• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Verčo, tak to se určitě zítra někde srazíme :grinning:

Bell, jo? Tak to je moc pěkná cena. Jen jsem tady teď měla Pavlu a říkala, že ve sportisimu mají ASI jen větší čísla botiček, tak od 26 a my budem kupovat 23. Nevšimla sis, jestli tam mají i tak prťavé? Bundička nás taky čeká hned, jak přijde mateřská, tak musím vykoumat. Na netu se mi ji moc kupovat nechce, protože je to bez zkoušení a ačkoli Daneček nosí velikost 92, něco i 98, tak bundu má 80 a je mu akorát.
16. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my kupovali boty v Deichmanu za 349,kotníčkové s kožíškem v.23 za 349,- ,takže myslim,že i když nemám boty za tisíc korun a jsou z krámu a myslim dobrého,že jsme pořídili skvele,Verča včera videla jaké máme :wink:
16. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Petrunko jsem hlava děravá-říkám si nakoupím a přijdu k Tobě+jěště do ZOOSHOPU!A zapoměla jsem na oboje!! :frowning2: Dík za přání :wink:

Laro dík :slight_smile:

Já dnes vezla mamku do Oldřichova a zpět do města,no a zpátky jsme čekaly dlooho!
Pak v nákup v Tescu ,nezastavení se u Petrunky :grinning:
A v Hypce mají zase Sunarky 2+1zdarma.A i plíny v akci taky v Hypce
16. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,to jsem si ani neuvedomila,ze nema dole ani snurku.To je fakt blby.Na tu ve Sportissimu jsem koukala,uz,uz jsem ji chtela koupit i s katatama.Vyslo by to na 1500 kc.Meli takovou cervenou s tmavou barvou a pak blede modrou,ta se mi libila vic,byla lehoucka.A mely obe ty bundicky ty protisnehovy pasy,to je fakt.Ja asi ve Steline dokoupim k ty nasi hnedy bunde ty oteplovaly a bude vyreseno.Ty jsou vysoky a na ksamdy,tak se mu na zada snih nedostane :wink:
Laro,takze jsem nebyla daleko od pravdy,ze ta Navara jela jako prase,to se dalo cekat,bylo to jasny.Jesteze se nikomu nic nestalo!!! :unamused:
16. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Lidlu jsou taky v akci plíny za 189 Kč a je jich tam 50. Prý jsou dobré.
16. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko.... :slight_smile: Já si říkala,že jsi se asi chtěla stavit,ale to nevadí,tak příště....
Asi za 45 minut vyrážím do Bynova pro dítko do školky,tak mi držte pěsti,ať není šílená kolona.Aby tam ten můj ďáblík nebyl chudinka posledníček :frowning2: .Dnes mám totiž jen půl směny a je to paráda,strašně rychle to uteklo
:slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,teda já mám pocit,že jsem viděla nejmenší jen 25.Já právě koukala jen po 25. připadně 26. :confused: .Ruku do ohně za to nedám,ale myslim,že menší neměli.

Maki,já jsem ve sportissimu už našla jen šedošedou bundičku v 98 :grinning: ........s lebkama :grinning: ,teda byly to šedý lebky na šedý bundě ještě ztracený ve vzoru :grinning: ,ale líbila se mi :grinning: .Prostě bych dala Puclině růžovou čepici a šálu a bylo by :grinning: .Ale nemůžu se rozhodnout a oni jí tam určo mít pak už nebudou jak jinak :rolling_eyes: .Já jsem právě zaváhala,že jsem k tomu chtěla i kalhoty a ty zrovna neměli.Prodavačka mi řikala,že maj jenom to co vidim,že jim to chodí průběžně a je to hned pryč :rolling_eyes: .Se nedivim,co jsem viděla za masakr v tom deichmanu :sweat_smile: .Kolik,že se vás tam chystá dnes odpo? Tušim,že aj Lara tam bude rabovat :grinning: .

Holky,já jsem našla jedny na mimáči s tripltexem....jakože nepromokavý,tak přemejšlim,že je objednám.No a pak jí objednám od Pegresu ty botky,co měla v loni,jen větší.Jsou celokožený ve vnitř s kožíškem a jsou se žirafkou aspoň a ty bude mít na takový to ťapání po nákupech a návštěvách,prostě tam kde by se jí ve sněhulech zbytečně pařila nožička :slight_smile: .Ale jako vždy úplně na pevno rozhodnutá ještě nejsem :confused: :grinning: .
16. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky jsem na netu našla botky s goretexem...........snad ani nebudu psát kolik stály :rolling_eyes: a málem jsem měla zástavu :rolling_eyes: .To by Puclina měla mít na jednu sezonu boty dražší než my......no to by mě mohlo.....že jo no. :rolling_eyes:

Jooo a tky musim říct,že mě začínaj zase vytáčet ve Sluníčku.jakjsem tam včeéra zmoklá a zmrzlá stála s Puclinou u cedule dnes pouze do 16h...tak jsme se tam teď dopo táhli znova a narazili jsme na ceduly dnes z technikých důvodů otevřenou pouze od 14h do 17h :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: .To snad neni pravda ani.Tak se mi cestou dom převalilo na jazyku pár neslušných slov a připomněla jsem i bezva nákup bačkůrek.Když se Sluníčko přestěhovalo na kamenickou,tak jsem tam s manžou zajeli,že sháníme bačkůrky.Paní nám je ochotně objednala v požadované velikosti s tim,že přijdou do týdne.Za týden tam jdu a visí tam cedulička,dnes zavřenou bla bla bal...,šla jsem druhý den a visela tam cedulička dnes pouze do..bla bla bal.Pak jsem tam šla třetí den a to tam nebyla žádná cedule a nikde nikdo zavřeno :angry: .Tak jsem tam pak ještě tři dny volala na tel.,ale nikdo to nebral.A když jsem za další týden tam zašla,tak jsem opět narazila na ceduličku,ale to už jsem měla chuť jí tam taky nechat nějakou né moc slušnou ceduličku :angry: :rolling_eyes: .Takže jsme bačkůrky koupili jinde a pak jsem u nich byla až byli zase tady jak jsou.A zatim dobrý......až zase teď............já ty jejich cešduličky fak nějak NEMÁM RÁDA :angry: :angry: :angry: .
16. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame goretexovy botky od Elefantenu.Narazila jsem na ne na MMB,pani prodavala skoro nenoseny,netrefila velikost.Fakt jsou jako novy a za ctvrtinovou cenu.Na novy jsem koukala v Deichmanu,za litranek :confounded: je tam meli.
Jinak dneska v Kaufu mega balik Huggies (vel 4-88 ks)za 330Kc,moc se v tom nevyznam,jak pouzivame latkovy,tak nemam moc prehled,ale balik jsem vzala,ted v zime na ven budu davat jednirazovky,preci jen se nemusi tak casto prebalovat jako v latkovkach.
16. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,já narazila na goretexový dětský botky za 2500...3000 a výše :grinning: ,takže jsem se chytla za hruď a radši přejela na jinou stránku :grinning: .
16. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak co, stihla jsi to?

Bell, to Sluníčko... no to je bordel :slight_smile:

Maki, to je hooodně dobrý, taky o tom už uvažuju :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec koupim tuhle,libi se mi,ze je az na ramena. http://www.branakdetem.cz/manymonths-sloni-atepice-merinovlna.htm
16. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,tak to je sila.Za ty prachy bych si nekoupila boty ani pro sebe...
16. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,stihla,naštěstí to nebylo tak hrozný.ve směru z Bynova do města je to horší :angry: :angry: :angry:
16. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kuklu máme taky s kšiltem :wink:
16. říj 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v ty Bezrucovce maji krasny boticky, funkcni, odlehcene, ALE 1080,- :-O
16. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Verčo,nestraš my tam jdem zejtra dopo :rolling_eyes: ,to jestli uvidí manža tak jdem domu zase bez bot :sweat_smile: .
16. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No byly to Superfixy s membrankou, odlehcene na suchacky, vel 23... :frowning2:
16. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Superfity... :grinning:
16. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni,je to bordel s tim Sluníčkem :grinning: .Paní je tam moc ochotná.....jen kdyby tam taky někdy byla :rolling_eyes: :grinning: .

Maki,ježíš,teď koukám na ten tvůj odkaz......a zasejc mě trochu sevřelo na hrudi......když jsem mrkla na ty bodýčka a legíny.Ve stejný ceně si manža kupuje moiru na sebe na střílení :rolling_eyes: ......a to tej moiry je fakt hodně na jeho velikost :grinning: :grinning: :grinning: .
16. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,a superfixy tam nemaj? :grinning: :grinning: :grinning: Hele,kde si sehnala ten modrej hadr,co pod a za Petíkem na fotce?To sis doma udělala umělecké pozadí nebo fixluješe s fotkou od foťáka? :grinning: Každopádně josu to super fotečky.Já jsem si tej soutěže ani nijak nevšimla.........asi na to mrknu. :wink:
16. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ja jsem to nejak zamotala - ten nazev, vid? To vis, nejsem tak kovana - ale to prijde.

Fotky jsou moje - foceni je muj veeelky konicek - retusovala jsem jen oslintane triko. Pozadi??? :grinning: :grinning: - to je takova zinylkova deka prehozena pres kreslo :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás tady tak čtu jak pořád něco sháníte a říkám si, že vám sem hodím jeden odkaz! Kdo jezdí do Reálu tak to určo zná, kdo ne, třeba začne! :grinning: Jenom musím zjistit, zda se to dá i poslat do čech!My teda když něco sháníme, tak tam většinou seženeme, super věci za super ceny - teda myslím :sweat_smile: Ale v obchodě toho tolik co je na netu nemají, to je fakt!
www.ernstings-family.de
17. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Topolino!!! To jsou moc krasne oblecky.
(Ted se zeptam jako tydyt) Kde je tam ten obchod?
17. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
je to přímo v Reálu, ne v obchodě, ale v té budově. Jsou tam dva vchody, a je to až nakonci u toho druhého! Je tam zlatnictví, pak nějaké bankomaty a vedle toho! Nemůžeš to minout. Nevím jestli jsem to napsala srozumitelně, snad jo! My jsme tam loni koupili oteplováky na záda, na kšandy s dvojtýma nohavicema za 230,-kč!! Ty věci jsou hlavně kvalitní! :slight_smile:
17. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-IP :slight_smile:
17. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
po trochu delší době zas dočítám :slight_smile:
My sme na zimu malou už vybavili..věcičky jsem pokoupila od známých, bundu sem koupila v Telicích v Olympii. Přece jen sme už zvyklý tím, že máme rodiče na horách radši nakupovat brzy. Teď ve středu sme ještě se ségrou byly znovu v Olympii s tím, že holkám koupíme boty, obě sme koupily dvoje, vyšly nás dva páry kolem 1100,- což je oproti Děčínu a třeba zrovna Bezručovce super cena. Ve sportissimu jsem narazila na rukavice, takže sme vybavené a hned ve čtvrtek sme boty i zimní věcičky řádně využily :slight_smile:.
O cestování do Bynova mi ani nemluvte. Když jedu ráno do práce a ještě jedu s malou kterou vozím na hlídání ke tchýni do Želenic tak je to očistec. A cesta domů, když kolikrát hlídá tatínek, kterej po mým příjezdu se oblíkne a jde do města pěšky na noční??? To je hrůza. Cesta do Bynova se dá objet přes Přípeř a zkratkou z Jalůvčí na Bělou...ale z Bynova to neobjedem, protože jezdit přes Sněžník se mi teda nechce...to bych vydělávala jedině na benzin, když jezdím do města téměř denně, když nejsem v práci jedem s malou po návštěvách atd.
Jinak mám příhodu, ve sředu večer nám Madlenka vylezla z postýlky, dvakrát po sobě a přišla vysmátá do obýváku, to teda jen jednou, po druhý spadla, takže sme s ní byli v pokojíčku než usne a ona z tý postýlky vylezla i před náma!!!! Takže přišla na řadu velká postel, přivezli sme zdravotní matraci, co má tchýně ale nepoužívá a teď pro změnu uspáváme hodinu, protože z postele pořád vstává..snad to za pár dní bude v pohodě...ale nějak mi došlo, že je z ní velká holka, když už neleží tak roztomile v postýlce, ale už ve velký posteli :frowning2:
17. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,hlásim,že jsem v tom Dětskym krámku v Bezručovce objevili T&Go a PEDDY botky akorát ty co se nám líbilibyly moc velký a bundiču jsem chtěla v hnědym a kalhoty taky.Tak mi paní dala číslo ať si zavolám ve středu,to už bude vědět,co jí přijde v další objednávce.Tak se modlim ať jí to přijde fakt mi zovna tyhle padli do oka a bundička kdyby nebyla hnědá,tak holt bude malinová no.A kalhoty t&goučka jsme koupili nakonec hned naproti v mateřince za 940,- sice ale přesně ty,co jsem si vyhlídla na netu profi lyžařský,zepvněný kolena a zadek :dizzy_face: na kšandy s lacelm prostě paráda.A koupili jsme vel. 110 :grinning: :grinning: :grinning:,páč 98 jako dobrý tak nějak do ledna......takže jí jsou fakt velký,ale prostě jí je stáhne utáhnem a když bůh dá tak je třebas příštíí ro ještě zkraje sezony unosí :grinning:.No a pak jsme jeli do sportissima protu bundičku s lebkama..tak jí tu máme :dizzy_face:,ovšem taky ve vel. 104/110 :grinning: a její taky dooost velká,ale zase až tak strašně taky ne,takže rukávy bude mít dost vykasaný,ale na dýlku je to paráda.Je v tom jak kosmonaut :grinning:,ale hejbat se v tom kupodivu může dobře aj v kombinaci s těma obrovskejma kalhotama :grinning:.tak teď ty boty sakriš.Třeba se nám poštěstí a paní do krámku fakt dorazí,byla to láska na první ošahání :dizzy_face: :grinning:.

Prin,jdu na to mrkat,já už tam pomrkávala minule v Reálu co to tam je,ale ještě jsme tam nějak nezašli.
17. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to bylo u vás když ste dali děti do velký postele, taky byl problém že nechtěli usínat?? Dneska v noci brekot, manžel tam šel a ona byla pod postelí!!! Normálně zalezla až ke stěně, takže už je spodek postele zatarasenej polštářema matrací.
Včera vyprávěla tchýně, že když u ní spala po obědě vylezla na vršek cestovní postýlky a ležela natažená na tom vršku, takže opřená kouskem boku a na těch tyčích hlavně hlavou a nohama...dokážete si to představit? Já nevim kam poleze příště, to je neuvěřitelnej kaskadér
17. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek