• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,

no já taky Maki dočítám a říkám si co se děje :confused: ale už ten střet asi pominul :grinning: holky Vy už jste jak v letitým manželství :grinning: tam taky rupnou nervy raz dva :grinning:

Já dnes u doktorky s klukama,Jiřík od soboty bolení v krku+jak to nazval:motanicovej že je.Tak jsem ho omluvila ze školy a prudí doma :grinning:

Kristík od pátku kašel každý ráno jak starej horník,minimálně půlhodinovej,přes den +- v pohodě.No a rýma ta se mu táhne stále jak smrad!Z tý už jsem vyřízená!Prý to má vzadu,ale zadní rýma to není,tak já už nevím!Chroptí to v něm,slyším to a doufám,že to pomine!

Ráno jsem potkala Léňu,šla do Rákosníka :slight_smile:tak nás doprovodila k lékárně :slight_smile:

A já zítra sama se sebou na gyndu :unamused: bolí mě v podbřišku,to mám radost,já nemůžu bejt chvíly v pohodě!No a děti musím chctě nechctě vzít sebou hlídání nemám...

Jo a Leni tak jsem jedla fakt až ve 12.30h,klasika :grinning:
19. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já jsem nečekala takovou reakci od Natt,jen jsem jí o tom chtěla říct a byla jsem u toho děěěěsně vtipná :sweat_smile: .Tak možná asi si to nějak spojila s těma panadolama před tim,že jí to tak nakrklo,ale s tim to fakt vůbec nesouviselo :sweat_smile: .

Maki,mě to teda naechutnalo vůbec,ale řikal jsem si,že když je to tak zdravý ... :sweat_smile: .

taky mám čerstvou chuťovku.právě manža psal,že konečně doarzili do bytu v Březinách zvonkaři a že jako jdou spravit ten zvonek :rolling_eyes: - ped půl rokem natáhli nový dráty k nám do bytu a namotovali telefonek a ejhle zjistli,že jsou drátky kdesi překopnuty,takže to nefunguje.......a tak přišli dnes :rolling_eyes: ,když už je vše zazděno,nahozeno a vymalováno a že se to musí překopat :rolling_eyes: .Mě z ncih šlehne fakt,že jo :rolling_eyes: .tak teď tam přemejšlej jak jinak to udělat,aby kvůli zvonku nemuseli překopat půl bytu :angry: :angry: :angry: .Ještě ,že nám namontovali speciélní systém,že si můžem se sousedama mezi sebou volat..........jen kdyby to fungovalo,že :angry: :angry: :angry: .Achjo.
19. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to je prostě takhle se všim.Perfektní bylo,když manža jen tak ze zvědavosti změřil jak daleko od zdi nám udělali,elektriki na světla v kuchyni......no a co myslíte......(měl ho tam! :grinning:) samozřejmě by nám nešli otevřít výklopy u horních skříněk,takže ty dážky znova vydlabal o kousek dál přehodil dráty sám a naštěstí jeho kámoš má po ruce zedníka,taže to znova nahodil a upravil,páč čekat na firemní elktrikáře,tak atm ty dráty čuměj ještě za další půl rok :rolling_eyes:.........chjo...ježiši.No a tchýni s tcháme zase udělali špatně vytápění podlahy v koupelně......prostí topí pořád :rolling_eyes: a nejde to vypnout :rolling_eyes:.To prostě...........to je děs.A ještě bych tu mohla vypsat min dalších 10 zajímavejch závad,ale to by bylo fakt jak telenovela :rolling_eyes:.
19. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak střet pominul, to jsem ráda :slight_smile: Tak už radši o tom ani slovo, co? :grinning:

Terez, já jedla taky ve 12,30. Měla jsem tak vlčí hlad, že jsem zaplula i s kočárek do té jídelny, co je kousek za Delvitou. Poblíž bydlí Bell. Dala jsem si koprovku a půlku mi snědl Daneček, i když už měl za sebou jeden oběd ze skleničky, co jsem mu dala na kroužku.

Bell, tak to je síla! A to manžu pořád zdržovalo a malá nechtěla usínat a za chvíli bude dělat zdi nanovo, co? :sweat_smile:

Jsem si dneska taky chtěla dopřát něco zdravého, tak jsem si koupila pití z aloe vera a jsou v tom i kousíčky. A málem se mi z toho obrátil kufr, tak sladký!!! No tak jsem taky investovala do zdraví :sweat_smile:
19. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,mate bundu? :wink:
19. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna se chci zeptat, Leni, jak jste s mamkou poridily...?
19. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My taky marodíme, v sobotu jsme byli na pohotovosti a dnes s Mackem u doktorky znovu.
V sobotu jsme měli taky veselo, mamka měla narozky, takže oslava s příbuzenstvem...noa děda se zhádal s bráchou...ač fakt nechtěl, dokonce místy odcházel, aby ty kecy nemusel poslouchat...a nakonec přišel a stejnak se neudržel :-/
Dnes jsme koupili zásuvky a vypínače do jedné místnosti a zítra mi přijdou dodělat lišty k podlahám...a v sobotu jedu do Ikey pro nějaký nábytek do pokoje...
Jo...v pátek jsem byla s kámošem v Pze na výletě, trošku na čumendu a do Veletržního paláce na moderní umění...jsem nadšená...kdyby nebylo těch marodů :angry:
19. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já jsem chvilku váhala,jestli si tam zajdem s Puclinou pro oběd nebo ne,ale pak vyhrálo její spaní.Doma nás čekala polívka............Puclině chutná to jooo,ale já nějak teď nemůžu moc vývarovky,nevim proč,prostě my teď nějak nevoněj nebo,co :sweat_smile: .Tak jsem měla trochu sliny,když nám tam gasstr smrděl do okna nějakou dobrotou :sweat_smile: .Pak jsem si namazala chleba a bylo no :unamused: .Hele to sis koupila určo to strašně drahý pití v zelený petce,že jo?! Já jsem to taky už měla....kámoška to pila v těhu jakože hrozně moooc zdravý pitíčko,no já nevim,tak trochu naředěný vodou jako dobrý,ale taky jsem si u toho musela řikat :mysli na to,že je to zdravý a néže je to drahej humus :grinning: .Mám pocit,že jsem to viděla jětšě i s nějakou jinou příchutí,ale už si nepamatuju,co to bylo.Měli to v tescu :sweat_smile: .Jinak by mě ani nepřekvapilo,kdyby se celej byt začal dělat znova :sweat_smile: ,já se nad každou špatnou zprávou tak nasr... pak mávnu rukou a řikám si,že se nebudu nervovat a hotovka.Dneska na to padlo jedno čokoládový duplíčko :grinning: :grinning: :grinning: .A co bunda? Jakej byl úlovek? :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,to jste se zasejc přijeli vymarodit do zásoby,co?! A jak jste na tom vy s nenadálýma a nečekanýma zvratama v rekonstrukci? :sweat_smile: My jestli budem na vánoce už přestěhovaný,tak asi budem sedět u stromečku jen na koberci :grinning: ,páč ten už máme.Židle vlastně taky a stůl .........no to je taky.......Jára dal truhláři dřevo na výrobu stolu v hodnotě vlhkosti 17 a on to tam sušil,aby to dostal na hodnotu 10,aby nám z toho moh vyrobit ten můj vysněnej stůl :sweat_smile: .....jenže k dnešnímu dni to leží u truhláře na hodnotě 20 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .No tak to prostě bude do nekonečna.Nakonec jsme minule objevili v Ikea stůl,kterej maj jako novinku,takže ho prostě vemem a ze dřeva,jestli uschne dřív než my :sweat_smile: ,se prostě vyrobí něco jinýho......někdy :rolling_eyes: :sweat_smile: .
19. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak nějak stojíme na místě...je rozkopaný balkón (do kterého jsme asi před 5-6 lety narvali asi 35 tis.), který musí být hotový do zimy (momentálně se staví lešení...už dva týdny), musí se opravit to dědou vlastnoručně provrtané topení v jídelně...no když dodělají ty lišty, tak jen nechat udělat prahy a namontovat ty vypínače a obývák a dětský pokojík budou obyvatelné. Bez záchodu a vody :confounded:
19. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ještě přidala pár foteček,jak to tam u nís začíná vypadat :slight_smile: ,Fotky mohu budit dojem,že je tam dost naprášeno..........ano skutečně je to prach :grinning: : http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=497174&vReferer=

Laro,ježíš...to porád ještě nejni hajzlik s koupelnou :frowning2: .No tak holt můžete v klidu posedět,ale na záchod holt budete muset k sousedům :grinning: ,ještě že se s nima znáte :grinning: :grinning: :grinning: .Myslíš,že se to stihne do vánoc?Nebo aspoň ten hajzlik?U vás koukám je ta telenovela ještě nekonečnější.Tak jsem myslela,že se budou dělat kolaudačky :rolling_eyes: ......Smrčkovi v Praze se maj taky každou chvíli stěhovat,maj novej byt od finepu,ale čoveče taky maj nepřeberné množství nekonečných story :rolling_eyes: ,akorát ti se už musej stěhovat i když tam budou sedět skorem na cihlách neb už dali výpověď z nájmu :rolling_eyes: ,tak jim držim palce.Vám taky samo :slight_smile: .A nám taky :rolling_eyes: .
19. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
je Bell ta kuchyn je užasná to bude jiný vařeníčko než tady u Lejska co???,a to u tech lustru jsou poličky nebo co to je???
a balkon taky super.
19. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristl,ty ještě nespíš? :grinning: No úžasná........hlavně naše :slight_smile: .U těch lustrů je takovej drátěnej systém na zavěšení naběraček,metliček a jinech kuchyňskej věciček a nahoře buďto budou nějaký rendlíky nebo si tam dám květináčky s bylinkama :dizzy_face: na ty se těšim asi nejvíc.Buď budou tam nebo budou mít speciélní poličku na zdi :dizzy_face: .K narozkám jsem doatal sušičku na ovoce a bylinky,takže ze mě bude babka kořenářka :grinning: .No a balkon...ten je teď už taky zcela do obložennež je na fotce a manža do palubek namontoval solární světýlka........vtipně jsme si koupili el.stolní gril :grinning:(v lidlu byla akce :grinning:) jakože na ten balkonek,jenže než se nastěhujem,tak by nám u toho grilu visely rampuochy u rypáku :grinning: ,takže asi až zase na jaře no. :grinning:
A jdu do hajan,jestli se tam ještě k těm dvoum někam nacpu :grinning: ,tak dobrou..bezkašlanou :slight_smile: .
20. říj 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: no tiše zavidím :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
no my taky v akci koupili gril , že budem grilovat na nove zahradce ale nák se nedařilo ho sestavit tak jsme zatim jen opejkali,
no nespim pač ve 3 stavám , tak už to ani nema cenu.
ten kašedl mě chytne vzdy vecer a v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ja byla aktivní a bilinky si zasadila a jk to zaclo rust tak nase vtipna kocicka mi to cele vožrala :angry:
tak ted už na to peču,
ja zitra jedu do březin ke kamošce tak juknu jak vypada balkonek.
20. říj 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: bylinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem teda čech :grinning:
20. říj 2009 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko všem :slight_smile:

Heč heč my dnes spaly do 8h!Zázrak!Teď kluci koukají na Kouzelnou školku,Kristík už je po snídani a Jiřík ten se s tím loudá....

Uf nechci dnes k doktorovi :frowning2: bože já jak nemusím z baráku tak jsem šťastná a pamatuju jak s Jiříkem když byl mimi jsem byla pořád v trapu...a teď mě to vážně nebere :unamused:
20. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez a jak si dopadla s tim bolavym podbřiškem? Nebo teprve půjdeš?My jsme ráno taky koukali na kouzelnou školku :grinning: .Jak teď Puclina vyspává dlouho,tak nám to tak nějak +- vychází,že se vzbudí šoupnu jí s pribňákem do ždličky a mám klid.Ona papá a zírá na pohádky :grinning: .
20. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, na chvilku jsem juknu.

Holky, bundu jsme nesehnaly, protože na mamku byly všechny moc drahé. Ale objevila jsem nějakou za necelých 400 Kč, tak jí půjdu koupit a basta. Není to šmejd, to je hlavní :slight_smile:

Nevíte někdo, kam se dají ukládat i velká videa, aby se to dalo sdílet? Já mám super sestříhaný film o Danečkovi a je to dost velké, tak nevím, kam s tím. Youtube je na mě asi moc složitej. Jsem tam zaregistrovaná, ale nedaří se mi tam nijak nahrát video, nevím jak. :frowning2:

Terez, tak to já jak jsem dva dny doma, tak už jsem na prášky. Za chvíli jdeme na procházku, zítra na alergo a do města, ve čtvrtek jedu do města já sama a v pátek sraz s kámoškama... opět ve městě. Ale když je to kvůli nemocem, tak je to pitomý, to máš pravdu.

Laro, přeju, ať se co nejdřív vymarodíte a ať je dobře :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak jsem dnska byla v natuře pro křupky a ejhle se mi postavilo do cesty pitíčko áloé vera :grinning: ,tak jsem si tak na tebe vzpomněla.....ale nějak jsem nesebrala odvahu si to zase koupit :grinning: .Přeci jen ty chutě mám te´d nevyzpytatelné :grinning: .
20. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme doma,jela jsem tam brzy abych byla první...naštěstí to vyšlo,no v lékárně jsem nechala 530kč,něco předepsal a něco poradil abych si koupila sama...(trpím na mykozy)je to peklo!Prostě to mám od mládí a holt s tím nic neudělám..!

Dělala jsem brokolicovou polívku,Kristíkovi taky,ale vařila jsem jí zvlášť pro něj.

Zítra už si to Jiřík posviští do školy,pak do Lidušky,tak se juknu po městě.
20. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Terez, ja dneska uvarila Petikovi borkolicovy krem se zeleninou a je to moc dobre - delam si vzdy par porci do mrazaku, tak momentalne mam narvano - v nedeli jsem varila zeleninu se 4 druhy masa :slight_smile:

Leni, ty bundy nejsou vzdy o cene, tak si nedelej hlavu. Navic myslim, ze tyhle deti na snowboardu jeste jezdit nebudou, a tak jim staci i lecktera bunda, ktera se netvari zrovna echt outdoorove :grinning:
A jestli jsou mamce bundy drahe, tak to udelej tak, ze se s ni domluvis, ze ti na to proste prida a nebude to holt kupovat cele... ne?

Vcera bylo krasne, nasla jsem super misto na foceni pdozimnich portretu, uz jsem se tesila a dneska je hnusne a ja tolik potrebuju slunicko na ty fotkyyy!!!

Jo a v Happy fotu maji akci na fotoknihy - fakt super cena - tak kdo to planujete naVanoce, tak sebou hodte, je to jen do 29.10. na objednavky pres internet...
20. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,tak přeju ať jseš rychle fit :slight_smile: .Čoveče jak se ti povedlo bejt u dr. první :grinning: ?Mě se ti jednou povedlo přijít na gyndu ráno v 7,páč jsem nevěděla jestli je tam od 8 nebo od 7.No a už tam stálo u dveří pět ženskejch :grinning: ....a bylo to v únoru :grinning: .

Verčo,tat tos to s tim světlem prošvihla včéra :sweat_smile: .Ale snad se ještě zdělá trochem hezkej podzim na umělecká fota :sweat_smile: .

Holky,já jsem taky měla bezva den.Mě totiž už asi tři-čtyři tejdny bere ischias(teda myslim,že je to on :sweat_smile: ).Měla jsem s tim už trochu problémy dřív,uhnala jsem si to v práci,ale nějak to vždycky přešlo a vůbec jsem to neřešila.No a teď mě to tak chytlo a je to čim dál horší,že mě to několikrát za den úplně paralyzuje a nemůžu udělat ani krok a když tak jenom přes hroznou bolest,což mi dost komplikuje život s naší živoučkou Puclinou.A včéra jsem sebou už doma málem sekla neb mě to chytlo na obě strany,tak jsem se nasr a šla jsem ráno k dr..Ta mě dala žádanku na rahbilitace,tak jsem na to zvědavá jak budou rehabilitovat těhotnou :rolling_eyes: ,ale prej by to mělo jít :slight_smile: .No a teď dopo začla bejt Puclinka nějaká moc unavená.Ráno spala do půl devátý,pak přes poledne tři hoďky v kočárku a pak málem usnula u manži na gauči zase a nakonec nám usnula u večeře,tak jsme jí jen přenesli v tepláčkách do postele,ale nedalo mi to a změřila jsem teplotku a ejhle 38,5 ,tak dostala panadolek :sweat_smile: .Hele,že jste tu už kdysi psali,že na priorix tetra jste měli reakci až po týdnu?! My to máme dneska přesně týden :rolling_eyes: .Tak uvidim ráno, snad se z toho jenom potřebuje vyspinkat.Ona i po tej poslední hexe chtěla furt spát.
20. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristl,proboha kam si vstávala ve 3 .....(ráno je moc sliný slovo :sweat_smile: ) v noci? :astonished: Pro prášek?A kde máte novou zahrádku na opejkání?
20. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, a kde je happy foto? :confused:
20. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, co jsi dělala za práci, že ses tam takhle zřídila???? To bylo nejmiň v kamenolomu, ne? :grinning:
www.happyfoto.cz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nemeli jste nekdo na plavani fotografa?Me dneska psala instruktorka,ze zitra prijde profi fotak a chteji za CD 350 korun.Tak jsem se jen chtela zeptat,jestli nevite,kolik asi za ty prachy bude fotek.Nerada bych vysolila za 3 fotky takovy prachy.
20. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je tedy ale pálka, viď?! :-O
My si nosíme s kámoškou vodní foťák už od začátku... svůj...
20. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ho nemame,coz me mrzi.Tak se bojim,ze se zitra akorat vytocim... :unamused:
20. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni spoléhají na to, že lidi si takové fotky těžko pořídí, a za fotky dětí dají cokoli... :frowning2:
20. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave a me desne sere (pardoon) byt tohoto ucastnikem.... skoro vsechno na ty deticky je tak premstene drahy... :angry:
20. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek