• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak foceni se nakonec nekonalo,nejak to asi neslo nebo ja nevim,co se stalo.Pry si budou zvat maminky s detma individualne po jedne,vzdycky 15 minut v bazenu jen s panem fotografem.To uz je mi sympatictejsi.Ono by to ai ani technicky nebylo mozny,protoze dneska nas tam bylo zase 8 dvojic,coz je naprosto sileny,slapeme po sobe jak v satne,tek v bazenu :angry: a Max to vzdycky nejak blbe snasi,protoze je tam kraval a fakt tam neni k hnuti,takze pobrekava a nechce pod vodu.Minule nas bylo 6 dvojic a byl v pohode... :unamused: Navic ta insrtruktorka,co zaskakuje za ditu uz potreti dela naprosto to samy,zadny novy veci.Tak nejak me to plavani stve...
21. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
tak jak to tak čtu, tak jsem vlastně ráda že tam nechodíme. Teď jsme byli i s taťkou jak byl doma, on si to Jára víc užije než jen se mnou, a bála jsem se že se nebude chtít potopit, ale naprosto v pohodě snad desetkrát. Základy byli fajn,ale jestli se tam ani nic nového neučíte a ještě je vás tam tolik, a stěžovali jste si?

Leni,
no jasně, domluvíme se, nám jede taťka v pondělí na týden pryč, takže pak kdykoliv! :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

úúúf jsem totál hotová,nohy mě bolí :frowning2:
Jsem se setkala s Petrunkou v Hefaistosu,jsem tam na skok byla se ségruškou :slight_smile:
Teď vařím Kristíkovi vločky a dám mu tam jablíčko.
A kluky koupe tatík ať si to taky užije :wink:

Leni antikoncepci jsem brala 2x v životě! :grinning: Musela jsem jí přestat brát -migrény!!
21. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, aha :slight_smile:

Makinko, to je síla. Já ani moc nelituju, že na to plavání nechodíme. Chvíli mě to mrzelo, ale když čtu, jak to tam věčně nemají zorganizované...
21. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni přesně tak,já si taky říkala budu chodit na plavčo,ale jak čtu zážitky Makinky...a hlavně teď jak měl Kristík dloouho tu rýmu,tak bychom to měly pěkně skrouhlý.

Dnes jsem koupila Kristíkovi leporelo knížečky se zvířátky a CD s písničkami tak jsme odpolko hned poslouchaly,no byl nadšenej :slight_smile: za to Jiřík a muzika to nejde dohromady a hodina zpěvu ve škole je pro něj mučení :grinning:
21. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,ja uz jsem projevila nesouhlas s poctem lidi v bazenu,nejdriv mi rekla,ze budou jeste pocty v kursu resit,pak 2x za sebou prislo jen 6 dvojic,to slo,tak jsem myslela,ze to upravili a dneska zase 8... :angry:
21. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my tedy na plavcu super - máme taky záskok za Ditu a ta holčina je naprosto úžasná, dělá s námi věci, co jsme s Ditou nedělali a když jsme ji řekly, co bychom chtěly dělat, tak byla nrposto přístupná komunikaci.
Asi je to o lidech - jako spousta jiných věci...
21. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naposledy jsme tam byly 4 dvojice. Určitě chci chodit do pokračovacího kurzu...
21. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já se narovnávám zrovna tak...po milimetrech :grinning: .

S tim plaváním,no já nevim,tu naší vopici ro baví.............ale nejvíc jí na tom bavěj ty hračky co tam maj,tak nevim.Nás tam bylo hodně jen poprvé a tě už jsme tam byly několikrát jen ve čtyrech a naposled jen ve třech :confused: .V Rákosníčku jsem mluvila s maminou,co s náma chodila na ty kurzy před tim a shodli jsme se na tom,že pro děti kolem jednoho roku jsou ty hodiny kolem oběda úplně na hov.....Spousta mamin nechodí kvůli tomu,že děti spí a bydlej trochu dál,takže by mohli chodit až tak místo večeře a nebo maj starší děti a ty už jsou doma ze školky :unamused: .
21. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,no tak šátrám v paměti...ale nic.Hana my možná něco........ale dál nevim :grinning: .

Verčo,no mě ty písmenka fakt lítaj sem tam........ale tentokrát jsem se neupsala čestný pionýrský bylo tam napsáno hlíváček :grinning: .Chlíváček se musí shánět holt jinde :grinning: :grinning: :grinning: .

Nat, a proč se ségra trhla? Asi taky nejni moc velkej fanda dráhy,co? :sweat_smile: Jako průvodčí by si vydělala,ale fakt k tomu musí mít člověk nějakej vztah,zrovna průvodčí maj ty příšerný nástupy na vlaky ve 3 ráno v poledne a pod.No apka né každej cestující je košér.Mám kámošku průvodčí a ta statečně zůstala v práci do pátýho měsíce :confused: ,jsem se jí divila....kdyby potkala nějaký vožrali nebo něco podobnýho,uff uff.
21. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo hlásim byla jsem ve Sluníčku............a neměli tam žádnou ceduličku a bylo otevřeno :grinning: :grinning: :grinning: .Pro změnu zase neměli,co jsem chtěla,ale paní je tak vždycky ochotná......jednou jí tam snad nějakej kšeft udělám.To mi připomíná,že v DC nikde nemaj folie do kontejneru na plíny :rolling_eyes: .Internet to jistí,chjo.Joo a potkala jsem tam Rybku :slight_smile: .
21. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,já jsem postupně nakoupila zpívánky pro děti na cd v papíru,co maj v trafikách :slight_smile: a u nás to jede furt dokola jak u kolotoče.Holt klasický lidový písničky jsou stejně nejlepší.Ona furt dělá tanyny :grinning: až se jí z toho motá hlava.Na tancuj tancuj vykrúcaj řádí jak torpédo :grinning: :grinning: :grinning: .takže když zrovna nehraje klimpr,tak musim zpívat já a zatim je vděčnej divák.............než mi začne nadávat,že se to nedá poslouchat a mámo nevotravuj :grinning: :grinning: .
21. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
protože ji bylo 17 a ted nevím přesně bud ji nemohli svěřit hmotku,nebo nemohla dělat noční,tak sla na poštu a už tam zustala až do ted,ostane jako celá moje rodina :wink:

veru,
dekuju :wink:

leniku,
my ani nepřipmínej písání na sedačku,Šimon ví,že se píše na papír,ale naše nová měsíc stará sedačka už má černé čárečky od černé propisky,jsem myslela,že ho zabiju,všechny propisku už jsou z dohledu :angry: ,jsem se dočetla na netu,že lakem na vlasy to pujde dolu,trochu šlo,ale málo a nekdo řikal odlakovač,ale jelikož máme sedačku z eko kůže,tak nevim,to by asi byl flek a to fak riskovat nebudu a to jsem chtela takovou kvuli tomu,že ji jen otřu a bude pohoda,před tim jsem mela oranžovej semiš a to bylo na palici :frowning2:
21. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ahoj :slight_smile:

Asi budu muset taky pořídit nějaké zpievanky v trafice, páč to má rád. Za chvíli mu začíná "Co neodnesl čas", tak snad se umoudří a přestane tady na mě štěkat. Je nějakej protivnej. Zub je před proříznutím nebo nevím, co se mu jeví :grinning:

Natt, ten odlakovač by ti to podle mě zničil určitě. Já to jen smázla houbičkou na nádobí a ono to šlo dobře. Ale voskovka na zdi by byla horší :grinning: Ta nejde přemalovat.
22. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mateřská na učtě :wink:

jinak se s vána musim podělit o jeden,dost hnus nej příspěvek,mela jsem fakt husí kuži a ta představa,teda nevim,jestli je to pravda,nebo chce nekdo zničit pověst Ikey,ale děs běs :frowning2: :frowning2:

Omlouvám se všem, kterým to posílám. Vím, že denně dostáváte hory
# # # # emailů, ale tohle je opravdu hrozné,co se tu děje. Prosím o přeposlání
# # # # všem vašim přátelům, kteří jezdí do IKEA a mají děti. O víkendu jsem se
# # # # viděla se ségrou a vyprávěla mi docela příšernou příhodu, která se stala
# # # # jeji kamarádce. Myslím, že je dobrý, aby se o tom vědělo, co se tu
# # # # děje.Takže se s váma musím podělit.
# # # # Jela s rodiči a 3-letou dcerou do Prahy do Ikey. Procházeli ji a malou
# # # # hlídali na střídačku s rodiči, najednou se sešli a zjistili, že malá tam
# # # # není. Máma myslela, že ji mají rodiče a rodiče, že ji má máma....Tak ji
# # # # chvíli hledali a nic, tak šli za ostrahou, která tam stála. Chlapík je
# # # # okamžitě seřval a hned nařídil zavřít celou Ikeu - bylo jim to dost
# # # # divné, že takhle jedná, ale tím líp. Malou našli na záchodě nadopovanou
# # # # a uspanou, měla oholené vlasky (měla dlouhé blonďaté) a byla převlečená
# # # # za chlapečka!!!
# # # # Zní to příšerně, co? Ale bohužel je to tak. Měli veliké štěstí, že se
# # # # vše semlelo včas. No je naprosto jasné, že už se tam něco podobného
# # # # muselo stát, když okamžitě zavřeli celou Ikeu. Takže to všude rozhlaste
# # # # lidem, co tam chodí i s dětmi, protože to asi není jen tak. Mně teda z
# # # # toho běhá mráz po zadech.
# # # # Nevim, jakou to mělo dohru, vim jen to, co jsem napsala.

Ing. Gabriela Zítkov
finanční účtárna
BTV plast s.r.o.
Jablonec nad Nisou
22. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem vytočená! Daneček je zvyklý spát do 8-9 a už dva dny po sobě mi ho vzbudili dělňasové od Dokom Final, co mají potřebu vrtat sbíječkou za panelákem už v 6,30!!! A když mi vzpruzelý a unavený dítě usnulo po obědě, tak pro změnu začal vrtat někdo v paneláku!
22. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, fuj, to je hnus :frowning2:
22. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k tomu, co se údajně stalo v Ikee jsem našla tohle, tak to snad není pravda:

http://www.cernasanitka.cz/?idfi=2&IDclanku=303&IDpage=7

http://hoax.cz/hoax/unos-deti-v-obchodnim-dome/
22. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný,taky doufám...........ale????????????????? :angry:
22. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a přišel nákrčník,no jsem spokojená a Šimon taky,takže paráda :wink:
22. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me ten mail prisel taky,na hoax.cz je to jasne vysvetleny,ze jsou to bludy.Je jasny,ze se deti unaseji,ale tak zhavy to myslim nebude.Ale deti se maji hlidat,to je jasna vec.
Jinak my byli na 18-ti mesicni prohlidce a na posledni hexe.Meri 89 cm,vazi 11,8 kg a dostal pochvalu,co uz vsechno umi.Samozrejme na zivo nepredvedl nic,pac rval,takze pani doktorka musela verit me... :grinning: Bavila jsem se s ni o ockovani proti klistovce,nam ho doporucila,bydlime v exponovany oblasti,tekze my do toho jdeme.Nechame ji pichnout asi v prosinci.
22. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, přece byste tomu nevěřily???!!! :grinning:
To už jsem slyšela přee 7 lety!!!
Hele, nemylsíte, že kdyby se to opravdu stalo ,tak je toh plná TV a noviny???
A byly jste někdy v IKEA na záchodě?
To byste si všimly, že?
Je to HOAX jak vyšitej :grinning:
22. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, pěkné míry :wink:
22. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile:

Souhlas Verčo tuhle historku nedávno vyprávěla maminka Jiříkovi spolužačky a jak říkáš...-slyšela jsem ji už před několika lety a hlavně vždy tak 2x do roka s tím někdo "přijde"je to blud jak vyšitej!!! :grinning:

Maki Maxík je chlapák :wink:

My dnes na logopedii,pro spravený věci v Křížovce(moje kámoška vedle Antikvariátu má krámek-šije,spravuje)super!
Boty jsme zimní nepořídily ,přijdou příští týden,achjo a já myslela,že to dnes vše odbydeme!!
22. říj 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ráno oběhla nákup, vyzvedla Adamovy papíry k hospitalizaci, pak jsem se stavila v lékárně a šupky k našim - rychlý obídek a šla jse m stát frontu. Mají od 13, byla jsem tam s Petíkem připraveným na spaní v 11:50 a byla jsem DRUHÁ!!!!!
To je dobré, že?
Ale na řadu jsem se dostala ve 14:20!!!!!!!!!!!!!
Pán tam přivezl paní na vozíčku, holky, hrůza - 45 let inženýrka a překladatelka a má Perkinsona!!!!!!!!! Fakt trystní, ani jsem nebyla naštvaná, že jem tam tak dlouho trčela - Petíka si před 13.h vyzvedla mamka a šla s ním po úřadech, kam potřebovala, on se vychrupnul a pak mu dala sváču a já akorát dorazila.
Dr mi skoukla myom - má 1,9 x 2,5 cm, tka prý dobrý (byl v těhu 4x5cm) a říkala, že HA, kterou beru podporuje to, že neroste... Akorát jsme se domluvily, že místo Cerazette budu mít injekce, jednou za 3 měsíce tam zajdu na včeličku a je to
Já zapomínám brát prášky - v srpnu jsem zapomněla 3x v neděli!!!
22. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,Max rekl zcela zretelne a vedome "voda" ukazujic pritom do pekace,do kteryho odtykala voda z rozmrazujiciho se mrazaku.... :grinning:
22. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki-super,gratulace :slight_smile: :wink:
Nechystáte se někdo v sobotu na nábřeží,Měla by ta být nějaká akce.Raška by snad měl dělat krále,dětičky mají plnit úkoly,dostanou snad i buřta na opečení.Má to být nějaká trasa vhodná i pro kočárky..Jo,a snad má být i rybí trh..
22. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mozna bych vyrazila,mame zabijacku a u toho byt nemusim.
22. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko1,
taky jsem to četla :wink: ,chtela jsem jít.vidiš,jsi mi to připomela :wink:

maki,
ty chodíš k Podolský???????????kamarádka tam byla na 18 m,a píše mi míry a váhu a pak řiká napiš ty me,mela jsem o 6 cm,menší míry,tak mi to nedalo a zas jsem ale mela radost,že šimon vyrostl o 6 cm,za půl roku,ale nedalo mi to změřila jsem ho a píšu jí,hele přeměř Matýska,malej má 84,5 cm a je přesně o ten centák vyšší,a taky že jo,její dr se sekla :angry: :angry: ,tak si to přepsala a pak jí tomusí říct :wink: :wink: ,tak si ho schválně přeměř jestli všechny deti neměřej 89 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my na nábřeží nejdem - slavíme PRVNÍ ROK :grinning:
22. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek