• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Káto,
no vidiš jak jdou drby rychle..........já to slyšela takhle.........tak nevím :frowning2:

bundičku ukážeš???????? :wink:
12. lis 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidány fotos :slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak prcek šel spát večer v 19:15 a spí mi ještě teď skoro v 10 :grinning:

Kamčo, velká gratulace švagrové a tobě k tetkovství. Teda to je macík!
13. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, tak to měla švagrová skoro jako já. Taky jsem byla ráno na srdíčku v nemocnici a už jsem se moc necítila. Říkali mi, že možná ještě ten den přijedu. No a přijela jsem asi za 4 hodinky. Akorát kéž by mi to skončilo před 16. hodinou, měla to fakt rychlé, paráda :slight_smile: A ty budeš určo příští rok těhule!
13. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,hlasim prvni lekci plavani mame uspesne za sebou.Bylo to super,Maxik byl moc hodnej a desne se mu to libilo. :grinning: Pak okamzite v aute usnul,ja jsem teda taky kaput. :grinning:
13. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak to je super! Už se taky moc těším na plavčo. A ty sis tam taky dávala přihlášku předem a sami se ti ozvali???
13. lis 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tam dalal prihlasku hned po narozeni a oni pisli sms asi pred 3 tydny. :wink:
13. lis 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska dali pohankovy vlocky a moc mu chutnaly s mrkvi. :wink:
13. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, taková nová mňamka. My dneska brokolici a narozdíl od Maxíka se Daneček hrozně šklebil. Brokolice ne e :slight_smile: Ale byla to ve skleničce, takt třeba domácí mu pak pojede. A dík za info ohledně toho plavání, tak jsem zvědavá, jak se nám ozvou. A až budeš mít nějakou fotečku z plavča, ráda se podívám.
13. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jsi včera večer dala Daníkovi odvar z makovic,ne? :grinning: Tu brokolici mu zkus dávat s bramborou a třeba se chytne. Četla jsem, že se může dávat kousíček másla nebo malinko olivovýho oleje. Za prvý je to chuťově lepší a taky to váže ty mastný kyseliny, či co. Baště zdar !!! Náš Mišulda se teda chytá na všechno (zbaští brambory, rýži, bezvaječ.těstoviny v kombinaci se zeleninou), vždycky se úplně klepe, když vidí, že nesu misku se lžičkou. A běda jak mu dávám pomalu - pak mě seřve :grinning:

Kamčo, ty to máš teda napínavý. Ale do Vánoc už to uteče a leden je tu cobydup. :slight_smile:

Maki, jak jsi ty vločky upravila ? Jako povařila s mrkví a rozmixovala, nebo ještě něco do toho?
13. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mu taky davam olivovy olej do jidla,je to kvuli rozpousteni vitaminu a taky nemaji tolik zacpu treba po mrkvi.Ty pohankovy vlocky co mam jsou instantni,jsou to takovy slupicky,jen se to zaleje varici vodou a necha nabobtnat.Za chvili jsou mekoucky,ani jsem to nemixovala,jen smichala s Hippackou mrkvickou a kapla olej.Takze mel poprve kousicky v jidle a ani to neplival. :slight_smile:
13. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Zdeni, skoro to tak vypadá, co? Dneska si to ale vynahradil, v noci se vzbudil asi 2x a fňukal a vstávali jsme v 7:30. Ale i tak dobrý. Ono se možná spalo hůř více lidem, nebyl ouplněk? Já i Tomáš jsme spali taky špatně. Tu brokolici jsem právě dala s domácí bramborou. A dávám lžičku až dvě lžičky olivového oleje. No snědl to, ale prostě se netvářil. Míša krásně baští, je to jedlík, viď? To je moc dobře. Třeba mrkvičku já taky musím dávat rychle, spolkne a hned otevře pusu na další lžičku a já nestíhám :grinning:

Maki, olivový olejíček taky dávám do každého jídla.
14. lis 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já dávám olej taky do jídla, ale Leni, myslím že lžička je hodně, stačí kapka. Třeba mu to právě proto nechutná, že ho tam cítí, ale nevím! Každopádně gratuluju ke spaní :wink:

Maki,
pohankové vločky super, ale s pohankou se musí opatrně, protože jsem zjistila že přehřívá organismus, teda prý! :fearful:

Jinak my dneska v plavání děs, teda Jarda byl spokojený a smál se, ale děti se tam některé klepaly zimou a plakaly.Voda fakt studená a dokonce nám řekli, že jestli chceme, můžeme dnešní lekci zrušit a že je tam rekordně nízká teplota. No, čekají na nějakou součástku a 20.11 to mají zpravovat a voda bude teploučká, tak doufám že Maki, už to stihneš! Jinak pěkný den :wink: :slight_smile:
14. lis 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, já jsem od doktorky dostala letáček s recepty na stravu pro miminko a jsou tam pomalu v každém jídle 2 čajové lžičky margarínu nebo oleje, takže nevim. Ale ono to olejem nebude, protože když má mrkev nebo mrkev s bramborou a v tom olej, ta ani nestíhám dávat lžičky do pusy, jak mu to jede :grinning:
14. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to bude tou brokolicí :grinning: Jinak fňukání 2x za noc je nádhera. U nás se budíme pořád každé 2 hoďky a vstáváme mezi 5.30-6.00. A když už nááááhodou vydrží Mišák dýl, tak se ozve hlahol z pokojíčku:máááámíííííí. Tak musím vstát a jít utřít Luci zadek, páč sedí na nočníku a tlačí :angry: :grinning: Takže každý ráno jsem pravidelně jak praštěná. Jo a na naše díťátka má úplněk taky vliv, no ale dokud nechodí po nocích po římsách a nevyjou......
14. lis 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky maminka z Decina... Rada bych se k vam pridala.
Mam 3-tydenniho chlapecka Petu - narodil se 4,49kg a 53 cm, ted ma 4,80 a 54.
Mne je 37 a jsem na materske (to je ale prekvapeni, ze?!)...
S nekterymi z vas se zname osobne (lenik, PB) a jinak nevim, jeste jsem vas moc dukladne nepropatrala...
14. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

vítám novou maminku :slight_smile: :wink: :slight_smile:
14. lis 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
taky vítám vercu :slight_smile: .
Příští týden mám třikrát jízdy,takže počítám,že pojedu i po městě.Dám včas vědět,abyste se stačily schovat :wink:
14. lis 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, vítám novu mamču,asi se také známe z jného serveru. :slight_smile:

Holky, zrovna jsme se vrátili z porodnice a chovala jsem si synovce. Je táááák krásnej, :sweat_smile: Já chci taky.....

Teď musím sbalit Elišku, jedeme ke známým do Jílového, kde mají děti dodatečně Hallowen party.Budou tam spát, večer bude ulička hrůzy a další zábava pro mrňousky. Mají nachystané strašidelné pohádky na dobrou noc, tak jsem zvědavá, jak je uspí, bude tam 6 dětí a 2 dospěláci. Nechala jsem udělat krásný dort, až udělám fotky, tak vám je sem dám, je báječný. Takže máme večer pro sebe, to jsem ráda. Dneska si manžílek zaslouží báječný večer, udělal mi velkou radost - nechal mi do práce doručit nádhernou kytku s přáníčkem :sweat_smile: , je to miláček. Tak si to večer pěkně oslavíme :dizzy_face: .
Zatím páá, jdu balit.
14. lis 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,vitam Vercu.Mimochodem,jsme stejne stary. :wink: Teda mlady. :grinning:
S tim olejem-taky davam tak cajovou lzicku,vycetla jsem to v nejaky brozurce,snad od Hami.
Jojo,byl uplnek,ale u nas teda dobry,noc byla klidna. :grinning:
Kami,co slavite,mas narozky?S tou kytkou to je krasny...
14. lis 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, parádička, 2x za noc fňukal, ale jinak se mi budí tak v pět na jídlo a pak ještě spinká... teda jen co se vykecá s plyšovým slonem, což trvá tak 20 minut :grinning: No jo, brokolice není to vončo. Ale domácí bude třeba jiná. To brzké vstávání ti vůbec nezávidím. To já když vstanu v sedm, tak jsem polomrtvá. Strašně moc se těším na jaro a vstávání do světla, to se z postele leze hned líp.

A s těmi římsami - já jsem bývala náměsíčné dítě a jednou jsem v paneláku ve 4. patře seděla v otevřeném okně a mamka měla málem infarkt. Nemohla ani zakřičet, páč by mě vzbudila a žuchla bych. Pak už to byly jen náměsíčné procházky do skříně, mezi večerní návštěvy rodičů v obýváku a taky jsem občas zabrousila na wc, sedla si na zem vedle mísy a spala dál, hihi :grinning:

Verčo ahoooooj :slight_smile: Jsem ráda, že jsi tady :slight_smile: Haha a můžu na tebe prásknout, odkud se známe?

Dančo, tak jak se vede? Co Vendulka? Zrovna dneska jsem na vás myslela, že ty naše dětičky budou vlastně slavit každý rok společně. Stejně to byla náhoda sejít se v porodnici. Daneček se už otáčí na záda, ale je línej, nebaví ho to, zkusil si to pár dní a už nezájem :grinning: Teď ho baví ležet na bříšku a snaží se o 106 dostat na všechny 4, strká si kolínka pod bříško a zvedá se přitom na ručičkách. Jinak zítra jedu k našim a asi se za mnou staví Anička s Aničkou :grinning:

Petrunko, nahlaš :grinning:

Kamčo, na stopro se dočkáš příští rok. A už se těším na fotky.
14. lis 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady je hodnocení různých přesnídávek. Je to staré, ale můžete i tak mrknout:

http://data.idnes.cz/g/eko/infografika_kojeneckavyziva.html
14. lis 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji vam za privitani...
Jsem rada, ze tady nebudu za starou vetev :slight_smile:
Leni, klido to praskni... - ono to je takove vesele, ze?!
Kami, ano, zname se i odjinud... - svet je maly.

Olej se do jidla dava, prootze vaze nektere vitaminy - napr. do strouhane mrkve, protoze vaze vitamin A - bez oleje by se vubec to Acko nedostalo do tela... tak asi proto...?
14. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za starou větev tady, Verčo, rozhodně nebudeš. A v tvém věku (a Maki věku) mít mimčo, mi přijde naprosto normální. Já nevím, že se takhle řeší věk, když je vše v pohodě. Hlavně že jsou miminka zdravá :wink:

No a odkud se znám s Verčou? Já už jsem to tady zmínila, když jsem se s Péťou B. bavila o té naší společné známé, co se jí narodilo 4,5 kilové mimčo. No je to Verča111 - moje bejvalá třídní ze střední školy :grinning: Normálně mě tasila z angliny, potvůrka jedna :grinning:
14. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale, Leni, ja jsem prece musela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
mám nějak málo času přispívat , vítám Verču, zdarec, tak ty jsi tasila :grinning: , uf ještě, že už jsi na tý mateřský, je pak bezpečněji :wink:
My jsme stále nějaké přistydlé, ale už je to o moc lepší a hlavně už malá nemá teploty, jen trošku rýmu a chrmlá.
Zdravím všecky!!!
15. lis 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo kolegyně, co budete vařit, jsem nějak bez inspirace.....
15. lis 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak dneska spánek do 8:15. Ale teprve teď jsem se dostala ke snídani. A už sem jede můj taťka, že si nás s Danečkem odveze na zahradu. Venku se to krásně vyjasňuje, tak si to aspoň užijeme na čerstvém vzduchu.

Verčo, však já vím :grinning: Jsem se tě ale nebála :grinning: Tučková už byla horší :grinning: Nedávno jsem ji potkala, protože Tomášův tatínek se dal dohromady s paní, která bydlí u ní v paneláku. Tak prý Verča Tučková čeká miminko.

Petruš, mně dneska vaří mamka, ale včera jsem dělala játra na minutku a hranolky do trouby, předevčírem br. kaši a vinné klobásky.
15. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám novou příchozí :slight_smile:
já dneska myslela, že přezuju auto, ale nějak si to myslelo víc lidí a všude bylo plno. Naštěstí to ještě neni tolik potřeba tak to zvládnem jindy.
S Verčou Tučkovou jsem chodila na základku :slight_smile:
My máme dneska taťku v Lípě na semináři takže budu vařit jen pro sebe, Madllenka má od včerejška tak sem právě přemýšlela na topince se směsí nebo míchanejma vajíčkama a nebo možná fazole s masíkem a k tomu kousek pečiva. Uvidíme jak bude chuť a čas.
15. lis 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.My dneska mame zabijacku,Karel uz to ma za sebou,ted je na rade Franta.
k obedu byl gulasm,uz jsem si ho pripravila vcera,takze rychlovka.Jinak si uzivame volna,Maxik krasne spal a ma dobrou naladu. :wink:
15. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek