• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Já horečky do 38 nechávám bez ničeho...
18. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsem pročítala diskuzi dá, a přečetla si i článek,tak taky budu dávat léky až nad 38 stupňů..teda,preventivně je nedávám,ale při zvýšený teplotě už jo..
18. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Natt, ty modročerný se mi hrozně líbily, ale už měli jen malé. Koupila jsem dohněda s lehce oranžovým detailem, na tkaničky. Kolik stojí ta hlívá a co to přesně je? Akorát nevím, jestli to můžu kombinovat s Ketofem.

Holky, kde mají kvalitní zimní bundy za slušný ceny. Já jí fakt od vitnamců moc nechci. Tesco? Ona jí chce kupovat mamka a chce investovat max 500 Kč.
18. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vám nevím, ale Daneček měl vždycky po očkování tak šíleně vysoký horečky, že už preventivně musíme dávat i na doporučení doktorky. Ale to jen v čekárně bezprostředně po očkování, pak už mu to preventivně doma nedávám, jen čekám, jestli to vystoupá. A dávám až když je to 38,4-38,5 v zadečku, dřív ne.
18. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a co zkusit ten kojenecký textil u mostu? Tam tedy mají ty zimní od Wofla - za 398,- a nevím jeslti ještě nějaké...

Četla jsem , že některé mamky dávají preventivně léky, když rostou zoubky, mně to přijde zvěrstvo!!!
18. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
aha no vidiš a to jsem na to koukala dvakrát..........jj to jsem myslela :wink:
18. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tam bychom určitě mohly s mamkou zajít, máme sraz zítra odpoledne a ona dělá na soudu, takže by to bylo i blíž. Ten wolf je snad dobrý a nepromokavý ne? Já to stejně budu ještě impregnovat.

Já asi to zvěrstvo dělám, teď už tedy ne, ale když mu rostly horní jedničky, tak by proplakal celou noc a vůbec by nespal. Dala jsem 1x za noc panadol a usnul a spinkal do rána. Ale nikdy bych to nedala na zuby preventivně, až když třeba hodně často pláče, tak v jednu ráno mu dám slabší dávku.

HOLKY, KDO JDETE ZÍTRA DO RÁKOSNÍČKA
18. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdo se s námi po Rákosníčku do 13.00 bude procházet? :grinning: Já musím někde courat, protože až pak mám sraz s mamkou.

Makinko, přijdeš? Mám ti vzít ty pytle a zázračný kelímek?
18. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,prijdu,ale courat nemuzu. :wink:
Jinak ja to mam s lekama stejne jako Leni,po ockovani teda nedavam uplne hned v cekarne,ale jak vidim,ze to leze nahotu,tak uz davam,protoze se nechci dostat do situace,ze mel v noci skoro 41,to byl des.A odhoreckuje KAZDY ockovani,hlevne hexy,takze nedavem zbytecne.Urcite to neprehanim,ale leky mu dam.
Leni,s tou bundou ses rozhodla dobre,ta vietmanska by byla mozna nepromokava,ale rozhodne ne prodysna,myslim,ze bys ho z ni vybalila propocenyho.Ja teda vyhody hi-tech materialu vyzkousela na sobe teprve vloni,a uz bych nemenila.Na horach to bylo super a tu bundu nosim i ve meste.Chce to pod to akorat stejne "chytry" triko nebo mikinu.Maxovi jsem koupila moirovy bodynko hned ve 3 mesicich,uzil ho strasne dlouho,ted ma triko a rozhodne budu kupovat vetsi ted na zimu.A uplne jsem se zamilovala do bodycka z merino vlny,na zimu neni nic lepsiho.Ma stejny vlastnosti jako moira,ale je to prirodni matros a tolik se nezatrhava.Sice je to palka,ale dite se nepoti a ma zajistenou termoregulaci. http://www.branakdetem.cz/body-dlouhy-rukav-vlna-barevne-engel.htmTohle mame a o tomhle uvazuju http://www.branakdetem.cz/manymonths-body-tricko-z-merinovlny.htm
Holky,co dneska v tomhle hnusu budete delat?Nejakej napad,kam by se dalo s prckama jit?
18. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já do Rákosníčka jdu, ale mažu pak domů na 12 máme obídek a spinkání...
18. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, my máme 37,5 a najednou 40-41 a pak horko těžko srážíme horečky.

Maki, na ty odkazy určitě mrknu, díky.

Teda holky, co já budu ve městě dělat dvě hodiny? :sweat_smile:

Dneska jedeme k přibuzným, Daneček musí sestřence Terezce dodatečně popřát k svátku :grinning:
18. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, teď koukám, jak uvažuješ o tom triku, co roste s dítětem. Mají ho naproti parolodi v tom krámě s dětským zbožím. Jen nevím, z jakého matroše. Zkus mrknout. Ale určitě tam to "rostoucí s dítětem" mají.
18. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo,tak to tam kouknu.Kdyby nebylo obr hnusne,tak treba i zitra,ale pak musime domu spat,pocasko na hopani kocarku na terasce uz neni a jinak mi venku neusne.
18. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajo, tobě vlastně neusne za chůze... já zapomněla. Já ho zabalím do deky, dám nánožník a snad zakápne a projdeme se.
18. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,,
tak já jsem na tom jako ty s tim panadolem,tak nevim.ted už to nedávám,ale dávala jsem.......... :unamused: ,no tu hlívu mi doporučila kamarádka,ptala jsem se v lékarně,jestli to muzu kombinovat s rybomunilem,prej ju....tak to budu dávat,jak jsem psala :wink: .........hned ti dám odkaz co máme my :wink:
18. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, díky moc. Hlíva je prý fakt dobrá, už jsem o tom slyšela. A myslela jsem, že cena bude vyšší. Možná to pořídím.
18. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jo super,to jsem ráda,já neslyšela,tak uvidíme,doufám v to........... :wink:
18. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a fotky mám na lidé.cz - nattally07 :wink:
18. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdem taky do Rákosníčka,ale nevim nevim jak na tom zejtra budem asi taky poběžíme domů spát.Máme ty rozházený dny.Dneska zase usnula až po 21h :rolling_eyes: .

Holky,nám řek Pánek rovnou ať si koupíme paralenový čípky a dáme je po očkování jen v případě,že horeřka vyleze nad 38 st. po odečtu,jinak ne a oapakoval nám to dvakrát.Naštěstí jsme nemuseli.Panadol jsme jí zatim dali jen při větší rýmě a jednou při tej angíně.

Natt,o tej hlívě už jsem slyšela a co takhle kombucha to je taky takovej zdravej sajrajt a prodávaj to i v tescu v petkách :sweat_smile: .

Leni,tesco bych klidně prubla,to oblečeníčko od cherokee,co tam maj je dobrý :slight_smile: .Nebo toho wolfíka, my budem asi taky ještě přikupovat kaťata od wolfíka.
18. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
to nebylo moc vtipný............. :unamused: ........nic víc k té připomínce radši psát nebudu :angry:

leniku,
když jukneš na ty fotky,tak Šimon má Cherokee obě bundy,zroovna tu co má na sobě a pak ještě béžovou buřtíkatou :wink:
18. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jo a ještě neco,kdybys mela nemocný dítě jako já nebo leniku,skoro pořád celej rok,tak bys taky vyzkoušela všechno,nejsem debil abych mu dávala neco buhví co tu píšeš............. :unamused: ,to mě docela uráží !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, já myslím, že sis to špatně vyložila - kombucha je opravdu hodně zdravá...
Jukni sem http://cs.wikipedia.org/wiki/Kombucha - určitě tě to nemusí urážet, oni to prodávají v různých podobách... Bell to jen tak napsala, že to trochu divně vyznělo, ale jistě to nemyslela nijak zle...

Doufám, že to bylo jen nedorozumění....
18. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,to je vidět,že to vážně nechápeš :rolling_eyes: .To nebyl vtip.Tu kobuchu fakt v tescu v petkách prodávaja já jsem si jí svýho času kupovala taky.Má to bejt takovej univerzální nápoj na všechno něco jako zelenej čaj a prej je to děsně zdravý .A urážej se jak chceš ,když nechápeš ironii. :rolling_eyes:
19. říj 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my dáme mlíko a razíme do Rákosníčka. To je v poho, já to pak sama nějak uchodim, musim stejně do Kauflandu.

Natt, nečerti se, zlato :grinning: Já to taky pochopila dobře. Sajrajt nebylo myšleno jako že je to k ničemu, ale prostě sajrajt = přípravek. Viď Bell? :grinning: Ale když jsem si to přečetla třikrát, tak by se to dalo i vyložit jinak. Tak si to vyjasněte, usmiřte se a klíííííd :grinning:
19. říj 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak to teda promin,ale uznej jak jsi to napsalo :wink:

veru,
dekuju :wink:

leniku,
jj dekuju v pohode,jen to bell trochu divně napsala,tak me to nastvalo,nevedela jsem jako mylsela,tak se neboj brouku,hádat se nebudu......... :wink:
19. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,já řikám zdravej sajrajt skoro všemu :grinning: ,asi to vyznělo blbě,ale nemyslela jsem to tak .Pro mě zdravej sajrajt aj vitamíny,co beru nebo dětský příkrmy.Prostě jsou věci zdravý nebo dobrý :grinning: .Asi jako třeba rybí tuk,že.je děsné zdravěj,ale je to hnus fialovej :rolling_eyes: :grinning: .
19. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj omlouvám se :wink: ,když jsi to myslela dobře,tak to jo :wink: ,proste jsem si to spatně přebrala
19. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to fakt nemyslela nějak.já nevim,prostě blbě.Jen mi přišlo,že když chceš odvar z houby,tak ta kombucha je něco hodně podobnýho.Asi jsem měla napsat,že se to dá sehnat aj v natuře akorát v tom tescu to maj o chlup levnější.Nejspíš to maj i v lékárně,ale to nevim tam jsem to nikdy nesháněla.Ale je to teda mňamka :sweat_smile: .To ta hlíva nejspš bude taky :sweat_smile: .
19. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis co tu zase nacvicujete??? :confused:
Mamka tu kombuchu mela onehda doma,pestovala si ji a pila to kazdej den.Nebylo ta zase az tak nechutny,pokud si pamatuju dobre.
19. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek