• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jo a ještě jsem si vzpomněla,že kámošku dr. pěkně vyděsil,když jí poslal právě na genetiku neb měli rozštěp v příbuzenstvu.A tak chudák byla tak hrozně moc nervozní a bála se tam jít :frowning2: a je to mladá ženská o pár měsíců maldší než já.Tak po pár týdnech stresu než tam došla jí řekli,že je to v pořádku.Teď má o 4 měsíce mladší holčičku než je Puclinka a holka je zdravá a je jako lusk :slight_smile: .......ale ty nervy,ty nervy.
23. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ty trička jsou super :grinning: :grinning: :grinning: ,teď se tu u nich hihňám........možná nějaký i vyberu :grinning: .
23. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,podobne to mela kamaradka,rvala,kdytź ji vysel TT blbe,rvala Pred AMC,rvala,nez dosly vysledky.No desny.Toho bych se rada vyvarovala.S Maxem jsem revers podepisovala,vim o tom.I ted uz mam AMC objednanou,Korarka me objdenavala uz minule.Jen proste nevim,jak to budu citit,az budu mit v ruce vysledky.Musim holt pockat,ja se nejradeji ridim svym pocitem,kdyz uz to rozumem nejde.Ono je to tezky-zvladnu vychovavat postizeny dite?Xzvladnu jit nekdy ve 20 tydnu na potrat,kdyz to bude spatny?Desna volba.
24. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, no právě, jedna volba lepší než druhá...
Myslím, že intuice ti může opravdu hodně dát a moc moc držím palečky, abys nemusela žádnou takovou volbu vymýšlet...

Hezký den, dnes máme velký den a budem slavit u rodičů :slight_smile: :sunglasses:
24. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
dneska nevaříme,jedeme na oběd do města........ :slight_smile:
Verčo,vše nej Péťovi k prvnímu roku!!!Užijte si oslavu a těším se na fotky...
Maki,ať testy vyjdou dobře a nemusíš se těžce rozhodovat...
24. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,uzijte si to a posilam Petikovi pusinku! :wink: :slight_smile:
A diky za podporu holky. :wink:
24. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Verčo Petíkovi vše nejlepší k prvnímu ročku :slight_smile: :slight_smile: hodně zdravíčka a lásky :wink:

Maki klid vše dobře dopadne,neboj!!Já byla na plodovce s Jiříkem,vím že jsem byla z čekání na výsledky totálně na nervy,ale pár měsíců přede mnou byla i má kámoška a tak jsem si říkala dobře to dopadlo jí tak i mě!!A hlavně mě vzali krev v jiném termínu a tím pádem jsou prý výsledky ihned zkreslené-tak že jsme si prošli s manželem posezení s dr v ÚL a ta nám řekla veškerá rizika,nebylo to příjemný...

Včera mě psala po skypu bývalá kolegyně,je věku mé mamky(+-55let) má dceru asi 35+- let a holčina je zkrátka postižená,prý se to zhoršuje(sice chodí a vše)ale křičí je zlá,nezvladatelná,no tak se mi kolegyně postěžovala,prý už sama chodí na psychiatrii aby to zvládla...a říká pokud zemřu první tak holku ústav nemine,protože manžel kolegyně není otcem její dcery.
Ale ona tenkrát vůbec byla ráda,že porodila dítě co jí nezemřelo či ho nepotratila(má za sebou několik těho),která nikdy nedošla do konce...
Tím že to bylo v době komunistů dostala ihned řešení:ústav a to nedopustila,tak že se celým svým životem podřídila nemocné dceři...
24. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,to je silene,kdyz nad tim uvazuju,vubec nevim,jestli bych to dokazala.Bojim se,ze ne....
Jinak vcera jsem to zakrikla,dneska ma Max od noci horecku,rano v 8 mel 39,ted v poledne 39,2.Ach jo,to ockovani nam dava....
24. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki neboj Ty budeš mít zdravé miminko jak řípu a vše bude u Vás OK :slight_smile: :wink:
Maxíkovi přejeme brzké uzdravení,no malej je dnes v poho nevím co včera ta teplota znamenala :confounded:
24. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez diky. :wink:
Maxino mel jednou taky takovou jednodenni teplotku,bez niceho,jen teplotu.A pak nic.ja myslim,ze to muze byt k zoubkum.Max aby toho nemel malo,tak slinta jak Pavlovuv pes,tece mu to proudem.Jedno s druhym... :confounded:
24. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak my máme ten krásný den za sebou... Bylo to tedy náročné, ale musím nepokrytě říct, že se nám vše moc a moc vydařilo, užili jsme si to a bylo to moc prima.
Ráno tedy začalo drsně, vstávalo se v 6 hodin, já to nějak neustála, tak mě Petr vystřídal a já šla do 8 spát.
Pak jel Petr na ryby a já s Petíkem k našim - měla jsem to naplánované tak, že cestou koupím čerstvép veky, zbytek už jsem měla u našich. Pak tam dojdeme, Petík dostane obídek a půjde do kočárku kolem 12. spinkat a já udělám občerstvení.
JENŽE - člověk míní, osud měni
Petík usnul cestou k našim v 9:45 a spal do 12:15!!!!!
Takže nákup proběhl, ale pak se to vše přehodilo.

Gratulanti dorazili na 15.h - Petík dostal KRÁSNÝ DORT - po nafocení jsem mu ho dala i na zem, aby se na něj podíval - nás chlapeček je ale VELMI originální - vůbec do něj nesahal, ani ho neochutnal, on si na něj SEDNUL!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: - tedy jen kousek... :grinning:
Dort byl i dobrý.
Druhý dort, který dělala mamka - ovocný - Petík i ochutnal - a prý byl mňam :wink:
Petík dostal krásné dárky, dostal ty kuličky do bazénku, on je miluje v MC i na plavání, tak jsem myslela, že ho ostatní dárky nebudou zajímat. ALE - on je tak úžasný, že si s KAŽDÝM dárkem pohrál, takže všichni měli radost - akorát jsem mu na hraní nedala ty penízky, co dostal atu zimní kombinézku... :grinning:

Pak ho babi vzala na chvilku ven, my jsme vše ulidili, sbalil a dorazili jsem odmu po 19. hodině...

Celý den jsem vzpomínala na tento den před rokem...
Jsem moc a moc šťastná, že po těch dlouhých letech slz, boesti, očekávání a zklamání nakonec máme takovéhle štěstíčko a ráda jsem se dnes se všemi o tuto radost podělila.

Všem moc a moc děkujeme za přáníčka...
24. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
Petíkovi samozřejmě přejem vše nej nej nej :wink: ...............hlavně zdravíčko a co sestřičku???,krásný fotky a kde jsi vzala to uža tričko????????? :wink: :wink: a kdopak dělal dortík????????? :wink:

my jsem dneska byli juknout jen tak,na to nábřeží,malej se svezl na vláčku,koupili jsme balonek,jukli na lod a pak jeli k segře,jeste jsme stihli nakrmit kačeny :wink:

jinak Veru my jsme taky se segrou dneska utrousily slzičky,jak reaguje Šimon na vánoce,letos myslim budou nejkrásnější,už se těšim...............i dneska usínal a už skoro spal a vzbudil se a v polospánku řiká-ježíšek,dárky přinese,nezlobim........ :grinning: ,no užasný :wink: :wink: :wink: ,a když zjistil,že je před tescem už strom,máme máme vánoce,denně do vánoc :grinning:
24. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Veru,kuličky už jsou taky na ceste k nám,mamča snad ve středu přiveze klouzačku a shánim,bazén,hold přes net,muzete se stavit,udělám si přes zimu,doma hernu :grinning:
24. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Verčo hezký fotky a hlavně že se vše vydařilo :wink:

My dnes vstávali v noci a pak brzy ráno,udělala jsem malýmu sunárek,vždy ho vypije-krkanec a pohoda,no a dnes místo krkance vyhodil ze sebe vše co vypil!Tak jsem hned převlíkala a vše dala do pračky,pak přišel Jiřík a bylo po ranní siestě :grinning:

Tak jsem vytáhla Jiříka po snídani ven a na 8h jsme si to štrádovaly do lesa a chlap hlídal malýho.
25. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak na úvod... včera jsem to nestihla, tak dodatečně přeji Péťovi všechno nejlepší k prvním narozeninám. Je vidět, že si je nádherně užil. Tak ať je tak veselý a zdravý nejen do těch dalších narozenin, ale celý život :slight_smile:

Bell, trička jsou super, člověk by si s miminkem v břiše skoro vybral všechny, co? Koupíš nějaké?

Makinko, tak jak dneska? Myslím na Maxe. Koukám, že to zas vylezlo co? Sakra... a já tě tady tak utěšovala, že poslední hexa byla v pohodě... pohlaď ho za nás.
25. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, krásné (náročné) ráno po posunu času :confused:

Děkuji za pochvalu i za přáníčka :slight_smile:

Natt, tričko už jsme pořešily na Skypu - pro ostatní je od jedné paní z MMb...
Dortík dělala kamarádky známá - Petík ho dostal jako dárek :wink:
25. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Verčo,to je fajn,že jste si to všichni užili :slight_smile: .
My byli včera na obědě a pak jsem šli na nábřeží.Prošli jsme si trasu,Šímovi se to moc líbilo,plnil úkoly a nakonec doslat i malý dáreček :slight_smile: Pak nutně musel na vláček,kolotoč,trampolínu,koníky....no užil si to a večer byl krásně vláčnej a hned usnul :wink:
25. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě včera "ujela"ruka při sypání koření do guláše,hihi tak musím dělat řízky a brambory a na guláš přijde soused :grinning:
25. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vstávali v 5.53h a to jsem ho dala o hodinu dýl spát........... :unamused: ,ted by spal,udržim ho do dvanácti doufám :wink:
25. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.Dnesni noc a den-katastrofa.V noci 40 horecka,skoro vubec jsme nespali.Srazeli jsme lekama,zabalama ,octem,vsim,cim slo.Trochu mu teplota spadla,ale porad se budil,jako kdyby se lekal,silene sebou cukal a pak zacal plakat,v intervalech tak 5 minut.Dala jsem mu okolo 4 rano i pulku diazepamu,pak byl lepsi.Vstaval v 8,dostal sirup,okamzite ho spolu se snidani vyblil.Pak uz nejedl,jen trochu pil.Ja se vzbudila se silenou migrenou,normalne jsem se sesypala a brecela jsem bolesti i bezmoci.Roman s nim dopoledne byl,jenze ve sklepe se valelo 50 kiilo masa-vcera jsme zabijeli berany,musel to dat zamrazit.Max nastesti usnul-i ja,spali jsme 4 hodiny.Pak se vzbudil,mel zizen,tak jsem mela radost,ze aspon pije,jenze on to vyblil,ale pak vypadal,ze se mu ulevilo,dokonce snedl asi 6 lzic jidla a znovu se napil,ale byl unavenej,jen sedel,apaticky koukal na TV,hracky ho moc nebraly,jen mi ukazoval v knizce,ale bylo videt,ze chce spat.Tak je zase v posteli,doufam,ze to bude uz dobry,ze je jen unavenej,protoze leky mel naposled v poledne a teplotu nema,jen 36,5.Kdyby mel,jeli bychom na pohotovost,uz bych ho dyl nenechala...Me tuktuk na drevo hlava uz neboli.
Holky a aby toho nebylo malo,tak Roman venku upadl na mokrym prkne a narazil prstama ty nemocny ruky do kamennyho tarasu a zerjme si zlomil nebo minimalne vykloubil malicek.Ma ho uplne ohnutej.Jel na chiru,ted volal,ze doktor mu to srovnall,ale ceka na RTG,jestli tam nema neco poskozenyho.A to zitra odjizdi do prave.Ja se poseru....
25. říj 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Maki drž se ...bože když se to sere tak se to sere s prominutím......
25. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Maki, drž se, bude to dobré uvidíš...
25. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec jen vykloubeny malicek,ted prijel z nemocnice.Ma na tom takovou tu hlinikovou dlahu.Jesteze se mu nestalo nic v te zlomenine,to bych se picla.Ma tam nejakou desticku,co se tady v Cechach jeste vubec nedava,musel by jet zase do Nemecka,pac tady na to Mudr.Trneny koukal jak tele na novy vrata,kyz s tim byl po prijezdu na kontrolnim RTG.Jeste zavolal kolegu z vedlejsi ordinace,at se jde kouknout.Pry mel fakt stesti,ze mu to delali v Nemecku,tady by dostal leda gips. :angry: Takze ma zase stesti v nestesti,ze je jen vykloubenej,mohl mit ruku na sracky...
25. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak to je šílený, co se to u vás děje. Máš IP.

My dneska jezdili po nákupech, byli jsme i v Ústí a Dandulka hezky a hodně šlapal po svejch, vozil se ve vozíku a vůbec byl zlatej. Teď padá za vlast. Šel spát podle nového času už v 18 hodin, protože předtím si schrupnul jen v autě, nestihli jsme z Ústí dojet domů.

Zítra jdeme do Rákosníčka.
25. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak at se dá Maxik brzy dohromady :wink: ,snad bude líp,dr řikala,že když spí,tak se léčí,když nám taky pořád spal a nám to bylo divný,že ho máme nechat a nebudit a nenutit jíst,teda aspon pít :wink: ,tak zkoušejte,vim jaký jsme to meli naposledy my :unamused:

jo to věřim,že má stestí,že to Romanovi delali tam,jak jsem naposled podávala papíry na sociálce,bavili jsme se tam s jednou pani,šla laparoskopicky na žlučník a vzbudila se v krunýři,když ji zřízenec prej vezl ze sálu,zlomil ji krk o futra :angry: ,tak prej už jsem ani nepáchne a prej když rodila,sestra už nevedela co s ní,tak ji ze židle skočila na břicho,prej ji manžel tenkrát málem zabil,tak to se jí ani nedivim s takovýma zážitkama :unamused:

brzy se dejte dohromady :wink:
25. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,spanek leci,ja honebudim,jen vzdycky kdyz zaknoura,tak mu dam napit.
Tyjo,to je ale historka s tim krkem,to je "super" :angry: Musim rict,ze me sestra taky docela hodne tlacila pri porodu na bricho,celeou vahou tela a ze mi to bylo neprijemny.Pak jsem se docetla na netu,ze se to nesmi delat,ze hrozi riziko poskozeni miminka i rodicky,ale ze se to u nas jeste bezne dela.Uz si enpamatuju nazev,ale je to nejaky "hmat"... :confounded:
25. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si pamatuju, že mi porodní asistentka taky tlačila na břicho. Rozhodně neskákala, ale tlačila loktem jakoby nad břichem.
25. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Maki, tak ať už je Max v pohodě a Roman měl tedy kliku!!!!

My dnes šli spát jen o 20 minut dřív, tak snad to brzy srovnáme.
Zítra do Rákosníčka nejdeme - musím vyrovnat ten čas a tam to vlastně vychází od 11 do 12 podle starýho a to tedy nemůžeme - odpo jdeme na roční prohídku a ještě k zubaři... :-O
25. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ted jsem si vzpomela,že ta pani řikala,že ji přitom vyrazila dech :frowning2: ,ta sestra :frowning2: ale kdo to nevim,já si teda na porodní asistentku nemuzu stěžovat,ale me taky tlačili na břicho ne tlačili,leželi,pak se střídali,a to po celých 8 hodin,teda když mi nedělali nic jinýho :unamused: ,taky bych neřekla,že to nejak pomáhá :unamused: ,když se jim to nepodařilo :angry:
25. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek