• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Vítám novou mamču :grinning: ,tady teprí kde kdo nevykecaností :grinning: ,to jsi natrefila dobře mezi nás :grinning: .

Petrunko,koukám ouplná pandemie postýlek sendy :grinning: ,ale že je supr,viď.Mě ti hned tak nějak padla do oka jak jí ukazovala Prin,ale jak jsem jí uviděla ve skutečnosti a ohmatala si jí,tak se mi zalíbila ještě víc :slight_smile: .

Maki,nám taky úplně nevezme Puclina do pusy všechno dobrovolně,tak prostě občas rezignuju a nechám jí se v tom šťourat a hrát si a pak najednou v tom najde zalíbení a spapáto.Třeba papriku jen vysaje a pak vrací do talířku.U rajčete si vezme kolečko nějakym záhadnym způsobem z něho vysaje do měkký uvnitř a neporušený kolečko ze šlupky vrátí zpět :grinning: .Nebo dělá u okurky,že si bere z misky jendu a nakousne jí,vrátí jí,vezme si druhou nakousne,vrátí atd. atd........někdy je to o nervy :rolling_eyes: ,ale hlavně že do ní dostanu taky něco zdravýho.Jo taky zabírá,když přijde tatínek a nese si na talíři to co má ona,páč má pocit,že táta má vždycky něco lepší,tak to na něm vyloudí :grinning: .No a taky jak mám teď chutě tak máme každou chvíli jídla s česnekem a ona to jí ani neprotestuje,tak jsem ráda,páč česnek je takovej univerzální zdravej sajrajt :grinning: ,akorát nám už tim zasmrádá trochu kuchyň :grinning: .taky jí láduju hrachovkou,čočkovkou,česnečkou apod........a když do toho dám kmín,aby to tolik nenadýmalo,tak s tim kupodivu ani nemá problémy s prdíkama a když tak jenom trochu,jde to naštěstí :slight_smile: .
30. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééé Prin,díky :grinning: už to tu študýrujem :grinning: !
30. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
nemáš zač, tak tam koumám co bych a objednala jsem povlečení do postele. Máme jedno a ještě jedno jsem potřebovala a trefila jsem nové za super cenu! No koumejte, třeba vykoumáte :grinning:
30. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dobrý ránko :slight_smile:

Juknětě- www.mujmultimarket.cz
31. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jsme sami doma, ale dopoledne očekávám kamarádku, kterou jsem moc dlouho neviděla a bude tu se mnou a s Danečkem do večera. Tak se moc těším :slight_smile:

Makinko, taky pokašlávám, ale chrchlák to není. Chlap jel do školy a totálně ho bolelo v krku. Pořád dokola něco řádí. Daneček má taky průjem, ale spíš to přisuzuju zubům. Ve středu mu vylezla ta dvojka a ve čtvrtek osmý zub - stolička.

Lucko, no jo, od vidění tě určitě znám, potkávám tě. Já bydlím v 358, takže o dva paneláky za tebou :slight_smile: Prin bydlí kousíček ode mě.

Terez, šílená příhoda a je toho bohužel čím dál víc. Já mám hroznej vztek, když jen vidím, jak to frajeři vytáčejí na 150 a zkoušejí, co jejich auto, případně motorka zvládne.
31. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, super odkaz. My si chceme doma koupit dohromady vánoční dárek a vybrala jsem tam :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to jsem ráda :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,Max si dneska poprve sam rekl,ze chce na nocnik.Teda nerekl,ale prinesl ho a sedal si na nej .Samozrejme v teplakach,ale stihla jsem ho svliknout,nez cural. :slight_smile: :slight_smile:
Ty fotlky se nelekejte,blbneme s holkama na nasi prasteny diskusi postarsich matek...:grinning:
31. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki náhodou :wink: vypadá foto pěkně!!A to jsi fakt Ty?? :slight_smile:

Jo a včera a dnes Kristík čůral do nočníku :slight_smile:
31. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Maki, gratuluju k nočníčkovému pokusu - to je super...

Terez, Kristík je šikula.

Já nočníkovat zatím nebudu, myslím, že je na to Petík ještě malý a když už začnýu, tak pak se vším všudy a to tedy v zimě nehrozí, že bych mu někde vytahovala Vendelína na mrazu...!!! Prý to centrum, které upozorňuje na pocit na čůrání, dozrává kolem 18m, takže nám to krásně vyjde na jaro... S Adamem jsem to měla taky tak...
31. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, co koncert??? :wink:
31. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem novpé album a do něj pár podzimních fotek - stihla jsem je tak tak - pořád jsem čekala na sluníčko...
31. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko,

tak co jak si uzivate vikend? My vcera dokoncili kolotoc oslav k Milovym narozeninam, takze uz konecne klidek a pohodicka.

prin: My byli ted vsichni nemocni, takze pokud se nam to zase nevrati tak v utery pujdeme do cipiska.

lenik_25: A kolik je malymu? jestli budes chtit tak nekdy muzem vyrazit na prochazku.
1. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,
koncert byl užasnej,moc jsem si to užila a nabila baterky :wink:

včera jsme se segrou a detma vyrazili do Prahy,dneska odpoledne razíme zpět :wink:

vítám novou mamču,já nejsem z Boletic,ale jezdím tam za segrou :wink:
1. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,jo,jsem to ja jen uces je digitalni. :grinning:
1. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak mám od včera ucpaný nos a trocha mě pálí v krku :angry: :frowning2: mě šlehne!!

Maki a kdes spašila digi účes?To se najde na netu?? :slight_smile:

Tuhle modu zbožňuju,taky serioš na čt1 Vyprávěj je můj :wink: ,ale málokdy ho vidím od začátku :unamused:
1. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez ht :slight_smile: tp://www.yearbookyourself.com/
1. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, je mu 16 měsíců :slight_smile: A určitě ven můžeme. Jen je tam teď fááákt kosa. :slight_smile: Včera jsme vydrželi 45 minut, dneska jsem byla u rodičů a pak jsem jen zaběhla do kauflandu a jela domů.
1. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, teď jsme měli křen ze zahrádky, nastrouhaný jsem ho smíchala s vývarem z masa a to by ti na ten ucpaný nos zaručeně pomohlo... to jsme si poplakali :grinning:
1. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to teda :grinning: :grinning: no pořád se mě ucpaný nos drží :angry:
1. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko
Leni,
my se kolem 9 vydame do Boletic, musim nakoupit a sehnat neco pritelovi k narozeninam.
Tak doufam ze nezmrzneme, premyslim ze bych zase vytahla kocarek, ale ne at si zvyka uz je to velky kluk. Jen musim najit salku a rukavice.

Tezer: a co malej? Ten uz se z toho aspon dostal? Nebo se vas to drzi vsech? To my meli pred 3 tydny, Mila pritahl kasel a pak jsme z toho byli s pritelem na antibiotikach.
2. lis 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to je husně, co??? :(
My se chystáme do Rákosníčka - minulý týden jsme nebyli, rovnali jsme posun času, tak se těšíme...

Doufám, že se tam s někým potkáme... :wink:

Hezké pondělí všem
2. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak my taky vyrazíme za chvíli do zimy, ale už jsem na to připravila i fusak. Musíme taťkovi pro dárek k dnešním třicátinám (jeden už doma máme, ale ještě jeden...) a razím na alergo, kde mi řeknou, jestli mám alergii na lepek nebo laktózu. Věřím, že na nic... doufám.

Lucko a nechcete jít ven zítra? Klidně až odpoledne, až se dětičky vyspí. Nebo kdybys chtěla ráno, tak my až tak v 9,30 :slight_smile: Klidně mi napiš do IP.

Tak co, je dneska všem marůdkům lépe???

Verčo, dneska tam nebudeme kvůli tomu alergu, ale příští týden už jo. Lucka s Anetkou taky dneska prý ASI nepřijdou. Každopádně si to tam hezky užijte. Na 100 % bych šla, kdyby mi to alergo časově vycházelo. Minule jsme dělali něco jiného než obvykle a byla to prča. :grinning:
2. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my taky nejdeme,me by vykazali po prvnim zakaslani... :frowning2: Ale uz je to lepsi,misto Stodalu jsem nasadila babsky recept-cibulovou stavu a hned se mi ulevilo.Ale kasel zni hnusne,i kdyz uz odkaslavam.
Max ma pro zmenu k tem rostoucim zubum misto kasle prujem a to tak agresivni,ze uz ma cervenou prdku.Ja po ty ryme nic necitim,takze musim kontrolovat plinu kazdou chvilicku,vubec se mu to nelibi,ale nemuzu ho v tom nechat ani o minutu dyl,jinak to bude mit do zivyho,jako uz to jednou pri zubech mel. :frowning2: Pak jsme to lecili 14 dni. :confounded: Ani kvuli tomu nepujdeme ve stredu plavat.
2. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dnes kontrola u dr s Kristíkem...žádná změna k lepšímu,teče mu opět rýma,mylsím,že já tou svou rýmou jsem mu jěště k tomu dopomohla,dr řekla,ať jsme doma v teple,ale ven na chvíly prý můžeme,s tím,že mu mám stříkat do nosu moř.sůl,jinak nic asi aby to tělo s tím bojovalo samo....spíš si myslím,že už sama neví co s tím..tak holt budeme opět doma,s výjimkou odvozu a přivežení Jiříka za školy
2. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jěště má dotaz nevíte některá o někom kdo prodává autosedačku "vajíčko" ??Díky :wink: :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala jsem do alba nejake fotecky. :dizzy_face:
2. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já prodávám vajíčko :slight_smile:
Písni mi IP nebo mail.
2. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska v Rákosníčku to bylo prima - taky jsme dělali nové věci, hrálo se na pianko a zpívalo, i s hudebními nástroji, pak opičí dráha, no Káťa je prostě šikulka :slight_smile:
Taky se platil ten Mikuláš.
A bylo tam TOLIK :astonished: :astonished: nových mamineeek!!!
2. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo jj díky,ale ta kámoška už sehnala,bylo to na rychlo...zkrátka před týdnem porodila a neměla jí,tak mě uháněla sousedka dnes ráno ať rozhodím sítě a mezitím už sehnala...ale dík :wink:
2. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek