• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
AHOJKY
BELL KAMARADCE SE BYT MOC LIBI ALE JESTE MUSI POCKAT NA TOHO SVEHO PRIJEDE V SOBOTU PZE TED JE V PRACI NO ALE ONA BY HO CHTELA ,TQK SNAD TO KLAPNE.
JINAK JSME SE PQK SMALY JAK MQLA BEHALA PORAD DOKOLa :grinning:
4. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Veru, taky se připojuju k držení palců Adamovi, hlavně ať už má pokoj. Ouplně mi ho je líto, samičkýho ve špitálu. Tak "tfuj, tfuj, tfuj" :wink:

Bell, Kristl, jestli to chápu dobře, domlouváte se na domácího, co? :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo...dnes byl u nás ve školce fotograf...tak jsem zvědavá.
4. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
A tatínkovi nejde už od pátku internet :frowning2: Je to vopruz. A ještě pračka se mu podělala. Tak mu aspoň ze skajpu volám na mobil, ale s těmi fofry, co mám tyhle tři dny (prakticky jsem se od pondělka nezastavila, lítám jak utrženej vagón mezo kontrolama a tréninkama a fujtajbl, zítra mám konečně "volno" :slight_smile: ) jsem s ním mluvila naposledy v pondělí, včera jsem to dětem nachystala, tak mu volali sami s babičkou, no a dmes než jsem dotrénovala, měla jsem už dva zmeškané hovory a smsku s dotazem, zda s ním vůbec ještě mluvím :frowning2:
4. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Hmm co to slunce venku :slight_smile: že by tropické vedro :grinning:

Verčo tak snad bude jen líp a klukovi se to zhojí a uleví se mu,jj v tom létě jak to měl taky pamatuju..chjo jsou to starosti porááád!!!

Dnes naše děti vypadají celkem OK tak snad už nás to nachlazení opouští...já teda jěště huhňám,ale snad to odezní

V sobotu bych ráda z dětma do města,už koupit konečně Jiříkovi zimní boty,tatík pojede na burzu,tak doufám,že tam nenastydne,vyráží ve 4h ráno(musí tak jet jako pořadatel)má fakt "ohromnou radost" ale holt musí! :confounded:
5. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..
Terez,ty jsi to sluníčko vyděsila,nebo co...:slight_smile:Ale snad bude aspoň trochu hezky,aby šly dětičky se školkou ven,už dlouho nebyly...Já mám volno a dneska dopoledne se hodlám válet-jupííí,,,dítě ve školce,manžel v práci,byt jen pro sebe,to si musím užít :wink: .
5. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrunkooo u nás svítí!! :slight_smile: :wink: :grinning: u Vás se schovalo??!! jéé to si užívej,já přemýšlím,zda mám jít ven malýho uspat v kočáru,asi jo.Jěště musím vysát nos,trochu mu nudle teče,ale zase se to spouští což je asi dobře...

Mě se dnes taky nechce nic dělat :sweat_smile: :confused:
5. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás není přímo ošklivo,ale sluníčko už taky ne...bylo jen ráno,když jsme šli do školky :frowning2:
5. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,

tak u nás krásně svítí sluníčko... to bylo ale hezké probuzení v 8,30 :slight_smile:

Verčo, tak co? Jak se daří tobě, Péťovi, Adamovi?

Terez, ještě pořád nemáte ty zimní boty, co jsi sháněla, když jsme se naposledy viděly? Ven vyraž. Doktorka mi říkala, že s rýmou klidně ven můžeme, líp se tam prckům dýchá. Jedině, kdyby měl teplotu, tak ne.

Petrunko, krásně užívej volna. My máme v sobotu tu roidnnou oslavu, takže dneska myju okna a peru záclony.
5. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Týý,jo Verčo,kdes to vyhrabala? :sweat_smile: Já nemám ani tucha,že by v poliklinice byl nějakej bazén :confused: :confused: :confused: !Jak jsem to v rychlosti pročetla,tak to vypadá slibně.Sice je to o chlup dražší.Já jsem zrovna dneska ráno přemejšlela jak to budu dělat příští školní rok,tak aby jsem mohla chodit plavat s Puclinou a zároveň s mimčem :sweat_smile: .Ještě to celý proštudýruju.Neznáš náhodou někoho,kdo se už nechal nalákat,i když je to asi dost brzo,když to spustili 2.11.?A přeju Adamovi ať má to hojení rychle za sebou :slight_smile: ,mě z toho ty nehty úplně svrběj taky jak na to pomylslim :unamused: .

Kristl,jj já vydržím,tak se uvidí,jak se domluví s přítelem.Hlavně,že se jí líbilo :slight_smile: .Zas tak extrovní bydlení to neni,ale zase v centru-všechno u nosu,blízko na bus,na vlak,ja všechno.Zrovna jsme si byli s Puclinou pro tuňákovou pizzu :sweat_smile: ,tak jsem si tak řikala,jak to bude z Březin pracný si jen tak odskočit pro pizzu k Tahirovi :grinning: .Naštěstí maj rozvoz po děčíně zdarma :grinning: -to jediný mě uklidňuje :grinning: .

Laro,no jooo.Včéra přivedla Kristl kamarádku,že jako kdyby se jí líbil byt po nás,tak by se místo nás nastěhovala.Neb s domácím a s realitkou je domluva jak s kozou :rolling_eyes: .
5. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

dneska je tam skutecne nadherne. Dopoledne jsme neodolali a vydali se ven na prochazku.

Tezer to je dobre ze uz to kluky opousti. Jeste aby to pustilo tebe a je to skvely co?

Na me se to zase nejak chyta. Vcera jsme museli venku v desti koukat na popelare. Mila byl sice navlecenej ale ja nejak prskam.

Leni, budes ulizet cely den nebo vyuzijes chvilky na prochazku?
5. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau vsichni.Tak jsme dneska vstavali v 8,45 a pak jmsme hned vypalili ven.Verco,to ja na tebe dneska mavala z toho parku! :slight_smile:
Teda to plavani vypada zajimave,asi to prozkoumam.Taky bych rada s mimcem chodila plavat,aspon ty prvni lekce,to bylo na plavecaku jeste v pohode.Ale kdyby tady to bylo lepsi,klidne si priplatim pak kacek.Jinak jsme s e rozhodla,ze s Maxem dochodime,co mame predplacene a s plavecakem koncime.
5. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko, v zápalu gruntování jsem tě při mytí oken viděla, jak jdeš s Mílou asi už domů... bylo fakt krásně. Teď jsem douklízela, Daneček spí a vařím :frowning2:
5. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmm je mi hůř,bolí mě tělo a procházka venku mě vůbec nepomohla :frowning2: ucpaný nos a jsem celá malátná...chjooo
5. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Takze toho mas asi hodne, jo byli jsme venku a pak u babi na navsteve. Míla sel na níky (knedliky).
A usnul mi az ve 2 takze bude zase pekne vyspavat.

A co Danecek jak spi v noci? Uz zase dobry?
A co postel? Vyreseno?
5. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tereeez, to je naprd... tak už jedině lipový čaj, teplá deka a nohy do škopku s teplou vodou :frowning2:

Lucko, niky :grinning: Dneska toho bylo fakt hodně. Mytí oken, praní záclon, luxování, vytítírání, drhla jsem dva koberce a lavici v kuchyni vanishem, převlíkání peřin, prach, prostě všechno, na co jsem se jen podívala... ale do Vánoc na tak velký úklid už dlabu. Považuju to za hotové :grinning: Daneček už v noci zas spí dobře, on prý byl tu noc, jak blbnul, úplněk. Teď taky usnul asi až ve dvě, takže čekám, až se vychrní. Ale docela se mi to po tom gruntování hodí, jsem u pc, dovařila jsem brokolicovou polívku, tak se konečně najím, k tomu čajík... Postel zatím nevyřešená, vidím to na příští týden.
5. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já byla od rána do teď pryč...
Stavovala jsem se za Adamem v nemocnici, vypadal docela dobře - zatím nesmí chodit, zítra převaz a řeknou mu co a jak. Asi je napráškovaný, prý ho to nebolí...
Všem děkuji za vyjádřenou účast a povzbuzování :wink:

Petík se má fajnově - rostou mu stoličky, naučil se úúúúúžasně pištět, asi přijdu o sluch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V noci se budí asi tak 4 - 6x, takže spím v kuse max 70 min - no není ta MD krásná??? :grinning:

Na ten odkaz jsem kápla někde na netu a věděla jsem, že některé z vás by to mohlo interesovat...
5. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
verčo,
hlavně že je Adamovi líp. Snad mu to dají konečně pořádně dohromady a pude mít klid! :slight_smile:

Leni,
tu klícku ti fakt závidím, to se mě stát nemůže, ale hned jak nám dodělají okna, tak udělám úklid a kašlu na to! Vánoce jsou přece svátky klidu a pohody :sweat_smile:

No, tak já ještě pár dárečků a mám hotovo. Musím se ale dostat sama bez dítěte do města a to fakt nevím kdy bude, ale vím co chci koupit, jen se tam prostě dostat!

Jinak jsem se taky dívala na ten odkaz a kde tam ten bazén je? Já teda fakt netuším, no ale jestli tu bude nějaká konkurecne, tak jedině dobře. Dokonce říkala maminka v Cipísku, že jak jsou dětem dva roky, tak ani nechodí do dětských šaten, ale do dospěláckých a jsou jenom v tom brouzdálku vedle, tak nevím, ale prý je tam pak zima a prostě katastrofa...za ty prachy :angry:
5. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,tak já dneska přišla na plavání a jedna maminka mi hned u dveří hlásila tu novinku o tom plavání v poliklinice :grinning: a že se tam prej už přes net přihlásila,že prej to je přes net levnější o 20%.a že prej tam maj koutek na hlídání dětí,když maj maminky děti dvě a nemaj to druhý kam na tu chvíli šoupnout :grinning: a prej to bude vést ta blonďatá instruktorka,co byla v plavečáku v loni na ten úplně první kurz(tušim,že Richterová) :grinning: .skoro ani nedejchala jak mi to chtěla rychle říct,že jako to je pro mě taky děsně výhodný až budu mít jako to druhý mimčo.A taky,že zatim vyjednávaj s pojišťovnama,aby se u nich taky dali uplatňovat nějaký slevy apod. Až se mi z toho přívalu informací točila hlava :grinning: .A abych pravdu řekla,taky mě to zaujalo,takže dřív či později bych to ráda zkusila...teda hlavně,jestli je to pravda s tim hlídáním :grinning: .Ale kam tam narvaly nějakej ten bazének je mi stejně záhadou :confused: .
5. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak víkendové horečky pominuly, ale včera se Rostík probudil s osypaným bříškem. Den předtím jsem mu poprvé dala kousek kiwi do jogurtu, tak jsem si říkala, že asi alergie. Ale po minulé zkušenosti se spálou jsem ho pro jistotu vzala k Dr., a taky že jo. :frowning2: Udělala mu test na Streptokoka a byl pozitivní. Tudíž závěr: opět spála. :cry: :cry: :cry: Asi se z toho pos... :angry: Zase nebudeme moct nikam chodit aspoň měsíc. Jen doufám, že to na něm nenechá žádné následky. A k tomu se mu přeci jenom prořezává pátý zoubek, takže ho mám pořád u prsa. To jediné ho uklidňuje, na dudlíka se u nás nehraje, pokud ho nemá v pusince někdo jiný, to mu ho pak sbalí a dudá jak o život (teda povedlo se mu to jen jednou, pak už jsem na to dávala pozor). :zipper_mouth:
Verčo, jsem ráda, že je Adamovi líp, taky si pamatuju, jak kvůli tomu přijel z tábora. Chudák, nevím, jak je to bolestivé na nohách, ale já mám za sebou podobně jako Leník zánět na palci u ruky ze záděry, Trňous mi to tenkrát serval rovnou celý a řekl mi to, až když jsem měla ovázanou ruku a zeptala se ho, co že mi s tím vlastně dělal..., ještě že ti doktoři tak informují pacoše, že? :wink: Jdu mrknout na ty odzimní fotky, ať se uklidním. :unamused:
5. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, tak moc hezký, nejvíc se mi líbí ta prostřední, na těch posledních dvou je mi ho líto, jak vypadá nešťastně... :frowning2: Hele, a co to má Peťula za boty? Vypadaj suprově! :dizzy_face:
Bell, díky za odkaz na tu mřížku! Klidně posílej dál, když budeš mít nějaký další zajímavý vychytávky, ráda se nechám inspirovat, dokud ta ještě nemáme nic navrženýho. :wink:
O tom plavání v poliklinice vím, chtěla jsem taky vyzkoumat nějaký podrobnější info, dostala jsem odkaz od kamarádky, přišlo jim to do školky. Ale fakt mě nenapadlo to sem hodit, když už všechny chodíte do plavečáku. :frowning2: Mně se líbí, že v Ledňáčku mají vodu slanou místo chlorované. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni, teda tys byla pilná včelička, takhle vygruntovat! A co hlídání dětí? Ozval se ti někdo?
5. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holky,

tak uklid me čeká,ale Vánoce už mám vyřešený,už jen pokukuju,postel narvaná,já nakupuju po celý rok :wink: ,a pak mám vystaráno,penízky nemizí a starosti a honení už vůbec,jen ten uklid Vánoční,nevim kdo to vymyslel,stejnak uklízíme každá denně :wink: ,jsem ráda,že mám nakoupeno,museli jsme koupit nové zimáky,přitom nám zjistili špatné zadní brzy,další peníze a k tomu mi malej z telefonu V,udelal dve části,tak přispechal dřívější ježich a nemám překvápko,že mu to pujčuju,moje chyba,takže jsem ani nemohla nadávat

Veru,
super,snad to bude v pořádku :wink:

Bell,
neboj bude se ti v Březinách krásně bydlet :wink:

potkala jsem pbauer,když jsem jela busem pro auto,Dorotka už je velká slečna,na vše mi řikala néééé :grinning: ,jo to kdyby řikal malej,ten snad umí fakt všechno,je moc ukecanej,celej den jen mluví :wink: ,prej mám být ráda,tak jsem :wink:

rybko,
jak to?????,spála se muze vrátit jo??????????? :unamused:

maki,
k tomu spaní,no Šimonovi asi nevadí bordel,na telku je zvyklej a usíná u pohádek,nejdřív čtem knížku a pak pohádku,to spíš me asi vadí,že se tu jako naschvál bouchá dveřma,nebo houkaj vlaky,skoro u okna :angry: ,proste si myslim,že mu to vadí,ale asi nevadí,ale me to rozčiluje :angry:
5. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,tak jak já to vidim s vánočním úklidem.....bude zasejc solidní stres na poslení chvíli :grinning: ,když se nám do toho tak hezky přidalo to stěhování :grinning: .A dárky taky nemám a zatím jen tápu,co budu kupovat :grinning: ,takže taky klasickej stres :grinning: :grinning: :grinning: ,ale zas snad chytnu vánoční slevy a speciélní balíčky :grinning: .Mě by možná ten vánoční stresanec i chyběl :grinning: .No uznejte nejni to paráda,když jede člověk na plný obrátky,nervy že jen tak tak vydržej a pak najednou člověk vypne sedne si k pohádkám,zbaští toho kapra,rozbalí dárky a začne se pomalu těšit na další vánoce ?! :grinning: :grinning: :grinning:

Rybko,tak přeju brzký vyzdravení :slight_smile:,čoveče to je spála takhle se opakující jo? :unamused: To je tda pěkněj pocuc,no hlavně ať je malej rychle fit. .No jo inspiraci,když tak nějakou sem tam přihodim,já taky pokukovala(pokukuju :grinning:) kde se dalo .Např.Lara mi dala inspiraci na židle do jídelny........no a nakonec těch posledních pár kousků jsme sehnali v ČR v Ikea jen my a Lara nakonec pořídila skorem stejný v Jysku :grinning: .Čímž jí odpadla starost,jeslti je ještě u nás někdy budou mít.My asi pro zbylé dvě pojedem do rajchu.No a taky mě inspiroval Bělásek,takže Puclina bude mít v pokojíčku dekorační síť u stropu apod........ :grinning: a taky setjnou postel jako maj Prin a Petrunka pro kluky :grinning:.

Prin,tak čekám každym dnem,že mi dorazí balíček z aukra :grinning: ,jaks mi dala ten odkaz na sestavu Elmo :grinning: ......když už je řeč o těch inspiracích :grinning: .
5. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, my jsme dostali před pár měsíci telefon za korunu, tak je Rostíkův. Má nastavený zvuk kláves jako xylofon, takže mu to moc pěkně hraje, když to mačká. :grinning:
Já teda moc opředu nenakupuju, vlastně vůbec dopředu. Vždycky všechno honím na poslední chvíli (Vánoce, narozeniny, svátky). Mám pocit, že mě ten stres nějak líp inspiruje a navíc nezapomenu, kam jsem dárky schovala a pro koho mám a pro koho ne. :wink:
Spála je způsobená Streptokokem a těch je prý asi 13 druhů, takže to může být jiný než minule, ale taky nemusí. Prý je pořád ještě oslabený po té minulé a to nynější počasí streptokokovým onemocněním jen nahrává (asi jako každé nemoci, že?) :frowning2:
5. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
bell,
neboj o stres nepřijdu 5-mikuláš,9-Šimon narozky,22-svátek,24-ježich,do toho neteř svátek a to vše v prosinci a letos budem asi na ježicha celá rodina u mamky v Praze,tak se těšim na ty velký Vánoce,ale pořád spekuluju,jak a co,co sebou a co ne,jestli doma,taky zdobit...........no děs......... :wink:

rybko,
aha,tak at se dá malej brzy do pořádku :wink: ,vůbec nezávidim
5. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt,no vidiš to je ten správnej stresanec :grinning: o to víc si užiješ ty krásný chvíle klidu až bude čas jen na to sváteční rozjímání :wink: .Hele já bych doma asi zdobila.Pak až přijedete dom,tak si můžete tu hezkou vánoční náladu ještě užívat dál.Já osobně odstrojuju stromek až když už se chudák sám rozpadá :grinning: .
5. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo,teď tu obdivuju podzimní fota :slight_smile: .A tak nějak mi došlo,že my vůbec nemáme na podzim žádnou fotku venku :astonished: ,my jak jdem teď ven,tak v podstatě Puclinu jen naháníme,aby někam nespadla......o focení snad ani nemůže bejt řeč :rolling_eyes: .Lara už taky stačila nafotit kluky v listí.A dneska jsem koukala,že listí už začíná spíš hnědnout,takže jsme asi ty nejhezčí barvy už stejně poršvihly,sakriš.
5. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.

Rybko,držím palečky!!!Chudák Rostík,si teda taky užíváte,no vidíš a pořád kojíš,já už néé...ale jsem ráda,že jsme to ukončily bez scén a problémů...

Natt hmmto jsi holka šikkovná,my nemáme doma ani balící papír natož dárek...každý rok si říkám,jenom dětem a nikomu nic stejně to nedodržím a pak lítám jask blb abych každýmu něco,ale řeším to kosmetikou,nemám ráda dárky na který "padá prach"

Verčo tak co Adam??Kdy ho pustí z nemocnice?

My jsme dnes opět doma,ale zítra musíme do města.
6. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My měli hroznou noc. V 1,30 řev, sápal se po mně z postýlky. Tak jsem ho chovala, vzala jsem ho k nám do ložnice a on tam samozřejmě řádil, protože neví, že i postel rodičů je na spaní... No tak jsme byli vzhůru asi dvě hodiny :frowning2: Teď ještě spí :frowning2:

Verčo, mě to taky interesuje :grinning: Jo a jsem moc ráda, že Adam neměl bolesti. Daneček taky umí pištět asi jako Péťa. Vždycky říkám, že se mi ten zvuk úplně zařezává do mozku.

Prin, moje řeč! Taky nejsem člověk, co by se o vánocích honil za úklidem, vyvyřováním, pečením hor cukroví. Trošku udělám, ale žádný haldy. Pak to akorát mrazíme na velikonoce :grinning: Dárky budeme mít na 100 % do konce listopadu a pak už jen klídek, vánoční atmosféra, trhy atd. Jinak ono je to s tou klíckou stejně tak, že jak je dítě, klícka vydrží max pár dní :grinning:

Rybko, ten zánět na palci měla Makinka :grinning: Ale to nevadí :grinning: Chudák Rostík, posíláme pohlazeníčko. Na hlídání se nikdo zatím neozval, ale vůbec neva, může to tam viset déle a když se někdo ozve, tak se ozve, když ne, tak ne. Nehrotím to.

Haha, abych nezapomněla, co a kde pro koho mám k vánocům, jak jste se bavily.... tak to mám jako exot uložený v excelu v počítači a jednou za týden na to kouknu... Totální skleróza!

Terez, já si myslím, že to není o kojení... ale čert ví.
6. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau zeny.Dnes spanek do 9,15. :slight_smile: Chodi pozdeji spat,usina okamzite a budi se po 12 hodinach.Neni to ideal? :grinning:
To plavani me laka cim dal vic,ted psala kamaradka,ze uz se prihlasili.Asi do toho taky pujdeme,pac resim stejny problem do budoucna jako Bell-hlidani Maxe.Musela by jezdit tchyne z Jiloveho.Ted to od ledna ozkousime s Maxuli,jaky to bude a kdyz to bude v pohode,tak pak i s Dvojkou. :wink: Navic me na plavecaku stvou-mirne receno.Bell,myslis,ze je to ta Dita?Ja ty instruktorky podle jmena neznam.Takova hezka holka sprtrovni postava,kerka a ma tusim chlapecka.
Jinak vanoce-nakupuju nejvic po netu,i kdyz vcera jsem pochodila Krizovku-antikvariat,hracky,Vrtulnik a nakoupila v kazdym kramu neco pro Maxe i jiny deticky,co se s nama kamaradej. :wink: Na uklid seru a cukrovi nepecu asi tak jen vanilkovy rohlicky a zbytek objednavam u byvaly kolegyne moji tchyne-domaci za solidni cenu. :wink:
6. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek