• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Lucko,
no já nevím jestli to zítra stihneme, protože jedeme na 9.30 k zubaři, tak možná na hoďku...uvidíme! :wink:

terez,
já bych vajíčko prodala, ale budu ho potřebovat :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin : Ahojky, jasny, ja taky cekam jestli se Mílovi ten kasel nejak rozvine nebo povoli.
2. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, nemůžeš dát ani na pár dní Nasivin pro miminka? Já ho dávám na noc a před poledním spánkem, ale jen 5 dní. Může se sedm dní, ale nechci to moc pokoušet. Přeji brzké uzdravení, už se to moc táhne, viď? Vím o někom, kdo prodává autosedačku vajíčko, moje spolužačka ze základní školy. Chceš na ní kontakt? Tedy pokud byste se nedohodly s Verčou... ale asi se dohodnete, obchodnice.

Makinko, ta cibule je fakt tak zázračná? Ještě nikdy jsem to nezkoušela. Hlavní je, když ti to pomůže. Pozdravuj Maxíka.

Tak my jsme dneska absolvovali docela dlouhou trasu deštivým městem, byla jsem promoklá až až, Daneček hejkal pod pláštěnkou. Na alergu mi všechno dopadlo moooc dobře, tak jsem ráda. No ale cestou domů mi chtěl Daneček usnout, tak jsem se ho pokoušela v autobusu do Boletic udržet loupákem a on usnul s loupákem v puse, snažil se vydržet, ale prostě to nešlo. No ale měl tedy naspáno jen 15 minut, doma jsem ho vrzla do postýlky a už se tam skoro hodinu ozývá. Jako 15 minut mu nestačí! Jak mu to mám vysvětlit? :grinning:

Verčo, ona to Káťa umí perfektně vést a proto asi maminek neustále přibývá. Podle mě by to měla rozdělit na dvě části. A to, co jste dělali dneska, jsme dělali právě poprvé minule a bylo to super. Jen jsme vycházely s Luckou totálně zplavené. Děti usnuly hned po uložení do kočárku.

Lucko, hezké fotečky :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, aha, dočítám... už ji máš... tak nic :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim triple test v poradku!!! :grinning:
Leni,jojo,cibule s medem je zazrak!!! :wink: Uz krasne odkaslavam a to jsem Stodal brala tyden a nic!
2. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, SUER!!!!!!!! :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki tak vidíš!! :wink: :grinning: :slight_smile:

Leni dík :grinning: hihi taky občas dřív píšu než čtu :wink: to mě Kristík spal do 13.30h a teď mooc dobře papal nudlovou polívku,tak mám radost! :slight_smile:ÁÁ šteluje TV mě už řachne!!Já jdu oběvat teď..

Lůco taky jsem jukla na fotečky :wink: pěkný :slight_smile:

Prin?? :wink: :slight_smile: co to co to??No to to.... :grinning:
2. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
jo jo, přesně tak, ale ještě jsem nebyla u dr. tak to nechci zakřiknout! :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, tak to mám radost s tebou!!! Paráda. Teď už jsi naprosto v klídku viď? A jak že se ta cibule s medem přesně dělá? Já jsem to slyšela ještě s cukrem místo medu.

Terko, já to pročítám od mého posledního příspěvku a průběžně odpovídám nebo reaguju a pak to odešlu. Jenže ten tvůj příspěvek, že už sedajdu máš, byl až na další stránce :grinning: Daneček před chvílí spapal taky polívku, vývar s masem a mrkvičkou a domácím drobením od babičky. Spal mi jen 15 minut v busu a pak už to prostě doma nešlo. On mi prostě nesmí nikdy usnout cestou domů.

Pavlínko, cože???!!!! Tyyyy jooo, teď jsem si to pořádně přečetla! Fakt?
2. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jo,ted uz jsem v klidku.Zitra Kosarce podepisu revers na geneticky vysetreni a je to... :wink: Pak me ceka az v 21 tt velkej UTZ u Rubese,tam se tesim,to uz snad mimino ukaze,co ja zac! :wink: :grinning:
Leni,jednoduchy,pokrajis cibuli na hodne jemno,das do misticky,promichas s medem nebo s cukrem a prdnes to do vetsi misky nebo na hlubsi talirek dnem vzhuru.Za chvili z pod misky zacne tect stavicka a tu uz jen mlsas.Me teda chutna,ta cibule tam neni ani citit. :wink:
Prin???Chapu dobre??? :confused: :grinning: :wink: Jestli jo,tak pst,at to nezakrikneme a tuk,tuk na drevo!!! :wink:
2. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to už se to dozvíš. Já měla u Apolináře stejná vyšetření jako ty u Rubeše, když to tak čtu. Nejdřív tu krev a ve 21tt ten ultrazvuk. A tam mi potvrdili chlapečka, přestože to předtím pořád vypadalo na holčičku. Teď mi tu chlapík běhá :slight_smile: Díky za receptík.
2. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin tichounká gratulace :slight_smile: :wink: ,ťuky ťuk
2. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, to je krása, prin... :wink: Tak pšššššššššttt... :sunglasses:
2. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jiřík má rýmu :frowning2: :unamused: mě klepne....
2. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
moc moc děkuju, ale teprve půjdu k dr. tak pak dám vědět...nechci to zakřiknout a nevím proč, ale u druhého mimi mám nějak větší strach aby bylo všechno v pořádku!

marodům přeju ať se brzo uzdraví :confused:
2. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin jj obavu chápu...taky jsem měla,ale je to i věkem...
2. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nějak vůbec nestíhám.
Prin, nenápadně držím palečky a gratuluju :wink:
Mami29: Ahoj, vítám tě mezi námi :slight_smile:
Holky marodící a opatrující marůdky, přeji brzké uzdravení!

Já měla volný víkend bez zápasu, tak jsem si "užívala" - v pátek jsem měla zůstat na noc v Oseku s kamarády z jednoho fotowebu, ale než jsem odtrénovala, jaksi téměř dopařili...no a že jsem už byla nachystaná "do tahu", vytáhla jsem aspoň na chvíli kamaráda. V sobotu jsem s ním jela do Ikey a stavovali jsme se v Letňanech...on potřeboval gatě a bundu, nakonec odešel s prázdnou a já s kloboukem :grinning: V Ikee jsem pořídila vše, co jsem měla (převážně věci dětem do pokojíku). A neděle byla pracovní, dopoledne jsme s tátou montovali ten botníček na chodbu (pořád nadává, že máme přede dveřma milión bot a dětem, že sedí a obouvají se mezi dveřmi), odpo jsme makali na zahradě... A dnes už zase všednodenní kolotoč do školky, nakoupit, uvařit ze školky, logopedie, trénink...uf...
A zítra zase dopo bruslení se školkou...doufám, že už bude kluků hokejistů dost a já budu zase jen sbírat raněné :slight_smile: Jo a po školce musíme zase k Dimitrovové na kontrolu...tak jsem zvědavá...
2. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,teda rychle jsem dočetla,abych našla k čemu,že gratulovat.Tak GRATULUJU :slight_smile: ! Zatim teda radši pst,pst,ale držim palce(všechny :sweat_smile: ).

Já u tippltestu nevím asi dobře, nikdo nevolal :slight_smile: .V pátek jsem si tak nějak řekla,že už by měli dávno volat a nevolali a abych pravdu řekla,přes víkend jsem na to skoro zapomněla :sweat_smile: .Řešíme teď co se kdy bude stěhovat :rolling_eyes:,tak mám rozptýlení až až .Holky prodáváme sklokeramickou desku od Samsungu,je úplně nová,ještě zabalená,se záručákem.Dneska už manža spí,ale zejtra bych napsala,co je to za tip,aby jste se když tak mohli mrknout na netu,co je to zač.Prodáváme ji pod cenou,je kauf jako blázen :slight_smile: .Já jsem totiž zatoužila po troubě od samsungu a chtěla jsem jen tu jedinou a tak jí manža dva měsíce sháněl a sháněl,ale sehnat se dala jen v setu i s deskou,jenže tu už máme a dvě fakt nepotřebujem.Takže mám vysněnou dvouzonovou troubu :dizzy_face: ,ale máme právě desku navíc na prodej.

Ještě marůdkům musim popřát brzké vyzdravení ! :slight_smile: A musim potvrdit,že dnešní cvíčo v Rákosníčku bylo fakt super :slight_smile: ,škoda že Puclina polovinu cvíča řešila jak se dostat do vedlejší místnosti na klouzačku :rolling_eyes: :grinning: .Ale fak to bylo dobrý,spousta nových změn :slight_smile: ......a maminek,některý znám z plavání a některý od vidění z parku :grinning: asi budou místní :grinning: .
2. lis 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ránko všem,
jakpak vám spí vaše děti? Míla už zase spí celou noc :grinning: ale jěště nedávno se každou noc budil, chodil si lehnout k nám a já se pořádně nevyspala.

Prin: Ať ti to u dr. dopadne dobře, a moc gratuluju. :slight_smile:

Jinak se za chvíli zase po čase chystáme do Cipíska, to tam zase bude Míla vyvádět. :angry:
3. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Tak jsem přijela ze školy,jsem zmrzlá a pčíkám no děs :unamused:

Zkouším Kristíka denně na nočník -ať si zvyká tam sedět a nikdy nevychytám kakání!Včera po snídani to už tlačil ve stoje do plíny a dnes,že ho po snídani hned posadím a už kadil teď....ani na snídani nepočkal :grinning:

Já dnes musím vytřít ty naše chodby studený,mám "radost"teda :confounded: ,na jedný chodbě je sice topení,ale účel to neplní,to bychom museli vytápět na plný bomby...
3. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme s nočníkem relativně zaběhlí ale stejně se mi tu před chvilkou do delší době zase počůral a necekl ani slovo. :confounded:
3. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidáno nové album. :grinning:
3. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak u nás byla příšerná noc. Od tří do půl šesté byl Daneček vzhůru a já samozřejmě s ním. Když jsem k němu šla asi tak po sté, tak už se mi fakt chtělo brečet :slight_smile: No a frajer ještě teď v půl jedenáctý dospává!!! Tak to vidím, že přes den nepůjde vůbec, protože unavený bude až tak ve čtyři odpoledne nebo nevim... Ve čtyři ráno na mě mlaskal, řekl si tak o jídlo, vypil celou flašku mlíka, přebalila jsem ho, ale řádil dál.

Řešíme jednu věc... sápe se nám na postýlku a hodlá jí přelejzat. Uvažujeme, že vytáhneme tu postranní bočnici a bude obklopen jen třemi "stěnami". Není to brzy, že ne? Už se nemůžu dočkat, až s námi přijde v deset večer pokecat k televizi :sweat_smile:
3. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.My jsme spali kralovsky,do 9.Tedy kdyz pominu to,ze uz NIKDY:
Nebudu mit postel sama pro sebe.
Se po loznici po 20 hodine nebudu moct pohybovat jinak,nez jako tajnej agent v akci.
Zadnej sex.
Zadna TV nahlas v obyvaku (prosklene dvere)natoz TV primo v loznici z postele.
Az prijede Roman z prace,budu opet okopana,pac tam bude min mista.
A az se narodi mimino,tak se Roman zrejme odstehuje nafurt.
PROC????
Protoze ten malej hajzlik proste v postylce NEBUDE a NEBUDE,ani kdyz bych se stavela na hlavu!
Okolo 22 hodiny se mi podarilo se odplizit od postylky s tichosti ninji,ulehnout a usnout,nacez ve 23 hodin jsem byla vymrstena z postele,pac tak silenej rev by snad vzbudil i sousedy 300 metru za kopcem.Neslo jinak,nez podlehnout a vzit ho opet k sobe.Krome uz tradicni posravacky okolo 5 rano byl jinak naprostej klid a spal az do 9.Jediny zanedbatelny uspech je ten,ze jsem odbourala drzeni za ruku pri usinani,musi byt rad,ze je u me,ale vocad pocad.Clovek by neveril,ze za tech 5 dni,co mu bylo zle si takhle zvykne...
3. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jestli uz chce prelejzat,tak vam nic jinyho nezbyde,lepsi,nez aby hodil nejakej krasoskok a neco si udelal...
3. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko a že se to tak změnilo viď? To je asi po tom, jak měl horečky, co? Taky bych podlehla, kdyby tak srdceryvně křičel. Mamka mi říkala, že mě musela taky držet za ruku, jinak bych neusnula. Tak na tom něco bude.

Jo, dneska mu tu bočnici odmontujeme, až přijde chlap z práce. Akorát se děsím komody, co má v pokojíčku, když otevře vrchní šuplík a pověsí se na něj, mohlo by se to na něj zvrhnout. A žádný pojistky proti otevření tu zatím nemám :frowning2: Tak jsem z toho trochu nervózní. Už to vidím, jak si bude do půlnoci hrát a usne někde pod topením u okna :grinning: Každopádně přesně jak píšeš, lepší než aby hodil šipku po hlavě z postele.
3. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ja myslim,ze nejakou pojistku na suplik sezenes treba u Abrahama nebo mozna i v nejaky materince.Maji je na 100% v Ikea,ale to je ti platny...
Jojo,je t po tech horeckach,to jsem ho musela mit u sebe,jinak to neslo.
3. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, pojistku mají i ve Sluníčku, takovej sucháč, ale to asi rozepne. Jen se nedostaneme do města, abychom to hned dneska koupili, víš.
3. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
malej taky nechtel spat v postylce, vubec jsme ho to nemohli naucit tak jsme mu v roce a pul poridili velkou postel a je klidek, ze zacatku jsme mu tam davali zabrany a ted uz je ani nepotrebuje. Kdyz me chtel u sebe tak jsem si k nemu lehla a jak usnul tak odesla a spal. Jinak by s nami asi spal doted v jedny posteli.
3. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,to se časem srovná :grinning: .Naše zvíře malý se naučila spát v naší velký posteli a neotravuje.Takže si večer v klidu postíme telku aj sex se u nás provozuje :grinning: (tedy v ložnici ne, no to holt už nejde :grinning: ).Po zprávách jí šoupnem do hajan a je klid.Ona pak až v noci cejtí,že jsme u ní,tak se začne na nás střídavě lepit :rolling_eyes: a fackovat nás,ale s tim jsme dočasně smířený.Ale je fakt,že to máme už nějakej ten měsíc takhle zajetý,přesně od tý doby co se začla taky sápat z postýlky.
3. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek