• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
aHOJKY
bELL: no jela jsem pro maMČU NA LETIŠTĚ,,no a v pul 5 me vtipne budi Fanda , že jsme asi zaspali??pač jsem to nevydržela a usnula.
ale mamča měla skoro 2 hodky zpoždeni ,takze pohoda.
Dneska mě pěkně nastvali v AAA auto.
chtěli jsme koupit nove auto, tak volam kolik by nabidli za to naše, no a po rozhovoru po tel mi rekl že 190 tis ale že to musi videt ale že to bude +- 190 tis,
tak si rikame to je super , nebudeme na nove moc doplacet.
trak tam ve 4 prijedu a ty hajzlici mi nabidli 110tis no ja rikam ze me rekli 190 tis a on pani ale mate na kufru škrabanec/ od toho jak naky umelci umej parkovat u tesca,/ prostě je to trochu škrable a hned tajta cena no ja rikam diky a sbohem, pač přesně vím, že bych se zitra koukla na net a uz by ho tam prodavali za 200 tis.
20. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,skoro :grinning: ,uhnala jsem si to jako výpravčí..........holt pár zimních kalamit,nějaký to noční proběhnutí v mrazu po nádraží,nějaký to odhazování sněhu,ruční rozmrazování výhybek,sem tam nějaká hořící mašina,sem tam pár uhláků s uhlíčekm na zahřátí do kamínek a člověk se přitom prudkym zvednutí z křesílka (od kamen :sweat_smile: ) trochu blbě hne a je to :sweat_smile: .Než mě přeložili do Děčína,kde jen zírám na počítač,tak už jsem ten ischias měla no :sweat_smile: .(takže vlastně takovej menší kamenolom :sweat_smile:)

Holky,nestraště zasejc s předraženýma fotkama :rolling_eyes: .My jsme na to koukali minule s mamkama,maj to tam u bazénu na nástěnce a zrovna jsme konstavovali,že nic moc na profíka,ale kolik jich má bejt................ :confused: to nevim.No Maki,tak dej vědět,co vám řekli.Jsem teda moc zvědavá,kolik bude muziky za takovou sumu :sweat_smile: .
20. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
ty si výpravčí???????????byla?????????????vyučená?????????v Liberci??????????
20. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,mám normálně střední,Na výpravčí tě bez matury nevezmou a v Liberci žádná dopravní škola neni tušim.Jen tady v Děčíně a v Praze.Chodila jsem tady v Děčíně na Letnou :grinning: .Jinak jsem chodila aj na stavárnu tady u Labe :grinning:.

Maki,asi jako my máme fotky z porodnice od profíka za jednu sadu chtěli 300 a za tři sady tušim 600 nebo tak nějak,tak jsem byla oblblá šestinedělka a chtěla jsem to.Nic moc........ty dvě sady byly pro báby a jedna pro nás.Doma jsme si udělali lepší fotky...... :confused:
20. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristl,tak na to vem jed,že je.3krábanec by za pár šprdlíku zaretušovali a ejhle by to mělo zaejc na hodnotě,popřípadě by novým kupcům tvrdili,že to vlastně vůbec nic neni :rolling_eyes: :sweat_smile: .Já jsem tam taky jednou kupovala aj prodávala auto.Tak to koupený se sra...jak to je šlo,v podstě se na něm vyměnilo hned kdeco a to prodaný mělo špatný ložiska a při jízdě hučelo jak tank,tak jsme jim tenkrát řekli,že to dělaj zimní gumy ten zvuk :grinning: a tenjejich odbroník pokyvoval hlavou,že jako jo to je ono :grinning: .Takže odborníci na slovo vzatí skutku :grinning: .
20. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,tak jsem našla to tvoje happy foto :grinning: ,to chodí do schránek takový ty reklamní obálky,že jo.Já jsem si řikala,že jsem to někde slyšela.A oni to maj jen takhle přes net nebo korespondenčně?Asi jo,co.
20. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tam byla jen s kamoskou pac kluci nemeli cas a on si rikal zensky blby tak nas vzal jednikm co jsem chtela na projizdku, no a svidilo zebrave oko a kontrolka motoru a ja mu rikam svitim kontrolka to je asi spatne a on ze ne ze to u tohoto auta dela spolecne stim kdyz neni benzin. tak kamoska se do nej pustila co znas dela blbe k.... pze ona prodavala 4 roky auta a hl tohle auto i ma a ze to je zavaada atd no on cucel jak z jara a pak prisel s tim ze to moje je za 110 tis smejd jeden,
20. říj 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell ty jsi vypravci\,,je to byl muj detskej sen :grinning:
hl kdyz jsme s nasima jako male jezdili do kytlic a tam stal u tech kolejich ten blazen z toho blazince a delal ze je vypravci a ja vim ze jsme ho se segrou porad pozorovali az jsem taky chtela bejt vypravci :grinning:
20. říj 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
je v Liberci škola na to.............segra ji má :wink: a nemá maturu je proste vyučená výpravčí :wink:
21. říj 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
tak jsem přemejšlela nad tou tvou bundou.........jsem ti chtela napsat,že jsem na ne koukala a myslim,kdyby ti ji mamka koupila,že by jsi řikala jak je krsásná a nemusí být vůbec špatná :wink: ,protože mi když jedem k máme do Prahy tak ve Štěrboholech je takovej malinkej dětskej krám,teda ted už nevim jak se to jmenuje,ale když jdem okolo neodolám a neco koupim,teda koupila jsem,minule jsme koupili mikinu ve sleve 450-250kč,tak jsme ji koupili a já ji vyprala a ani nechtej vedet jak vypadá při praní na 40 jako vzdycky a jeste k tomu jsem ji pak videla v Hypce :unamused:
21. říj 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze budeme prvni podvodne vyfoceny,jo?No to mam radost,ze musime delat pruzkumniky :grinning: .Kdybyste vedely o nejaky kamaradce,ktera uz s ditetem tohle absolvovala,hodte prosim dotaz,az vim,jestli do toho jit.Skoda,ze nam to dali vedet vcera,ze neni dost casu sehnat reference.Z baraku pujdme pred 14 hodinou,tak kdyz se neco dozvite,piste,pls!
21. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt něco jako vyučená výpravčí neexistuje,jseš si jistá,že myslíme obě to samé?Kdysi bylo možný,že za leta odpracovaný praxe byla možnost přihlásit se do kurzu na výpravčí i bez matury,ale jediní dva kolegové na severozápadní dráze :grinning: ,co jí neměli si jí už museli dodělat dálkově,protože by jinak dostali vyhazov.Tož tak.Jinak v Liberci ještě kdysi bejvala nějaká dálkovka na maturu pro zaměstnance,tam si zas dodělávala maturu mamka mojí kámošky,původně byla pokladní.Nepleteš si to třeba s průvodčí nebo signalistou nebo tak něco?Nebo by mě v tom případě zajímalo,kde jí nachali sloužit.Spousta mých kolegů si doděla v Pardubicích inženýra,tak jim to dám k dobru ať se můžou nasr.... :grinning: .
21. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristl,můj sen tto tak nějak ani nebyl :grinning: ,ale jsem 4. výpravčí v rodině :rolling_eyes: :sweat_smile: .Moc mě to neba,je to trochu adrenalin.Něco jako hasiči( když ti to maj samo horší),takže bych už klidně snesla něco poklidnějšího a né jít do práce a jen čekat,co přijde ten den či noc za katastrofu :rolling_eyes: .Platěj dobře to zas jo,ale platěj za to,že tě nerozruší,že budeš třeba koukat na rozjetý mrtvoly a tak no.No dej mi pokoj,mě to sice nerozruší :sweat_smile: ,ale jsem spíš buchtozní tip,co má rád svůj klid :grinning: .Jinak já dlouho sloužila ve Mlýnech :grinning: ,tak jsme si vždycky řikali se signalistkou u kafe,jaký to jsou v těch Kytlicích kabrňáci :grinning: :grinning: :grinning: ,držej šichtu v zimě mrazu,prachy za to nechtěj,dovolenou taky ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........
21. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak Puclina se teď ráno tváří jakože nic už zase řádí jak tajfun :grinning: .Spala od sedmi večer do půl devátý ráno.Tomu řikám život :grinning: .
Maki,třebas zrovna ty fotky budou supr.......člověk sice má svoje zkušenosti.....My máme třebas hezký fotky z vítání občánků a vůbec jsme to nečekali :rolling_eyes: .Tak tě třeba taky mile překvapěj.Pak poreferuj,jestli to je nějaká plošná akce a máme se taky připravit nebo jste jen pokusní kríálíci :confused: .
21. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

Tak Jiříka už mám ve škole,Kristík spí a ve 12.30h už musíme jet pro Jiříka,doufám tedy že se malej aspoň nají,pokud bude mít chuť...

Večer šel Kristík spát a pořád sebou mlel a házel,kňoural,ale vydržel až do 7.20h pak to bylo šup šup a do školy!!
21. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, hip hip, máme doma zimní bundu a kalhoty! Nakonec vyhrály kalhoty wolf, ty zelené a jasně zelená bundička koupená v Esse, česká výroba, prodyšná, nepromokavá :slight_smile: A navíc má uvnitř fleese (kurňa, píše se to tak?) :grinning: Cena 369 Kč!

Terez a nebereš antikoncepci? Já jen, že já měla stejné problémy, ustavičně a nepřetržitě, za dva měsíce dvoje léky na mykózu a po vysazení antikoncepce mám klid.

Bell, přikláním se k tomu, že má Janička opravdu reakci na priorix tetra. Daneček měl přesně po týdnu 39 a drželo se ho to tři dny. Jinak přeji brzké uzdravení i tobě, tohle já znám, předkloním se a už končím, nejde to nahoru, dolů, doprava ani doleva a do toho po mně díťátko natahuje ruce...
21. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristl, proboha, AAA auto se vyhni!!! A to obloukem!!! To jsou největší podvodníci na světě!!! :confused:
Jooo a ten blázen v Kytlicích je super, mám ho moc ráda :grinning:

Makinko, bohužel neporadím, protože nemám zkušenost. Já jsem blázen, já prostě do Danečka za takovéhle věci investuju, protože jsem cíťa a chci mít na všechno památku. Ale taky jsem uvažovala, že bych si spíš koupila jednorázový foťák pod vodu nebo si ho někde půjčila a nafotila si to sama podle sebe. Takže it´s up to you... teď mě Verča asi praští, mám to blbě nebo ne? :grinning:
21. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
bell,
švagruše je taky výpravčí v Děčíně :slight_smile:

Jinak my byli dneska na očkování priorix a Jára ani necekl, dostal dva obrázky a byl z toho tak nadšený jak kdyby dostal nevím co :sweat_smile: Je to moje zlato. My jsme si o tom večer povídali co mu budou dělat a nevím jestli to zabralo, ale jsem ráda! Jinak deme do studie! Dostaneme pneumokoka za darmo, čtyři odběry krve, aby se vědělo jestli má dobrou obranyschopnost a k tomu 5000,- kč jako bolestné! Nejdřív jsem si nebyla jistá, ale dr.nám to nabídla, protože fakt neplakal a je zdraví, že jako nemarodí, tak jsem zvědavá! Je to během 8-9 měsíců a první je za měsíc po priorix.(priorix tetra jsme nedávali)
21. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Prin,tak to závidim :slight_smile: .Obojí teda,že Jaroušek neřvla jako tur jako ta naše kňoura :grinning: ataky,že jdete do tej studie,nám se Pánek ani nezmínil sakriš a to jí ještě chválil,jak je zdravá a silná :frowning2: .To fak závidim,my asi do penumokoka půjdem co nevidět,ještě nevíme přesně,ale do dvou let ho dostane určo,páč ve dvouletech musí dostat ještě přeočkování tim priorixem,tak aby toho zase nebylo moc.Přeci jen dráždit hada bosou nohou,to dětský tělíčko to taky nemusí snášet moc dobře.Hele a jak se jmenuje švagruše?Třeba jí znám :slight_smile: .Já si teda pamatuju většinou jen obličeje na dráze je lidí....ouplnej dav :grinning: ,ale třeba zrovna jo.

Leni,no asi máš pravdu,jinak se netváří,že by jí něco bylo,tak snad dobrý.Hleel a co si dělal,když tě to začlo brát?Jára mi ukázal takovej cvik na ulevení,to sice pomůže,ale jen na chvilku :frowning2: .Tak jsem zvědavá jestli mi pomůžou.Zejtra jdu do nemocnice k nějaký dr. Štrausový na vyšetření a ta mi řekne co dál a jakou rehabilitaci na to zvolit.Doufám,že mi neřekne přijďte po porodu až budete moct ležet na břiše :rolling_eyes: :sweat_smile: .Už to skoro slyšim jak mi to řiká,no ale uvidim no.Jak píšeš člověk se nemůže ani pohnout a natahujou se k němu dětský ručičrky s výrazem tako honem mámo :grinning: .
21. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, hele já jsem včéra vazala v lékárně ten jejich časák Moje zdraví a tam jsem našla,že z tej hlívy dělaj aj tablety a dokonce aj krém hlíváček.Pro vás teda bude lepší asi ten sirup,já si taky nedovedu představit že by Puclina spolkla nějakou tabletu.Ale zkus třeba i tu naturu,já tam včéra koukala,co maj za nový zázraky,ale dostala jsem se jen k tej aloe neb se mi postavila do cesty,pak jsem se sehla ke kombuše....a prohlížela si jí trochu dýl neb jsem se nemohla zvednout :grinning: :grinning: :grinning: ,ale aspoň jsem zjistila,že maj kombuchu s hlohem a že maj taky bio kombuchu a taky tam měli takový ty zdravý siroupky jako např. bezinkovej,brusinkovej a tak.Ty by možná taky stály za to na imunitu,když už nic jinýho,tak aspoň Céčka je tam dost.Asi si taky něco koupíme,jestš budu vybírat.

Jooo holky,už jste někdo zkoušel nějakej odvar z rakytníku.Je to poživatelný?Mamka něco řikala,že by jsme si to přiští rok mohli vysadit na zahradě :confused: .Taky jsem něco s rakytníkem zahlídla v natuře,ale nějak se mi teď nechce moc experimentovat s chutěma :grinning: .........
21. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,no vidiš,mě vůbec esse nenapadlo.Tuhle jsem tam Puclině kupovala teplákovou soupravu za rozumnej peníz.Úplně jsem na ten krámek zapomněla :sweat_smile: .To já tam asi mrknu taky.Ještě chci taky jedny kalhoty od wolfíka na střídačku.
21. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v těch Kytlicíh se střídaj dva blázni :grinning: ,abych to upřesnila :grinning: .Jeden měl čepici a druhej výpravku s píšťalkou :grinning: ,ale holt někdy tam jsou oba a někdy jen po jednom :grinning: :grinning: :grinning: .Řikám,že to jsou kabrňáci :grinning: jsou tam furt a nic za to nechtěj :grinning: :grinning: :grinning: .Občas teda zabloudili až na peron k závorářce :grinning: ..........no ale naštěstí je všcihni znali,tak se nikdo moc nedivil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,já jsem ten časák v lékárně nevázala,ale vzala :sweat_smile: .To teď po sobě čtu. :grinning:

Mě vůbec, poslední dobou, ty písmenka lítaj sem tam :grinning: .
21. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj pruvodčí,máš recht......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ona to stejnak nedelá,ale školu na to má
:wink:

ono tech sirupku,je dost,to už jsme zkoumali hend jak začal marodit jako mimi,ale vetšinou je to jen od 3 let :unamused: ,v Natuře nám dali děčínskou směs,tak to jsme mu dávali......... :wink: ,to aoe prodávaj i v lékárně,to jsem mu chtela dávat jak mel afty,ale i když vypije heřmánkovej čaj,tohle fakt nepožil :frowning2: ,manžovi to teda chutná,me taky ne :wink: ......zatim ted nechám tu Hlívu a uvidíme,jak to bude vypadat s kombinycí s tim rybomunylem a jak to bude vypadat přes zimu.........zatim má rýmu a tu vykašlává,ale bez teplot,nic horznýho,chytil to ode me,ale rýmu má ted asi kde kdo,kdyžje takový počásko,tak pouštíme preventivně inhalátor než usne a je klid zatim--tukám,tukám,tukám.............

me nikdo řikal,že když si odsouhlasili tu mateřskou,že bude to očkování pneumokokem zdarma,ale nevím,my ho chteli hned od první nemoci a dr nedoporučila,tak jak jsem psala,máme zatim meningokoka a žloutenku a chtela bych klíštata,ale letos už mu nic nebudem dávat ahi živýho,ani neživýho,uvidíme jak dopadne léčba v lednu po odběru krve
:wink:
21. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, vy jste toho naplkaly...!!!

Tak v rychlosti:

AAA auto NEBRAT!!!!! no comment

Leni, mělas to DOBŘE!!!

Bell, jen jestli ten hlíváček není taky chlíváček, co??? :grinning:
A tedy to byl takový docela malý kamenolom... :-O Tak doufám, že tě dají dohromady dřív, než slehneš :slight_smile:

Natt, doufám, že Šimonkovi něco zabere a bude v pořádku a silný... :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
Hana Faugnerová :wink: No já se s ním o tom vždycky bavím a možná to fakt pomáhá! Hele, třeba je omezené množství, fakt nevím :confused:

Natt,
zrovna jsem se o tom s dr.bavila a shodly jsme se na tom, že žloutenku až půjde do školky a klíště kolem 3-4 roku. Děti když mají prý infikované klíště, tak to má průběh jako viróza, teplotka a zvracení maximálně, naočkovat na klíště by jsme se měli nechat my! Co dr. to jiný názor, ale fakt je, že už jsem to slyšela z více stran!
21. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
jj to mi je jasné,co dr. to jiný názor,ale musíme věřit té své :wink: ,já chtela žloutenku kvuli tomu,že deto se neočkují na ty špinavé ruce a Šimon jak mu lezou ty poslední stoličky,nebo co to je za zuby,strká pořád ruce do pusy a proste ho to nemuzem odnaučit,tak se tim aspon malinko jistim........ :wink:
21. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, já s tou studií naprosto souhlasím. Není to nic, co by na dětech testovali. Je to prostě o tom, že zjišťují těmi odběry množství vytvořených protilátek. Nic víc. A Jaroušek tohle všechno fakt dobře snáší. Musíme se zas někdy sejít a pokecat :slight_smile:

Bell, mně hodně pomohlo se nehejbat, hihi :grinning: Takže jsem tady stála v předklonu třeba dvě tři minuty a pak se srovnávala doslova po milimetrech. Jasně, to je asi každého reakce. Pomáhá mi teď anatomický polštář, už nemůžu vůbec spát na normálním. Cvik bych na to měla, ale pochybuju, že bys ho mohla dělat ty coby těhulka.

Jinak kdo sháníte kalhoty od wolfa, tak je mají (řekla bych, že nové) v tom sekáči na nábřeží. Jen neměli naší velikost, ale mají modré, zelené... a prostě různé kalhoty, co jsou fakt v moc dobrém stavu. V Esse jsem moc kalhot neobjevila, ale bundičky tam mají.

Tak jsem prckovi koupila voskovky. Jéje, to jsem neměla dělat. Pastelky jsou pro něj blbý, páč bych je musela nejdřív pořádně vykreslit, on by si s nima vypích voko. No tak si s voskovkami nadšeně čmáral, až zabrousil na koberec, ale to jsem ho včas zasekla. No a pak se jal dělat čárky na sedačku (má pár dřevěných detailů). No tak to jsem rychle zasáhla a šlo to ještě dolů :slight_smile: No jsem zvědavá, co nás ještě čeká.

Natt, my taky pro letošek očkování brzdíme. Už ho nechci trápit. Koncem ledna ho čeká poslední prevenar a pak někdy druhá dávka Priorix Tetra. Chceme taky toho meningokoka, ale toho můžem nechat na příští rok. Kolik stála ta vakcína na meningokoka?

Verčo, dík :grinning:

Prin, je vidět, že máme stejnou doktorku:slight_smile: Žloutenku teď pokládá za zbytečnou, taky až s nástupem do školky. Klíšťovku mi říkala,že jako dítěti zatím vůbec ne, že je to nebezpečné spíš pro dospělé.
21. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
ona mi to říkala Skácelová, ale dneska tam byla nějaká mladá a měla v té druhé ordinaci miminko, tak nevím, ani jsem se neptala ale každopádně moc fajn! :wink:
21. říj 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jo. Zrovna dneska v autobusu se vlastně bavily dvě maminky a tu mladou paní doktorku moc chválily. Nevíš jméno?
21. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek