• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki jéé to mi něco připomíná!!Já taky vždy dopolko a odpolko uvozím v kočárku!Ale dnes jak je asi unavenej a nemocnej usnul v postýlce.
27. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj malej spal s náma prakticky od malička,ted už ho přesunu,ale usíná u nás,ale v noci když spatne spí,si zavolá mami ke mě,s manžou se pak perem o deku,šimon nechce spát přikrytej,bud kope,me nebo Tomáše,no jak je větší je to děs,anebo spí na me nalepenej,to já se pak stehuju jim k nohám :grinning: to se pak blbě spí,bud ráda za postýlku :wink: -závidim :wink:

maki,
taky jsem ti chtela napsat,až se dáte dohromady a já pojedu do Březin,stavila bych se s tim chlebem :wink:
27. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,my taky vozili,teda ne porad,ale nekdy nemohl zabrat,tak se nedalo nic jinyho delat.Ale vetsinou usinal sam.Ale musim rict,ze pak me to uz docela nebavilo,hlavne v zime,kdyz bylo hnusne,porad ho navlikat... :unamused:
Natt,jojo,budes hodna.
Dneska se prekonal,uz spi a dokonce ve svy posteli a usnul sam,nez jsem za nim dosla s mlikem a s cajem,byl tuhej. :wink: Snad mu to vyrdzi.
27. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,to máš dost strategickou pozici svejch doktorů,co? :grinning: Na gyndu ke Košařce,pak jen zakopneš a jseš u Živnejch se zubama :grinning: .To by mě zajímalo kam chodíš k praktickýmu :grinning: .Mimo jiné prásknu,že manža a Lara chodili do třídy se Živnou mladší :sweat_smile: .

Holky,tak jsem dneska byla na první rehábce.Ani jsem nepsala,jak jsem byla v nemocnici na tom vyšetření.Dr. na mě byla hodná,trochu mi s tim zakvrdlala a na chvilku se to uvolnilo,ale než jsem došla domu.....no tak teď mám napsanou elektroléčbu(je to jen UZ) a solux na nahřejvání a pak mám určitě chodit na cvičení pro těhotný,v nemocnici mi rovnou řekli ať zkusim to v Maroldovce..no apk mám přijít samozřejmě až po porodu,aby se to dalo do kupy pořádně :rolling_eyes: :grinning: to jsem přesně čekala,ale aspoň něco.Dneska po tej elektro se mi to tak hezky uvolnilo,skoro tu skáču jako Jura,kdyby mě teď večer pro změnu nekřuplo v zádech-přesně v půlce jakoby mě vzal někdo holí :grinning: (ale už jsem to trochu rozhejbala :grinning: ).

Holky, s marůdkama doma,přeju brzké vyzdravení :slight_smile: !

Leni,tak to já ti zas závidim,že máte místo v posteli :sweat_smile: .Já už to vidim jakej to bude horůrek až se přestěhujem a chcem naučit Puclinu spát ve svym pokojíčkuZatim jsem skálopevně rozhodnutí jí tam dát hned,aby si začla zvykat v novym prostředí na novej řád........ále už to vidim :rolling_eyes: .

Laro,zrovna jsem dnes potkalal na rehábce jednoho zraněnýho hokejistu a vcelku i povyprávěl co a jak ho to bolí a jak bez hokeje už nemůůůůůže bejt ........................ale maminka a tatínek mu nechtěj dovolit dokud nebude zdravej :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak teď si raději sedni, ano?

Já jsem totiž Martinu Živnou učila chvíli na gymplu :grinning: Ve čtvrťáku na konverzaci, když jim náhle uletěl rodilý mluvčí - to jsem byla na MD s Adamem :grinning: :grinning:

A strategický to mám - k praktický chodím k dr Charouzdový - je v Annenské (naproti restauraci Viadukt) - z práce coby dup. A ještě aby toho nebylo mááálo, tak mám vedle Košařky rodiče (a možná se tam postěhujeme) - takže jsme byly dlouhou dobu soudsedky a už jsem tady psala, že když si vezmu čísílko, tak si jdu k mamce... na zahrádku...
27. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru...aha...to jsou věci...ona vlastně Martina Živná byla v druhý skupině...jsem se chtěla divit, že si tě z tý konverzace nepamatuju...za to jsem tě viděla včera po pátý u kostela za náměstím :slight_smile:
Ježiš...ale to Jára musel bejt v tý skupině se Živnou...protože já jako Kroftová byla poslední ve skupině začátku abecedy... :confused:
27. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, no tak to jsem se těsně minuly... na tom gymplu :grinning: :grinning: :grinning:
Ale zase u vás v rodině jsem si to vynahradila jinak, že??? :grinning:

Jo, šla jsem od Živných... včera po pátý u kostela ...
27. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak večer Daneček nechtěl za boha usnout, a to měl i krátký spánek po obědě. Jakmile byl v postýlce, tak řval jak tur, takže jsme si ho vzali nakonec do obýváku, kde se smál, cpal se rejžovym chlebem a řádil. Pak mě čapl za ruku a odvedl si mě ke svojí postýlce a tam usnul :slight_smile: Zlato :slight_smile:

Bell, já jsem chodila na cvičení pro těhulky na Starák, byla to těhotenská jóga. No a ze Staráku se přesunuli do Maroldovky, takže je to to samé a DOPORUČUJU. Mě to teda moc bavilo :slight_smile:
28. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
tak super my si vezmem čísílko a zaplujem k tobě :wink: :grinning:
28. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a naše noc????????katastrofa:
+ -
2h-mami ke mě
3h-mami pití
4h-mami čurat a novou plínku
5h-ke me (jako chovat) a to si jeste vzpomel,že musí tátovi nutně ukázat novou knížku co má pod polštářem,no tatínek byl nadšenej

a než zabral a já se pořádně zachumlala,že jako zaberu tak VSTÁVAL.......... :frowning2: :frowning2:
28. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

u nás noc celkem dobrá,nebýt vstávání ve 3h ráno na antibiotika....
Kristík spal do 7.30h! :slight_smile:

Jdu vařit a něco upéct...

Tak hezký den všem :wink:
28. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, koukám veselo... My jsme taky v noci vstávali, ale ne tolikrát. A ráno... prořezaný sedmý zub :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Natt, tak to znám...
U nás celkem dobrý - ve 3h kojo a v 6h UM a spaní do 7:15!!!

Dneska jedem do Prahy ke švagrům, zítra se stavím ve své bývalé práci v Praze a pak asi IKEA (??)... nic tam nepotřebuju :grinning:

Mějte hezký den.
28. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas noc usla,jen ve 3 rano hysteracek a stehovani ke me.Jinak docela dobros.Ale kasle a ja uz taky na sobe citim nachlazeni.To mam radost... :unamused:
28. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
tak konečně :wink:

maki,
taky se necejtim dobře,od včera tak na 80 :unamused:

veru,
užijte si to..........pekně nakup :wink:

a to k nám dneska jede babička,malej se těší,ale dorazí az po 12 a tak asi nepujde spát,protože se na ně těší a máma jede jen otočku a ještě musí k bráchovi :confounded: ,to si tady zas moc dlouho nepobudou,tak mu to nemuzu upřít že???? :astonished:
28. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě se krásně mňamkově povedly buchtičky :wink: dnes by též k nám měla dorazit babi(Tchýně) po obědě,tak uvidíme.Kristík spí,šel holt na 11h po anitbiotikách,je to peklo to do něj dostat :frowning2: :unamused:
28. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,takže jestli to abecedně počítá Lara dobře,tak si učila mýho manžu anglinu :grinning: :grinning: :grinning: .Já se ho nenápadně zeptám :grinning: :grinning: :grinning: .A tenkrát si se jmenovala jak? To si asi bude připadat najednou jako mladík :grinning: :grinning: :grinning: .Jo hele a s dětma chodíš určo k Pánkovi,nemýlim-li se?! :grinning:

Holky,tak se rychle dospěte po o :slight_smile: .U nás tak nějak normál se spaním,už se nám to zase všechno srovnalo,akorát nás vytáhla z pelechu v 7 ,tak jsme se tak do 9 probouzeli u lega a u pohádek, ač se nám nechtělo, a ona už kolem nás lítala jak drak :rolling_eyes: .

Leni,to já tam určo budu chodit :slight_smile: .A co cvičitelky byly na maminy hodný nebo je tam lámou a nutěj je strkat nohy za krk? :grinning: Mě trochu vyděsilo to slovo jóga pro těhotné neb se zrovna cejtim tak nějak ztuhle a představa jógy........no ale snad zloměj i mě :grinning: .
28. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
K nám babi a děda nedorazí, tak se právě pakujem a jedem za nimi. Když nejde hora k Mohamedovi... :grinning:

Jo málem bych zapomněla napsat, že v Rákosníčkovi bude 30. ledna Mikulášská přímo na našem kroužku. Verčo, Bell a Makinko, stačí zaplatit 30 korun a prý připraví pro děti i balíček a předá jim ho Mikuláš. :slight_smile: To může být hezký.

Bell, ta jóga je mírná, fakt se mi to líbilo. Zkus to a uvidíš :slight_smile: Cvičitelky příjemné, moc milé.
28. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,hezky to urcite bude,ale uz vidim ten hysterak... :grinning:
28. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně se mi podařilo naplácat nějaké fotky do alba...jak tak na to koukám, už to bude dobře půl roku, co jsem dávala naposledy :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=296757
28. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,sice by to bylo fajn mít Mikuláše i v lednu :grinning: ,ale určo myslíš listopad,že jo :grinning: .Hele a to jim zaplatíme tak nějak v průběhu měsíce,aby věděli kolik bude těch balíčků nebo až na místě? :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Tak máme tatínka doma. Nejdřív mi říkal, že si bere dovču v pátek a já ho dneska ráno v šoku budila, že zaspal a on se jen převalil, usmál a řekl, že s námi zůstane doma i dneska. Jupíííí :slight_smile:

Makinko, já jsem taky zvědavá. Jako dítěti mi rodiče udělali totální šok s čertem asi ve 2,5 letech a na Danečka se mi to zdá hodně brzy. Na druhou stranu s ním asi radši zalezu do koutka a uvidíme, jaké budou reakce a jestli k němu nechám Mikuláše s čertem přijít. Myslím si ale, že budou hodní, když uvidí maximálně dvouleté prcky :wink:

Bell, a joooo :grinning: Já napsala leden :grinning: No já jsem na té mateřské fakt totálně zdementněla! :grinning: Samozřejmě myslím listopad. To máš fuk, obojí začíná na "L" :grinning: Platit to musíme dopředu, aby věděli, kolik balíčků nachystat. My už jsme to zaplatili, ale bohatě stačí příště.
29. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,vcera sel Max spat v 19,30 a ja ve 20 hodin a spali jsme do 7,30. :grinning: V noci se ani moc nebudil,akorat ja jsem si musela vzit paralen,nebylo mi dobre,ale po nem jsem krasne usnula a je mi lip.
Leni,ja o ty mikulassky premyslela a nepujdem.Zda se mi to na prcka moc brzy,bal by se.Ja to jako dite nesnasela,je fakt,ze k nam do kotehulek cert nechodil,ale stejne jsem to nemela rada,bala jsem se,kdyby nahodou prisel.Videla jsem ho jako mala na nejaky besidce a fuj...
29. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, tak hlavně, že je ti líp. Už abyste z toho byli oba venku. Jak jsem psala, já jsem byla jako malá čertem šokovaná a uvidím, jak to bude vypadat a kdyžtak se hned zdejchnem. Zdá se mi to taky moc brzy, ale nevěřím, že by něco udělali neúměrně, když je to kroužek pro nejmenší. Ale jasně, chápu tvoje rozhodnutí :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky,tak když nám do toho nevleze nějaká choroba tak půjdem určo.Naše dítě miluje stršidla a přišery :rolling_eyes: ,tak by jí to snad nemělo rozhodit,uvidíme :grinning: ,hyň sa ukáže :grinning: .Manža totiž rád hraje on-linovky a od úplnýho miminka mu kouká na obrazovku jak tam zabijí na lineage draky,příšery,orky a podobnou havěť....takže teď kfdyž někde vidí nějaký příšer nebo lebku nebo tak něco tak nám to hned hlásí a dělá u toho vrrrrr :sweat_smile: ,ale nebojí se naopak chodí k manžovi a chce ještě ukázat ty potvory co má v počítači :sweat_smile: .Já jsem jen zvědavá čim jí budem strašit,aby nezlobila...asi andílkama nebo já nevim čim :grinning: .
29. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,čoveče koukám včera byla nějaká dost spací noc....já jsem v osm dala spát Puclinu a usnula jsem s ní(možná dřív než ona :sweat_smile: ),v devět jsem procitla a šla si lehnout do obýváku na gauč,že se jako budu dívat na film...samo jsem okamžitě zabrala a v jedenáct mě vzbudil manža,že se jako jde spát :grinning: ,takže jsem se zase jen překulila do postele a spala do sedmi ráno :grinning: .A taky mi bylo včera nějak blbě ani nevim z čeho,jestli nějakej blbej talk či co.
29. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak tu drtim čokoládu.před tim už jsem dozobala zbytky tofife.....a jsem pořád ještě rozčílená a nasr..(kakaná) :angry: .Už se několik dní dohaduju s panem domácím a s realitkou na výpovědi z nájmu bytu.Máme to na dobu určitou,takže výpověď je možná kdykoliv po dohodě.Jenže pan domácí s tim souhlasit bude ále jenom když za nás hned bude další nájemce :angry: .No to mě přece vůbec nezajímá ať si dalšího hledaj kde chtěj a jak chtěj.Takže nás tu vlastně násilím drží,aby jsme mu neodešli :angry: .To by mě zajímalo jak to chce udělat,já jsem dokud tady budem, nikoho cizího na nějaký prohlídky s realitkou teda pouštět nebudu :angry: .Nic takovýho v nájemní smlouvě nemám a basta fidly :angry: .Mě snad klepne a čokoláda nezabírá :angry: :angry: :angry: .
29. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,
taky jsem zalezla brzo,šimon si jen ve 4 přelez a spali jsme do půl 9 :wink: ,já si teda taky brala ve 4 paralen a udelala zábal na krk,ale vzbudila jsem se docela čilá :wink:

pak jsem potřebovala na poštu a nenastortovalo auto,mela jsem samo balíčky na poslání,Šimona a složenky a auto nejede,no to by me kleplo,tak musel nasotpit kamarádka :wink:

jinak my byli se Šimonem na mikulášský už minulej rok,to mu nebyl ani rok,před tim tam deti meli divadlo,nebál se koukala a čertice byla fajn,máme i fotku,já nechci aby se ho bál,jen aby vedel,že je,tak uvidíme jak to zvládne letos,pokud bude hysterák,jdem taky domu,ale nebojim se toho :wink:

bell,
tak jeste jednu čokoládku :wink:
29. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, teda to jsou věci! Skoč si pro pizzu s tuňákem, ta bude na tu čokoládu určitě moc dobrá :grinning:

Daneček si tady cpe hory jablíček a kiwi do pusy, narve si jí tak, že mu pomalu praskaj tváře... a pak se diví, že se dáví :grinning:
29. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, jsme doma - nebyli jsme v žádném shopu a ani mi to nechybí :wink:

Leni, díky za info - myslelas 30. LISTOPADU
29. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek