky nedávno vzpomínali na takový ten proutěný kočárek, co bylo děťátko skoro u země, nádherný kousek. A mamka má taky schovaného bručícího velkého medvěda, s kterým si hrála jako dítě.
10. lis 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Mílo,řeknu Martinovi,aby se na srazu ukázal.Jen nevím,jestli se mu bude chtít.Bude totiž po denní a druhej den jde zase.Takže s tím moc nepočítám.Ačkoli,na chvíli by mohl...A s Kájou to sice není úplně dobrý,ale blbý taky ne.Budete tam jezdit,ale jako Lenik věřím tomu,že to bude OK. :slight_smile:
Já dneska začínala jízdy ještě na osmě,ale po půlce času jsme jeli na Loubí.Takže jsem jela už po regulérní silnici! :wink: .Byla jsem z toho nervozní a dvakrát mi to chcíplo :frowning2: .Ale pak už to šlo a docela mě to i baví.Jo,a taky se mi plete pravá a levá,jsem chtěla odbočit vlevo a dávala blinkr doprava :slight_smile:
10. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Tak my se vrátili z víkendu - s rozbitým autem :angry: , sotva jsme dojeli, cesta trvala dvojnásob ještě s mezipřistáním na Černým mostě a v Letňanech na vánoční nákupy. Zatím ještě nemáme opravu, takže jsem na nervy, jak se budu tenhle týden přepravovat, např. zítra na plavání :unamused: .
Mílo, do Bělásku tě klidně "vezmu" :slight_smile: - zatím teda nevím, jak se tam dostanu, asi si půjčím auto od našich. Je to teda ve středu od 10,00 hodin na Vojanovce. Budeme s Petrou rádi, že vás s Kájou aspoň poznáme :wink:

Holky, viděly jste ve zprávách ten klip od Renče, jak dělá pro Ministerstvo dopravy, s názvem Blázinec ? Já se z toho nemůžu vzpamatovat, naprosto mě to šokovalo, snad se mi i zastavilo srdce. Pořád to mám před očima... Pokud jste to někdo neviděl, tak se rozepíšu. Bylo to tak strašný, že jsem z toho ani nemohla spát.
10. lis 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ele,ja uz jich par videla,ale Blazinec asi ne.Ale videla jsem ten co je jakoby ocima miminka v brisku pri bouracce.Normalne jsem se rozbrecela... :frowning2:
10. lis 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Ele - díky,pojedu ráda.Počítám s tim ve středu,akorát jsem se chtěla zeptat,jezdíte tam přesně na 10?A do kolika tam jste?Kája mi ještě dopoledne moc nevydrží,chodí spát kolem půl 12.Jinak já jsem pár těch klipů už viděla,ale ten Blázinec asi ne.Slyšela jsem i jednu v rádiu,říkal tam nějaký tatínek,jak pospíchal s rodinou z chalupy domu,aby děti stihly úkoly a byla zácpa tam,kde ještě nikdy nebyla.Kluk bojuje na JIPce a dcera zemřela na místě.Já vim,že jsou to krutý klipy,ale já osobně s nima souhlasim.A musim říct,že když jsem pospíchala minulý čtvrtek s holkou na balet,tak jsem si vzpomněla na ten klip,jak najede na přechodu do maminky s kočárkem a fakt jsem tu nohu z plynu sundala.

Jo holky,já jsem vám ani nenapsala - v sobotu Kája 3x přešla SAMA celou kuchyň.Teď už se teda zase drží - je to jistější,ale začíná to zkoušet.
10. lis 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaja je borec!!! :slight_smile:
10. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Mílo, gratuluju ke skorochození, teď už to půjde rychle :wink: , jestli je ovšem o co stát :grinning:
Jinak jsem si uvědomila, že zítra v Bělásku zrovna budeme dělat obtisky nohou a rukou do tý keramický destičky, takže to nebude úplně standartní hodina, ale to ti snad nevadí. Je to normálně v ceně hodiny, takže proč to nevyužít :wink: . A jezdíme tam tak nějak jak to komu vyjde, před námi je taky kroužek, takže když jsme dřív, jsme normálně v herně. Já tam většinou dorazím okolo půl desátý. Končíme max. v jedenáct, dýl to ty děti stejně nevydržej a jak píšeš, teď mají všichni období přesouvání dvou spánků na jeden, takže už je to tam ke konci občas dost kňourací.

S těma klipama na bezpečnost provozu taky naprosto souhlasím, sama mám z ježdění fobii (teda spíš jako spolujezdec), takže jezdim opatrně a jako spolujezdec většinou celou dobu přemejšlim, jak mám dát nohy, abych o ně v případě bouračky nepřišla a podobně.... Takhle mi to třeba vydrží celou cestu :grinning: :unamused: . Takže pro mě je třeba lepší tyhle klipy nevidět, páč pak mám ještě větší strach.
No a tenhle klip byl "reklama" na zádržný systémy - teda o tom, jak jedou rodiče s miminkem někam a tatínek říká mámě, jestli nechce dát tu holčičku do autosedačky a ona na to, že je to přece jen za rohem a držela jí v náručí. Jenže za rohem na ně vjelo auto, oni nabourali a jí to miminko vyletělo z ruky do předního skla. Pak je úplně naprosto šílenej záběr na to miminko, jak kouká pod krvavým sklem na toho tatínka (jako poslední pohled) a pak záběr na maminku v blázinci jak houpe a zpívá zabalenýmu uzlíčku představujícímu miminko. Mě se z toho fakt udělalo šoufl. :frowning2:

No snad jsem vám tím moc nezkazila náladu, ale mě to tak šokovalo, ten Renč to opravdu dokázal natočit dokonale. Snad to má takovej účinek na všechny.
11. lis 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, jo, ten videoklip s tím, jak zemře miminko, jsem viděla a skoro hodinu jsem brečela a nemohla se taky vzpamatovat. Pořád jsem viděla před očima to dítě na předním skle. Je mi z toho špatně, jenom si na to vzpomenu :frowning2: Ale souhlasím s Mílou, že asi jen tohle může pomoci, lidi se u těch klipů zastavěj a možná si aspoň někdo dá bacha.
Jo a do Běláska s tebou asi chodí kamarádka - Jana s devítiměsíční Karolínkou.

Mílo, super! Kája má bevza pokroky. Tak už mi bude běhat po bytě, až se stavíte, paráda.
11. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je odkaz na všechny videoklipy Nemyslíš-zaplatíš:

http://www.auto.auto-news.cz/nemyslis-zaplatis-nove-spoty-28721.html

Ale fakt je to jen pro silné nátury, já už to vidět nechci.
11. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Lucinka normálně řekla "táta ee", když šel Kája na záchod. To je jako už slovní spojení ne ? Nebo není ? Mám mít radost ? Stejně mám :dizzy_face:

Leni, s náma na kroužek žádná Jana s Karolínkou nechodí. Možná chodí do jinýho, je jich tam víc :wink: . A jsem ráda, že nejsem sama, koho ten klip tak dostal. Mě to mimi na předním skle taky nejde z hlavy :unamused:
11. lis 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je to video blázinec. Hrůza, fuj: http://www.youtube.com/results?search_query=nemysl%C3%AD%C5%A1+zaplat%C3%AD%C5%A1&search_type=&aq=f

Hani, no vidíš, Lucinka má za sebou první větu. A zrovna takovou pěknou,hihi :grinning: Kámošky holčička řekla jako první "Táta papá" :slight_smile: Máš mít radost!
Aha, tak Janďule chodí asi jindy, ale říkala,že příště právě budou obtiskávat ty "tlapičky", tak mě to napadlo. Tak to asi budou dělat i s jinou skupinkou.
11. lis 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
teda to video je hrozné :angry: , uozornit se na to musí, ale mohli zvolit i jinou formu než nenarozené dítě. Mám ještě teď husí kůži....

Dneska jsme měli třídní schůzky, zatím je to dobrý,nezlobí, učení bez problémů. Děti mají přestat počítat na prstech - to chci vidět :grinning: . Odpoledne jsem stihly i logopedii, tam je to mnohem horší, stále má problémy se sykavkama S-C-Z, vyplazuje u nich jazyka a nemůže se to odnaučit. Jediná rada je denně trénovat 10 minut. Ale donutit to naše dítě ke spolupráci je někdy nad moje síly :unamused: .

Zítra jedu na konzulataci do Pronatalu, tak jsem zvědavá, jaký termín na další pokus iVF mi lékař stanoví.

Ráno jsem z hrůzou zjistila, že 30.11. je již první adventní neděle, na Masarykové náměstí se v 17 hodin rozsvítí vánoční stromeček a bude tady koncert Janka Ledeckého - hudba mého mládí :grinning: .
11. lis 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,¨
Hani, super první věta :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra u nás Bělásek nehrozí, jsem nastydlá, ještě bych tam na ty prcky něco prskla :rolling_eyes: , ach jo, to už je potřetí co z nějakého důvodu nejdeme
Kami, tak pak dej vědět co jste dohodli.
Ty klipy jsou brutální, já jich viděla jen pár, po prvním kde umřelo dítě jsem začla bulet jak želva a na další už nemám odvahu....já myslim, že jezdim celkem opatrně, pouštim chodce, nezávodim, prostě asi jako normál ženská :confused:
11. lis 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Péťo,
no to je škoda, že zas nejdete :confounded: , zrovna když byste mohly mít druhou packu a stopu. Ale tak si to kdyžtak uděláš příště ne ? :wink: My tu první máme naprosto zpitvořenou, nikdo nepozná co je noha a co ruka, všude je šest a více prstů, takže snad se to tentokrát povede... :unamused:
Tak se uzdrav :wink:
11. lis 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky.Dneska tu byla kamaradka Radka s Tomaskem.Podotykam dopredu,je o 16 dni starsi,nez Max.Nejenze se sam posadi a udrzi se,taky uz leze a s oporou treba o stul se i sam postavi.Nechapu... :grinning:
11. lis 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to vůbec neřeš, každý mímo je totálně jiný :wink: a navíc Maxík je určitě krásnější :wink: :wink: :wink:
Hani, mě to taky mrzí, už nám to doma leze na budku...
Musim se dneska přiznat (jelikož nejhlavnější potravinové policistky sem už nechodí), jak sinaše mládě pochutnávalo, nechtělo se mi vařit, tak jsem si u kiosku na trhu v Podmoklech koupila špagety po milánsku a docela pěknou porci mi jch Dorča spocla, teda ještě na mou obranu jsem jí dávala ty co nejsušší. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hlásím několik saamostatných krůčků!!!!!
11. lis 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Peto,neboj,ja to neresim,Maxik je uplne v pohode,co se tyka vyvoje,spis Tom je prirodni ukaz... :grinning:
11. lis 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - jen v rychlosti - Ája mě sem nechce pustit,má puštěné omalovánky.Hani zítra budu v půl 10 před Vojanovkou.Písnu ti tel,číslo do pošty ( ne že bych se s nim tajila,ale nemusí ho číst celý národ :slight_smile: ),kdyby něco,jsem na příjmu.
11. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Péťo - myslím, že s tím jídlem to nic hroznýho není. Jednou za čas to na díťátkách určitě následky nezanechá :slight_smile: Taky se přiznávám - minule jsem byla u ségry a ona vařila polívku - masový vývar s nudlema a játrovou zavářkou. No a protože jsem taky nechtěla letět domů dát něco Míšanovi (8,5 m) ,tak jsem mu rozmixovala tu polívku. Ty bláho, ten to vyloženě sežral :zipper_mouth: :grinning: Nic mu nebylo a byl kocourek moc spokojenej. :wink:

Hani - určitě se raduj :slight_smile: To našemu synovci je 22 měsíců a řekne akorát mami,babi,teti,tati ( a ještě i to poplete) a pak jenom ukazuje a táhne tě k tomu, co ti chce ukázat :unamused: To pak nemáš ani chuť s ním komunikovat, protože chybí "zpětná vazba".

Maki - tak to je fakt úkaz. Tý brďo !!! To naše žoužel si akorát tak klekne a houpe se na kolínkách.Ale už čekáme každým dnem, že konečně popoleze. O sezení se zatím mluvit nedá.Jo pohybuje se akorát plazením -couváním a pak se otáčí po a proti směru hodin. ručiček :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky se snažím nesrovnávat, ale nějak mi to nedá :pensive:
11. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami - taky mi přijde, že to letos nějak rychleji uteklo a že jsou ty Vánoce dřív než jindy :grinning: Před chvílí jsem lovila na netu nějaký receptíky na cukrátka.Zatím nemám moc představu, co budu péct. Tak ať Ti zítra řeknou jenom samý pozitivní zprávy !!!! No a Ledecký byl svýho času taky moje "srdeční záležitost "- jéééé, kde jsou ty časy...
11. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxik taky couva,chce dopredu,ale nejak mu to nejde! :grinning:
11. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska mame pul roku!To neuveritelne uteklo! :slight_smile:
11. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, u nás nic nového, Vendulka je zatím zdravá, musím to zaklepat :slight_smile:

Maki gratulace k půl roku, taky mipřijde, že to nějak letí. :confused:

Jo a všem kteří zaznamenali nějaký úspěch blahopřejeme :slight_smile: :wink: :slight_smile:
11. lis 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, dej pak vědět, co konzultace a jestli máš nějaké novinky.

Maki, to ten kamarádky prcek je teda rychlík :slight_smile: Fakt přírodní úkaz, to máš pravdu. Maxíkovi veeelká gratulace.

Petruš, gratuluji k prvním krůčkům :slight_smile:

Jdu do hajan, mějte se krásně
11. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, celý den nikdo???? To snad nemyslíte vázně :confused:

Jedna příjemná novinka: od dnešního dne je ze mě teta, švagrová porodila Jonáše - 4,15 kg a 53 cm. Pěkný cvalík :dizzy_face:
12. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami,
ty jo ten jí asi dal zabrat..........pěkný jméno :wink:

jinak záklopka dorostla,ta jsme rádi.............

videla jsem Danču s Vendulkou,krásně spinkala,byla spokojená,v tom krásnym fusaku a bundiččce,bych si lebedila taky :wink: :wink:

jinak co se dělo dneska?pořád houkali,jezdili jak blázni,prej smrták v Jilovim,srážka s divočákem a pak smrták na Ustí-předjíždění,hlavně že ukazujou spoty jak blázen :wink: ,bud ty lidi nečumej na tv,nebo pěkně riskujou,hrůza :wink: :wink:
12. lis 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska doma, já jen ráno na chvíli v práci. Domů už sem jela asi půl hodiny, u Ovčího můstku posílali měšťáci auta co jeli do Jílovýho a dál rpávě přes Maxičky. Bylo to kvůli tomu divočákovi, ale ten byl už mrtvej, když do něj najelo to osobní auto. Odpoledne koukám na net a byl ten smrťák na ústecký, nebylo to předjíždění, ale mikrospánek, teda zatim si to myslí, ale ta paní co to řídila nepředjížděla, to je i podle svědků. Znám ji, je to jeden z opatrnejch řidičů, bohužel to dopadlo blbě...
Odpo sme se jen šli projít i s taťkou, musela sem na poštu a pak sme udělali ještě okruh po Bynově.
Zítra máme plavčo tak se s Madlenkou těšíme.
Natt to je dobře, že záklopka je už OK :slight_smile:
12. lis 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem znovu tady, přišel brácha, tak mi ukazoval fotky našeho "mrňouska". Bylo to dost rychlý, už přenášela, termín měli 8.11., ráno byla na CT a už si jí tam nechali. Kontrakce sice neměla, ale dr. se nelíbil tlak, tak se domlulvili, že tam chce zůstat. Dostala nějaké tablety, dle bráchy to bylo na hekárně hrozný, ale na sále byla 15 minut a v 15.40 se Jonášek narodil. Přestříhnul si pupeční šňůru a je z něj hrdý otec. :sweat_smile: V pátek se za nima půjdeme podívat.

Jinak já jsem na kontrole dopadla tak nějak všelijak :confounded: Teplický Pronatal se bude od poloviny prosince upravovat, prý prostory laboratoří a tak budou fungovat velice omezeně. Takže letos do toho již nepůjdeme a domluvil ijsme se na leden. MS čekám po vánocích, potom ppjdeu 20.-22. dne cyklu na odběry a při lenové menstruaci začnu se stimulací. :slight_smile:
12. lis 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek