• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell,ja se desim toho,az se narodi mimino,ze je tam budu mit oba a to je o strach,ze Max malickymu neco nechtic udela.Teda mimi budu ucit do postylky,ale kojeni bude v posteli...
3. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem teda taky zvědavá jak to bude u nás vypadat.......zatim máme jen spoustu hypotéz a všechny děsivý :rolling_eyes: ,tak uvidíme.Zatim jsme si dali bojovej úkol,že chcem naučit Jaňuly spát ve svym pokojíčku.......ale to je jen taky naše bláhová představa,nevim no,třeba se to povede.

Holky,tady je odkaz na tu sklokeramickou varnou desku : http://www.elektrocb.cz/vestavne-spotrebice/varne-desky/elektricke-samostatne/samsung-c61rccn.html , my ji prodáváme za 8000,- páč se jí fakt potřebujem zbavit dokud je úplně nová a je v kurzu.
3. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
prin,
no teda ???????? :wink: -gratuluju :wink:

leniku,
jj neni to brzy :wink: ,přesne jak píše maki :wink: ,pojistky máme skoro všude a super :wink:

maki,
jj to je jak u nás :unamused: ,jak byl pořád nemocnej zvyk si na to a usíná u nás,pak přendat do postele,a v noci zas k nám a pořád dokola,fakt závidim Lenče takhle naučenýho Daníka,ale my máme tv v ložnici,takže klid bejt nastestí nemusí,když spí tak spí
3. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
On kdyz uz zabere,tak je mu taky televize ukradena,ale nez poradne usne,tak ho to rusi.Ted tu byla navsteva s prckem,jeste od rana nespal,jak mel zabavu,tak si ani nevzpomel.Takze hned jak odesli jsem ho dala do postylky a za minutu byl tuhej.Takze mozna jsem nalezla reseni-proste ho nechat poradne vyštavit,aby byl fakt hotovej a snad pak usne bez problemu.Ale mam pocit,ze dneska se mnou bude koukat na Ruzovku... :grinning:
3. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,netece nam cely odpol voda a ted prisel bracha s tim,ze na Starku neco deleji a prekopli vedeni a tak je Starak bez vody.Jezdi tam cisterna.A na nas se jako vykaslou nebo co? :angry:
3. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek maminy!
Tak koukám, že příspěvek, který se mi podařilo před pár dny v rychlosti nasmolit, zmizel neznámo kam. :unamused: No nic. Moc času teď nemám, pracuju a školím se, myslím, že ses, Terez, ptala, v čem, tak jsem se začala zabývat finančním poradenstvím - snad to tu můžu napsat a nevymažou mi to jako reklamu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Líbí se mi, že nejsem "agentem" jednoho finančního ústavu, ale pracuju pro nezávislou makléřskou firmu a mojí hlavní pracovní náplní je seznámit klienty s výhodami a nevýhodami různých finančních ústavů, kam si ukládají peníze, ukázat jim, jak se dají ušetřit peníze díky daňovým úlevám a tak podobně... :dizzy_face:
Maki, super, že tripple vyšel dobře a i když je to smutný, moc jsem se pobavila při líčení, co už asi nikdy nebudeš v ložnici dělat. :sweat_smile:
Verčo, co podzimní pátek? Byli jste fotit? Určitě jo, odpoledne bylo krásně. My jeli zrovna pryč a v noci začal Rostík horečkovat, takže jsme se celý víkend nevspali, měl zas přes 39°C. :frowning2: Nevím, jestli to bylo od zoubků, nebo nějaká virózka, v pondělí už mo to kleslo a dneska byl bez teplot, tak jsem s ním k Dr. nešla. Pořád slintá a má prsty v papule, dneska taky trošku průjmíkoval, tak uvidím, jak to bude pokračovat. :confounded:
Zdravím nový přírůstek - maminku Lucku s Mílou! Já bydlela asi 3 roky v Čsl. Partyzánů 357, teď jsme ve městě, ale stejně jako Bell se chystáme přestěhovat do nového, rekonstruujeme si baráček a rádi bychom se tak do jara přestěhovali. Původní "romantické" přání mého manžela nastěhovat se na Štědrý den naštěstí nevyjde. :wink: Mimochodem, Bell, na vašich fotečkách jsem se nechala trošku inspirovat v zařizování, moc se mi líbí ta mřížka v kuchyni na naběračky a tak, fakt dobrý. :grinning:
3. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen v rychlosti - Adam je v nemocnici, zítra mu udělají plastiku nehtových lůžek - jsem z toh otaková přepadlá...

Rybko, podzimní focení proběhlo, jukni do alba :wink:
A co někdy prochajda???
3. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,my večer před koupáním necháváme Puclina běhat po bytě do koloa neb to teď tady v bytě máme průchozí.Jak se řekne koupačka,tak začne lítat jako blázen :grinning: ,udělá tak dest koleček a to jí ještě ze srandy jako honíme :grinning: ,pak se vacárá a hurá do hajan.Vcelku to zabírá :grinning: .Akorát dole pod námi Kristli si musí myslet,že přišlo vždycky zemětřesení :grinning: ,páč jak je Puclina malá tak dupe jako slon.......a ještě když jí jdem honit s manžou...... :grinning: :grinning: :grinning: .

Verčo,tak držim Adamovi palce :slight_smile: ať je statečnej .Mě z toho mrazí jen to po tobě čtu.....mě samotný by se na to teda fakt moc nechtělo :unamused: .

Rybko,to finanční poradenství dělá moje kolegyně z práce taky(ještě ke svýmu zaměstnání).......taky z toho byla ze začátku nadšená......no uvidíš no.Já se na to taky nechala nachytat,když jsem po škole hledala práci.......Každopádně holuby do huby z toho teda moc nebejvaj,i když v dnešní době přibejvá dost lidí,co potřebujou porůznu refinancovat dluhy,sehnat co nejlevnější hypotéky apod.,tak možná je zrovna teď na to živná půda :slight_smile: .Čoveče ten rámeček do kuchyně jsem náhodně našla v Ikea a taky jsem z něj byla nadšená.Moc to nestojí a v tý kuchhyni to vypadá dobře a hlavně to má dost praktický využití.Maj to tušim ještě i v černym provedení a místo lanka je řetízek,taky to vypadá ddobře,ale nám se zrovna hodil spíš ten nerez.Když tak na to mrkni na ikeácký stránky : http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20139280 ,teda zrovna koukám,že už to maj zase dražší.My jsme chytli akci za šest stováků. A tady je to v černym : http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70115738 .
3. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky bell :slight_smile:
jj obcas slysim jak utika :slight_smile: nebo jak ji honite?? :grinning:
ale v poho..jo jinak ten zitrek tedy plati ju ale kamoska ma do pul 6 tak hned by jsme prisli jestli neva
no ja tu mam od patku 4 letou sestrenku a dneska u nas spi jeste jeji kamaradka takze holky behali pisteli tak snad vas nerusili, ale uz nastesti speji. :grinning:
3. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristl,já jsem si řikala,že takhle rychlý cupitání asi nebudete vy dva :grinning: .Teď jsem přpravovala odpadky na vynesení na ráno a ještě jsem nějaký pobíhání zaslechla :grinning: :grinning: :grinning: .Aspoň máte důkladnou průpravu na výhledový rodičovství :grinning: :grinning: :grinning: .Jo ,jinak teda Puclina běhá svoje kolečka i přes den :grinning: ,takže nás musíte slyšet i častěji než jen večer :grinning: .A zejtra teda platí,čekám vás až tak potej půl šestý,ju :wink: .
4. lis 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasné ráno,
tak ten muj hajzlik se zase pocural a zase nic nerekl. nevim co s nim uz byl tak hezky nauceny a zase jako bychom se vratili na zacatek.

Lenko: tak co navsteva tchyne? jaky s ni ma s vztah? Dobry?
A nesla bys nekdy ven az se to pocasi umoudri?

A co marodi? uz vam je lip?
4. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:

Rybko, tak to jsi bydlela mezi mnou a Luckou :slight_smile: Ale já tu bydlím od května 2008. Přeju, ať se Rostíkovi žádné horečky nevrátí, asi to bylo k zoubkům, co?

Verčo, tak co Adam? Už má plastiku za sebou? Je to náročný pro něj i pro tebe, tomu věřím.

Lucko, to se prý stává, že to dětem jde a najednou dělají, jako že to nikdy neuměly... jsem zvědavá, jak to půjde u nás. Já akci "nočník" odkládám fakt nejdřív po vánocích. Včera jsem to zas zkoušela a marně. Půl hodiny dřepěl na nočníku, nechápal, pak jsem mu dala plínu, když teda nic a za minutu v ní měl nakadíno. Tak to nebudu hrotit.
S tchýní mám bezvadný vztah, je to spíš moje kamarádka, takže návštěva super. Jen jsem byla trochu víc unavená po té napůl probdělé noci a spustila se mi rýma, takže slzím a vypadám furt jak děsně dojatá :grinning: Ven bych určo šla. Vidím to na příští týden, protože zítra a pozítří dělám vééélký úklid, očekáváme v sobotu celou rodinu na oslavu, víš.
4. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hol.ky,

U nás noc úúúplně klidná,Kristík se vzbudil až ráno :slight_smile: za to já nějak blbě spala,včera k večeru mě bolelo břicho a ejhle já to po skoro dvou letech dostala....i u Jiříka jsem to takhle měla,rok kojení a žádný menzes,tak si holt zase musím zvykat :confounded: je ze mě opět žena :grinning: :grinning:

Rybko jj tak uvidíš držím palce a snad to bude dobrý....a bude z Tebe vyškolená poradkyně :wink:

Verčo pak napiš zda je Adam OK!

Lůco já posazuju malýho na nočník tak 2-3x denně aby si zvykal a dnes zase čůral do nočníku :slight_smile: ,ale to kakání pořád netrefím...

Leni co bude u Vás za oslavu?? :wink: hmm mňam chlebíčky dortíčky taky bych si dala :grinning:
4. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ty ženo :grinning:

V sobotu bude přítel slavit třicátiny, měl je teď v pondělí.
4. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem teď volala do nemocnice, přepojili mě asi natřikrát až na JIP - tam mi sestřička řekla, že Adama zrovna přivezli a že má strašné bolesti, pořád to opakovala...
Ptala jsem se, kdy za ním můžeme přijít a ona, že třeba i dnes, ale že když bude spát, tak ho budit nebudou. Takže já dnes nejdu, protože s Petíkem to je hrozně komplikované, tak jsem jí jen řekla, ať ho pozdravuje a že přijdu zítra, ale to už jsem přes slzy ani nemohla mluvit...
Volala jsem našim, ať za ním zajdou - mají to 2 ulice, tak prý ano...
Je mi ho tak moc líto.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..pomalu dočítám:slight_smile:
Prin-tichounká gratulace,nějak se to tu rozmáhá,asi epidemie:slight_smile:
Verčo,to je mi moc líto,snad se Adam sebude trápit dlouho,chudák..
4. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, je mi z toho hrozně smutno :frowning2: Chudák! To mě ale fascinuje, jak mamince do telefonu může sestra stokrát zopakovat, jak její dítě trpí! Drž se.
4. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ani nečekala, že mě to tak vezme...

Holky, díky, já to nějak rozdejchám... Prý to je strašně bolestivé a on si s tím už užil za ten poslední rok svoje...!
4. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat nebude,ale to jste asi pochopily,že...:slight_smile:
Snad už bude mít teda Adam klid...
4. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, ono asi jak to bude přicházet k sobě, tak to bude dost bolet, ale kéž by měl za pár dní pokoj a hlavně ať to pomůže do budoucna.
4. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petunko, neboj, my si nemylsely, že jsi sadistka ...

Leni, to doufám...!
A díky.
4. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele,jak dneska usnul... :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3493656&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
Verco,chudak kluk.A co s tim mel,ze musel an plastiku?Teda jestli neva,ze se ptam...
4. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, on usne všude ne? :grinning:
4. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, on měl zarostlý nehet, ten mu strhli, ale ne celý, zbytek starého nehtu byl vytlačen novým pod kůži, tam se zanítil, nešlo to vyndat, mezi tím mu strhli i druhý - oba palce se podebraly, mockrát byl na chíře, omdlíval bolestí, když mu v tom rýpali, nic nepomohlo - měl 10 měsíců zánět... Tak to jen stručně
4. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,kez by...Tohle byla fakt nahoda. :wink:
Verco,chudak,tak to muselo byt sileny.Tak hlavne,aby mu to pomohlo.To fakt nezavidim.jaj,jednou jsem mela zanicenou zaderu a od toho zanet az pod nehet a rizli mi pul nehtu a jak to bolelo...Tohle musi byt 1000xhorsi.
4. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to si piš, hnus fialovej, já mám husinu, jen na to pomyslím... :frowning2:
4. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, jojo, pamatuju se, jak jel snad i v létě z tábora, viď? Musel na chirurgii, kde se mu v tom rejpali. Chudák!
4. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, Leni...
4. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,ježiš,tak držim Adamovi palečky.Já bych bulela taky kdyby někdo řek,že má moje dítě bolesti.To fakt od tý sestry moc diplomatický nebylo :frowning2: .Sice už neni úplně malej,ale pořád je to dost malý dítě na to,aby chtěl mít mámu u sebe :frowning2: .A bude mít, až to přebolí,už aspoň klid?Už si to tady popisovala dřív a teď k tomu tohle....to už by mohla bejt snad konečná,ne?

Holky,já tu teď zase dřepim jak lazar.Teď večer mě zase louplo v tom boku a můžu chodit jen podel nábytku :rolling_eyes: ,to je děs.A to jsem si pochvalovala jak už se to hodně zlepšilo :rolling_eyes: .....chjooooo.

Terez a do teď si byla co?Chlapeček? :grinning: :grinning: :grinning: Čoveče docela ti závidim,já to dostala hned po šestinedělí a hned i pravidelně jak podle hodinek,takže jsem z toho ze začátku než jsem si zvykla byla pěkně otrávená :unamused: .Ale teď mám teda zase na chvilku klid :grinning: .........než ze mě bude zase žena :grinning: :grinning: :grinning: .
4. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, děkuju... :slight_smile: Věřím, že to bude lepší, musím věřit. Hned jak se probral, tak mi SMSnul, tak já mu volala a bylo slyčet, ja kje rád, že mě slyší, já pak už docela potřebovala kmitat kolem Petíka, ale nemohla jsem ho přece utnout - naštěstí za ním dorazili naší...

Holky, víte toto?
http://www.plavanimiminek.eu/
4. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek