• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki gratuluju :wink: To je taaak hezkýýýýý!!!
22. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dejte odkaz na tu akci.Na DC strankach to nevidim.Diky.
Natt,v roce mel 84,tak bych rekla,ze to sedi.
22. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to četla ve Zpravodaji nebo tak někde,na netu jsem to neviděla..
22. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nattno jasný na to asi byla moc mladá,ale pošta dobrá ne? :slight_smile:

Holky,si spíš někdo nemá rád IKeu.....asi jakože nadnárodní podnik :grinning: ,neb třebas jiní prodejci nábytku.....nebo se prostě někdo nudí.Si nějak nedovedu představit,že by si nikdo nevšim,že se tam na hajzlikách něco děje.Při tom návala..jak tam někdo blokuje hajzlik dýl jak minutu,tak už mu začne někdo významně pokašlávat za dveřma :grinning: .A feťáky jsem teda nepotkala nikdy :confused:.Maximálně ...Nádeníčk,Emil Nádeníček :grinning: a Asterovou s mladým přítelem :grinning: .
22. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,mi zjistili,že nám Pánek napsal,že v roce měla 74cm a po šesti měsících má náhle 90cm :grinning: ,jako roste rychle,ale takhle rychle faktne :grinning: :grinning: :grinning: ,takže to bude taky přepisovat na 84cm :grinning: .
22. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, u vás u lesa bych to očkování taky nechala dát :slight_smile: A máte parádní míry, Max je pořádnej dlouhán. A super, bude z něj vodník :grinning:

Verčo, já nebyla v Ikee nikdy :slight_smile:

V sobotu uvidíme, musíme pastovat auto a udělat velkej nákup. Ale radši by mě lákal sám pan Raška velký král :grinning:
22. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
a dneska jsem se zasmála jak jsi psala o tom Dokom finalu :grinning: :grinning: ,kamarádky manža tam dělá :wink: ,tak se ho pak zeptám,co tak strašej a budej spíci obcany :wink: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi připomnělo,technický služby........když v 5 ráno v létě,když maj všichni otevřený okna,aby mohli dejchat,rozhodnou se vyvážet popelnice :angry: .A zvlášť v Řetězovce za billou nám pod okny stojí ceklá řádka popelnic.Většinou tak už u první se budim já,u druhý manža,u třetí se budí Puclina ,sem tam je musej vyklepat ještě jednou,když jim tem něco zůstane viset a než dojdou k poslední,tak mám chuť po nich hodit granát :rolling_eyes: :grinning: .A někdy jezdí v úterý a někdy v pátek ale nevidim v tom žádný opakující se pravidlo,takže vychytat se to moc nedá :rolling_eyes: ,aby si člověk zavřel okno......No a když ještě v klidu usnem tak nejpozději v 6h začnou techniké služby sekat trávu :rolling_eyes: :grinning: .........Opravdu jsou v létě dny....... :angry: ,kdy by člověk přehnané aktivce střílel :rolling_eyes: :grinning: .
22. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,hotovej unterwasserman :grinning: .A nebylo to vodka?Třeba? :grinning: :grinning: :grinning:
Holky to je prča jak jsme všechny vyprdlý z každýho slovíčka :grinning: ,schválně jak budem vyprdlý až nám začnou odmlouvat a předhazovat svoje argumenty :grinning: :grinning: :grinning: .

Jinak teda nám na plavču řekli,že ohledně focení se nám budou idividuelně ozývat :confused: .V šatně visej letáky na zdi.........no nějak jsme to s maminkama zatim hodnotili dost negativně.Prej je to 350,- je za fotky na cédéčku.A to co tam vystavujou..no já nevim.Mamči spíš nadávali.Prej je v minulym kurzu fotil jeden známej,kterej se nabíd plavečáku,že jim ty děcka nafotí za drobný peníz,jen aby se mu vrátili náklady na vypalování cd a s díky ho odmítli...a teď nabízej tohle :confused: .
22. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo holký,teď jsme si vzpomněla.Nechala jsem si poradit od známý ohledně pastelek.Tak je tu máme doma taky jsou to plasti color od kohinooru :slight_smile: .Jsou nešpinící a kreslí... něco mezi voskovkama a progreskama.Nešpiní teda samozřejmě jen v ruce a proto jsou vhodný pro děti,že nemaj omatlaný celý ručičky,samo když budou chtít tak gauč počmáraj taky :grinning: .Ale aspoň jedno riziko je tim eliminováno :grinning: ...jo a nemaj ostrou tuhu,prostě jako voskovky,tak oko by si s tim snad taky nevypíchli.J8 schovávám všechno čim se dá psát a dávám Puclině jen tohle.Už mi párkrát udělal to,že mi čmajzla fixu,vytáhla si tričko a obkreslovala si pupík na bříšku :grinning: ,pak mi přišla ukázat jaký má černý kroužky na pupku :grinning: :grinning: :grinning: a že to teda sakra dobře dobře na tom pupku drželo :rolling_eyes: .
22. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko holky :slight_smile:

Normálka vstáváme denně pozdě a pak fofrujeme do školy,jsem hrozná,típnu budím a ležím...
Večer mě bolel podbřišek jak sviň!A dnes zase na novo,mě fakt šlehne!Počkám zda to pomine do příštího týdne,pokud né zase naběhnu k dr.CHJOO :frowning2:

Dnes tu mám známýho dělá nám oplechování a nějaký opravy na terase,už to je letitý tak nám protekla voda až k Jiříkovi do pokoje a pak někdo může říct:Vy se máte že bydlíte v baráčku....
23. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

my vzhuru od půl 7,Šimon me vzbudil,že chce čůrat :wink: ,pak šel spát a já už nezabrala :unamused:

terez,
no prosim te,ted jsi u dr byla?????????tak snad budeš v poho :wink:

bell,
a jaké to jsou???????? :wink: ,jj pošta dobrá ,na jednu směnu :wink:
23. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Natt, dneska už byl klid, už mají hotovo :slight_smile:

Bell, když jsme bydleli u našich na Staráku v domku, tak nám technické služby vyvážely popelnice každý čtvrtek ve 4 ráno!!! Síla.Teď je v 11. patře naštěstí neslyším, tak ani nevím, kdy vozej.

Terez, já bych nečekala. To jsem udělala minule a pak jsem celou noc skučela v posteli a počítala každou minutu do rána, až se vzbudí rodina a pojedeme na pohotovost.
23. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,jestli myslíš ty pastelky,tak maj na obalu prostě jen ten název Plasti color nic víc,vyrábí je kohinoor,takže by je měli snad v každym papírnictví.Je to normálně průhlednej obal s tim nápisem a stojej 41,- tak nevim jestli je to moc nebo málo.Já to kupovala tady v papírnitví na Tyršovce.Nevim jestli to je nějakej extra zázrak,ale aspoň ty ručičky zůstávaj čistý :grinning: .No jo jedna směna na poště :slight_smile:.Mě právě ty dvousměnný provozy už taky pěkně ser... :sweat_smile:.

Terez a nechceš radši jít k dr. už teď?Nebo aspoň zavolej,že se ti neulevilo spíš opačně,ať ti řekne,jestli máš fakt vyčkávat.Je pátek.......aby tě to nezačlo bolet ještě víc uprostřed víkendu.Jinak Terez,já teda barák nikomu až tak moc nezávidim,všechno si opravit sám a že toho neni málo,těch energií co to sežere,páč topit se musí, svítit taky,taky nějaká daň(větší než u bytu) a ještě kdesi cosi okolo.Hezký to je,ale vcelku nákladnej špás.

Leni,ve 4 v noci?! :astonished: No to už vůbec.Já nevim že s tim pořádkem musej strašit v takových divných hodinách :rolling_eyes: .
23. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barák... Tak my jsme po baráčku toužili, ale pak jsme si řekli, že kdyby byly peníze, tak radši pořádnej pěknej byt, než barák. Nejsme zrovna kutilové a radši vyrazíme na výlet než makat na baráku. Aspoň všichni kolem nás na baráku jen makaj. Takže Terez, taky nezávidím.

Bell, jojo, někdy ve 4, někdy ve 4,30, ale rozhodně to nebylo nikdy třeba po 5,30. A pak se říká něco o nočním klidu do 6,00 :slight_smile: Tehdy jsme neměli Danečka, tak mě to sice budilo, ale hned jsem zabrala a nemusela jsem řešit, že se mi rozbrečelo dítě. To včerejší vrtání za barákem ho ale dokonale probudilo :frowning2:
23. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska byla na krvi na triple test.Grrg,doufam,ze to vyjde dobre a nebudu se muset s mudrou prit o to,jestli jit na AMC nebo ne.
My mame pastelky Tricolor od Kohinoru,jsou silny a trojhrany,specialne pro disgrafiky a pro maly deti.Staly 79 korun,je jich tam 6.
23. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak to držíme palečky :wink:
23. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, taky držím palce, aby to bylo v pořádku a nemusela ses dohadovat. Tyhle testy jsou stejně na prd.
23. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave...
23. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak po ockovani mel jen zvysenou teplotu 37,8,ale v noci se strasne budil.Ted se mi zda,ze je zase trosku teplejsi,ale je veselej.
23. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, oni do toho Tripple testu započítávají věk :frowning2:
23. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme nejaké malé taky 6 barviček,trojhrané,ale nevim jestli jsou od kihonoru,ale taky jsou dobrý :wink:
23. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, my jsme měli po poslední hexe jen slabounkou reakci. Měl maximálně 37,9, druhou noc byl lepší a pak úplně v pohodě. Míváte to většinou stejné, tak držím palce, ať je to tak i tentokrát a máte klid.
23. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,ja vim.A i kdyz to clovek nema pohnojeny kvuli veku,tak je to stejne strasne nepresnej test.Rubes mi rikal,ze bych na to nemela ani brat ohled,kdyz mi sijovy peojasneni vyslo vyborne,tak nac se ridit testem,co ma presnost ani ne 50%,kdyz mam test s 95% presnosti v poradku.Fakt jsme tu 100 let za opicema...To je logika,hnat na amnio haldu zenskejch zbytecne,za drahy prachy,kdyz by stacilo zavest tohle testovani a byl by klid.Jasne,ze ty ultrazvuky jsou drahy,ale urcite z dlouhodobyho hlediska by se dost usetrilo,jak penez,tak nervu maminek.Nehlede na to "zanedbatelny"1% potratu po amniocenteze..... :angry:
23. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Maki, mně vyšlo u Rubeše NT perfektně, že se pak až vykulik, kolik že mi jako je, protože mi to vyšlo, jako by mi bylo 26 let!!! A přesto jsem kvůli pozitivnímu TT šla na AMC...
23. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Kristík hicuje :frowning2: dala jsem mu čípek do zadečku,no doufám,že to budou jen zuby..už druhou noc se totiž budí a musíme ho konejšit.
23. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,ja zatim vubec nevim,jak se zachovam,kdyby TT vysel blbe...S Maxem jsem ho mela O.K.
23. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to je těžký - na jednu stranu jsem na 100% důvěřovala Rubešovi, na druhou jsem se s Košařovou domluvila, že když TT vyjde blbě, půjdu na AMC - takže když mi to sdělovala, už jsem byla objednana. (Jinak, když ti vyjde TT dobře a nebudeš na AMC chtít, tak prý musíš podepsat negativní revers, protože u nás je kvůli věku matky povinná...) Tak jsem jela do UL - nejdřív na genetiku, tam pohovor s primářkou a ona mi řekla, že to dítě je na 98% zdravé, že ten výsledek mám věkem... A jestli ještě pořád chci na AMC jít... jenže já kvůli tomu pár nocí nespala a už jsem byla taaak nahlodaná, že jsem šla - čekala jsem na to vyšetření pár týdnů!!!. Byla jsem na tom s Martinou a ještě 2 holkama v Gyncentru v Londýnské - je to tam prý lepší než v nemocnici... A pak zase čekání na výsledky - no fakt děsný... Ten tripple jsem tedy těžce obrečela, celý jeden den - vtipně mi to zavolali do práce a řekla mi to sekretářka, kdýž jsem šla u maturit z jednoho zkoušení zkoušet další třídu - měla jsem co dělat, abych se na to mohla soustředit... :frowning2:
Pak jsem jen bulela a bulela a ještě druhý den ráno, cestou do práce mi tekly slzy... Až pak jsem se sebrala a řekla jsem si, že pokud to miminko je zdravé, taki mu tím pláčem nepřidám a pokud ne, tak mu stejně nepomůžu...
Asi jde taky o to, aby sis ujasnila, jestli bys byla schopná vychovávat postižené dítě...
Já si toto ujasnila a na AMC šla.
23. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já na to radši nemyslim(skoro).Na krvi už jsem taky byla,tak teď čekám.U Puclinky to bylo jednodušší,to mě poslali na krev,jen mi Vendula na odchodu řekla,že kdyby mi volali,že je to pozitvní ať se hned nelekám,že to ještě nemusí nic znamenat.Tak jsem nad tim moc nepřemejšlala,šla na krev.Po krvi šla až bůhví kdy zase do poradny a tam mi Košařka řekla,že je to v pořádku a já se teprva pídila na co že byla ta krev.Tak pak jsem si cestou domu jen otřela opocený čelo.Ale snad to bylo lepší než teď,když je člověk přeinformovanej a nemůže na to moc nemyslet,i když se snažim.Věk mi sice žádný koeficienty nikde nezvedá...ale stejně,že jo no.
23. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek