• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tere dodatečně vše nej :slight_smile:
17. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Maki,hlásim,že jsem v mateřince na druhý straně objevila kalhoty se stejnym vzorem jako si kupovala tu budničku za 760,- .nevim teda jestli je nemaj i ve Stelině,ale kdyby né,tak to radši hlásim :slight_smile: .
17. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell taky máme kalhoty od T&GO bylli sme s nima moc spokojený už loňskou zimu a naštěstí nám ještě jsou, taky loni byly větší...mám je ozkoušené na horách a jsou super.
Maki, my měli loni hnědou zimní bundičku takže myslím, že pokud číslo 2 bude holčička tak určitě ještě bundičku unosíte :slight_smile:
Maki, Bell...tady je loňský vybavení, letos už nám není jen ta bunda :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2080753&vReferer=%2Fphotos%2Fsimcecz
17. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,tak to ti moc neporadi,my právě Puclinu nedáváme do postýlky už vůbec tak dva měsíce neb se nám stalo přesně to samý.Krve by se ve mě nedořezal,když jsem jí uviděla poprvý jak z tý postlýky leze ven.Vyhoupla se rukama v rohu trochu vejš,aby mohla přehodi nožičku přes okrej a pak už to šlo samo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .takže už spí jenom u nás ve velký posteli neb nemá cenu, pro nás,kupovat jí velkou postel před stěhování.Holt budem muset vydržet až se přestěhujem :rolling_eyes: .Teď je to dobrý,já jí jdu uspat tak,že si s ní lehnu v poledne si četm knížku,veečer jí jen po tmě vyprávim nebo zpívám a ona usne a už pak nikam neleze.Na noc zavíráme dveře,aby nám neběhala po bytě kdyby něco a přes den když má vyspáno,tak za mnou přijde do kuchyně.Vůbec nemám představu jak jí budu uspávat v její velký posteli v jejim pokojíčku :rolling_eyes: .....to bude zase lahůdka než se to nějak naučíme......obě :rolling_eyes: :grinning: .
17. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko,my dali Šímu do velký postele o něco dýl,než vy Madlenku..Máme po straně takovou zábranu a moc se vyplatila,protože to naše šídlo se pořád ve spaní vrtí a byl by pořád na zemi.Ze začátku jsme teda uspávali,museli jsme být u něj,dokud neusnul.Pak sice usínal sám,ale,jak se v noci probudil,chtěl k nám :slight_smile: .Jinak teda do dneška z postele neutíká,protože je na to moc línej.Normálně huláká tak dlouho,než si pro něj dojdem-a to i po odpolední spánku.Navíc ráno teď vstává klidně kolem půl šestý..takže honem letíme do pokojíčku,aby neřval a neprobudil sousedy-fakt paráda.Hlavně je už před tou šestou vyspanej a čilej-ach jo.. :frowning2:
17. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,to je supr bundička :dizzy_face: ,ale letos jí myslim v katalogu nemaj.Maj jednu hnědou se vorem,která je taky úžasná,jenže zrovna ta nemá ten proti sněžnej pás,chjo :rolling_eyes: .Takže musim vzít ten model co ho má.A pani řikala,že maj zelenou,modrou,malinovou a hnědou,ale že tu už nemaj,tak musim počkat na další dodávku.Fakt jsou přesně to co hledám rukáv v rukávu,ten pás,nepromokava,skvěle zateplená,supr matroš,ve kterym se dítě může v pohodě pohybovat :slight_smile: .Dneska jsem jí v tý malinový asi stokrát otočila v ruce :grinning: .A dík za reference,kde jinde se to dá potvrdit než tak,že se v tom dítě vyrochní ve sněhu :grinning: .
17. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Madlenka spíteď cca do 7,30 což je dobrý, ale právě že než usne tak ji skorem musim držet, aby se z postle pořád nezvedala...je to hrozný šídlo.
Zábrana je dobrá, Madlenka taky pořád cestuje, máme v plánu ji koupit, zatim je pod ní matrace a polštáře, ale fígl na uspávání asi žádnej neni, my musíme vydržet a Madlenka si zvyknout
Taky sme s velkou postelí nechtěli pospíchat, ale Madlenka spí ve svým pokoji a já měla hrůzu nechat ji spát v postýlce a trnout celou noc, kdy uslyšim ránu, že spadla z postýlky, takže sme museli :frowning2:
17. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell tak tady je důkaz z loňské zimy ze zkoušení na sněhu v Krkonoších :grinning: :grinning: ...je pravda, že my teda máme právě kvůli horám koupené pro malou i termoprádlo, které by mělo vydržet do cca 6 let. To bohužel vidět ale neni :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3419283&vReferer=%2Fphotos%2Fsimcecz
17. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
tak o těch kalhotách co mluvíš (jestli jsou to teda ony, mám je v albíčku) jsme dali loni ve sluníčku 750,-kč, tak tam zkus mrknout, ale vřele doporučuju :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2122988#navigator

simcecz,
tak Jarda spí v posteli od 14 měsíců, protože v postýlce spal blbě a byla mu malá! No my máme od Gazela, teda je super! Dá se k ní dokoupit další a udělat palanda, když není místo! A problém stejný...tak já si lehnu taky do postele a čteme si pohádku dokud neusne, protože vylézá taky! I přesto že máme zábranu po celé délce. Ona má být u zdi, ale my jsme to teď otočili a až bude větší tak ji dáme zase ke zdi, aby se nedřela! :sweat_smile:
17. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
simce,
Jára spí ve svém pokojíčku, teď je to paráda, protože když se vzbudí, tak volá mamí a jak je rozespalý, tak dolů neleze, ale umí to, takže snad nežuchne! :slight_smile:

http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=10&sek=eshop
17. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narazila jsem tu na koňovi na zajímavou diskuzi
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=115058&vGroupOffset=0
co tomu říkáte?
17. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my jsme nakonec koupili krásně teploučké botky 23 v Deichmanu za 399 Kč, možná jsou to ty, co má Natt :slight_smile: Dá se tam vybrat a maminek je tam teda fakt hafo. Ostatně to bylo i vedle ve sportissimu. Tam měli i menší velikost bot, ovšem jen od 1 druhu - bledě modré s růžovými kytičkami nebo co to na tom bylo. Tak to pro kluka fakt néé. Ale prý jim každý týden vozí zboží a budou mít i menší, kdybyste některá sháněla.

Holky, je možný, že moje mamka objevila u Vietnamců krásně teplou zimní bundu z kvalitního pevného nepromokavého matroše? Cena 260 Kč. Chce jí Danečkovi koupit a já o tom pořád uvažuju...
17. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja v Realu byla tenhle tyden a ze zimniho jsme v Topolinu nevybrali nic,byli nejaky vybrany.Jen jsem koupila Maxovi tricka se Spongebobem za 6E. :wink: Max tam miluje ty dreveny koralky na dratech,doma je ma taky,ale maly.Nemohli jsme ho odtud dostat. :grinning:
Bell,ve Steline maji ty nase katata taky,akorat jsem je zatim neresila,pac jsem vzala jedny zeleny Wolfy,za 190.Ale asi rekneme Jeziskovi.Schvalne aspon kouknu,kolik stoji tam,nedivala jsem se.
17. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,jasna vec,ja ruzovou stejne moc nemusim,takze i pripadnou holku budu oblikat do "normalnich"barev. :grinning:
17. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
tak to má Jára taky rád a je problém ho odsud dostat, ale aspoň se tam v klidu mrknu :wink: :sweat_smile:
17. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ja bych s tou bundou byla opatrna,buhvi,co to udela po vyprani.Pamatuj na zkusenost s botama! :grinning: Ale treba zrovna bude dobra,tezko rict....kdyz nezkusis,nepoznas! :grinning:
17. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jsem zjisila,ze pijdeme koupit jeste jedny sustaky Wolfy,pac se z vychazky vratil s cernyma kolenama,tak at mame na stridani.Chlapecek totiz v Nemecku v obchodaku poznal kouzlo nalesteny :grinning:
klouzavy mramorovy podlahy a ted to zkousi na kazdym povrchu.Co kdyby to nahodu sklouzlo!
Jinak Max spi jeste v postylce,ale my mame vetsi,90x140,takze se vejde v pohode,zatim nevylejza,tak ho nechame.Pak se z ni da dat pryc postranice a predela se na normalni postylku,je to fajn udelany. :wink:
17. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli dnes krmit labute, kdyz zrovna z nebe nic nepadalo :slight_smile: Zasla jsem do Deichmanna - no pekne jste to tam prebraly :grinning: - na nas zadne slusne 23 boticky nezbyly, ale mame cas, takze si pockame na dalsi zbozi... :sunglasses:
17. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,my jsme tam byli dneska taky a fakt jak u vyžranýho krámu :grinning: ,Dokonce aj kdyby jsme chtěli koupit ty dražší modely,tak ty už byly taky jen buď v malých číslech nebo pak až v obrovskejch :grinning: .

Maki,já nemám ráda růžovou vůbec :sweat_smile: ,ale shánět na holčičku normální barvy je úkol téměř nadlidský,takže člověk hodně často rezignuje :grinning: ,navíc když je třeba oblečeníčko darované od babiček,že :grinning: .

Leni,dobrá ta bundička bejt může,ale taky bych řekla,že to zjistíš až po vyprání.Já jsem sem tam dostala něco vietnamskýho a vždy to pouštělo barvu na 40 i opakovaně :rolling_eyes: ,takže po dvou třech vyprání to bylo k nepoznání :rolling_eyes: ,i když původně se mi to líbilo.
17. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,to jsou oni +- :grinning: akorát v hnědym a nějakou tu svojí cedulku lípli trochu jinam,jinak stejný :grinning: .Postel je suprová,kolik stála peněz? Já jsem koukala na ten ceník,ale nějak.....no musela bych pro brejle..... :sweat_smile: .
17. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
no nás stála 5000,- i s matrací. Michalův táta prodává v Želenicích nábytek a fakt jsme zjistili, že nás tam vyjde nejlevněji a to jsme koukala i na netu! Je hodně bytelná, super! :dizzy_face:

No my máme taky postýlku 90 x 140, ale jak je Jára živý, tak se furt mlátil do hlavy a nemohl tam moc cestovat a tudíž špatně spával! :unamused: :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

u nás pokračuje rýma a kašel u Kristíka,chjoo!!Odsávám a cpu do něj sirup a kapky.

No a musela jsem holt i s dětma na chvilku k našim,děda můj měl 84let,tak na rychlo popřát,cestou mi Jiřík řekl,že ho bolí hlava a u našich lehl do postele a že mu je i zima,tak jsme po chvíly fakt jely domů...paralen a šel spát,teď se navečeřel a cítí se dobře,ale kdo ví co se z toho vyklube,mě fakt šlehne!

Domů jsem si dotáhla jídla a to mám vařeno!Ale znáte to,kdybych si nevzala nic bude zase čoro moro!Že nejím a odbývám se..ůůůfff :grinning:

jo a pro pobavení:strýc koupil čepičku a prý že pro Jiříka nebo Kristíka-no holky čepice by byla hezká kdyby na ní nebyla vyšitá hlavička panenky+udělaný copánky!!a ty fakt trčí z tý čapky! :grinning: a tak jsem řekla svůj názor,přestože mě moje mamka "bokem"upozornila ať nic neříkám..ále tohle mě dokáže rozpumpovat!!Tak babi byla hned napruděná protože se strýcem(svým synem)drží "basu"a co on udělá či řekne a koupí je svatý!

Tak že bych se leda kvůli čapce hecla do tý holčičky :grinning: asi jooo :grinning:
17. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,no teda žádná láca,ale vypadá fakt dobře :slight_smile: .Už jsme se přeci bavili na téma velká postel,už je to hodně měsíců na zad :sweat_smile: ,ale to jsme i mysleli,že se budem stěhovat v červenci nebo srpnu :grinning: :grinning: :grinning: .Takže u nás se stále vybírá.Každopádně chcem taky z masivu,už jenom u toho důvodu,že nějaký eventuelní rytiny se daj přebrousit :grinning: .Takže zatím rpovizorně(už pěkně dlouho :grinning: ) spíme všichni tři spolu ve velký posteli u nás :rolling_eyes: .Jako dobrý no,jen nevim kam dám za chvilku břicho.Sanad už budem na vánoce přestěhovaný....chjooo :rolling_eyes: .

Terez,no tak je to jasný :grinning: ,ještě tu holčičku a příbuzenstvo si přijde taky na svý :grinning: .Ale kdyby jste měli náhodou třetího kluka....tak do čtvrtice už bych tu holku asi nezkoušela :grinning: :grinning: :grinning: .Čoveče oni ty starší lidi maj hodně zkreslený představvy o tom,co je holčičí,co klučičí :rolling_eyes: .Já právě pořizuju růžovou z toho důvodu,aby nám sem tam nějaká bába neřkala jak je Puclina roztomilej chlapeček :rolling_eyes: .Si pamatuju jak jsem jí jednou nesla v klokance po městě celou v růžovym aj náušničky už měla,jen měla žlutou čepičku a zastavila se u nás jedna postarší baba a hned to je ale roztomiloučkej chlapeček :rolling_eyes: :angry: .........no tak já už nevim teda jako.No a moje máma mi jednou vytkla,že byla s Puclinou krmit kačenky a jedna bába vedle taky na ní cukrovala jako na chlapečeka,tak jsem dostala vynadáno,že na sobě měla modrý džýny,hnědý boty a khaki mikču.ovšem na tej mikče byli růžový kytičky a na hlavě měla růžovou pirátku :rolling_eyes: .....no prostě.........že jo no.Tak zkus klukům copánky nasadit až jim je dáš na hlídání,ať jdou s nima někam na veřejnost,třeba na ně bude někdo cukrovat jako na holčičky a dojde jim to :grinning: :grinning: :grinning: .
17. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak o tom preventivním jsem neslyšela,jeste že tak,nám bal taky doporučovám preventivně :unamused: ,tak nevim :angry:

leniku,
ty máš na tkaničky?????????my na sucháče :wink: ,nebo máš pak takový modro-černý na cucháče,do tech jsem mu nedostala nohu :unamused: ,jinak taky jsem koukala na bundičky u nich a vypadaj dobře,nevim myslim,že budou i sloužit,nám je nastestí už druhej rok bunda kupovaná v Tescu :wink:,ale minulej ji nenosil,byla nám velká a krabatila se mu v kočárku

simce,
my máme postýlku ne postýlku,detskou postel 140x70,ale má ji stejnak u nás v ložnici,uspávám od malička,ted jsem nasadila režim,takže nastestí lehne a spí do peti min,jinam to bylo i na hodinu,ale usne ve velký a já ho přendám,zábranu jsme koupili v Ikee :wink: ,bez ní by byl asi denně na zemi :unamused: a do konce poslední 4 dny spal až do rána tam ,jinak tak kolem tý druhý se hlásil mamííííííí ke měěěěě :grinning: ,no co nadělám :wink:

veru,
tak jsme to to přebrali vid............taky potřebuječ 23 vid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terez,
na me taky neco leze :angry: ,Šimon se nastestí drží

tak jsme dneska skákli do lékárny,nekdo mi poradil na imunitu hlívu ustřičnou,tak jsem koupila Šimonovi sirup,sice pálka,na to jaká je to sklenička,ale co,hlavně že mu to třeba nejak pomuže,budu to dávat,v dny,kdy nebudu dávat vakcínu,tak uvidíme :wink: ,je to i pro dospělí,tak jsem si taky dala :wink:
17. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat,........tak se snažím přijít na to o čem preventivním mluvíš? :sweat_smile: .Hledám zpětně,co jsem napsala,ale nějakm mi to porád ne tento......
17. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,tak jsem se teď dostala k tej diskusi............no já ti nevim,mě to přijde taky logický,že ve chvíli kdy si má tělo vytvořit protilátky vlastním bojem a podá se mu podpůrný prostředek,aby se tenboj ulehčil,tak je to tak jako trochu k prdu :unamused: .Nevim no.M yjsme nic rozhodně nedávali.Respektive Puclina žádný reakce neměla.Paralen bych jí asi dala ,ale až ve chvíli kdyby jí horečka vystoupala neúměrně vysoko.Já se právě bojim toho krmení paracetamolem neb tělo si rychle zvyká a pak potřebuje vyšší a vyšší dávky,eventuelně drastičtější léky.Já sama si beru paralen jen když už lezu skoro po čtyrech(něco jako brufen moje tělo nezná).Antibiotika jsem neměla už leta letoucí,teda měla jsem je když jsem měla problémy s prsama při kojení neb to byla fakt nouze a hrozná bolest a jinak to nešlo.Ale jinak před tim leta nic.To radši čajuju a jdu spát.všechny virozy řešim pitím a spánkem.Tak bych byla ráda kdyby to Puclina taky tak zvládla................ale nechval dne před večerem,že jo.Ještě máme před sebou hodně dětskejch viroz a bůhví čeho :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
17. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nám se tak neskutečně blbě rozhodil spací režim to je děs :unamused: .Jak manža montuje tu kuchyň a ješt kuchyň vedle v bytě jeho rodičům,tak ho už 3 tejdny vidíme jen chvilku večer.Puclina futr huláká táta,táta,pokaždý jak něco skřípne na chodbě a když přijde domu tak si ho furt hladí a mačká.Já už jsem mu taky řikala,že si budu muset někam pověsit jeho fotku,abych si ještě pamatovala jak vypadá :grinning:.Tak nám vždycky stáhne fotky,co nafotil,co už je hotovo a jde se spát.No a Puclina usíná právě kvůli tomu až hrozně pozdě,apk ráno vyspává do devíti,pak nechce v poledne spát a usíná vyčerpáním až bůhví kdy a večer i když už zívá,tak furt čeká na tátu :rolling_eyes:.tak se nám to celý nějak rozesr.......njedřív to šlo,ale posledních pár dní už je v čudu celej náš režim :rolling_eyes:.
17. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
no ten odkaz jak jsi dala :unamused:
17. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byla Petrunka :slight_smile: ,jestli myslíš tu diskusi o tom paralenu na očkování. :slight_smile:
17. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,já bych taky rozhodně nedávala nic po očkování preventivně.Mě spíš zajímá,jestli se to týká i případný reakce.Jednou malej totiž horečku měl a dali jsme mu Ibalgin sirup...Nebo,jestli je prostě lepší nechat tu reakci odeznít bez ničeho...
18. říj 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek