• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell, jmenovala jsem se tenkrát Liškova :grinning:
Ale bylo to tak dva nebo tři měsíce před maturou :slight_smile: - to si mám tedy připadat jako stařena???
S Adamem jsem před odstěhováním do Prahy cxhodila k Pánkovi - bydleli jsme ve strategické čtvrti - teď chodím k Čapkové - to mám u zadku a nechtěla bych dítě s teplotou vláčet daleko... (já totiž "předržela řizení a teď se bojím... :frowning2:)
29. říj 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Verčo nebooj nasedni a jedu jedu :wink: :wink:

Jsem dnes prvně využila tchýňuli na hlídání,u nás doma tak byl v poho taky tím že tu byl i Jiřík.
Já musela pomoct mamce se psem na veterinu...
Tak přemýšlím o Mikuláši a asi půjdeme jen s Jiříkem,pokud bude chtít...loni byl Kristík miminečko tak Mikulášskou prospal :slight_smile: ,ale letos nevím zda by se nebál,jěště to promyslím...
29. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis leni,jak ja ti zavidim!To moje dite si kousek ovoce nevezma,i kdyby melo umrit hlady.Musi to mit aspon nastrouhany,nejlepe ozmixovany...Pritom jidlo ji kouskovy,chleba a rohlik si ukusuje,nechapu...
29. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé a můžu už dát Kristíkovi kiwi??nebo mandarinku??dík za radu :wink: dávám jen hrušky,jablka,teď už toho moc není..
29. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,ja osobne teda Maxovi exoticky ovoce nedavam,krome bananu.Tak nejak se bojim alergie a myslim,ze nase ovoce je lepsi.Ale kdyz uz,tak jenom kousicek a pozoruj,jestli se neosype.Ja osobne bych pockala.
29. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,tak jsem si dala ještě jednu kofilu a načla novou čepičku pro Puclinu :rolling_eyes: :slight_smile: .Manža mě uklidnil,že to nějak vyřešíme ať se zbytečně nenervuju :slight_smile: .Tak jsme odpo dali Puclinu bábě s dědkem a šli jsme jí vybrat postýlku do novýho pokojíčku ani nemá cenu sem dávat odakz mám takový tušení,že je úplně stejná jako má Prin pro Jarouška :grinning: ,takže tu někde už odakz na ní byl :grinning: .(Jo a tuňáka jsem si koupila od rio mare samotnýho páč na ně měli v tescu velkou akci :sweat_smile:. )

Prin,tak jsme nakonec vybrali od Gazelu postel Sendy........teď hned nevim,ale myslim,že je to úplně ta samá.Dá se k ní přikoupit bočnice a podsatvec,kdyby jsme jí to chtěli zvednout,aby měla místo na hraní a k tomu nějaký ty látky,aby se z toho dal udělat domeček a nebo přikoupit velkej spodní díl a udělat z toho palandu :slight_smile: .No jsem z ní nadšená :slight_smile: .Tak doufáme,že Puclina bude taky a hlavně,aby jí to vydrželo minimálně do matury jak řiká manža :grinning: :grinning: :grinning: .
29. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já už jsem kiwi zkusila - jak píše Maki - opatrně a pozorovala reakci - nebyla žádná!!! :grinning: Myslím, že teď potřebuje vitamín C a syntetický mu dávat nechci. V rodině nemáme potravinové alergie, tak jsem to toho šla... Jinak se v tomto řídím docela přísnými pravidly, která jsou na kojeni.net - a podle nich mohou děti mezi 1. a 2. rokem už jíst: citrusové plody, kiwi, exotické ovoce (ananas, mango, fíky, datle) , jahody, broskve, bobulovité plody - maliny, ostružiny, angrešt, rybíz.
Manradinku Petík nejí, on neví, co s tím v pusince...

Kdybys chtěla tu tabulku příkrmů poslat, tak mi písni email do IP.

Já dávám teď hroznové víno - oloupané, to mu moc moc chutná.
29. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já nevim já dávám Puclině všechno ovoce a zeleninu,na kterou otevře dobrovolně pusu :sweat_smile: .Nejdřív teda až od prvních narozenim do tý doby jsem se taky dost bála alergií,takže taky byla na jabkách,hruškách a max banánech.Ani jahody jsem jí nechtěla dávat.Ale po tom roce už jí všechno aj pomeranče,mandarinky a co je vůbec nejhorší CITRONY :grinning: ,mě je z ní vždycky úplně šoufl,když vidim jak cucá to kolečko co jí ukrojim :confounded: .A zatim dobrý,aj to kiwi papá a rybíz ze zahrádky apod..Ona si tak nějak sama řekne co jí chutná a jestli to pozře.Nevim no myslim,že batole už snese hodně druhů všeho.Jediný,co jí nedávám vůbec,z jídla, jsou vnitřnosti.Dočetla jsem se že ty jsou pro ně vcelku ještě i nebezpečný neb to jejich trávicí sytém neumí důkladně zpracovat a hlavně takový játra a ledvinky jsou v podstě přefiltrovanej humus(teda já osobně jinak játra mám moooc ráda :slight_smile: .Jo dokonce aj syrovou bramboru jedla :grinning: ,páč byla neodbytná,když jsem je škrábala.A taky čertstvě nakrájenou cibuly :grinning: .A cibule jako dobrá,ale brambora nic moc :grinning: .
29. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,tak manža pátral v paměti............a vypadlo z něho,že už ani neví s kym byl ve skupině natož kdo je učil :grinning: :grinning: :grinning: ,tak neví no.A stou stařenou jsem to tak nemyslela......a nebo maximálně jen tak malilinko :grinning: ,jakořže si učila mého přestárlého manžu :sweat_smile: ono jemu teda 32 ,ale tak nějak mě hřeje,že je starší než já a občas mu to i jako řikám :grinning: .(On si zas ze mě dělá srandu,jak mě všechno teď bolí,že holt jak člověk přeleze tu třicítku........ :grinning: ).Hele a ty bydlíš v Želenicích,že chodíš k Čapkový?A to až se teda postěhujete zpět do strategiické čtvrtě k mamce(teda pokud jí někam nevystrnadíte :grinning: ),tak to asi Pánek jistí ? :grinning: :grinning: :grinning: A koukej skočit do auta jezdit,Terez má pravdu !Čim dýl se to předržuje tim je to horší.

Jooo hroznový víno taky papáme,ale taky loupeme.Hezky každou bobuly zubama oloupat a podat do ručičky :rolling_eyes: :grinning: .
29. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, no jo, to je sranda - víš, kolik je nejstarším lidem, které jsem učila??? NO letos 35!!!!! Ale ty jsem učila po maturitě na ZŠ :grinning: :grinning:
Pokud se přemístíme zpátky k našim, tak šupky k Pánkovi, jestli nás vezme...!!!
Víno taky loupu zubama - zkoušela jsem to i jinak, ale nelze :grinning:

No jo, já to řízení předržuju už 9 let :frowning2:
29. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Dík za rady:slight_smile: :wink:

Verčo jj klidně písni ,pošlu na IP meilovku,jinak být Tebou zaplatím si třebas kurzy jízdy :wink: pokud se po tolika letech necítíš...což bych se pravda též necítila.Já do toho skočila rovnou"po hlavě" a jak jsem měla papíry v ruce jezdila jsem všude kam šlo :grinning: ale to víš strach mám furt,což je asi dobře,jak jezdí někdo na "machra"tak to končí blbě!!

Mě holt donutila dálka na bus!Sic pro mě pěšky 15min(1,5km)ale s Jiříkem když se učil chodit tak to bylo na hodinu a kolikrát nám bus ujel o 2min!!A já stála jak blbec na zastávce a bulila jsem vzteky :angry: malej řval v kočáru no peklo!Jen mě drtí zimy!To mám fakt "bobany" jak to klouže z kopce dolů i nahoru... :frowning2: :confounded:
30. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo IP :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
mohla bych se přidat?
Jmenuju se Lucka a bydlim v Děčíně Boleticich.
Mám doma 2leteho syna a hledáme nějaké kamarady.
30. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mami29 písni něco víc o sobě :slight_smile: :wink:
30. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale myslím,že se s námi brzy skamarádíš :slight_smile: některé holčiny jsou z Boletic a občas dáme sraz na Teplický v cukrárně Hefaistos ,děti si pohrají a my v rámci možností pokecáme... :wink:

Pár maminek jezdí taky do Rákosníčka a já konkrétně to mám blíž do Běláska :slight_smile:

Tak Tě zkrátka vítám v našem klubu maminek :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééééééééé, moc dekuju za hezke prijeti.
No co bych vic napsala, ze mi 25, Mílovi byli vcera 2.
Jak uz jsem napsala bydlime v Boleticich a nemame tu zadne kamarady a Míla si hrozne rad hraje.
A ja bych si taky potrebovala obcas pokecat s nekym starsim nez je 2lete dite. S pritelem probirame jine veci nez s s prpadnou kamoskou.

My jsme zacali chodit v Boleticich do DDM do cipiska, ale ja mam problemy navazat kontakt kdyz nikoho nezmam a Mila tam zlobi tak ho jen hlidam.

Ahojky Lucka
30. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko jj to je klasika,s chlapem se probírá případné řešení rodinných problémů,ale jen tak si podrbat o našich ženských starostech to umíme jen my :grinning: :grinning:

No jo Cipíska máš vlastně u "nosu"tak kam pak by ses trmácela..

ÁÁÁ uteklo mi dítě z nočníku letím... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A muzu se dozvedet neco o tobe?
Odkud jste vy?
jo mame ho u nosu ale nebyl by problem jet do DC.
30. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy az se vylizeme z tech podzimnich nemoci, porad to na nas nejak vysi tedy hlavne na me protoze je nemozny abych si vlezla do postele a vylezela se z toho.
30. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro terezam22
ted jsem koukala na tve album a my se vlastne zname. Ja chodila za helenou do Hypernovy do obuvy.
30. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÉÉÉ Lucko :grinning: :grinning: :grinning: čáááuu hihhi no jo Děčín je holt malej!!!A jak se máš?Písni mi do IP,co u Tebe nového...zda se vídáš s Helou a co Tvá škola atd :wink:
30. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
zdravím novou maminku.... :wink:
Bell,tak to máme nejspíš taky stejnou postel pro Šímu,myslím,že to je taky Sandy,moc se nám líbila... :slight_smile:
Já mám dnes a zítra dovču,takže užívám volna a tý naší malý příšerky..dopoledne jsem si teda udělala radost a zajela sama!!! ke kamarádce,co taky měla dítko ve školce!!!,takže jsme si i popovídaly...no,už dlouho to tak nebylo..:slight_smile:.Zítra se chystám k mamce,a´t si taky mláděte užijou...
30. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bell,
gratuluju k postýlce a Janičce ať se pěkně spinká :sweat_smile:

mami,
vítám tě! No z Boletic jsem já, Lenik, a teď myslim zrovna nikdo. Bylo tu maminek víc, ale přestali chodit! No já do Cipíska chodím v úterý, tak se třeba známe ne? Mrkni do alba :sweat_smile:
30. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lůco máš IP :slight_smile:
30. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak tu jede na plný pecky Dáda a kuřátka nebo co, tak se jdu na chvíli odreagovat :slight_smile:

Makinko, jo, ovocíčko má rád. V létě do sebe futoval jahody, maliny a hlavně rybíz. Má radši kyselejší věci. Teď miluje kiwi, denně aspoň jedno celé na kousky spořádá. Jak mi nechtěl jíst kousky, tak mu to jde krásně! Jsem fakt ráda. Jablíčko na kusy, kiwi na kusy, hrušky taky... chci zkusit konečně zeleninu (papriku, okurku), přiznám se, že jsem to ještě nezkoušela.

Verčo a Terez, já jsem taky řidič neřidič. Na řidičák se můžu leda koukat doma v obýváku. Mám za volantem strach a to dost velkej. Prostě jsem řídila sice hned po autoškole, ale pak se ta moje kraksna rozpadla a dlouho jsem si za volant nesedla. Zaplatila jsem si asi 10 jízd v autoškole a strach stejně už nezmizel. Teď je o to větší, že mám malé dítě a bojím se, že se s ním někde vyflákám nebo to do mě napálí některý z řidičů. Když vidím, jak říděj...

Lucko ahojky :slight_smile: Já jsem taky z Boletic, z ČSL. Partyzánů :slight_smile: Kde bydlíš ty? Možná kdyby sis do alba dala svojí fotku, tak bych zjistila, že tě vlastně znám aspoň od vidění :slight_smile: Klidně můžeme někdy vyrazit na procházku :slight_smile: Vy už asi bez kočárku, co?
30. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitam novou mamcu!
Leni,on si to ovoce nevezme ani do ruky a kdyz uz,tak to sporadane vrati na talir. :confounded: Nevim,co s nim a strcit mu to do pusy,tak ho vytocim a uz si to nevezme najust.Papriku jsem jednou dala do jidla-kousek kapie a druhej den byl mega puntikovanej. :unamused:
Jiank ja chrchal jak starej tuberak,dite je lepsi,ale zase ma prujem... :angry:
30. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

dodala jsem do alba i svoje fotky.
Jinak dekuji za hezka privitani.

lenik_25 : My taky bydlime partyzanu 356. Bez kocarku uz vetsinou jsme, pokud nedelam vetsi nakup. Jo jasne klidne muzeme nekdy vyrazit. Budu jen rada.

prin: Ahojky, jo zname se, jen jak jsem psala tak se blbe seznamuju a Mila tam pekne zlobi.

Jdu se venovat Milovi nebo bude protivny.
Ahojky
30. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ahoj, no jasně :sweat_smile:
My jsme si zrovna říkala nedávno s Klárou že ti musíme říct a nějak jsi tam teď tuším nebyla, tak to bude v úterý jednodušší :sweat_smile:
A omlouvám se, nějak jsem Mílu nepoznala, se mi zdá že vypadá v Cipísku jinak :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to je škoda...

No neboj,já mám taky strach z ostatních řidičů,když jsem byla těho s Kristíkem,tak mi pani nedala na STOPCE přednost,vlítla mi tam,já udělala myšku a pak jsem zastavila u Lidlu na přechodu hodila blikačky a šla jí vynadat!! :grinning: Jsem byla tak nasr...(v duchu jsem si říkala,konečně jsem těhu a díky neopatrnosti nějaký.....bych mohla o mimi přijít)

Řídila jsem do posledního dne těhu,říkala jsem si mám před sebou dva týdny do porodu tak se domluvím s dědou zda bude vozit Jiříka on,no a to pondělí co jsem si to řekla tak v noci jsme jeli rodit :grinning:

Jak mě pustili z porodnice v neděli,tak v pondělí jsem chtě nechtě musela jet do nemocnice na novo(kvůli žloutence Kristíka)a na Novém mostě se na mě nalepil mladej frajer,kterej mě málem nabořil(to bylo nadávek)táhnul se za mnou až do nemocnice a já pak zjistila,že to byl transport krve(ale jen ty co vozí vzorky)nic akutního,ale zkrátka si chtěl asi něco dokázat!! :angry:
30. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek